site
stats

YouTonics recenziu kože: kolagén kože nápoj pre anti-aging a redukovať vrásky

Keď vaša pokožka dostane všetky vrásčitú, suché a tiež svrbenie, ako ste veku, je to znamenie stav kožných buniek nemožno reprodukovať na výbornú sadzby môže vyvolať stenčenie kože.

Vaša liečba pleť potrebuje mať kolagén, ktorý zvyšuje vaše zdravie kože a wellness, vlasy, ďasná, klinec, a kĺby bez vytvárania akýchkoľvek nepriaznivých účinkov.

YouTonics Skin je doplnok, ktorý by mohol podporiť obnovu kolagénu, zo strany všeobecne známou britská firma Bauer Nutrition (oficiálna web stránka). To sľubuje znížiť vrásky a suchú pokožku a zlepšiť wellness vašich vlasov a tiež nechty.

Predtým, než si prečítať YouTonics recenziu Skin, musíte najprv pochopiť, len to, čo je kolagén a prečo ju budete potrebovať.

Čo je to kolagén?

Čo je to kolagén?Kolagén je jedným z najrozšírenejších bielkovín v ľudskom tele a je materiál, ktorý má na celé telo dohromady. To sa nachádza v kostiach, svalovom tkanive, kožu i väzy, kde sa vyvíja lešenia ponúknuť výdrž a rámca. (1)

Kolagén vytvorené z aminokyselín glycín, prolín, arginín a tiež hydroxyprolín.

Existuje mnoho rôznych typov kolagénu, najmenej 16 druhov, ale 80-90% z kolagénu v tele patrí k druhu I, II a III tiež. Kolagény v tele sú zdravé a univerzálne.

Kolagén pomáha dať našu silu kože a tiež flexibilitu, spolu s meniacou sa odumretých kožných buniek. Ak sa týka naše kĺby a väzy aj v najjednoduchších termínoch, je to “lepidlo”, ktoré pomáha udržať telo so sebou.

Prečo by ste mali potrebovať kolagénu obnovu pleti?

Ako starneme, naše telo začne produkovať oveľa menej kolagénu, čo je hlavným dôvodom, že naša pokožka začne vrások a tiež klesnúť aj naše kĺby úder škody.

produkciu kolagénu prirodzene klesá s vekom, čím sa minimalizuje štrukturálnu stabilitu pokožky a tiež spôsobuje ovisnutej kože, tvorbu vrások a oslabenie chrupavky v kĺboch.

Na rozdiel od procesu starnutia, ďalšie premenné mohol pridať k zníženiu hladiny kolagénu, napríklad s vysokým obsahom cukru diéty, fajčenie cigariet a tiež veľkým množstvom slnečného žiarenia tiež pridať k znižovaniu kolagénu stupňov.

Práve tu sú niektoré výhody kolagénu, ktoré treba uznať, aby ste mohli pochopiť, prečo ju budete potrebovať.

1. Zlepšuje zdravie a wellness kože i vlasy

Ako starneme, kolagén výrobné pokles. Zvýšenie kolagénu stupňov by mohli pomôcť vaša pleť vyzerať pevnejšie, zlepší hladkosť, a pomáhať vaše kožné bunky udržujú obnove a tiež opravy všeobecne.

Placebom kontrolovanej Výskumy skúmajúce proti starnutiu budovy kolagénu sa nachádza, že 2,5-5 g hydrolyzátu kolagénu používané u žien vo veku 35-55 raz denne po dobu ôsmich týždňov výrazne zlepšiť pružnosť pokožky, vlhkosť kože, strata transepidermálnej vody (suchosť) a tiež odlepenie drsnosť, to všetko s malý k žiadne vedľajšie účinky. (2)

Kolagén navyše minimalizuje celulitídu aj strie. Vzhľadom k tomu, vaša pokožka je v súčasnej dobe tenšie, celulitída stane navyše zrejmé, rozlúčiť sa skrýva práve to, čo sa vyskytujúce uvedená pod povrchom. Zlepšenie pružnosti pleti vďaka kolagénu pomáha pri znižovaní ten jamku na koži.

Tento faktor je dôvod, prečo kolagén je najlepší all-prírodné starostlivosť o pleť účinnej látky ponúkané.

2. Znižuje bolesti kĺbov a tiež degenerácia

Nedávny výskum tiež zistil, že kolagén je spoľahlivým terapia pre zaobchádzanie s osteoartrózou a rôzne iné bolesti kĺbov a tiež podmienky. (3)

Keď stratíme kolagén, naše väzy a šľachy rozbehnú s oveľa menším jednoduchosť, čo vedie k tuhosti, zápalu kĺbov a tiež väčšiu.

Zvážila požitím viac kolagénu ako mazanie staré dverné záves: To pomáha odstrániť kĺby omnoho plynulejšie, znižuje bolesť, často spojené so starnutím a dokonca znižuje hrozbu bežným opotrebovaním. (4)

3. Aids Heal Vyžarovacej Gut

“Syndróm Deravý Gut” je uvedené, že majú príznaky, vrátane nadúvanie, plyn, bolesti, potravinárske citlivosti a bolesti a nepohodlie. Avšak, je to niečo ako lekársky záhadou. (5) možný zdroj úniku Gut zvýšila priepustnosť zažívacej sústavy alebo črevné hyperpermeabilitu.

To sa môže stať, keď obmedzené spoje v čreve, ktoré kontrolujú práve to, čo prechádza sliznice tenkého čreva traktu, nefungujú správne. Že môže dovoliť látky presakovanie do krvného riečišťa.

Najväčší Tráviaci systém prínosom konzumácia viac kolagénu je, že pomáha rozvíjať spojivového bunky a tiež ako výsledok “tesnenie a tiež lieči” ochrannú výstelku žalúdka traktu.

Pomáha prelomiť zdravé bielkoviny a tiež upokojuje črevá má bunkovú výstelku, obnovy poškodení bunkových stien a tiež vštepovať mu uzdravenie aminokyselín.

Order YouTonics Skin

4. Zvyšuje rýchlosť metabolizmu, svalovú hmotu a energiu Výsledok

Kolagén môže pomôcť zvýšiť váš metabolizmus tým, že pridá svalovú hmotu do svojho rámca a tiež pomáha s prevodom nevyhnutných živín.

Aminokyselina glycín na kolagén, ktorý je prítomný v kolagénu podporuje prenos cukru priamo do buniek, čo zase zvyšuje svoje energetické stupňov spolu s zvyšovanie svalového tkaniva pokrok.

Výskumná štúdia tiež ukazuje, glycín navyše má dôležité úlohy v oboch funkciách tráviacej sústavy a centrálnych nervov. Glycín Zdá sa, že pomôže spomaliť účinky starnutia zlepšením telesnej použitie antioxidantov a tiež sa používa aj pri vytváraní zdravých buniek z DNA a RNA.

Tiež arginín v kolagénu môže zvýšiť schopnosť tela robiť zdravé bielkovín z rôznych iných aminokyselín, čo je veľmi dôležité pre opravy svalových buniek, hojenie zranení a šetrí bunky stráca, zvýšenie metabolizmu a napomáhania nevhodné rast a pokrok.

5. Posilňuje nechty, vlasy a zuby

Kolagén je tiež kľúčovým stavebným kameňom, keď sa vzťahuje na vaše zuby a nechty. Dopĺňa s kolagénom môže zvýšiť výdrž a tiež zdravie vašich nechtov.

Výskum uvoľnená v Journal of Investigative Dermatology zistili, že existuje “významný vzťah medzi extracelulárnej matrix (ECM) a folikulárnej opätovný rast, odporúča, aby kolagén môže byť možný terapeutický cieľ pre vypadávanie vlasov a iné choroby súvisiace s kožou.” (6)

6. Zlepšuje pečene zdravie a wellness

Kolagén je veľmi užitočné pre zlepšenie prietoku krvi a aby sa vaše srdce mladý. Vzhľadom k tomu, glycín pomáha poškodenie pečene znížiť skúsenosti, keď sa vezme v cudzích látok, kontaminantov alebo alkoholu, ktorý by nemal byť ním prechádza.

Vedci tiež zistili, že glycín mohli byť využité pre zníženie poškodenia pečene alkoholom indukovanej a rôzne iné typy závažné alebo trvalé poškodenie pečene. (7)

Kolagén mohol využiť ako detoxikáciu svoje telo pred nebezpečnými materiálmi. To funguje, pretože glycínu v kolagénu pomáha opraviť pečeň a tiež znížiť akékoľvek poškodenie vyvolané toxických látok.

7. Záruky kardiovaskulárne zdravie a wellness

Požiadavky na prolín pre opravu tkanív v kĺboch a tepien, a navyše napomáha vysoký krvný tlak.

Aminokyselina prolín Pomáha svojim tepna stenové plochy začať ukladanie tuku v krvi, zníženie počtu tuku v tepnách a minimalizácii tuku kameňa.

Je to navyše spojené s predchádzaním arterioskleróze (kôrnatenie tepien), pretože pomáha naše tepny, aby zostali bez nebezpečného plaku nahromadenie.

Arginín takisto pomáha s produkciou oxidu dusnatého, čo umožňuje lepšiu vasodilatáciu znamenajúci rozšírenie diaľnic a tiež voľný čas masových buniek svalových a kapiláry, ktoré umožňujú oveľa lepšie prúdenie.

YouTonics recenziu kože: kolagén kože nápoj pre anti-aging a tiež znížiť vrásky

Order YouTonics Skin

YouTonics kože s Tri-Optimalizované vzorca ™ je zreteľným zmes vitamínov, aminokyselín, a hydralized kolagén zdravé proteínový koncentrát sa podporuje tvorbu kolagénu v tele prirodzene.

YouTonics Koža je klinicky určená na zníženie jemné linky a vrásky, navlhčiť, zlepšiť vzhľad pokožky, zníženie známky starnutia, štít proti poškodeniu pokožky a tiež dodávať oveľa zdravšie a oveľa mladistvý-vyzerajúcu pleť.

si kladie za cieľ YouTonics Skin zlepšiť ako vzhľad i pocit z kože s jeho rovnováhe bunkových chrániaci vitamínov An a E a kožu fixačných vitamín C, aminokyseliny, Hydralized kolagénne bielkovina, a tiež s rýchlym systémom zásielky pôsobiace tekuté.

YouTonics kože je kvapalný kolagén doplnok vyrába Bauer Nutrition ktorý v jednom zásobníku obsahuje 270 ml pripravených na pitie tekutiny s dávkou 30 ml (9 ponúkajúca) pred spaním denne.

YouTonics Výhody kože: Prečo je nutné použiť YouTonics pleť obnoviť svoj výrobný kolagén

Keď sme mladí, koža skladá z 80 percent kolagénu. Po dosiahnutí veku 25 rokov, sme sa o neho príde za cenu týkajúce sa ročne jedno percento. Výsledkom je, že dvojčatá kliatby vrások a zišli kožu.

Kolagén Proteín je nevyhnutnou súčasťou bielkovín v systéme, pretože má zásadnú štrukturálnu funkciu vo viac než len koža.

YouTonics Skin sa domnieva, že ich produkty môžu stimulovať vaše telo generovať pre zmenu kolagénu kôlne.

Keď hladina kolagénu dostať väčší a syntézu kolagénu sa zvyšuje, váš celkový zdravotný výhody rovnako, zvýšenie rýchlosti opravy rámcov a tiež zlepšenie celkovej zdravie a wellness.

Order YouTonics Skin

YouTonics Pros kože

 • Pomôcky budete starnúť pomalšie a tiež udržiavať oveľa mladistvý vzhľad
 • Znižuje skvelé linky a tiež vrásky
 • Inzeruje ideálne wellness kože
 • Znižuje ukazovatele predčasnému starnutiu
 • Dodávky zdravá a vyvážená, žiariaca pleť
 • Hydráty a tiež znižuje vysušenie
 • Zlepšuje vlasy, nechty, oči a parodontu zdravie a wellness
 • Stúpa tvorbu kolagénu
 • obsahuje antioxidanty
 • Zvyšuje cenu opravy kože práce
 • Jedna fľaša pre deväťkrát ponukami (9 dní), superior s inými značkami, ktoré za normálnych okolností jeden kontajner pre jeden nápoj.
 • Rapid Acting Liquid Zásielka systém pre rýchlu absorpciu prepravu do vašich kožných buniek
 • Mango a záujem ovocná chuť
 • Rozvoz zadarmo do akejkoľvek krajiny na každej zákazke
 • 60-dňové vrátenie peňazí zabezpečiť

YouTonics Cons kože

 • Nie všetci sa môžu líšiť, ako je chuť úrokovej ovocie a tiež mango
 • Nejedná sa o štandardný technikou anti-aging

YouTonics kože Aktívne zložky: Jednoducho, ako robí YouTonics pleť prácu?

Ak chcete pochopiť, ako presne YouTonics Skin pracuje, mohli by sme začať s prakticky akýkoľvek typ účinných látok sa skladal z v každom kontajneri YouTonics kože.

1. vitamíny A, E, a tiež C

Hlavnou funkciou vitamínu A na koži, je pre podporu procesu obnovy pokožky alebo opätovný rast kožných buniek. Vitamín A podporuje štiepenie v kožných bunkách kože, a tiež podporuje funkciu buniek, ktoré chránia pokožku.

Hlavné výhody vitamínu C sú pre zníženie poškodenia buniek a tiež posilniť kolagénne bunky. Vitamín C ako radikálového voľne sútlače zlúčeniny, ktoré je nebezpečné pre kožu alebo známy ako antioxidačné látky a zaisťuje kožných buniek urýchľuje zotavenie, zvyšuje produkciu elastínu a kolagénových vlákien, ktoré tvoria koža pružná a tiež tónovaný a majú vplyv na zosvetlenie až na kožu.

Vitamín E má výhodu zachytenie voľných radikálov (antioxidačné látky). Vitamín E chráni pokožku tým, že posilňuje kolagénu a elastínu vlákna z vašej pokožky. Tak, aby pokožka pevnejšia a oveľa viac bdelý vlhkosti.

2. Hydralized kolagén Zdravé proteín

YouTonics Skin má plnú 10 gramov kolagénu zdravých bielkovín v každej 30ml porcii, výrazne zvýšiť opravy pracovná rýchlosť vašej pleti a poskytuje tak mladší, zdravý a vyvážený vzhľad, ktoré ste hľadali.

3. Aminokyseliny

YouTonics Koža je hojná je glycín, prolín, a tiež arginín, zabezpečenie zdravého kolagénu titul na perpetuities, čo je zásadný pre rozvoj zdravej kože.

Aminokyseliny nie sú len podporujú tvorbu kolagénu, ale aj zvýšiť hydratáciu a vlhkosť, podporu zdravého rovnováhu pH, minimalizovať viditeľné známky starnutia a tiež inzerovať spaľovanie tukov.

4. Quick Vykonávam Liquid Delivery System

Užitočná, rýchlo pôsobiace zásielka systém kvapalina YouTonics kože zaručuje maximálnu vstrebávanie kolagénu a tiež okamžité dodanie do vašich kožných buniek. Systém zaisťuje rýchle vstrebávanie rýchle dodanie do kožných buniek, čo mu umožňuje získať pracovať rýchlo, takže môžete vidieť výsledky rýchlejšie.

YouTonics použitie smer Skin: Ako ho môžete použiť?

YouTonics Skin obsahuje 270 ml v jednej fľaši. Len by ste mali vziať 30ml každý deň pred spaním pre optimálny výsledok. Nezabudnite ho dobre pretrepať pred pitím YouTonic kože.

Väčšina ostatných porovnateľné produkty poskytujú iba jeden kontajner pre jednu porciu (1 deň). Jeden kontajner YouTonics Skin mohol použiť k deviatim dňoch používania. To je výhoda YouTonics koža nad rôznymi inými názvami. Jednoduché, praktické, a tiež oveľa spoľahlivejšie.

Má YouTonics pleť mať škodlivé vedľajšie účinky?

YouTonics Skin žiadne vedľajšie účinkyJedným z najčastejšie kladených otázok o krásu dodatku je, či doplnok má nežiaduce vedľajšie účinky?

Zatiaľ neboli hlásené žiadne významné nepriaznivé účinky žiadnymi väčšími menami kolagénu nápoj značky, takže by sme nemali predbiehať niektorý z YouTonics jednotlivcov a to buď. Avšak, existuje niekoľko bodov, ktoré mali vedieť o nepriaznivé účinky:

 1. Musíte sa poradiť so svojím lekárom pred uvedením poradí YouTonics kože Ak ste na lieky alebo nastávajúce
 2. Musíte prečítať kompletný zoznam účinnú látku, že tento bod bude určite vytvárať nebezpečné vedľajšie účinky v tele tých z vás, ktorí majú potravinové alergické reakcie.

YouTonics ponuka Skin na predaj: nákladov, zníženie cien, a tiež bonus deal

Bauer Nutrition poskytuje jedinečný predaj YouTonic kože, keď si kúpite dva kontajnery, a budete určite dostanete jeden fľašu zdarma. Ale ak si kúpite tri fľaše YouTonics kožu, a budete mať tri fľaše zdarma.

V porovnaní s dostať jednu fľašu kúpi kombinácia, samozrejme, je miera známa je oveľa prínosnejšie.

YouTonics Skin ponúka záruku cash back 60 dňová, takže ak si nie ste úplne spokojní s položkou, môžete jednoducho vrátiť do 60 dní a získať svoje peniaze späť.

1 MONTH SUPPLY
YouTonics Skin
1 Bottle
Retail: $58.19
$54.95
Saving: $0
FREE SHIPPING
3 MONTHS SUPPLY
YouTonics Skin
2 Bottles + 1 Bottle
Retail: $116.38
$109.9
Saving: $6.48
FREE SHIPPING
MOST POPULAR ORDER
YouTonics Skin
3 Bottles + 3 Bottles + Free Gift
Retail: $174.57
$164.85
Saving: $9.72
FREE SHIPPING

Kde kúpiť YouTonics koži?

YouTonics obnova kolagénu kože nie je ani ľahko dostupné na akékoľvek regionálne športový doplnok predajní vo vašom okolí, ani v žiadnych internetových obchodov.

Táto obnova kolagénu kože mohol byť získané priamo na oficiálnych stránkach BAUER s odkazom nižšie.

Nebudete objavovať tieto položky uvádzané na trh v drogériách, medicína obchody, ale navyše neuvidí YouTonics obnovenie kolagénu kože výrobky na E-Bay, Amazon, Walmart, a tiež GNC ,

Je to preto, aby sa zabránilo položku falšovaniu a takisto s cieľom zabezpečiť si kupujete skutočnú položku rovno cez hlavné internetové stránky.

Mali by ste pozor na zakázané a tiež falošný YouTonics kolagénu obnovu pokožky, pretože ich použitie môže získať vás na danú problematiku. Navrhovaný bod je jeho nákup od dodávateľov pre zaistenie čistého povahy veci zakúpené pre použitie.

Kupovať YouTonics obnovu pleti od Bauer Nutrition Hlavná stránka vám zaručuje bezpečné doručenie v rámci každého národa na každej objednávky, a tiež získať peniaze späť záruku.

Order YouTonics Skin

referencie:

 1. http://www.medicalnewstoday.com/articles/262881.php
 2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23949208
 3. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18416885
 4. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17076983
 5. http://www.webmd.com/digestive-disorders/features/leaky-gut-syndrome#1
 6. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25989472
 7. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22913202

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.