site
stats

YouTonics recenzi kůže: kolagen kůže nápoj pro anti-aging a redukovat vrásky

Když vaše pokožka dostane všechny vrásčitou, suché a také svědění, jak jste věku, je to znamení stav kožních buněk nelze reprodukovat na výbornou sazby může vyvolat ztenčení kůže.

Vaše léčba pleť potřebuje mít kolagen, který zvyšuje vaše zdraví kůže a wellness, vlasy, dásně, hřebík, a klouby bez vytváření jakýchkoli nepříznivých účinků.

YouTonics Skin je doplněk, který by mohl podpořit obnovu kolagenu, ze strany všeobecně známou britská firma Bauer Nutrition (oficiální webové stránky). To slibuje snížit vrásky a suchou pokožku a zlepšit wellness vašich vlasů a také nehty.

Předtím, než si přečíst YouTonics recenzi Skin, musíte nejprve pochopit, jen to, co je kolagen a proč ji budete potřebovat.

Co je to kolagen?

Co je to kolagen?Kolagen je jedním z nejrozšířenějších bílkovin v lidském těle a je materiál, který má na celé tělo dohromady. To se nachází v kostech, svalové tkáni, kůži i vazy, kde se vyvíjí lešení nabídnout výdrž a rámce. (1)

Kolagen vytvořené z aminokyselin glycin, prolin, arginin a také hydroxyprolin.

Existuje mnoho různých typů kolagenu, nejméně 16 druhů, ale 80-90% z kolagenu v těle patří k druhu I, II a III také. Kolageny v těle jsou zdravé a univerzální.

Kolagen pomáhá dát naši sílu kůže a také flexibilitu, spolu s měnící se odumřelých kožních buněk. Týká-li se naše klouby a vazy i v nejjednodušších termínech, je to „lepidlo“, které pomáhá udržet tělo s sebou.

Proč byste měli potřebovat kolagenu obnovu pleti?

Jak stárneme, naše tělo začne produkovat mnohem méně kolagenu, což je hlavním důvodem, že naše pokožka začne vrásek a také klesnout i naše klouby úder škody.

produkci kolagenu přirozeně klesá s věkem, čímž se minimalizuje strukturální stabilitu pokožky a také způsobuje povislé kůže, tvorbu vrásek a oslabení chrupavky v kloubech.

Na rozdíl od procesu stárnutí, další proměnné mohl přidat ke snížení hladiny kolagenu, například s vysokým obsahem cukru diety, kouření cigaret a také velkým množstvím slunečního záření také přidat ke snižování kolagenu stupňů.

Právě tady jsou některé výhody kolagenu, které je třeba uznat, abyste mohli pochopit, proč ji budete potřebovat.

1. Zlepšuje zdraví a wellness kůže i vlasy

Jak stárneme, kolagen výrobní pokles. Zvýšení kolagenu stupňů by mohly pomoci vaše pleť vypadat pevnější, zlepší hladkost, a pomáhat vaše kožní buňky udržují obnově a také opravy obecně.

Placebem kontrolované Výzkumy zkoumající proti stárnutí budovy kolagenu se nachází, že 2,5-5 g hydrolyzátu kolagenu používané u žen ve věku 35-55 jednou denně po dobu osmi týdnů výrazně zlepšit pružnost pokožky, vlhkost kůže, ztráta transepidermální vody (suchost) a také odlepení drsnost, to vše s malý k žádné vedlejší účinky. (2)

Kolagen navíc minimalizuje celulitidu i strie. Vzhledem k tomu, vaše pokožka je v současné době tenčí, celulitida stane navíc zřejmé, rozloučit se skrývá právě to, co se vyskytující uvedena pod povrchem. Zlepšení pružnosti pleti díky kolagenu pomáhá při snižování ten důlek na kůži.

Tento faktor je důvod, proč kolagen je nejlepší all-přírodní péči o pleť účinné látky nabízené.

2. Snižuje bolesti kloubů a také degenerace

Nedávný výzkum také zjistil, že kolagen je spolehlivým terapie pro zacházení s osteoartrózou a různé jiné bolesti kloubů a také podmínky. (3)

Když ztratíme kolagen, naše vazy a šlachy rozběhnou s mnohem menším jednoduchost, což vede k tuhosti, zánětu kloubů a také větší.

Zvážila požitím více kolagenu jako mazání staré dveřní závěs: To pomáhá odstranit klouby mnohem plynuleji, snižuje bolest, často spojené se stárnutím a dokonce snižuje hrozbu běžným opotřebením. (4)

3. Aids Heal Vyzařovací Gut

„Syndrom Děravý Gut“ je uvedeno, že mají příznaky, včetně nadýmání, plyn, bolesti, potravinářské citlivosti a bolesti a nepohodlí. Nicméně, je to něco jako lékařský záhadou. (5) možný zdroj úniku Gut zvýšila propustnost zažívací soustavy nebo střevní hyperpermeability.

To se může stát, když omezené spoje ve střevě, které kontrolují právě to, co prochází sliznice tenkého střeva traktu, nefungují správně. Že může dovolit látky prosakování do krevního řečiště.

Největší Trávicí systém přínosem konzumace více kolagenu je, že pomáhá rozvíjet pojivové buňky a také jako výsledek „těsnění a také léčí“ ochrannou výstelku žaludku traktu.

Pomáhá prolomit zdravé bílkoviny a také uklidňuje střeva má buněčnou výstelku, obnovy poškozeni buněčných stěn a také vštěpovat mu uzdravení aminokyselin.

Order YouTonics Skin

4. Zvyšuje rychlost metabolismu, svalovou hmotu a energii Výsledek

Kolagen může pomoci zvýšit váš metabolismus tím, že přidá svalovou hmotu do svého rámce a také pomáhá s převodem nezbytných živin.

Aminokyselina glycin na kolagen, který je přítomný v kolagenu podporuje přenos cukru přímo do buněk, což zase zvyšuje své energetické stupňů spolu s zvyšování svalové tkáně pokrok.

Výzkumná studie také ukazuje, glycin navíc má důležité úkoly v obou funkcích trávicí soustavy a centrálních nervů. Glycin Zdá se, že pomůže zpomalit účinky stárnutí zlepšením tělesné použití antioxidantů a také se používá také při vytváření zdravých buněk z DNA a RNA.

Také arginin v kolagenu může zvýšit schopnost těla dělat zdravé bílkovin z různých jiných aminokyselin, což je velmi důležité pro opravy svalových buněk, hojení zranění a šetří buňky ztrácí, zvýšení metabolismu a napomáhání nevhodné růst a pokrok.

5. Posiluje nehty, vlasy a zuby

Kolagen je také klíčovým stavebním kamenem, když se vztahuje na vaše zuby a nehty. Doplňuje s kolagenem může zvýšit výdrž a také zdraví vašich nehtů.

Výzkum uvolněna v Journal of Investigative Dermatology zjistili, že existuje „významný vztah mezi extracelulární matrix (ECM) a folikulární opětovný růst, doporučuje, aby kolagen může být možný terapeutický cíl pro vypadávání vlasů a jiné nemoci související s kůží.“ (6)

6. Zlepšuje jater zdraví a wellness

Kolagen je velmi užitečné pro zlepšení průtoku krve a aby se vaše srdce mladý. Vzhledem k tomu, glycin pomáhá poškození jater snížit zkušenosti, když se vezme v cizích látek, kontaminujících látek nebo alkoholu, který by neměl být jím prochází.

Vědci také zjistili, že glycin mohly být využity pro snížení poškození jater alkoholem indukované a různé jiné typy závažné nebo trvalé poškození jater. (7)

Kolagen mohl využít jako detoxikaci své tělo před nebezpečnými materiály. To funguje, protože glycinu v kolagenu pomáhá opravit játra a také snížit jakékoli poškození vyvolané toxických látek.

7. Záruky kardiovaskulární zdraví a wellness

Požadavky na prolin pro opravu tkání v kloubech a tepen, a navíc napomáhá vysoký krevní tlak.

Aminokyselina prolin Pomáhá svým tepna stěnové plochy zahájit ukládání tuku v krvi, snížení počtu tuku v tepnách a minimalizaci tuku kamene.

Je to navíc spojeno s předcházením arterioskleróze (kornatění tepen), jelikož pomáhá naše tepny, aby zůstali bez nebezpečného plaku nahromadění.

Arginin rovněž pomáhá s produkcí oxidu dusnatého, což umožňuje lepší vasodilataci znamenající rozšíření dálnic a také volný čas masových buněk svalových a kapiláry, které umožňují mnohem lepší proudění.

YouTonics recenzi kůže: kolagen kůže nápoj pro anti-aging a také snížit vrásky

Order YouTonics Skin

YouTonics kůže s Tri-Optimalizované vzorce ™ je zřetelným směs vitamínů, aminokyselin, a hydralized kolagen zdravé proteinový koncentrát se podporuje tvorbu kolagenu v těle přirozeně.

YouTonics Kůže je klinicky určena ke snížení jemné linky a vrásky, navlhčit, zlepšit vzhled pokožky, snížení známky stárnutí, štít proti poškození pokožky a také dodávat mnohem zdravější a mnohem mladistvý-vypadající pleť.

si klade za cíl YouTonics Skin zlepšit jak vzhled i pocit z kůže s jeho rovnováze buněčných chránící vitamínů An a E a kůži fixačních vitamín C, aminokyseliny, Hydralized kolagenní bílkovina, a také s rychlým systémem zásilky působící tekuté.

YouTonics kůže je kapalný kolagen doplněk vyrábí Bauer Nutrition který v jednom zásobníku obsahuje 270 ml připravených k pití tekutiny s dávkou 30 ml (9 nabízející) před spaním denně.

YouTonics Výhody kůže: Proč je nutné použít YouTonics pleť obnovit svůj výrobní kolagen

Když jsme mladí, kůže skládá z 80 procent kolagenu. Po dosažení věku 25 let, jsme se o něj přijde za cenu týkající se ročně jedno procento. Výsledkem je, že dvojčata kletby vrásek a sešlé kůži.

Kolagen Protein je nezbytnou součástí bílkovin v systému, protože má zásadní strukturální funkci ve více než jen kůže.

YouTonics Skin se domnívá, že jejich produkty mohou stimulovat vaše tělo generovat pro změnu kolagenu kůlny.

Když hladina kolagenu dostat větší a syntézu kolagenu se zvyšuje, váš celkový zdravotní výhody stejně, zvýšení rychlosti opravy rámců a také zlepšení celkové zdraví a wellness.

Order YouTonics Skin

YouTonics Pros kůže

 • Pomůcky budete stárnout pomaleji a také udržovat mnohem mladistvý vzhled
 • Snižuje skvělé linky a také vrásky
 • Inzeruje ideální wellness kůže
 • Snižuje ukazatele předčasnému stárnutí
 • Dodávky zdravá a vyvážená, zářící pleť
 • Hydráty a také snižuje vysušení
 • Zlepšuje vlasy, nehty, oči a parodontu zdraví a wellness
 • Stoupá tvorbu kolagenu
 • obsahuje antioxidanty
 • Zvyšuje cenu opravy kůže práce
 • Jedna láhev pro devětkrát nabídkami (9 dní), superior s jinými značkami, které za normálních okolností jeden kontejner pro jeden nápoj.
 • Rapid Acting Liquid Zásilka systém pro rychlou absorpci přepravu do vašich kožních buněk
 • Mango a zájem ovocná chuť
 • Rozvoz zdarma do jakékoli země na každé zakázce
 • 60-ti denní vrácení peněz zajistit

YouTonics Cons kůže

 • Ne všichni se mohou lišit, jako je chuť úrokové ovoce a také mango
 • Nejedná se o standardní technikou anti-aging

YouTonics kůže Aktivní složky: Prostě, jak dělá YouTonics pleť práci?

Chcete-li pochopit, jak přesně YouTonics Skin pracuje, mohli bychom začít s prakticky jakýkoli typ účinných látek se skládal z v každém kontejneru YouTonics kůže.

1. vitamíny A, E, a také C

Hlavní funkcí vitaminu A na kůži, je pro podporu procesu obnovy pokožky nebo opětovný růst kožních buněk. Vitamin A podporuje štěpení v kožních buňkách kůže, a také podporuje funkci buněk, které chrání pokožku.

Hlavní výhody vitamínu C jsou pro snížení poškození buněk a také posílit kolagenní buňky. Vitamin C jako radikálového volně soutisku sloučeniny, které je nebezpečné pro kůži nebo známý jako antioxidační látky a zajišťuje kožních buněk urychluje zotavení, zvyšuje produkci elastinu a kolagenových vláken, které tvoří kůže pružná a také tónovaný a mají vliv na zesvětlení až na kůži.

Vitamin E má výhodu zachycení volných radikálů (antioxidační látky). Vitamin E chrání pokožku tím, že posiluje kolagenu a elastinu vlákna z vaší pokožky. Tak, aby pokožka pevnější a mnohem více bdělý vlhkosti.

2. Hydralized kolagen Zdravé protein

YouTonics Skin má plnou 10 gramů kolagenu zdravých bílkovin v každé 30ml porci, výrazně zvýšit opravy pracovní rychlost vaší pleti a poskytuje tak mladší, zdravý a vyvážený vzhled, které jste hledali.

3. Aminokyseliny

YouTonics Kůže je hojná je glycin, prolin, a také arginin, zajištění zdravého kolagenu titul na perpetuities, což je zásadní pro rozvoj zdravé kůže.

Aminokyseliny nejsou jen podporují tvorbu kolagenu, ale také zvýšit hydrataci a vlhkost, podporu zdravého rovnováhu pH, minimalizovat viditelné známky stárnutí a také inzerovat spalování tuků.

4. Quick Provádím Liquid Delivery System

Užitečná, rychle působící zásilka systém kapalina YouTonics kůže zaručuje maximální vstřebávání kolagenu a také okamžité dodání do vašich kožních buněk. Systém zajišťuje rychlé vstřebání rychlé dodání do kožních buněk, což mu umožňuje získat pracovat rychle, takže můžete vidět výsledky rychleji.

YouTonics použití směr Skin: Jak jej můžete použít?

YouTonics Skin obsahuje 270 ml v jedné lahvi. Jen byste měli vzít 30ml každý den před spaním pro optimální výsledek. Nezapomeňte jej dobře protřepat před pitím YouTonic kůže.

Většina ostatních srovnatelné produkty poskytují pouze jeden kontejner pro jednu porci (1 den). Jeden kontejner YouTonics Skin mohl použít k devíti dnech používání. To je výhoda YouTonics kůže nad různými jinými názvy. Jednoduché, praktické, a také mnohem spolehlivější.

Má YouTonics pleť mít škodlivé vedlejší účinky?

YouTonics Skin žádné vedlejší účinkyJedním z nejčastěji kladených otázek o krásu dodatku je, zda doplněk má nežádoucí vedlejší účinky?

Zatím nebyly hlášeny žádné významné nepříznivé účinky žádnými většími jmény kolagenu nápoj značky, takže bychom neměli předjímat některý z YouTonics jednotlivců a to buď. Nicméně, existuje několik bodů, které měli vědět o nepříznivé účinky:

 1. Musíte se poradit se svým lékařem před uvedením pořadí YouTonics kůže Pokud jste na léky nebo nastávající
 2. Musíte přečíst kompletní seznam účinnou látku, že tento bod bude jistě vytvářet nebezpečné vedlejší účinky v těle ty z vás, kteří mají potravinové alergické reakce.

YouTonics nabídka Skin k prodeji: nákladů, snížení cen, a také bonus deal

Bauer Nutrition poskytuje jedinečný prodej YouTonic kůže, když si koupíte dva kontejnery, a budete určitě dostanete jeden láhev zdarma. Ale pokud si koupíte tři láhve YouTonics kůži, a budete mít tři lahve zdarma.

Ve srovnání s dostat jednu láhev koupí kombinace, samozřejmě, je míra známá je mnohem přínosnější.

YouTonics Skin nabízí záruku cash back 60denní, takže pokud si nejste zcela spokojeni s položkou, můžete prostě vrátit do 60 dnů a získat své peníze zpět.

1 MONTH SUPPLY
YouTonics Skin
1 Bottle
Retail: $58.19
$54.95
Saving: $0
FREE SHIPPING
3 MONTHS SUPPLY
YouTonics Skin
2 Bottles + 1 Bottle
Retail: $116.38
$109.9
Saving: $6.48
FREE SHIPPING
MOST POPULAR ORDER
YouTonics Skin
3 Bottles + 3 Bottles + Free Gift
Retail: $174.57
$164.85
Saving: $9.72
FREE SHIPPING

Kde koupit YouTonics kůži?

YouTonics obnova kolagenu kůže není ani snadno dostupné na jakékoliv regionální sportovní doplněk prodejen ve vašem okolí, ani v žádných internetových obchodů.

Tato obnova kolagenu kůže mohl být získány přímo na oficiálních stránkách BAUER s odkazem níže.

Nebudete objevovat tyto položky uváděné na trh v drogeriích, medicína obchody, ale navíc neuvidí YouTonics obnovení kolagenu kůže výrobky na E-Bay, Amazon, Walmart, a také GNC ,

Je to proto, aby se zabránilo položku padělání a rovněž s cílem zajistit si kupujete skutečnou položku rovně přes hlavní internetové stránky.

Měli byste pozor na zakázané a také falešný YouTonics kolagenu obnovu pokožky, protože jejich použití může získat vás na danou problematiku. Navrhovaný bod je jeho nákup od dodavatelů pro zajištění čistého povahy věci zakoupené pro použití.

Kupovat YouTonics obnovu pleti od Bauer Nutrition Hlavní stránka vám zaručuje bezpečné doručení v rámci každého národa na každé objednávky, a také získat peníze zpět záruku.

Order YouTonics Skin

Odkaz:

 1. http://www.medicalnewstoday.com/articles/262881.php
 2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23949208
 3. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18416885
 4. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17076983
 5. http://www.webmd.com/digestive-disorders/features/leaky-gut-syndrome#1
 6. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25989472
 7. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22913202

Sharing is caring!