site
stats

YouTonics Cilt incelemesi: Bir cilt kolajen anti-aging için içmek ve kırışıklıkları azaltmak

Cildiniz tüm buruşuk, kuru ve senin kadar da kaşıntılı yaşını aldığında, durum deri hücrelerinin işareti deride incelme tetikleyebilir mükemmel bir oranda yeniden olamaz.

Cildiniz tedavi ürünü herhangi bir olumsuz etkiler yaratmadan cildinizi sağlık ve sağlıklı yaşam, saç, diş etleri, çivi ve eklemleri güçlendirir kollajen sahip olması gerekir.

YouTonics Cilt yaygın olarak bilinen Birleşik Krallık firması tarafından yapılan kollajen yenilenmesini teşvik edebilir bir ek olduğunu Bauer Nutrition (resmi internet sitesi). Bu kırışıklıklar ve kuru cilt azaltmak ve saç ve ayrıca çivi sağlıklı yaşam geliştirmek için vaat ediyor.

Eğer YouTonics Cilt inceleme inceleme yapmadan önce bunu gerektirir, neden kollajen olduğunu sadece ne ilk anlamamız gerekir ve.

kolajen nedir?

kolajen nedir?Kollajen, insan vücudundaki en bol proteinlerden biridir ve birlikte tüm gövdesini tutan bir malzemedir. Bu kemikler, kas dokularında, deride bulunan ve dayanıklılık ve çerçeve sunmak için bir iskele gelişir nerede ayrıca, ligamentler. (1)

Kollajen amino asitler, glisin, prolin, arginin, ve aynı zamanda hidroksiprolin oluşturulan.

Birçok farklı kollajen tipleri, en az 16 tür, gövde kısmında kolajen% 80-90 türlü I, II ve aynı zamanda III aittir. Vücuttaki kollajenlerinin sağlıklı ve çok yönlüdür.

Kollajen asist ölü cilt hücrelerini değiştirerek birlikte cildimiz gücü ve aynı zamanda esneklik sağlar. Bizim eklemleri ve ayrıca bağ ilgilidir olduğunda, en kolay açısından, bu “tutkal” diye birbirleriyle vücudu tutun yardımcı bu.

Neden kolajen yenileme cilt ihtiyacım olsun ki?

Yaşımız ilerledikçe vücudumuz bizim deri ve ayrıca sarkmaya ve ayrıca eklem hasarı grev kırışmaya başlar kilit nedendir çok daha az kolajen üretmeye başlar.

Kollajen üretimi, doğal derinin yapısal stabilite en aza indirmek ve aynı zamanda cildin sarkmasını, ince çizgilerin ve kırışıklıkların oluşumunu ve eklemlerde kıkırdak zayıflamasına neden, yaşla birlikte azalır.

Dışında yaşlanma sürecinden, diğer değişkenleri, ayrıca kollajen derece azalan eklemek yüksek şeker diyet planları, sigara ve aynı zamanda güneşe maruz büyük miktarda azalır kolajen seviyelerine ekleyebilir.

Tam burada size bunu gerektirir neden böylece idrak olabilir tanıması gerekiyor kollajen bazı avantajları vardır.

1. Sağlık ve Deri ve ayrıca Saçın sağlıklı yaşam geliştirir

Yaşımız ilerledikçe üretim düşüşler kollajenin. Raising kolajen derece, cildinizin daha sıkı bakmak yardımcı düzgünlüğü iyileştirmenin ve deri hücreleri yeniden ve aynı zamanda genel olarak tamir bakımını yapar yardımcı olabilir.

kolajen, anti-yaşlanma binaların araştırılması Plasebo kontrollü araştırmalar yer ki günde bir kez de sekiz hafta önemli ölçüde geliştirilmiş deri esnekliği, cilt nem, transepidermal su kaybı (kuruluk) ve için 35-55 arası kadınlarda kullanılan kollajen hidrolizatı 2.5-5 gram hiçbir yan etkisi çok az olan, pürüzlere soyulabilir. (2)

Kollajen ayrıca selülit en aza indirir ve ayrıca Çatlaklara. Cildiniz şu anda daha ince olduğu için, selülit ekstra belirgin hale gelir, yüzeyin altında listelenen gerçekleşmesinden sadece ne gizleme veda. kollajen sayesinde cildinizin esnekliğini artırma cildinize o dimpling azaltmada yardımcı olur.

kollajen sunulan en iyi tamamen doğal cilt bakım aktif maddeler Bu yüzden faktör yapar.

2. Ortak ağrılar ve dejenerasyonunu azaltır

Son zamanlarda yapılan araştırmalar da kolajen osteoartrit ve diğer çeşitli eklem rahatsızlığı ve ayrıca koşullarla başa çıkmak için güvenilir bir tedavi olduğunu keşfetti. (3)

Biz kolajeni kaybettiğinde bizim bağlar ve ligamentler sertlik, iltihaplı eklem ve aynı zamanda daha fazla yol çok daha az sadelikle hareket başlar.

sindirerek düşünün fazla kollajen benzeri eski bir kapı menteşesi yağlama: O çok daha sorunsuz eklem uzaklaştırılmasına yardım genellikle yaşlanma ile ilişkili ağrıyı azaltır ve hatta normal aşınma ve yıpranma tehdidi düşürür. (4)

3. Yardımcı sızan Gut Heal

“Çatlak Gut Sendromu” şişkinlik, gaz, ağrıları, gıda duyarlılığı ve ağrıları ve rahatsızlıkları da dahil işaretler olduğu belirtilmektedir. Ancak, tıbbi bir muamma bir şey bu. (5) Gut sızıntı bir olası kaynağı sindirim sistemi geçirgenliği veya intestinal aşırı geçirgenlik artırdı.

küçük bağırsak sistemi astar geçer sadece ne denetlemek Gut sınırlı kavşaklar, uygun şekilde çalışmıyor o zaman gerçekleşebilir. Bu maddeler, kan akışına sızıntıya izin verebilir.

daha fazla kolajen tüketen en büyük sindirim sistemi yararı bağ hücrelerini geliştirmek ve aynı zamanda sonuç olarak yardımcı olur “mühürler ve ayrıca iyileştiriyor” mide bağırsak sisteminin koruyucu astar olmasıdır.

Sağlıklı proteinleri parçalayan yardımcı olur ve aynı zamanda şifa amino asitler ile telkin da Gut hücresel astar, kurtarma zarar hücre duvarlarını yatıştırır ve.

Order YouTonics Skin

4. Metabolik hızı, kas kütlesi ve Enerji Sonucu artırır

Kollajen sizin çerçeveye yağsız kas kütlesini eklenmesi ve aynı zamanda gerekli besinlerin dönüşüm ile yardımcı olarak metabolizma artırmaya yardımcı olabilir.

kollajen içinde mevcut olan kolajen amino asit glisin doğru sırayla kas dokusuna ilerleme artırılması ile birlikte enerji derece artırır hücrelere şeker transferini teşvik eder.

araştırma çalışması da ayrıca glisin ortaya sindirim sistemi ve merkezi sinir her iki özelliklerde önemli görevleri vardır. Glisin vücudun kullanımı antioksidanlar geliştirerek yaşlanma etkilerini yavaşlatmak yardımcı olduğu görülmektedir ve aynı zamanda, DNA ve RNA sağlıklı hücreleri oluşturulurken de kullanılır.

Ayrıca, Kolajen içinde arginin, yaralanmalar şifa, kas hücreleri tamir kaybetme hücreleri tasarrufu, metabolizmayı yükseltmek ve uygunsuz büyüme ve gelişme yardım etmekten çok önemlidir çeşitli diğer amino asitler, sağlıklı protein yapma vücudun yeteneğini artırabilir.

5. Güçlendiriyor Çiviler, Saç ve Diş

sizin diş ve tırnak ile ilgilidir zaman Kollajen de önemli bir yapı taşıdır. kollajen ile desteklemek ciddi dayanıklılık ve ayrıca çivi sağlığını artırabilir.

Araştırmacı Dermatoloji Dergisi’nde yayımlanan araştırma, bir olduğunu “hücre dışı matriks (ECM) ve saç folikülü yeniden büyüme arasındaki önemli ilişkileri, yani kolajen öneren saç dökülmesi ve diğer cilt bağlantılı hastalık için olası bir terapötik hedef olabilir.” Keşfetti (6)

6. Karaciğer Sağlık ve Wellness geliştirir

Kollajen kan akımını artırmak ve genç kalp tutmak için son derece yararlıdır. yabancı malzemeler, kirletici veya içinden geçen olmamalıdır alkolde aldığında glisin karaciğer deneyimleri azalma hasarı yardımcı beri.

Araştırmacılar, aynı zamanda glisin alkol kaynaklı karaciğer hasarı ve ciddi ya da kalıcı karaciğer hasarı çeşitli başka türleri azaltmak için kullanımı yapılabilir keşfetmişlerdir. (7)

Kolajen tehlikeli maddelerden vücudun detoks olarak kullanabilmektedir. kollajen içinde glisin toksik malzemeler tarafından tetiklenen herhangi bir hasara azaltmak da karaciğer düzeltmek ve yardımcı çünkü çalışır.

7. Güvenlik Önlemleri Kardiyovasküler Sağlık ve Zindelik

eklem ve arterlerin içinde doku onarımı için gerekli şartlar Proline, ayrıca yüksek kan basıncını kontrol yardımcı olur.

amino asit prolin sizin arter duvar yüzeyleri arterlerde yağ küçülen ve yağ birikmesini en aza indirerek, kan dolaşımında yağ birikimini başlatmak yardımcı olur.

Bu ayrıca bizim arterler tehlikeli plak birikimine kadar serbest kalmayı yardımcı düşünülürse Arteriosklereozis kaçınma (damar sertliği) ile bağlantılı.

Arginin aynı şekilde çok daha iyi bir akışına izin verir kas kütlesi hücreleri ve kılcal karayollarının genişlemesi ve aynı zamanda boş ima daha damar genişlemesini sağlayan nitrik oksit üretimi, yardımcı olur.

YouTonics Cilt incelemesi: Bir cilt kolajen anti-aging için içki ve ayrıca kırışıklıkları azaltmak

Order YouTonics Skin

Üç Optimize ™ formülü ile YouTonics Cilt vitaminler, amino asitler ayrı bir karışımı olan ve hiç hydralized kollajen sağlıklı protein konsantresi canlı vücudunda doğal olarak kolajen üretimini teşvik eder.

YouTonics Cilt klinik, ince çizgiler ve kırışıklıklar azaltmak nemlendirin cilt görünümünü iyileştirmek, cilt hasarına karşı yaşlanma belirtilerini, kalkan azaltmak ve aynı zamanda daha sağlıklı, çok daha genç görünümlü bir cilt sağlamak üzere tasarlanmıştır.

YouTonics Cilt hızlı kavrama sıvı sevkiyat sistemi ile de görünüm hem geliştirmek hem de C vitamini, Amino Asitler, Hydralized Kolajen Protein sabitleme hücre koruyucu vitaminler An ve E ve cildin kendi denge ile cildinizin hissediyorum ve hedefler.

YouTonics Cilt tarafından üretilen bir sıvı kollajen ekidir Bauer Nutrition Hangisinin kapta günlük yatmadan önce 30ml (9 arz) dozunda hazır içecek sıvının 270ml içermektedir.

YouTonics Cilt Yararları: yenilenmesi için kolajen üretimi için YouTonics Skin kullanmak gerekir Neden

Gençken, cilt yüzde 80 kolajen oluşan. 25 yaşından sonra yüzde birini yılda ilişkin pahasına kaybetmek. Sonuç kırışıklıkların ve sarkık cildin ikiz lanetler olduğunu.

sadece deriye göre daha önemli bir yapısal işlevi vardır olarak Kollajen proteini, sisteminizdeki proteinlerin önemli bir parçasıdır.

YouTonics Cilt ürünlerini kolajen kulübe değiştirmek için bunu oluşturmak için vücudunuzun uyarabilir inanmaktadır.

senin kolajen seviyeleri daha yüksek olsun ve kollajen sentezi arttırılmış zaman, genel sağlık avantajları, hem de çerçeveler tamir oranını iyileştiren ve ayrıca genel sağlık ve wellness artırılması.

Order YouTonics Skin

YouTonics Cilt Artıları

 • Aids Daha yavaş yaş ve aynı zamanda çok daha genç görünümünü korumak
 • Büyük çizgileri ve ayrıca kırışıklıkları azaltır
 • İdeal cilt sağlığını tanıtır
 • Erken yaşlanma göstergelerini düşürür
 • Malzemeleri sağlıklı ve dengeli, parlak cilt
 • Hidratlar ve kuruluğa azaltır
 • saç, tırnak, göz ve periodontal sağlık ve zindelik geliştirir
 • kolajen üretimini Yükseldi
 • antioksidanlar içerir
 • cilt onarım çalışmaları fiyatını artırır
 • Diğer markalar normalde bir kap biri için içki üstün dokuz kez arz (9 gün) için bir şişe.
 • cilt hücreleri için hızlı emilim sevkiyata Rapid Vekili Sıvı Sevk Sistemi
 • Mango ve faiz meyve tadı
 • her sipariş üzerine herhangi bir ülkeye ücretsiz teslimat
 • 60 Günlük para iade sağlamak

YouTonics Cilt Eksileri

 • Herkes faiz meyvenin aroma gibi farklı ve aynı zamanda mango edebilir
 • Anti-yaşlanma değil, standart bir tekniktir

YouTonics Cilt Etkin maddeler: YouTonics Cilt çalışır Ne kadar?

YouTonics Cilt tam olarak nasıl çalıştığını anlamak için, etken maddelerin her türlü herhangi YouTonics Cilt kapta oluşuyordu pratik ile başlayabilir.

1. A, E, ve aynı zamanda Cı-

cilt için A vitamini anahtar işlevi cildin yenilenmesi veya deri hücrelerinin yeniden büyüme sürecine destek olmaktır. A vitamini cildin cilt hücrelerindeki bölünme artırır ve aynı zamanda cildi koruyan hücrelerin fonksiyonunu arttırır.

C vitamini başlıca yararları, hücre hasarı azaltmak ve aynı zamanda kollajen hücreleri güçlendirmek için bulunmaktadır. cilde zararlı olan ya da bir antioksidan bileşiği olarak bilinen ve deri hücreleri iyileşmeyi hızlandırır sabitleyen bir serbest radikal serbest tutucu bileşik olarak C vitamini, esnek ve tonda kabuğun ve etkisine sahip elastin ve kolajen liflerinin üretimini takviye cildi kadar aydınlatma.

E vitamini serbest radikalleri (antioksidan) yakalama yararı vardır. E vitamini cildinizin kolajen ve elastin liflerini güçlendirerek cildinizi korur. Yani nem cilt daha sıkı ve çok daha uyanık olun.

2. Hydralized Kollajen Sağlıklı proteini

YouTonics Cilt önemli ölçüde cildin onarım çalışmaları oranını artırma ve size bakıyorum genç, sağlıklı ve dengeli bir görünüm sağlayarak, her 30ml porsiyonda kollajen sağlıklı protein tam 10 gram vardır.

3. Amino Asitler

YouTonics Cilt bol sağlıklı cilt gelişmekte esastır perpetuities sağlıklı bir kolajen derecesi, sağlanması, Glisin, prolin olan ve aynı zamanda Arjinin.

Amino asitler, sadece, ancak aynı şekilde hidrasyon ve nemi arttırmak, kollajen üretimini teşvik sağlıklı pH dengesinin sağlanması, yaşlanmanın görünür endikasyonları en aza indirmek ve aynı zamanda yağ kaybı duyurma.

4. Hızlı Performans Sıvı Dağıtım Sistemi

YouTonics Skin yararlı, hızlı hareket eden sıvı sevkiyat sistemi cilt hücrelerine maksimum kollajen emilimini ve ayrıca derhal teslimini garanti eder. Sistem, cilt hücreleri için hızlı teslimat için hızlı emilimini sağlayan hızlı çalışması için elde etmesine olanak böylece sonuç daha hızlı bakın.

YouTonics Cilt yönü kullanımı: Bunu nasıl kullanabilirim?

YouTonics Cilt şişe başına 270ml içermektedir. Sadece optimum sonuç için yatmadan önce her gün 30ml almalıdır. Eğer YouTonic Skin içmeden önce iyice sallayın unutmayın.

En çok diğer benzer ürünler tek bir porsiyon (1 gün) için bir kap sağlar. YouTonics Skin biri konteyner dokuz gün kullanım için kullanabilirsiniz. Bu çeşitli diğer markalar üzerinde YouTonics Skin faydadır. Kolay, pratik ve aynı zamanda çok daha güvenilir.

YouTonics Cilt zararlı yan etkileri var mıdır?

YouTonics Cilt No Yan EtkileriBir güzellik takviyesi hakkında en sık sorulan sorulardan biri takviyesi olumsuz yan etkilere sahip olup olmadığıdır?

biz ya YouTonics kişilerden herhangi beklemiyor böylece bugüne kadar herhangi bir büyük kollajen içecek markaları ile herhangi bir önemli olumsuz etkilere orada rapor edilmemiştir. Yine de, sen olumsuz etkilere ilişkin bilmeli birkaç nokta vardır:

 1. Eğer ilaç veya bebek bekleyen üzerinde ise bir YouTonics Cilt sipariş vermeden önce doktorunuza tavsiye almalıdır
 2. Kesinlikle gıda alerjik reaksiyonlar o sizin vücudunuzda tehlikeli yan etkilere oluşturmayacaktır bu maddeyi sağlamak için tam aktif bileşen listesi okumak gerekir.

Ayrıca maliyet fiyatı kesim, ve bonus anlaşma: satılık YouTonics Cilt teklif

Bauer Nutrition İki konteyner satın ve kesinlikle ücret bir şişe ücretsiz alacak zaman benzersiz YouTonic Cilt satışını sağlar. Ama, YouTonics Skin üç şişe satın ve maliyeti üç şişe ücretsiz alacak eğer.

bir kombinasyonu satın birer şişe alma ile karşılaştırıldığında, doğal olarak, bilinen oran çok daha tatmin edici olduğunu.

YouTonics Cilt 60 günlük nakit iade garantisi sunar, böylece öğe ile tamamen memnun değilseniz, sadece 60 gün içinde iade ve paranızı geri almak olabilir.

1 MONTH SUPPLY
YouTonics Skin
1 Bottle
Retail: $58.19
$54.95
Saving: $0
FREE SHIPPING
3 MONTHS SUPPLY
YouTonics Skin
2 Bottles + 1 Bottle
Retail: $116.38
$109.9
Saving: $6.48
FREE SHIPPING
MOST POPULAR ORDER
YouTonics Skin
3 Bottles + 3 Bottles + Free Gift
Retail: $174.57
$164.85
Saving: $9.72
FREE SHIPPING

Nerede YouTonics Skin satın alınır?

YouTonics kolajen yenileme cilt herhangi bir çevrimiçi mağazalarda ne size yakın herhangi bir bölgesel spor takviyesi satış noktalarında ne kolayca kullanılabilir.

Bu kolajen yenileme cilt hemen altında link ile BAUER resmi web sitesinde düz kazanılmış olabilir.

Sen eczanelerde, ilaç dükkanlarda pazarlanan bu öğeleri keşfetmek değil, ancak ayrıca da e-Bay, Amazon, Walmart ve üzerinde YouTonics kolajen yenileme cilt ürünleri görmeyecektir GNC .

Eğer düz ana internet sitesi üzerinden gerçek öğe satın emin olmak için de madde sahteciliği önlemek ve çünkü öyle.

Sen konuda sizi temin edebilirler kullanımı gibi de yasak ve sahte YouTonics kolajen yenileme cilt dikkat edilmelidir. önerilen noktası kullanımı için satın alınan şeyin saf doğa temin için satıcılardan onun satın alma işlemidir.

dan YouTonics yenileme Skin Alış Bauer Nutrition Ana site her sipariş üzerine herhangi ulusa ücretsiz teslimat sabitlemek ve ayrıca güvence parayı geri almak garanti eder.

Order YouTonics Skin

Referans:

 1. http://www.medicalnewstoday.com/articles/262881.php
 2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23949208
 3. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18416885
 4. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17076983
 5. http://www.webmd.com/digestive-disorders/features/leaky-gut-syndrome#1
 6. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25989472
 7. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22913202

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.