site
stats

YouTonics огляд шкіри: колаген шкіри пити для анти-старіння і зменшення зморшок

Коли ваша шкіра отримує все зморшкуватою, сухий, а також свербіж, як ви віку, це є ознакою клітин стан шкіри не може відтворювати в хорошій швидкості може викликати витончення шкіри.

Ваш продукту для догляду за шкірою необхідно мати колаген, який підвищує ваше здоров’я шкіри і здоров’я, волосся, ясна, нігті і суглоби без створення будь-яких побічних ефектів.

YouTonics шкіра є добавкою, яка могла б сприяти оновленню колагену, зроблена широко відомої британської фірма Bauer Nutrition (офіційний веб-сайт). Він обіцяє зменшити зморшки і сухість шкіри і поліпшити самопочуття вашого волосся, а також нігтів.

Перед тим, як розглянути YouTonics огляд шкіри, ви повинні спочатку зрозуміти, що ж таке колаген і чому це необхідно.

Що таке колаген?

Що таке колаген?Колаген є одним з найбільш поширених білків в організмі людини, і матеріал, який тримає все тіло разом. Він знаходиться в кістках, м’язових тканин, шкіри, а також зв’язок, де він розвиває волосінь, щоб запропонувати витривалістю і рамки. (1)

Колаген формується з амінокислот гліцин, пролін, аргінін, а також гидроксипролина.

Там багато різних типів колагену, по крайней мере, 16 типів, але 80-90% колагену в організмі належать до видів I, II і III також. Колагени в організмі є здоровими і універсальними.

Колаген допомагає надати нашій шкірі міцність, а також гнучкість, поряд зі зміною мертвих клітин шкіри. Коли мова йде про наших суглобах, а також зв’язки, в простих термінах, це «клей», який допомагає тримати тіло один з одним.

Чому ви повинні мати потребу колаген відновлення шкіри?

Оскільки ми старіємо, наш організм починає виробляти набагато менше колагену, який є однією з основних причин, що наша шкіра починає зморшки, а також провисати, а також наші суглоби завдати шкоди.

виробництво колагену природно знижується з віком, зводячи до мінімуму структурної стабільності шкіри, а також викликає провисання шкіри, утворення зморшок і складок і ослаблення хряща в суглобах.

Крім процесу старіння, інші змінні можуть додати до зниження рівня колагену, такі як високий рівень цукру в дієті планів, куріння сигарет, а також великої кількості сонячного опромінення також додати до зменшення колагену градусів.

Ось тут деякі переваги колагену, які ви повинні визнати, щоб ви могли зрозуміти, чому ви це необхідно.

1. Покращує здоров’я і добре самопочуття шкіри, а також волосся

Оскільки ми старіємо, колагену знижується. Підвищення колагену градуси можуть допомогти вашій шкірі виглядати більш пружною, покращують гладкість і допомогти вашим клітинам шкіри підтримувати відновлення, а також відновлення в цілому.

Плацебо-контрольовані дослідження, які розслідують омолоджуючі будівлі колагену розташовані, що 2,5-5 г гідролізату колагену, який використовується серед жінок у віці 35-55 один раз в день протягом восьми тижнів значно покращилися еластичність шкіри, вогкість шкіри, втрата трансепідермальній води (сухість), а також лущитися шорсткості, все з практично без будь-яких побічних ефектів. (2)

Колаген додатково зменшує целюліт, а також розтяжки. Тому що ваша шкіра в даний час тонше, целюліт стає очевидним додаткове, попрощатися ховається тільки те, що здійснювати перераховані нижче поверхні. Підвищення гнучкості вашої шкіри за допомогою колагену допомагає зменшити, що брижі на шкірі.

Цей фактор робить, чому колаген є найкращим всі природні догляду за шкірою активних інгредієнтів, пропонованих.

2. Зменшує біль в суглобах, а також дегенерації

Недавні дослідження також виявили, що колаген є надійною терапією для боротьби з остеоартритом і різним іншим спільним дискомфортом а також умовами. (3)

Коли ми втрачаємо колаген, наші зв’язки і зв’язки починають рухатися з набагато меншою простоти, що призводить до скутості, запалені суглоби, а також багато іншого.

Розглянемо ковтання більш колагену типу мастила старий шарнір двері: Це допомагає видалення суглобів набагато більш гладко, зменшує біль часто асоціюється зі старінням і навіть знижує загрозу нормального зносу. (4)

3. Засоби Лікування протікає Gut

«Синдром Дірявий Gut», як стверджується, має ознаки, включаючи здуття живіт, газ, болю, харчову чутливість і біль і дискомфорт. Проте, це щось з медичної загадки. (5) можливе джерело витоку Gut збільшив проникність травного тракту або кишкову проникність.

Це може статися, коли обмежені вузли в кишечнику, які контролюють тільки те, що проходить через слизову тонкого кишечника, не працюють належним чином. Це може дозволити речовини витоку в кров.

Найбільша травна система пільги споживання більше колагену є те, що вона сприяє розвитку сполучної клітини, а також в результаті «ущільнення, а також лікує» захисну оболонку шлунка тракту.

Це допомагає зруйнувати здорові білки, а також заспокоює клітинну підкладку вашого кишечника в, відновлення постраждали клітинні стіни, а також прищеплювати його з лікуванням аминокислот.

Order YouTonics Skin

4. Підвищує швидкість обміну речовин, м’язової маси і енергії Результат

Колаген може допомогти збільшити ваш метаболізм, додавши м’язову масу для вашої структури, а також допомогти з перекладом необхідних поживних речовин.

Амінокислота гліцин в колагену, який присутній в коллагене сприяє передачі цукру прямо в клітини, які в свою чергу, збільшує вашу енергію градусів поряд з підвищення поліпшення м’язової тканини.

Дослідження Дослідження також показує, гліцин додатково має важливі функції в обох особливості травної системи і центральних нервів. Гліцин, здається, допомагає уповільнити ефекти старіння за рахунок поліпшення використання антиоксидантів в організмі, а також також використовується при створенні здорових клітин з ДНК і РНК.

Крім того, аргінін в колагеном може підвищити здатність організму зробити здорові білка з різних інших амінокислот, що має вирішальне значення для відновлення м’язових клітин, загоєння травм, рятуючи клітини втрати, підвищуючи обмін речовин, а також пособництво недоречного зростання і розвитку.

5. Зміцнює нігті, волосся і зуби

Колаген також є ключовим будівельним блоком, коли воно відноситься до зубів і нігтів. Доповнюючи з колагеном може збільшити витривалість, а також здоров’я ваших нігтів.

Дослідження випущений в журналі Слідчого дерматології виявив, що є «важливим відносини між позаклітинного матриксу (ЕСМ) і волосяного фолікула відростання, рекомендувавши колаген може бути можливим терапевтичної мішенню для випадіння волосся та інших шкірних захворювань, пов’язаних з.» (6)

6. Поліпшення здоров’я печінки і Wellness

Колаген є надзвичайно корисним для поліпшення кровотоку і зберегти серце молодим. Так як гліцин допомагає зменшити пошкодження печінки ваш досвід, коли він приймає сторонніх матеріалів, забруднюючих речовин або спирту, які не повинні проходити через нього.

Дослідники також виявили, що гліцин може бути використання, щоб допомогти зменшити викликані алкоголем пошкодження печінки і різні інші види серйозного або постійного пошкодження печінки. (7)

Колаген може використовувати в якості детоксикації вашого тіла від небезпечних матеріалів. Це працює, тому що гліцин в коллагене допомагає виправити печінку, а також зменшити будь-які пошкодження, викликані токсичними матеріалами.

7. Гарантія серцево-судинні захворювання і Wellness

Вимоги Proline для відновлення тканин в суглобах і артерій, а також він допомагає контролювати високий кров’яний тиск.

Амінокислота пролін допомагає вашій стіні артерії поверхні почати накопичення жиру в крові, скорочення жиру в артеріях і мінімізації жиру нарощування.

Це додатково пов’язано з ухиленням артеріосклерозу (затвердіння артерій), враховуючи, що він допомагає нашим артеріях залишатися вільними від небезпечних бляшок.

Аргінін також допомагає продукції оксиду азоту, що дозволяє краще вазодилатацию який передбачає розширення доріг, а також дозвілля масових м’язових клітин і капіляра, які дозволяють набагато краще потік.

YouTonics огляд шкіри: колаген шкіри напій для анти-старіння, а також зменшити зморшки

Order YouTonics Skin

YouTonics шкіри з Tri-Оптимізована формула ™ являє собою відмінний мікс вітамінів, амінокислот і колагену hydralized здоровий концентрат білка сприяє виробленню колагену в вашому організмі природним шляхом.

YouTonics шкіра клінічний призначена для зменшення тонких ліній і зморшок, зволожує, покращує зовнішній вигляд шкіри, зменшити ознаки старіння, щит проти ушкодження шкіри, а також поставити набагато здоровіше, набагато більш молодий вид шкіри.

YouTonics шкіри прагне поліпшити як зовнішній вигляд, а також відчувати себе вашої шкіри з її рівноваги клітинних захисту вітамінів An і Е і шкіри закріплюють вітамін С, амінокислоти, Hydralized білка колагену, а також з системою швидкої відвантаження дії рідини.

YouTonics Шкіра являє собою рідкий колаген добавки виробництва Bauer Nutrition який в одному контейнері містить 270ml готових до вживання рідини з дозуванням 30 мл (9), пропонуючи перед сном щодня.

YouTonics Перевага шкіри: Чому ви повинні використовувати YouTonics шкіру до оновлення вашого виробництва колагену

Коли ми молоді, шкіра складається з 80 відсотків колагену. Після того, як у віці 25 років, ми втрачаємо його за ціною в відношенні одного відсотка на рік. В результаті близнюки лайки зморшок і обвислій шкіри.

Колаген білок є життєво важливою частиною білків у вашій системі, так як вона має вирішальне структурну функцію в більш, ніж просто шкіра.

YouTonics Skin вважає, що їх продукти можуть стимулювати ваше тіло, щоб зробити його для зміни колагену сарайчика.

Коли ваш рівень колагену отримати більше, і синтез колагену посилюється, ваші загальні переваги для здоров’я, а також, покращуючи швидкість рамок ремонту, а також підвищення загального стану здоров’я і гарного самопочуття.

Order YouTonics Skin

YouTonics Pros шкіри

 • СНІД вік повільніше, а також підтримувати набагато більш молодий вид
 • Зменшує великі лінії, а також зморшок
 • Оголошує ідеальні оздоровчі шкіри
 • Знижує показники раннього старіння
 • Поставки здорова і збалансована, що світиться шкіра
 • Гідрати, а також зменшує сухість
 • Покращує волосся, нігті, очі і здоров’я пародонт і добре самопочуття
 • підвищення колагену
 • містить антиоксиданти
 • Підвищує вартість ремонту шкіри роботи
 • Одна пляшка дев’ять разів пропонуючи (9 днів), перевершує інші торгові марки, які зазвичай один контейнер для одного напою.
 • Система пересилання швидкодіючої Рідини для швидкої доставки поглинання в клітини шкіри
 • Mango і інтерес фруктовий смак
 • Безкоштовна доставка в будь-якій країні на кожному замовленні
 • 60-денні гроші назад, забезпечити

YouTonics Проти шкіри

 • Не всі можуть відрізнятися, такі як смак інтересів фруктів, а також манго
 • Чи не стандартна методика боротьби зі старінням

YouTonics шкіри Активні інгредієнти: Просто, як робить YouTonics роботу шкіри?

Для того, щоб зрозуміти, як саме працює YouTonics шкіри, ми могли б почати з практично будь-яким типом активних інгредієнтів складалися з будь-якої ємності шкіри YouTonics.

1. Вітаміни А, Е, С, а також

Основна функція вітаміну А для шкіри, щоб підтримати процес відновлення шкіри або відновлення росту клітин шкіри. Вітамін А стимулює розщеплення в клітинах шкіри шкіри, а також сприяє функціонуванню клітин, які захищають шкіру.

Основні переваги вітаміну С, щоб зменшити пошкодження клітин, а також зміцнюють клітини колагену. Вітамін С в якості вільно-радикального вільного захоплення з’єднання, яке є небезпечним для шкіри або відомої як антиоксидант з’єднання і забезпечує клітини шкіри прискорює відновлення, підвищує вироблення еластину і волокон колагену, які роблять шкіру еластичною, а також тоноване і мають ефект освітлення вгору шкіру.

Вітамін Е має перевагу захоплення вільних радикалів (антиоксиданти). Вітамін Е захищає вашу шкіру, зміцнюючи волокно колагену і еластину Вашої шкіри. Таким чином, робить шкіру більш пружною і набагато більш бадьорим вологи.

2. Hydralized Колаген Здоровий білок

YouTonics шкіра має повні 10 грам колаген здорового білка в кожній порції 30 мл, значно підвищуючи швидкість ремонтних робіт вашої шкіри і надаючи вам молодше, здоровий і збалансований зовнішній вигляд Ви шукали.

3. Амінокислоти

YouTonics шкіра численна є гліцин, пролін, а також Аргінін, забезпечуючи здоровий рівень колагену в вічних, що є необхідним для розвитку здорової шкіри.

Амінокислоти не тільки сприяють виробленню колагену, проте також підвищити гідратації і вологи, сприяють здоровий баланс рН, мінімізувати видимі ознаки старіння, а також рекламувати втрату жиру.

4. Швидкий Виступають Рідка система доставки

Корисна, швидкодіюча система відвантаження рідини YouTonics шкіри гарантує максимальне поглинання колагену, а також негайну доставку в клітини шкіри. Система забезпечує швидке поглинання для швидкої доставки до клітин шкіри, що дозволяє йому отримати роботу швидко, так що ви бачите результати швидше.

YouTonics використання напрямки шкіри: Як ви можете використовувати його?

YouTonics шкіри включає в себе 270ml за пляшку. Ви просто повинні прийняти 30мл кожен день перед сном для оптимального результату. Не забудьте струсити це добре, перш ніж пити YouTonic шкіри.

Більшість інших порівнянних продуктів тільки забезпечують один контейнер для однієї порції (1 день). Один контейнер YouTonics шкіри можна використовувати протягом дев’яти днів використання. Ця перевага YouTonics шкіри над різними іншими торговими марками. Легкий, практичний, а також набагато більш надійним.

Чи є у YouTonics шкіри згубні побічні ефекти?

YouTonics шкіри без побічних ефектівОдин з найбільш поширених питань про красу доповнення, чи є добавка несприятливих побічних ефектів?

До цього часу не повідомлялось будь-яких істотних негативних наслідків будь-якими великими колаген напій брендів, так що ми не очікуємо будь-якої з осіб, або YouTonics. Тим не менш, є кілька моментів, які ви повинні знати щодо негативних наслідків:

 1. Ви повинні проконсультуватися з вашим лікарем перед розміщенням замовлення шкіри YouTonics Якщо ви перебуваєте на ліки або вичікувальна
 2. Ви повинні прочитати повний список активного інгредієнта, щоб забезпечити цей пункт, звичайно, не створювати небезпечні побічні ефекти в організмі тих з вас, які мають харчові алергічні реакції.

YouTonics пропозицію шкіри для продажу: вартість, зниження цін, а також бонус угоди

Bauer Nutrition забезпечує унікальну продаж YouTonic шкіри, коли ви купуєте два контейнери, і ви, безумовно, отримаєте одну пляшку безкоштовно. Але, якщо ви купуєте три пляшки YouTonics шкіри, і ви отримаєте три пляшки безкоштовно.

У порівнянні з отримувати одну пляшку на покупку комбінації, природно, швидкість відомо набагато кориснішим.

YouTonics шкіри є гарантія готівку назад в 60-денний, так що якщо ви не повністю задоволені пунктом, ви могли б просто повернути його протягом 60 днів і отримати свої гроші назад.

1 MONTH SUPPLY
YouTonics Skin
1 Bottle
Retail: $58.19
$54.95
Saving: $0
FREE SHIPPING
3 MONTHS SUPPLY
YouTonics Skin
2 Bottles + 1 Bottle
Retail: $116.38
$109.9
Saving: $6.48
FREE SHIPPING
MOST POPULAR ORDER
YouTonics Skin
3 Bottles + 3 Bottles + Free Gift
Retail: $174.57
$164.85
Saving: $9.72
FREE SHIPPING

Де купити YouTonics шкіри?

YouTonics оновлення колагену шкіри не є ні легко доступні в будь-яких регіональних спортивних добавок точок поруч з вами ні в яких інтернет-магазинах.

Це оновлення колагену шкіра може тільки бути придбана прямо на офіційному сайті BAUER по посиланню нижче.

Ви не відкриєте для себе ці предмети продаються в аптеках, магазинах медицини, але додатково не бачитиме продукти шкіри YouTonics колагену поновлення на E-Bay, Amazon, Walmart, а також GNC ,

Це відбувається тому, що для запобігання пункту підробок, а також гарантувати, що Ви купуєте реальну деталь прямо через головний інтернет-сайт.

Ви повинні остерігатися забороненого, а також фальшивий YouTonics колагену відновлення шкіри, як їх використання може отримати вас з цього питання. Запропонована точкою є покупкою від постачальників для забезпечення чистої природи речі, придбаної для використання.

Купівля YouTonics відновлення шкіри від Bauer Nutrition Головний сайт гарантує вам забезпечити безкоштовну доставку в будь-якій країні на кожне замовлення, а також отримати гроші назад гарантію.

Order YouTonics Skin

посилання:

 1. http://www.medicalnewstoday.com/articles/262881.php
 2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23949208
 3. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18416885
 4. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17076983
 5. http://www.webmd.com/digestive-disorders/features/leaky-gut-syndrome#1
 6. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25989472
 7. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22913202

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.