site
stats

yardım vücut şarj ağırlığı azaltmak için bu 5 yağlar

şişman tüketimi teşvik ketojenik diyet rejimi desen kesinlikle şu anda halk tarafından sevilen ediliyor.

o Nitekim olarak, yerine aklın dışında olmasına rağmen, bu diyet oldukça etkilidir.

vücut yararlanabilir yağların seçerken Bununla birlikte, uygulamada bu bilgelik gerekiyor. basitçe herhangi şişman yenebilir değil.

Tam burada bir diyet rejimi yiyebilirsiniz 5 sağlıklı ve dengeli yağlar şunlardır:

1. Bütün yumurta

haşlanmış yumurta-diyetyapı kasında, yumurta hala günlük olarak bir esastır 1 numara sağlıklı protein vardır. beyaz ve sarı Hem yumurta sağlıklı protein var.

Oysa yumurta akı nedeniyle yumurta sarısı ilave olarak daha fazla protein kaynağı yağlı gıdaları içeren gerçeğine yumurta sarısı daha emmek için daha kolaydır.

1 yumurta sarısı yağ (yarım hidrojenlenmiş yağ) 6 gram, bu nedenle aşırı yemiş ise bu yağ birikimi olur.

hizmet kaldırmamak, yumurta sarısı tüketimini düşürmektir. Hiçbir 5-6 yumurta akı, fazla günde 3 kez 1 yumurta sarısı ekleyebilirsiniz.

Bu şekilde kesinlikle sağlıklı protein 24 gram ve sağlıklı ve dengeli yağ 6 gram elde edecektir.

2. Somon

Somon-için-diyetSomon omega-3 yağ asitlerinin mükemmel kaynağıdır.

Omega-3 kendisi dolayısıyla vücut bağışıklık sistemini destekleyen ve dolaylı gelişimini etkileyen, glutamin kaybını önlemek yardımcı diyet yağ özel bir türüdür.

Bu malzeme ayrıca kas iltihabı ile anlaşma yardımcı olur ve aynı zamanda glikojen depolanması beraberinde getirir.

Hatta omega-3 diyet aşamasında vücut yağ ve kas dokusu tutma kaybını tanıtır bir malzeme olarak ileri sürülmektedir.

somon 6 ons protein 34 gram ve yağ 12 gram ile ilgili olan.

Bir sürü görünebilir ama stres yok, yağ çoğunluğu yararları için kullanılan vücut tarafından kaydedilmesini önce üzerinde dikkat çekti.

yağ birikimi vücutta meydana gelirse, bunun yerine doğrudan vücuda sağlıklı ve dengeli yağların tüketimini düşürmek yerine, onu yakmak için kardiyo yapmak çok daha iyidir.

sağlık yararları elde etmek için, 6-12 ons, 4 kez bir hafta kadar yüksek somon alabilir.

3. Kırmızı et

Kırmızı et-için-diyetÇok fazla sağlıklı ve dengeli yağlardan kurtulmak da böylece önemli ölçüde kalori azaltmak ve varsa, vücudun testosteron derece kesilecektir.

Eğer karbonhidrat ve genel kalori birlikte alt çok fazla yiyecek yağ, senin testosteron seviyeleri düşürebilir eğer Sadece koymak.

darbe kas kütlesine gerçekleşecek.

Kırmızı et kendisi vücut bir enerji kaynağı olarak yağ yapmak için izin verir ve aynı zamanda, protein sentezi ve kas kütlesi artışı destekleyen özel bir yağdır Konjuge linoleik asit (CLA) de dahil olmak üzere testosteron dereceleri, ayakta yağ içerir.

yağsız et yalın 6 ons sağlıklı protein 32 gram ve yağ da 9-14 gram yaratır. Sen, bir gün kırmızı et 2 kez yemek size günlük hedeften daha da fazla kalori de yapmayız verilen edebilirsiniz.

4. yağsız peynir

low_fat_cheesehepsi şişman sebep ilişkin süt öğeleri dolaşan Çeşitli yanlış.

Nitekim, bu gerçek değil. Düşük yağlı peynir yağlı kırmızı et gibi enerji olmak sevdirmek erime yapan bir kas oluşturucu maddedir CLA az miktarda vardır.

Bunun üzerine, süt ürünlerinde, kalsiyum ile birlikte anabolizma tanıtım-peptid, bir sürü, vitaminler ve diğer çeşitli mineraller vardır.

Yeni çalışma ayrıca kalsitriol varlığını, düşük kalorili bir diyet planı sırasında yanık yağ yardımcı olabilir bir bileşik ortaya koymaktadır.

5. Avokado

Avokado-için-diyetAvokado büyük kolesterol seviyelerini ve ayrıca alt yoksul olanları artırabilir tekli doymamış yağ açısından zengindir beri büyük olasılıkla bir diyet boyunca tüketilen bir meyvedir.

Avokado benzer şekilde serbest radikal bir sonucu olarak vücuda zarar durdurma yardımcı E vitamini oluşur direncini aynı şekilde anti-yaşlanma artırır.

avokado, ilave olarak, sağlıklı ve dengeli proteinleri ve ayrıca folik asidin oluşur, bu nedenle Ayrıca yüksek doğum kusurları oranında bir azalma meydana hamile kadınlar için tavsiye edilir.

Son düşünce

inşa kasları olanlar, yağlı gıdalar önlemek dahil birçok diyet.

Ancak gerçekten, bu durum böyle değil. kas gelişimi ve aynı zamanda tutarak vücut yağ temeli kalori kontrol ve ayrıca uygun beslenmenin sağlanması olduğunu.

yağlı gıdalar kalorili olmasına rağmen, bunlar aynı şekilde vücut gerekli olan besinlerin çok katkıda bulunur.

Bunlar sağlıklı ve dengeli yağlı gıdalar bulklanması boyunca iyi bir seçim olabilir.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.