site
stats

Wybierz właściwą, a także odpowiedni plan diety dla Ciebie

Program diety jest skutecznym sposobem na kształtowanie własnego ciała. Nie ma nic innego słowa niż diety, jeśli głód gwałtowny Sixpack.

Ze względu na fakt, że wiele zaleceń mięśni zastrzeżeń, sześć paczek są wykonane w strefie gotowania, 70% dieta wynosi 30% ćwiczeń. Na tej diecie odgrywa kluczową obowiązek w kształtowaniu swój Sixpack.

Obecnie istnieje wiele wzorców żywieniowych, które wyłaniają się z ich szczególnych zasad. Do tego można wymagać, aby uporządkować których dieta plan jest prawo, które należy stosować codziennie jako zdrowego stylu życia.

Poniższa lista rodzajów diet, które można zrobić odniesienie do firmy zużywających ustawień.

Plan diety keto

Korzyści-Keto-dieta

dieta keto (ketogeniczna) jest konfiguracja odżywcza z zasadą malejącej konsumpcji węglowodanów, a także zmieniając je z tłuszczu.

Dzięki zastosowaniu planu keto diety organizm będzie z pewnością doświadczyć stanu metabolicznego zwane ketozy. Kiedy występuje ketoza, ciało jest bardzo skuteczny w przelania tłuszczu (prawo do ketonów) i czyni go energii dla zadania.

Plan keto dieta może spowodować duży spadek krwi stopni glukozy i insuliny.

Chociaż zaleca się spożywać tłuszcz, opcja źródeł żywności muszą pozostać selektywny.

Tłuszcz w pytaniu jest zdrowe i zbilansowane tłuszcze, takie jak w czerwone mięso, jaja, olej z oliwek, olej z ryb, tłuszczu sera, mleka i całych ziaren.

Plan Mayo Dieta

Plan Mayo Dieta jest dieta pochodzący z Mayo Clinic Ameryce. Ta dieta jest rozwijany z kombinacji pełnowartościowych zbilansowanych pokarmów przez 13 dni.

Zasadą jest, aby jeść pokarmy bogate w białko, zmniejszenie kalorii i zredukowanych w węglowodany.

W tej diecie, tam znajduje się lista produktów, które trzeba wykonać w ciągu 13 dni, a także zwyczajne jedzenie jest oczyszczany przez parowanie i również gotowaniem. Plan Mayo dieta jest przetwarzane bez użycia soli.

Poprzez zmniejszenie zużycia soli waga szybko spaść na skutek rodzaju soli, które wiąże wodę.

Gdy spożycie soli zmniejsza się ciało z pewnością nie wiążą wodę a także materiał wody w organizmie będzie się zmniejszać. Efektem jest to, że waga jest coraz dół.

Plan Mayo Dieta jest wielki robić przed konkurencją, gdzie muszą zostać zmniejszone poziomy tłuszczu i wody.

okresowe czczo

Powtarzających czczo jest podejście dieta przerywany czczo. Technika ta pochodzi od instruktorów, Wing Chun w Hong Kongu.

W tej diecie można jeść każdy rodzaj żywności w momencie przypisany. Jednak, gdy są potrzebne, aby szybko można spożywać tylko prostą wodę i herbatę.

Poniżej znajduje się w czasie fazy okresowej czczo;

  • 8 godzin jeść, nie jeść przez 16 godzin.
  • Zużywają 6 godzin, bez jedzenia 18 godzin.
  • Spożywać 4 godziny, szybki 20 godzin.
  • Nie jeść 24-godzinny (jeść jak najszybciej, pozostałą szybki).

dieta z powtarzających post jest bez wątpienia dla skutecznej redukcji masy ciała, ale to nie jest bezpieczne, aby zrobić to w miarę upływu czasu.

Nadwyżki kalorii i kalorii Deficiency

Nadwyżki kalorii i kalorii Deficiency

Nadwyżki kalorii = kalorii kalorii out>

Kaloria kalorii deficyt = entry <  kalorii spośród

W planie diety, istnieją warunki kalorii dziennie, które powinny być spełnione. Kalorii brak jest ograniczenie / limit codziennego spożycia kalorii w celu spadku wagi.

Jeśli zwykle potrzebują 1800-2000 kalorii dziennie, po prostu wymagają dotyczące 1300-1600 kalorii.

Robiąc niedoborów kalorycznych, ciało będzie pośrednio uszkodzić tłuszcz skończyć się energię, a także występuje utrata tłuszczu.

Jeśli niedobór kalorii jest dla utraty tłuszczu, to różni się od nadmiaru kalorii.

W przeciwieństwie do niedoboru kalorii, nadwyżka kalorii są przeznaczone dla tych, którzy chcą przytyć.

Zazwyczaj są dodawane codziennie kalorii około 200-500 kalorii. Jednak podczas stosowania nadmiernych ilości kalorii, trzeba być dobrym w zachowaniu rodzaju żywności, którą spożywają, tak aby tłuszcz nie zwiększa.

Korzystanie z dużą ilością białka i treningu siłowego jest bardzo dobra w nadmiaru kalorii, aby upewnić się, że tkanka mięśniowa zwiększa masę.

Elastycznych dieta

Elastyczny plan diety

Ostatnim jest wszechstronny plan diety lub, co jest określane jako IIFYM (czy pasuje makr).

Elastyczne diety mogą utrzymać ciężar w górę ze względu na dosyć codziennego spożycia kalorii.

Ta dieta pozwala spożywać jakichkolwiek posiłków, jeszcze z problemami, które spełniają wymagania makro składnikami wymaganych przez organizm, a także nie mniej nie więcej.

Makroskładników wymaga zawierają węglowodanów, białek i tłuszczów.

Prosta czynników, które powinieneś zrozumieć w tej diecie są;

  • Wiedzieć, co z dnia na dzień zapotrzebowanie kaloryczne są
  • Zużywają 10-20% znacznie mniej niż dnia na dzień potrzeb kalorycznych
  • Oddzielenie tłuszczu, białka i węglowodanów (z odpowiednimi wymaganiami wody i włóknistych)

Może to dieta jest nieco dużo bardziej skomplikowane ze względu na fakt, że trzeba obliczyć każdą kalorii spożywanych podjęcia w.

Aby obliczyć dzienne kalorii, można pobrać aplikację Kalkulator na stronie głównej IIFYM.

Teraz, który z nich jest odpowiedni dla Ciebie?

Co to jestMożna wymagać, aby wiedzieć, utrata wagi i utrata tkanki tłuszczowej są 2 różne rzeczy.

W kontroli wagi, tracisz tylko swoją wagę, podczas gdy w utracie tkanki tłuszczowej, stopień tłuszczu w organizmie zmniejsza się również, wywołując odchudzania.

W rezultacie, jeśli twoim celem jest po prostu schudnąć, można użyć OCD dieta, która jest uważana za w stanie szybko schudnąć.

Jednakże, jeśli twoim celem jest, aby pozbyć się tłuszczu złożonego w elementów nadwozia, składającą się z brzucha, aby wyglądać Sixpack, można przyjąć plan keto diety.

Dla tych z Was, którzy chcą dostać się na scenie konkurentów, Mayo dieta schematy, które mogą pomóc obniżyć wagę z powodu retencji wody nie biorąc w soli.

Może on również dokonać tkanki mięśniowe suszarki do maksimum, gdy pozerstwa.

W cyklu budowy mięśni, można wykorzystać niedoborów kalorycznych oraz nadwyżki kalorii.

W zwiększaniu wypełniająca użyć obliczenia nadwyżka kalorii, gdzie więcej kalorii niż kalorii przyjść na zewnątrz.

Jednak z adnotacją, że jedzenie spożywane zawiera białko bardziej zdrowe, a nie tłuszczu, aby upewnić się, że masa mięśniowa nie podnosi tkanki tłuszczowej.

Natomiast w celu uzyskania jeszcze większej masy mięśniowej (cięcie) mięśni, można skorzystać z niedoborów kalorycznych. To jest oczywiście towarzyszyć podnoszenie ciężarów.

Ostatnim jest dostosować plan diety. Ta dieta jest zwykle objęte pań, które chcą ich masa ciała jest doskonałe.

Przez utrzymywanie wielki plan diety, to dieta jest również w stanie utrzymać zdrowe ciało i bardzo dobrze zrobione długoterminowy.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.