site
stats

Vyhýbá se infekci Corona zlepšením imunitního systému těla

Virus Corona skutečně infikoval stovky bezpočet jedinců po celém světě.

Posílení imunitního systému těla je jedním ze způsobů, jak zabránit přenosu této infekce.

Silný imunitní systém, nejen Coronův virus, může také tělo chránit před různými jinými podmínkami.

Unikátní koronavirus 2019 (2019-nCoV) nebo lépe nazývaný Corona infekce je virus, který může vyvolat stav dýchacího systému, pneumonii (infekce plic), které jsou akutní a také selhávají ledviny.

Kdo oficiálně nabídl tomuto viru Corona jméno COVID-19 (podmínka Coronavirus 2019).

Až dosud není k dispozici žádná vakcína, která by zabránila infekci virem Corona nebo COVID-19.

To vytváří celosvětové zdravotnické a wellness organizace, které přicházejí do kontaktu s jednotlivci, aby neustále žili čistým životem (hygienickým) a vždy si zachovali vytrvalost.

Přesně jak posílit imunitní systém těla, aby se zabránilo infekci Corona

V zásadě má lidské tělo imunitní systém, který eliminuje infekce a bakterie, které způsobují nemoc.

Přesto existují body, které mohou oslabit imunitní systém těla nebo imunitní systém těla člověka, včetně stárnutí, nedostatku výživy, stavu a také specifických léků.

Z tohoto důvodu je třeba zachovat funkci imunitního systému, aby se zajistilo, že imunitní systém je pevný.

Níže jsou uvedeny přirozené metody, jak můžete chránit imunitní systém nebo imunitní systém těla:

1. Jezte výživné potraviny

Konzumace potravin bohatých na antioxidanty, jako jsou vegetariáni a také ovoce, může tělu pomoci v boji s volnými radikály.

Pokud máte ve svém těle spoustu bezplatných radikálů, může dojít k narušení imunitního systému vašeho těla a navíc se stanete zvlášť citlivými na infekci virem Corona.

Kromě toho je pro udržení tělesné rezistence vyžadována dostatečná výživa.

Zvyšte spotřebu libového masa, ořechů a také semen, abyste se ujistili, že imunitní systém vašeho těla je silný.

Cibule a zázvor jsou také dobré pro použití kvůli skutečnosti, že oni jsou myšlenka pomáhat tělu bojovat s infekcí a klidným otokem.

2. Cvičení běžně

Bylo také prokázáno, že cvičení zvyšuje vytrvalost a také snižuje zánět.

Je však třeba si uvědomit, že normální cvičení má na imunitní systém lepší účinek než cvičení, které je jen občas.

Snažte se proto cvičit nejméně třicet minut každý den.

3. Zacházejte se stresem a úzkostí dobře

Prodloužený stres může zvýšit produkci kortizolu hormonálních látek.

Vysoké hladiny kortizolových hormonů mohou bránit práci imunitního systému těla při řešení infekce.

Proto se pokuste dobře zvládat stres a úzkost tak, aby byl zachován imunitní systém vašeho těla a také silný proti infekci virem Corona.

Úzkost může být zvládnuta s jednoduchými body, jako příklad tím, že dostatek spánku každý den.

Stejně tak můžete dělat věci, které jsou zábavné a ujistit se, že se vaše tělo a mysl uvolní, jako příklad visí ven se svými kamarády, berou památky, dělají vaše zábavy nebo se věnují reflexi.

4. Získejte dostatek odpočinku

I když se to zdá jednoduché, ukázalo se, že nedostatek odpočinku má nepříznivý vliv na zdraví. Jedním z nich je snížení vytrvalosti, takže různé podmínky mohou rychleji zaútočit.

Dostatek odpočinku může vaše tělo posílit proti přímé expozici infekci Corona. Dospělí potřebují 7–8 hodin spánku denně, zatímco mladí potřebují 10 nebo více hodin spánku.

5. Užívání doplňků podporujících imunitní systém

Chcete-li zabránit infekci virem Corona, můžete také vzít v úvahu doplňky stravy, které mohou posílit váš imunitní systém.

Webový obsah živin v doplňcích, jako je vitamin C (sůl askorbátu), vitamin B3 (nikotinamid), vitamin B5 (dexpanthenol), vitamin B6 (pyridoxin hcl), vitamin E (alfa tokoferyl), pikolinát zinečnatý a seleničitan sodný, může zvýšit účinnost imunitního systému v boji proti infekcím způsobeným viry nebo bakteriemi, včetně infekcí způsobených Corona.

Na druhé straně vitamíny B3, B5 a B6 mohou opravit tělesné buňky poškozené zdravotním problémem.

Spolu s posilováním imunitního systému různými způsoby, musíte také vyvinout úsilí, aby nedošlo k přenosu viru Corona, zejména:

  1. Pravidelně si prejte ruce mýdlem a také vodou nebo dezinfekcí rukou
  2. Nedotýkejte se obličeje, nosu ani očí špinavými nebo nemytými rukama
  3. Vyhněte se nejvíce pravděpodobnému výskytu v oblastech, které byly infikovány Coronovou infekcí nebo které by se mohly stát oblastí rozšíření infekce

Pokud máte určité klinické stavy, které způsobují náchylnost k infekci, nebo pokud musíte cestovat na místo, které je náchylné k infekcím způsobeným infekcí Corona, nečekejte se zeptat svého lékaře ohledně bodů, které musíte udělat, abyste této infekci zabránili.

Začínáme, oba chráníme imunitní systém pevného těla tím, že rutinně cvičíme, zvládáme úzkost, relaxujeme a také jíme zdravé potraviny, kromě doplňků pro tělo sbírkou vitamínů a minerálů!

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.