site
stats

Vücut bakış için DHEA: düşük DHEA belirtileri, avantajlar ve takviyeleri

Dehidroepiandrosteron (DHEA) ilave androstenolone adlandırılan veya prasterone bu böbrek üstü bezleri, gonadlar, ve beyinde üretilen, bir endojen steroid hormon maddedir.

DHEA sonra sağ vücut takviyeleri genellikle kas oluşturucu veya yağ ısıtıcısı olarak ilave edilir olarak testosteron veya estronun (östrojenik hormonal madde) ya da içine değiştirilebilir androstenediona vücut içinde dönüştürülebilir.

DHEA adrenal bezleri tarafından üretilen en bol androjenik hormon biridir ve aynı zamanda vücut geliştiriciler ve atletler oldukça önemlidir. Hem erkekler hem de kadınlarda cinsel östrojen ve testosteron DHEA bağlıdır Hormonlar.

Uygun dozlarda kullanıldığında, DHEA vücut geliştirme için mükemmeldir. herhangi bir tür ya da hormon ya da bileşik, bu sorun oluşturabilir hatalı yapılmış kullanımı ile.

DHEA (dehidroepiandrosteron) nedir?

What is DHEA (dehydroepiandrosterone)?
DHEA (Dehydroepiandrosterone)

DHEA (dehidroepiandrosteron), bir hormonal steroid madde kolesterol imal ve böbreküstü bezleri tarafından üretilmektedir. DHEA, androjen üretimine yol açar ve aynı zamanda (erkek ve kadın cinsel hormonal ajanlar) östrojenler.

DHEA testosteron ve östrojen içeren vücuttaki tüm steroid hormonları oluşturmak için temel ürün yapılmış kullanılmasıdır. DHEA vücudun iç “bakım” alarmı bunu diyebilirsiniz için gereklidir.

Dehidroepiandrosteron (DHEA), böbreküstü bezleri sürekli döngü yapılır. Bu hipofiz bezinden adrenokortikotropik hormon etkisi altında, kolesterol yapılmış.

Her yaşta Yaşlı adamlar Guy bayanlara oranla çok daha fazla DHEA sahiptir.

DHEA seviyeleri geç 20 bizim orta daha sonra kademeli olarak azalmaya başlayana kadar yükseltebilir.

DHEA takviyeleri onlar, cinsel dürtü artırmak kas dokusunu oluşturmak, yaşlanma sonuçlarını mücadele ve ayrıca bazı sağlık problemleri teşvik edebilir inanan bazı insanlar tarafından kullanımı yapılır.

DHEA dengesizliği: Nasıl DHEA seviyeleri vücudunuzu etkileyebilir?

DHEA seviyeleri doğal olarak birçok yetişkin kilo alımını, yavaşlık yaşamaya başladığınızda kesin olan 30 yaşından sonra düşmeye başladığı, aynı zamanda şişlik daha yüksek seviye tetiklediği diğer çeşitli belirti ve bulgular cinsel dürtü azalması ve.

Dereceler kadınlarda daha hızlı azaltır.

30 yaşından sonra yaşam Her yıl, DHEA kaybı hızlanır. Bir kişinin 75 ilgilendiren yaşına vardığında, onlar kendi gençlik geliştirilen özgün DHEA sadece yaklaşık 10 ila 20 oranında üretirler.

DHEA seviyeleri yaşla birlikte azalır olduğundan ispat 30 yaşın üzerindeki yetişkinler edinme veya daha fazla DHEA çok daha iyi sayısız yaşa bağlı hastalıklara karşı güvenlik ve ayrıca fiziksel fonksiyonlarda bir kayba zevk almak üreten olduğunu göstermektedir.

DHEA gibi hormonal ajanlar, düşük düzeyleri, aynı zamanda yaşlı yetişkinler daha önce ölüm vakası tahmin.

Bir daha bilim adamının görüşü DHEA seviyeleri nedeniyle uzamış gerginlik azalır belirtti. Yirmili yaşlardaki Birçok kişi DHEA düzeyleri, hem de onların Seksenli bazı kişilerin düzenli DHEA üretimi için ortaya konmuştur.

Azaltılmış DHEA seviyeleri, anoreksiya nervoza, iki-diyabetik sorunları ve HIV olarak yaşlanma ve bazı hastalık ile bağlantılıdır. yaşlı erkek olarak, DHEA sahip seviyeleri de bir kısmet daha yüksek olasılığı ile ilişkilidir.

Eğer yaş olarak vücudun yeterli DHEA üretmez zaman, bazı hoş olmayan işaretler söz konusu olabilir:

1. düşürdüler bağışıklık sistemi

Bağışıklık sistemi enfeksiyonları, özellikle kanserleri hücreleri, alerji ve otoimmün hastalıkların kaldırdı tehdidi ile risk altında bulunur. Şeker kullanımı ve insülin fonksiyonu elde edilen daha büyük bir kan glukoz seviyeleri ile değiştirilir.

Sayısız araştırmacılar, DHEA bağışıklık özelliğini geliştirebilir bildirmektedir. iyi insanlarda incelenmiş edilmemiş olmakla beraber, sunulan araştırma özellikle yaşlılık, DHEA bağışıklık sistemini iyileştirebilir belirtiyor.

güç 2. Kaybı

Eğer bir DHEA sıkıntısı ile uğraşıyoruz ederseniz enerji düzeyi düşebilir. Düşük DHEA seviyeleri kemik kalınlığı ve aynı zamanda zayıf, bitkin ve kemik çatlakları olarak yaralanmalara da ekstra eğilimli hissetmenize neden olabilir kas kütlesini, hem dökmeye neden olabilir.

Ulusal Sağlık Enstitüleri DHEA takviyesi bazen savaş kas zayıf noktaya kullanımı yapılır ve bağışıklığı artırmak için olduğunu bildirmektedir.

Zihin modifikasyonlar veya klinik depresyon 3. Devlet

Ayrıca hormon değişimleri ve DHEA düşüşler fiziksel sağlık vardiya ile birlikte aklı değişikliklerin bir devlet kurabileceği karşılaşabileceğiniz tükenme. Anksiyete kimin DHEA seviyeleri kadınlarda sık görülür.

NIH klinik depresyon tedavisi için DHEA takviyesi yapılan araştırma çalışması gerçek klinik kanıt oluşturduğunu kaydeder.

4. Cinsiyet ile ilgili işaretler

Sağlık uzmanları internet sitesi HCPLive menopoz sonrası, çoğu olan DHEA içinde yok yapıyoruz bayanlar, bir düşük- birlikte cinsel ilişki boyunca genital yağlama eksikliği ve ayrıca ağrı da dahil olmak üzere, bazı seks ile ilgili belirtiler gösterdiğini belirtmektedir cinsel birleşmelerde ihtiyacını daha-önceden yaşadı.

DHEA faydaları Bilmeniz gereken

DHEA hormon steroid ajanlarla ilgili her şey değildir. zihin tarafından oluşturulan DHEA bellek özelliği ve keskin bir zihin neden olabilir merkezi sinir sistemi, düz etkilere sahip olduğu ortaya çıkmıştır, ruh hali ve aynı zamanda çok daha iyi güç seviyelerini artırdı.

DHEA aynı şekilde hassasiyet insülin seviyesini artırmak olabilir ve aynı zamanda yağ kaybı yardımcı olur.

Korumalı DHEA tedavi depresyon, aşırı kilo ve ayrıca osteoporoz yardımcı düşündürmektedir. Bununla birlikte, daha fazla çalışma, lupus da hormonal sorunlar, cinsiyet ile ilgili işlevi ve (cilt ve vücut organları etkileyen bir otoimmün hastalık) için kullanımı desteklemek zorunda olduğu.

Klinik deneyler DHEA ile tamamlayan kan şekeri seviyeleri ve şeker hastalığı ve kalp sorunu gibi durumların çok daha iyi idaresini sağlayan şişme azaltmak ve duyarlılık insülin seviyesini artırmaya yardımcı olabilir öneririz.

Sağlıklı protein sentezini artırarak ve bu nedenle egzersiz performansını artırmak için yardım ve ayrıca eklem ağrıları ve ayrıca rahatsızlıklarını azaltmak için, kemik yoğunluğunu ve yağsız kas kütlesini inşa etmek için aynı şekilde yararlı.

Doğal İlaçlar Kapsamlı Veri Kaynağa göre, DHEA bu sorunların potansiyel yararlı olmaya belirtilir:

 1. Cilt Yaşlanma . Ağızdan DHEA alarak epidermal yoğunluğu, sebum üretimini, cildin nemini arttırmak ve yaşlı erkek ve kadınlarda yüz cilt pigmentasyonu azalttığı görülmektedir
 2. İktidarsızlık . 24 hafta boyunca oral olarak DHEA alarak ED, yüksek kan basıncı, ikinci sertleşme bozukluğu olan çocuklar orgazmik fonksiyon, cinsel arzu, ve genel olarak cinsel ilişkili tam tatmin geliştirmek gibi görünüyor. Diyabetik sorunları veya nörolojik durumlarda olanlarda olarak yararlı olabilir.
 3. Osteoporoz . Oral 50-100 mg DHEA alarak her gün kemik veya osteopeni zayıflaması yaşlı kadınlarda ve erkeklerde, kemik mineral yoğunluğu (BMD) zenginleştirir.
 4. Şizofreni . Ağızdan DHEA alarak şizofreni hastalarında negatif hem de pozitif işaretler artırmak için görünür. Bu erkeklerde oranla çok daha etkili bayanlar olabilir.
 5. Sistemik lupus erythematosus (SLE) . Alarak, DHEA oral SLE durumu aktivitesi, alevlenme düzgünlüğünü azaltılmasında yardımcı olabilir geleneksel tedavi, ve gerektiğinde kortikosteroid dozajlar ile birlikte.

Bir daha DHEA faydaları:

 • antioksidan olarak DHEA
 • hormonal bir ajan düzenleyici otorite olarak DHEA (tiroid ve hipofiz bezleri yönetmek yardımcı ve ayrıca timus bezi fonksiyon artırır)
 • kolesterolü düşürür
 • insan gelişim hormon maddenin imalatı teşvik
 • uyarıcı öldürücü hücre aktivitesi ile direnç geliştirir
 • insüline hücrelerinin duyarlılığını artırır
 • Bir stres ve anksiyete reaksiyonu sonrasında dengeli bir duruma geri vücudu dönen Asist
 • bilişsel fonksiyon, kemik gelişimini ve aynı zamanda libido geliştirir
 • Aklın serotonin seviyesini arttırarak ruh halini Artırıyor

Sadece nasıl DHEA vücutta çalışır?

Vücudun kendi başına DHEA yapar ve bundan sonra testosteron bazı DHEA dönüştüren ve aynı zamanda östrojen, iki güçlü seks hormonal ajanlar sadece rekreasyon ötesinde çeşitli vücut fonksiyonları için gereklidir.

Bu hormonlar yaşlanmaya bağlı bu hormonsal maddelerin düzeylerinde tamamen doğal düşüşler sayısız istenmeyen işaretleri neden olabilir, bu yüzden de yüksek enerji düzeylerini, sağlıklı bir metabolik süreç, kalp, beyin ve kemik sağlığının korunması için gereklidir.

o DHEA çalıştığını tam olarak nasıl hala belirsiz olsa da, bilim adamları bu gerçekleşir tam olarak ne olduğuna inanıyoruz: DHEA sülfat denilen aktif olmayan bir biçimde kan dolaşımı yoluyla dağıtılması bireysel bir hücre veya doku ile temas ettiğinde, bu hormon aktif olması geliyor o “talepleri”.

Sonuç olarak, sülfat uzaklaştırılır ve bu androjen ve östrojenlerin dönüştürülür sonra da o.

DHEA en ardı arasında DHEA olduğunda, ancak temel fonksiyonlar karşı denge cortisol– için kapasitesini olabilir, kortizol seviyeleri yüksektir ve tersi de geçerlidir.

Kortizol, yaşla birlikte artırmak birkaç hormonal ajanlardan biri, strese neden olur. o zaman süreleri uzun bir süre için yüksek seviyelerde aktığında, bu tahrip edici insülin direnci ve aynı zamanda endokrin sistemi ve hipotalamus oluşan, çeşitli vücut fonksiyonlarını etkileyebilir.

yaşlanma için DHEA sağlıklı düzeylerde korunması ve stresli insanlar azaltılmış kortizol seviyeleri kapasitesinin bir sonucu olarak temel görevi olabilir.

DHEA dozaj sizin sağlık ve zindelik için güvenlidirDHEA dozaj sizin sağlık ve zindelik için güvenlidir

DHEA takviyeleri oldukça Ürünü kullanmadan önce bir sağlık çalışanı dan yardım almaları tavsiye edilir ancak avantajlı olabilir ve düzenli laboratuvar iş kontrol edilmesi gerekmektedir.

DHEA yüksek dozlarda yararlanarak güvenli olmayabilir. Kalp sorunları, karaciğer hastalığı, diyabet, yüksek kolesterol, tiroid problemleri, polikistik over sendromu ve pıhtılaşma sorunları bir geçmişi var Bireyler DHEA kullanmalıdır değil.

Gördüğünüz gibi, DHEA faydaları bir dizi imkan sağlar. Yine de, hatta daha, her zaman değil çok daha iyidir. Daha sonra yavaş yavaş sayısız aylarda miktarını artırmak, vücudunuza uyum sağlaması için zaman vermek ilk başta küçük dozajlarda, DHEA takviyesi almak idealdir.

Her zaman sizin için uygun en uygun dozu kullanan 2 Mg, 5 mg, 10 mg, 25 mg, 50 mg ve 100 Mg– gelen DHEA sayısız farklı güçleri vardır.

Eğer 25 oranla büyüksün ve ayrıca yoğun tren varsa, DHEA seviyeleri alt eşit olduğunu iyi bir şans var. Kas kütlesi boyut zam, testosteron ve IGF-1 düzeylerini artırmak için DHEA iki kez her gün 50 ila 100 miligram alarak girişimi daha da vücut yağ eritmek ve ayrıca temel sağlık ve ayrıca refahını artırmak.

DHEA kadın ve erkekler için yan etkileri var mıdır?

DHEA kadın ve erkekler için yan etkileri var mıdır?DHEA etkiler hormon seviyeleri olduğundan, diğer işaretler oluşturabilir. Çoğu yan etkiler, migren, yorgunluk gibi uyku bozuklukları ve aynı zamanda tıkanıklık hafiftir.

DHEA Yüksek doz büst, yumurtalık ve prostat kanserleri hücreleri gibi hormonların etkisinde olan bazı kanserlerin riskini artırabilir.

Adam meme iltihabı, idrar sistemi gerekliliğini, saldırganlık yaşamaya ve testis boyut azalmış olabilir. Her iki cinsiyetten gerçekleşebileceğini Zıt sonuçlar zihni değişimlerin akne, uyku sorunları, baş ağrısı, bulantı veya kusma, cilt kaşıntı ve devlet sayılabilir.

Bayanlar bu tür yağlı cilt, artan anormal saç büyüme, derin sesiyle, Düzensiz adet kanaması, küçük meme boyut olarak işaretlerini, ve genital boyutunu artırdı olabilir.

Olası yan etkiler saç dökülmesi, saç gelişimi yüzünde (bayanlar), saldırganlık, sabırsızlık ve östrojen düzeylerinde artış oluşmaktadır. Kalsiyum kanal blokerleri DHEA seviyelerini artırmak olabilir ve takviyeleri kalsiyum ağ bloker kullanan kişiler tarafından kaçınılması gerektiğini.

DHEA DHEA sağlıklı seviyelerde olanlar tarafından kullanılan 18 yaşından küçük olanlar ya tarafından, bekliyor veya emziren eğer kullanımı yapılmamalıdır.

hormonlarla ilgili kanser geçmişi olan herkes, çünkü yükseltilmiş östrojen seviyelerinin olasılığı DHEA açık kalması gerekiyor. Ayrıca, karaciğer sorunları veya koşulu ile insanlar DHEA takviyesi kaçınmak gerekir.

Vücut bina için DHEA

Vücut bina için DHEAbüyük olasılıkla anlamak gibi bir anabolik hormon ajanı seviyelerini arttırıcı kas dokusu kazançları, kuvvet kazancı ve kilo kaybı geliştirmek için en güvenilir yöntemdir.

edinebilirler bir kişinin gerçekten her zaman yöntemlerin çeşitli için kurşun tehlikeye atacak onların testosteron düzeyleri, hem de testosteron düzeyleri ne kadar kas kütlesi kurmak birincil değişkenler arasında.

DHEA bir prohormonunun olarak bilinir tam olarak ne olduğu; Bu steroid hormonları sağlamaktan sorumlu çünkü bu.

Şimdiye kadar, alıyor DHEA takviyeleri testosteron seviyelerini yükseltebilir durum için biraz bilimsel destek var.

Çok sayıda kısa bir araştırma çalışmaları DHEA artırmak testosteron üretimi yardım ve (araştırma çalışmalarının kıyaslanabilir çeşitli ters bildirmesine rağmen), aynı zamanda bir dizi fayda sağlayabilir önerilir.

DHEA ayrıca östrojen testosteron dahil vücuttaki tüm steroid hormonları üretmek için kullanılan temel malzemedir.

Için, doğrudan koyar testosteron veya östrojen vücut gerektirir tam olarak ne güvenerek gibi steroid hormonları geliştirmek için yardımcı olabilir DHEA seviyelerini yükselterek.

Eğer testosteron düzeyleri vardı ve sizin DHEA seviyeleri artmış Teorik olarak, DHEA testosteron ekstra miktarda değiştirilebilir.

DHEA takviyesi yağsız kas kütlesini artırmak doku yardımcı olmak ve ayrıca hormon dengesini arttırır. küçük dozların absorbe zaman risksiz dikkate alınır.

Sekiz orta yaşlı adamlar DHEA yüksek yoğunluklu ara egzersiz egzersiz programı bitirmeden önce gece tamamlamak verildi ettiği 2013 yılında Uygulamalı Fizyoloji Avrupa Dergisi’nde yayımlanan bir araştırma çalışması.

Sonuçlar kullanımı DHEA takviyeleri testosteron seviyelerini yükseltmek ve aynı zamanda egzersiz sırasında azalan gelenler seviyelerini engel olduğu görülmüştür açıkladı.

DHEA takviyesi kullanımı hakkında çeşitli başka araştırma çalışması 1999 yılında dergi Üroloji yayınlanan küçük bir çalışmada oluşur.

çalışma için, bir sertleşme bozukluğu klinikten 40 istemcileri keyfi iki takıma bölündü: ikinci grup aynı dönem için bir şeker hapı alırken ilk takım, altı ay boyunca günlük olarak bir DHEA takviyesi aldı.

DHEA takviyesi ile tedavi edilenlerden elde veya ereksiyon temin etme kabiliyetini önemli yenileme deneyimli rağmen, çalışmanın yazarları, DHEA testosteron seviyelerini etkilememiştir unutmayın.

Eğer testosteron artırmak için DHEA kullanımı hakkında düşünüyorsanız, ek bir rejim başlamadan önce doktorunuzla konuşun. Kendinden tedavi ve açık kalma veya ertelenmesi ortak bakım önemli yansımaları olabilir.

Vücut bina için DHEA takviyesi

Vücut bina için DHEA takviyesiDHEA bodybuilding supplements are currently extra preferred than ever, as specialists have just recently discovered just exactly how helpful they really could be.

DHEA body building supplements, as a result, are ideal as they promote fat loss, in addition to lean muscle tissue growth and also repair work.

DHEA supplements are especially advantageous for people aged 30 or above, as when we reach this age brace, all-natural DHEA degrees begin to decline an increasing number of with each passing year.

DHEA, ek olarak bir ek olarak alınabilir; teşebbüs ve gerçek DHEA neticesinde 1980’lerin doktorlar tarafından öne sürülmüştür. DHEA gün batımı testosteron açık kollarla bir kadının siluetini alışverişinde doğal olması bir Prohormon yaptı ve sporcular için önemli bir ek yapılmış, ancak, DHEA olumlu sonuçlar vardır da dönüşümden önceki. direkt DHEA takviyesi iki çeşit vardır ya diş DHEA (kapsüller) ya da cilde ilgili olabilir bir losyon olacağını transdermal DHEA, (benzer iğne yerine düşük testosteron kullanımı Androjenik yamaları ile erkekler ne kadar).

DHEA ile takviyesi avantajlarını sınıflandırmak için iki yol vardır, doğrudan bir fayda (artan ürün DHEA) vardır, ve bundan sonra, artan losyon DHEA olan dolaylı yararlar vardır.

DHEA testosteron üretimini arttırdığından, sen DHEA takviyesi yükseltildi testosteron tüm avantajlarını dayandırılabilir.

Boosted testosteron daha fazla kas kütlesine sonuçlanan kas dokusu sağlıklı protein sentezi, ve de artmış mukavemet kazanır arttırabilir.

Nordstrom ve arkadaşlarının bir 2012 araştırması. (Androjenik steroid ile ilgili) testosteron düzeyleri daha fazla kas doku kütlesi ile sonuçlanmıştır, ve profesyonel sporcuların vücut yağ seviyelerini azaldığı bulundu. Araştırma çalışmaları DHEA takviyeleri uygun dozda süper sonuçlar ürettiği göstermektedir.

Yükseltilmiş testosteron ayrıca dinlenmek için size yardımcı olabilir çok daha iyi (istek, boost ruh, alt gerginlik yönetmek yardımcı olur ve fiziksel verimliliği artacak olan), ruh geliştirmek ve aynı zamanda bilişsel verimlilik (artan seçim üretimi, kısa ve ayrıca uzun süreli hafıza ve ayrıca problem çözme) ve cinsel dürtü artırmak ve ayrıca sperm hareketliliği artırır.

En 4 DHEA vücut geliştirme takviyeleri 2020

o yağsız kas kütlesini geliştirmek yardımcı olmak ve aynı zamanda yağ birikimini mücadele fiziksel gelişim hormonal ajanların üretim artırır çünkü DHEA doğal anabolik steroid gibi çalışır. takviyesi tip sporcular ve aynı zamanda vücut geliştiriciler arasında belirgin olmasının nedeni budur.

Tam burada ilk 4 DHEA vücut geliştirme takviyeleri 2020

1. DRILL MASTER

DRILL MASTER from Marine MuscleDRILL MASTER oluşturulan Deniz Kası Azot tutma arttırmak ve aynı zamanda kas kütlesi büyümesi için vücut içinde etkili bir anabolik devlet kıvılcım için bir özelliği vardır yasal dianabol steroid alternatiftir.

DRILL MASTER Hızlı kas dokusu artışı ve ayrıca erüptif gücü arıyoruz UNITED durumundaki bireyler için tavsiyede bulundu. DRILL MASTER Egzersiz veya eğitim döngüsüne arasında kendi yararlarını korumak isteyen kişiler için ayrıca uygun bir şekilde daha fazla yasal steroid olduğunu.

Oku:  Deniz Muscle Matkap Usta inceleme: ABD’de yapılan yeni bir güvenli ve yasal dbol dianabol

DRILL MASTER aynı şekilde patlayıcı kas kazanımları için testosteron sizin derecelerini yükseltmek için vücudu yardımcı olabilir vücut için DHEA 10mg içerir.

DRILL MASTER kitlesel ölçüde kas hücrelerinde koruyacaktır azot miktarını artırmak için vücudun izin protein sentezi prosedürünü arttırabilir.

azot miktarını artırmak büyük olmasına kas dokusu gelişimi için sağlıklı protein artışa neden olabilir. Sırf kısa birkaç hafta, kesinlikle tanınabilir kazançlar göreceksiniz ve aynı zamanda gerçekten daha canlı ve kontrol altında hissediyorum.

yararına Aşağıda DRILL MASTER Deniz Kası:

 • daha basit bir kas kütlesi kazanmak ve daha hızlı
 • senin tokluk ve dayanıklılık artırılması
 • senin kas azot tutma Teşvik
 • odak geliştirin ve aynı zamanda egzersiz sırasında sürücü
 • Maksimum egzersiz için testosteron seviyesini yükseltin
 • Güvenli ve hiçbir dianabol olumsuz etkileri
 • % 100 yasal dianabol steroid seçim

hakkında daha fazlasını okuyun DRILL MASTER

2. ENDURO

ENDURO senin güçsüzlük, yorgunluk, ve gerekçeler nötralize yardımcı olmak için yasal deka-Durabolin steroid alternatif biridir.

senin azot tutma artırır ve kazanç prosedürü hızlandırır yüksek doz vücut geliştirme steroid.

ENDURO testosteron üretimi tokluk yararları ile size erüptif kas gelişimini sağlamak için de DHEA vücut geliştirme dozajı 100mg içerir.

ENDURO aldı bileşenlerle kas kütlesi dokusu oluşturmak için protein sentezini şişirmek vücut yardımcı olur.

ENDURO ayrıca kırmızı kan imalat kas kütlesi için daha fazla oksijen taşımak artırır. Çünkü ekstra fazla oksijen ile, daha uzun daha hızlı iyileşme ile tüketebileceğinden önce kıyasla kendinizi eğitmek elde edebilir.

ENDURO çeşitli diğer işlevi, kesinlikle de tendonları vücudun tendonları artırılması ve sorumlu kolajen sentezini artırır. ENDURO yardımcı olacaktır yatıştırmaya ve genişletilmiş zarar eklemleri hafifletmek.

ENDURO Özellikle Amerikan bireyler ve% 100 risksiz için yarattı. Sağ burada faydalarıENDURO Deniz Kası:

 • eruptif dayanıklılık ve gücü ile dayanıklılık artırma
 • Büyük kas dokusu ve ayrıca daha büyük bir boyut kazanır
 • Alt eklem ağrısı
 • şişko erime sırasında kas kazancı kalkan
 • Aşağıdaki egzersiz için daha hızlı iyileşme
 • 3 ila 4 hafta kadar daha hızlı sonuç
 • Hiçbir deka-Durabolin yan etkiler
 • % 100 yasal deka-Durabolin steroid seçim

hakkında daha fazlasını okuyun ENDURO

3. TROOPER

Deniz Kası TROOPERTestosteron normalde erkeklerin vücudunda bulunan bir hormondur. Bu kas doku kütlesine sevk etkiledi.

adıdır tarafından Denizcilik Muscle yasal sustanon steroid alternatif geliştirdi TROOPER . Testosteron seviyesini, kas kütlesini ve ayrıca tokluk artırmak için bir hardcore vücut geliştirme steroid seçenektir.

: Oku  Liste Malzemeler, yararları, fiyat ve nasıl çalıştığını: Deniz Muscle Trooper Testosteron Booster Yorum

TROOPER bilimsel luteinizan hormon ajan ve ayrıca testosteron üretim geliştirmek için oluşturulur.

TROOPER % 100 saf Tribulus Terrestris özü ihtiva ve aynı zamanda% 45 saponinler, artı standart  testosteron uyarıcı vücut geliştirme için DHEA 10 mg . Bu steroidler formül konsantresi diğer çeşitli markalar ikiden katıdır vermek anlamına gelir.

saponinler sizin testosteron üretimini artırmak için vücutta luteinizan hormon ajanı artacaktır.

Testosteron yaşam maliyetlerinin yükselmesi sonucu, muazzam kas dokusunu artırmak daha güçlü olacaktır hissetmek ve sonraki egzersiz oturumu için kurtarma kısa bir süresi vardır.

avantaj Aşağıda TROOPER Eğer elde etmek gerekir:

 • Yasal sustanon steroid alternatif
 • maksimuma Testosteron seviyesini artırmak
 • kas kazancı başarmak Yardım
 • Patlayıcı güç, dayanıklılık ve ayrıca dayanıklılık yükselecek
 • Bir sonraki eğitim için daha hızlı iyileşme süresi
 • Cinsel performansınızı yükseltin
 • Hiçbir reçete talebi
 • 2 hafta ya da daha az Nedeni
 • Ücretsiz sustanon yan etkileri

hakkında daha fazlasını okuyun TROOPER

4. WINGER (Yasal Winstrol steroid seçenek)

Winstrol veya Stanozolol en popüler ve aynı zamanda tanınmış anabolik steroidler biri bugün biridir. Çeşitli Üstyapı winstrol kullanımı verimliliğini artırmak ve de kilo kaybı ise bir kesme temsilcisi olarak kolaylaştırır.

Ancak, belli bir süre içinde winstrol kullandıktan sonra, birkaç keşfedilen yan etkiler bir dişilerin feminineness zarar verebilir ayrıca karaciğer, akne, saç dökülmesi için çok zararlı kolesterol seviyesinin yükseltilmesinde ve benzeri yapı imalatçısı tarafından yaşadı.

Deniz Kası yasal winstrol steroid seçimdir WINGER . WINGER vücut oluşturucu pregnenolon, aldosteron, DHEA ve testosteron için güçlü öncüsü 500mcg vardı olumsuz etkilere zarar vermeden Winstrol avantaj elde yardımcı olmak için tasarlanmış.

WINGER dönemini kesim ise yağsız vücut elde ilgilenen kişi veya vücut geliştirmeci için önerir. WINGER Daha önce kıyasla daha uzun bir egzersiz için gücünüzü artıracaktır.

Kesinlikle senin enerji, verimlilik, dayanıklılık artırmak ve büyük kilo kaybı ulaştırılmasında vaskülaritede artacaktır.

WINGER esas olarak yağsız kas kütlesini doku ve sertlik koruma ve aynı zamanda, bu kalori kısıtlamalı bir diyetle rejim üzerinde olağanüstü bir özelliği ise bir edilir.

WINGER avantajları:

 • ABD’de Güvenli ve ayrıca yasal Winstrol steroid seçim
 • vaskülaritesi ve ayrıca maleness artırır
 • uzun egzersiz için dayanıklılık ve aynı zamanda güç geliştirin
 • Bir yırtık vücudunun ile sağlar
 • kas kütlesini dökmeden yağ döken
 • Hiçbir Winstrol olumsuz etkiler

hakkında daha fazlasını okuyun WINGER

Vücut bina için DHEA ile ilgili Sonuç

DHEA tüm vücudun steroid hormonları yapmak için kullanımı yapılan temel bileşiktir.

DHEA doğal olarak meydana gelen hormonal ajandır ve kendisi tarafından yararları için uygulamak veya testosteron veya estrojen hem vücudun ihtiyaç bağlı olarak dönüşebilmektedir ya.

Erkek için, DHEA testosteron alışverişinde büyük olasılıkla ve cinsel arzu, performans ve ayrıca memnuniyet artırmak için yaptığı “önemli” vücut organlara kan akışını artırır, kas kütlesini artırarak güven artırıcı, ruh halini artırılması için mükemmeldir.

Yaşlı kadın DHEA yardımcıları olarak iyileştirmek ve ruh halini desteklemek, kilo alma, sıcak basması ve kemik dekalsifikasyon karşı korumak, dinlenme kaliteli artırmak, enerji seviyelerini artırmak için yardımcı olan hormon düzeyleri daha kadınsı koruyarak yaşa bağlı hormonal değişiklikler dengelemek için, cilt elastikiyetini artırmak ve aynı zamanda genital elastikiyet ve aynı zamanda yağlama (acı veren cinsel karşı güvence altına alınması ve tam bir tatmin arttırıcı) tutmak.

Vücut bina için DHEA çok sayıda spor örgütleri ve ayrıca kuruluşlar için yetkili malzeme olabilir ve WADA malzemeler kontrol listesi yasakladı şu anda olmayabilir; önce DHEA takviyesi yararlanarak kuruluşunuz güvenilir bir vücut ile kontrol ediniz.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.