site
stats

Všetko o testosterón booster pre kulturistiku: skutočnosťou, výhody, prísad a doplnkov voľba

Testosterón je komponenta, ktorá bola spojená s veľkým, vypuklé svalovej hmoty už niekoľko rokov a tiež v podstate, ak je to presne to, čo hľadáte, treba chcú maximalizovať množstvo hormonálneho činidla v tele.

Produkcia testosterónu zvyčajne znižuje s vekom. Podľa Americkej urologickej asociácie, pokiaľ ide o dva z 10 chalanov starších v porovnaní s 60 rokov majú nízku hladinu testosterónu. Že trochu zvyšuje na 3 z 10 mužov v ich 70s a 80s tiež.

Každý jedinec pochopí, že potrebuje vynikajúce stupňov testosterónu, aby plne využili rastu hmoty svalovej zo svojich tvrdých iniciatív vo fitness centre.

Majú dve prírodné spôsoby, ako zvýšiť hladinu testosterónu s doplnkami. Po prvé, aby doplnky, ktoré zabezpečená vo existujúcej testosterón, ktorý je viazaný aj non-aktívny a druhý, budú užívať doplnky, ktoré zvyšujú produkciu vaše telo hladiny testosterónu využívajúcim testosterón booster.

základným testosterónu

základným testosterónuTestosterón je hormón nájdený v ľuďoch, navyše v rôznych iných domácich zvierat. Semenníky primárne robiť testosterónu v ľudí. Ženské vaječníky dodatočne vytvoriť testosterónu, aj keď v oveľa menšej veľkosti veličiny. Produkcia testosterónu začína počas puberty značne posilní a začne sa ponoriť po 30 rokov cca.

Testosterón je druh androgénu vyrába predovšetkým v semenníkoch / semenníkov u buniek nazývaných Leydigových bunkách. Bez vhodné testosterón, muži sú neplodní. Pretože proces spermatogenézy (vývoj zrelé spermie) potrebuje testosterón.

Testosterón sa podieľa na rozvoji mužských pohlavných orgánov pred narodením a rozvoj sekundárnych pohlavných kvalít v dospievaní, ako sú hlasové spevnenie a posilnenie penisu i semenníkov rozmer a rast tváre a tiež ochlpenie.

U mužov je testosterón veril regulovať niektoré funkcie spolu s produkciu spermií:

 • libido
 • kostnej hmoty
 • rozloženie tuku
 • rozmer svalov a tiež húževnatosť pre budovanie svalov
 • Výrobné červených krviniek

Nižšie sú uvedené niektoré kľúčové body týkajúce sa testosterón:

 • Testosterón reguluje mnoho procesov v mužskom tele
 • Hladiny testosterónu tendenciu ísť dole, ako muži vo veku
 • Tam je málo, ak vôbec, dôkaz ukázať, že prohormone doplnky mať žiadny vplyv na mieru testosterónu

Nízku hladinu testosterónu obavy

Nízku hladinu testosterónu obavy

Počas puberty, testosterón pomáha budovať svalového tkaniva mužskej, posilňuje svoj hlas, a tiež zvyšuje rozmer svojho penisu i semenníkov. V dospelosti, udržuje svalového tkaniva a kostí samca je zdravá a vyvážená a udržuje svoju mieru záujmu o sex. To je to, čo robí samca mužského (prinajmenšom fyzicky).

Po veku 30 rokov, mnohí muži začnú zažiť postupný pokles testosterónu. Pokles libida niekedy prichádza s poklesom testosterónu, čo vedie mnoho ľudí chybne veria, že ich strata záujmu o sex, je viac v dôsledku starnutia.

Miera, do akej pokles testosterónu stupňov pohybuje chlapci, ale celá rada chov jedincov dochádza dopady zníženej hladiny testosterónu, ako ešte viac ľudí teraz žijú dlhšie ako do veku 60 rokov.

Po dosiahnutí veku 40 rokov, sa koncentrácia testosterónu prúdi klesne asi o 1,6 percenta ročne pre mnoho mužov. Vo veku 60 rokov znížená stupňa testosterónu určite priniesť lekársku diagnózu hypogonadizmu u mladších chalanov.

Nízke hladiny testosterónu by mohli produkovať rad príznakov u mužov, ktorá sa skladá z:

 • Znížená túžba po sexe (sexuálnej túžby)
 • Znížená erektilnej vysoko kvalitné, najmä pre nočné erekcie
 • Úpravy stavu mysle
 • Znížená intelektuálne a tiež kognitívne funkcie
 • Vyčerpanie, depresie a hnev
 • Pokles svalovej hmoty a sily tkaniva
 • znížená ochlpenie
 • zmeny na koži
 • Znížené množstvo kostnej hmoty / hrúbka minerálne
 • Rast abdominálna tukového tkaniva

Testosterón booster k zlepšeniu prirodzene klesajúcej hladiny testosterónu

Ako jednu z možností predpisovania testosterónu doplnky, niektorí ľudia uchyľujú k voľbe bez predpisu. Tieto výrobky zaručujú zvýšiť prirodzene znižuje hladinu testosterónu. Sú to zvyčajne nazýva “testosterónu zosilňovače”, a tiež obvykle k dispozícii v práškovej typu.

Tieto doplnky nespočívajú skutočného testosterónu či rôznych iných hormonálnych látok. Miesto toho, oni sú prírodné byliny a tiež rôzne ďalšie zlúčeniny, ktoré majú zvýšiť svoj all-prirodzený výrobu testosterónu.

V súlade s odporúčaním podľa názvu, testosterón boostery zlepšiť vaše hladiny testosterónu prirodzene. Hoci, že niektoré zosilňovače sú mimoriadne spoľahlivá v porovnaní s ostatnými, ktoré sú vyrobené zvýšiť schopnosť vášho tela vytvárať ešte viac testosterónu v porovnaní so v súčasnosti vyrábajú.

Boostery nie sú vytvorené ako náhrada za svojho prirodzeného testosterónu. Sú len zamýšľal zväčšiť svoju schopnosť produkovať ešte viac o tejto kľúčovej hormonálnej činidlo.

Ešte testosterón boostery práce?

Ešte testosterón boostery práce?Testosterón je kľúčový hormón súvisiace s zdvihnuté svalového tkaniva hmoty, nárast sily, ako aj libido. Tak to príde ako žiadne prekvapenie, že hľadať prostriedky, ako zvýšiť all-prirodzené výroby v tele T je a tiež vždy bude prebiehajúci raz.

Mnoho ľudia sú skeptickí k testosterónu posilňovača doplnkov a ich schopnosť poskytnúť prospešné výsledky. Niektorí jednotlivci sa pýtajú, čo presne testosterónu doplnky robiť. Sú váhajú investovať svoje peniaze do produktov, ktoré deklarujú pracovať, ale neposkytnú.

Našťastie väčšina prírodné testosterónu doplnkov si to fungovalo. Jeden bod, že mnoho ľudí, aby sa rozhodnú pre doplnky stravy cez predpis testosterónu presne hodnota je skutočnosť, že doplnky fungovať bez nutnosti spravovať potenciálne nebezpečné vedľajšie účinky.

Testosterón boostery sú trieda bylinných doplnkov, ktorých cieľom je prirodzene zvýšiť hladinu testosterónu. Môžu pracovať priamu rastúce testosterónu, alebo bránia hormóny zodpovedné za premenu testosterónu na estrogén.

V dlhodobom horizonte, tieto doplnky sú určené k vám pomôže zotaviť rýchlejšie a rozvíjať väčšie, silnejšie svaly.

Pre vašu informáciu, existujú prostriedky na zvýšenie testosterónu prirodzene.

Štúdie ukazujú, že pri práci sa môžu rozlišovať tiež, ako testosterón stupňov sa líšia v priebehu dňa (sú to najvyššia možná v dopoludňajších hodinách, najnižšia v popoludňajších hodinách). Resistance-školenia cvičenia, konkrétne mať väčší vplyv na testosterón po dokončení vo večerných hodinách

9 All-prírodné testosterón booster ingrediencie pre podporu rastu svalov

Vy ste s najväčšou pravdepodobnosťou objavil, existuje široká škála zložiek, to sa týka priaznivých predmetov test-pomoci. Ak máte v úmysle, aby sa dosiahlo čo najefektívnejšie výsledky, je dôležité vedieť, ktoré zložky pracovať a tiež tie, ktoré poskytujú nižšie v porovnaní s dokonalými výsledkami.

Práve tu výpis 9 all-prírodných testosterónu posilňovacie ingrediencií, ktoré môže urobiť veľký rozdiel vo vašich hladiny testosterónu.

1. Tribulus terrestris

Tribulus Terrestris
Tribulus Terrestris

Tribulus, zatiaľ čo volal testosterónu posilňujúci prírodné bylina, nedodáva výhody spojené s vytrvalosť, svalov, alebo využitie. Mohlo by to pomôcť vašej sexuálny apetít, a napriek tomu, že neukazuje, že robí všetko pre vaše hladiny testosterónu.

Tribulus terrestris určené povýšiť luteinizačného hormonálne činidlá (LH), ktorá následne odosiela cestu k semenníkov čo spôsobuje ich výroby testosterónu.

Tribulus aj výhody ďalšie zdravotné problémy a wellness, skladajúci sa z minimalizáciu hladiny cholesterolu, zníženie triglyceridov, má antioxidačné domy, znižuje produkt glukózy stupňov, napomáha liečbe vysokého krvného tlaku

2. DHEA

DHEA (Dehydroepiandrosterone)
DHEA (Dehydroepiandrosterone)

DHEA je skratka pre dehydroepiandrosterón. Je to hormonálne činidlo, ktoré vaše telo robí prirodzene. Je k dispozícii ako doplnok a je obvyklá účinná látka v testosterónu boostery.

DHEA má podobný vplyv na anabolický steroid. DHEA suplementácia by mohol zvýšiť testosterónu stupňov skôr v podstate v strednom veku i starší chlapci, a tiež v menopauze dámy.

Čítať  DHEA pre prehľad Kulturistika: nízke DHEA príznaky, výhody a doplnky

Jedna výskumná štúdia bolo uvedené v European Journal of Applied Physiology umiestnené že DHEA suplementácia by mohol zvýšiť hladinu úplne voľného testosterónu v strednom veku chlapci.

3. Kreatín

Podľa Mayo centrum, tam je významný dôkaz, že môže zvýšiť svalovú hmotu a tiež vytrvalosť. Avšak, to neukáže zvýšiť aeróbne vytrvalosti podstatne.

Kreatín je obyčajne skladala z testosterónu boostery, pretože znížená svalová hmota je vedľajším účinkom prirodzene klesajúcich testosterónu stupňov.

4. L-arginín

L-arginín je aminokyselina, ktorá si telo prirodzene. Pôsobí ako vazodilatačné pri použití ako doplnok. Ak chcete dá to jednoducho, to pomáha rozširovať cievy. Bolo to využila vysporiadať s kardiovaskulárnym ochorením, hypertenzie a erektilnej dysfunkcie (ED).

5. Pískavica

Fenugreek
Fenugreek

Pískavica je rastlina pestuje každoročne pre použitie v potravinách; semená sú využili ako korenie v indickej kuchyni. Tieto doplnky sľubujú obrovské zisky svalového tkaniva so žiadnym z nežiaducich účinkov spojených s anabolickými steroidmi.

V súčasnej dobe, senovka esencie získavajú odvolanie ako doplnok k testosterónu zlepšuje. Ako doplnok testosterónu zvýšiť, senovka záruk obrovské svalovej zisky sa žiadny z nežiaducich účinkov spojených s anabolickými steroidmi.

6. D-asparágová kyselina

D-asparágová kyselina má tú výhodu, že sa zvyšuje úplne prírodné produkciu testosterónu a výsledok o čo najlepšie využitie uvoľňovanie luteinizačného a tiež gonadotropín hormónov, bez toho, aby spôsobili škodlivé účinky. Z výsledkov ďalej vyplynulo, že ľudia využívajúci D-asparágová kyselina by určite vidieť výrazné zlepšenie spermií hmoty a hybnosti.

7. ženšenu extrakt

Ginseng extract
Ginseng extract

Ženšen extrakt bol rozhodujúci aktívna zložka v bežných organických systémoch pre bezpočet rokov ako Ancients prirodzený testosterón booster. Výskumné štúdie popísané, že zložky extraktu ženšen by mohol podporiť testosterónu stupňov a tiež mužský pohlavný hormón rovnováhu.

Ženšen prirodzene spôsobuje vaše telo vytvárať viac testosterónu. Vzostup testosterónu iste inzerovať svalovú hmotu tkaniva, a tiež to vám pomôže nastaviť a vytvoriť svoje svalového tkaniva rýchlejšie.

8. Selén

Selén je nutričné minerálna požadoval vaše telo z rôznych telesných funkcií. Výskumné štúdie Výskumné štúdie na selén pre testosterónu zvyšujúce ukazujú, že selén preukázal schopnosť zvýšiť hladinu testosterónu u mužov nad 30 rokov veku, vo veku, v ktorom hladina testosterónu začína klesať.

9. Zinok glukonát

Zinok je minerál, ktorý už dávno známa pre svoju schopnosť podporovať produkciu testosterónu. Zinok je potrebný pre pravidelnú výrobu testosterónu. Zinok je testosterón booster, ktorý bráni enzýmu aromatázy, a preto znižuje konverziu testosterónu na estrogén.

12 výhody testosterónu posilňovacie pre budovanie svalov

Vaše telo robí testosterón pre nárast svalovej hmoty, vytrvalosť zisky, a tiež zvyšuje výkon školenia. To je dôvod, prečo doplnok, ktorý pomáha zvýšiť hladinu testosterónu v rámci typického poľa môžu byť cenné.

Testosterón Booster zásobuje podstatnú zložku zobrazenú v ľudskom klinického výskumu zosilniť all-prirodzené produkcie testosterónu svoje telo v rámci pravidelného odrody. To tiež ponúka zmes ingrediencií preukázateľne zvýšiť športový výkon.

Výhody Optimálny testosterónu

Stačí sa pozrieť na výsledky výskumu sú uvedené nižšie!

1. Zdravé srdce a krvný

Zdravá a vyvážená srdce pumpuje krv do celého tela, ktoré poskytujú svalovej hmoty a telesné orgány s kyslíkom potrebné pre špičkové účinnosti. Testosterón pomáha tvorbu červených krviniek cez kostnej dreni. Nízke hladiny testosterónu sú spojené s radom kardiovaskulárnych rizík.

Malé výskumné štúdie v ranom 2000s zistili, že ľudia s ochorením srdca, ktorí podstúpili terapiu testosterón videl len drobné vylepšenia. Niektorí boli schopní zvýšiť svoju dochádzkové vzdialenosti o 33 percent. Dodatočný výskumná štúdia zistila, že hormonálna terapia len rozšírili zdravá a vyvážená tepny však neovplyvnilo anginy nepohodlie.

2. Lepšie svoju silu

Testosterón je veľmi dôležité hormón, ktorý je zodpovedný za rozvíjanie svalovej vytrvalosti v tele. Vylepšená sila svalové tkanivo je medzi prvými úpravami objavíte akonáhle začnete testosterónu zábery.

Integráciou testosterónu, silový tréning, a správnej výživy, môžete si vytvoriť svoj svalovú vytrvalosť oveľa rýchlejšie, než by platiť bez ohľadu na preočkovanie.

3. Zvýšenie svalovej hmoty

Jedným z významných prínosov testosterónu záberov je to, že várok svoj svalovej hmoty. Testosterón stimuluje výrobu svalovej hmoty buniek v pomaluobrátkovým a tiež stabilné však ďaleko bezpečnejšie a tiež trvalý spôsob ako steroidy robiť.

4. Menej tuku, zvýšenie viac svalovej hmoty

Testosterón je zodpovedný za zvýšené svalovej hmoty tkaniva. Štíhlejší telesnej hmotnosti pomáha kontrolovať váhu a zvýšiť energiu.

Testosterón je nielen spoľahlivý pri budovať svalovú hmotu napriek tomu je veľmi efektívny pri spaľovaní tukov v tele.

Chlapov s nízku hladinu testosterónu, štúdie ukazujú, že liečba môže znížiť množstvo tuku a vzrastie veľkosť masové svalov a húževnatosť. Niektorí chlapci vykázala opravnú položku vo svalovej hmoty, však, nie v sile rastu.

Je to s najväčšou pravdepodobnosťou uvidíte jeden z najvýznamnejších prínosov, keď kombinovať liečbu testosterónu s silový tréning a cvičenia.

5. Tvrdohlavý brušný tuk Zníženie

Žalúdok tuk je jedným z najťažších tuku na cieľ v tele. Testosterón boostery pomôcť prelomiť tento tuk. Bez ohľadu na to, čo to bude stáť? Cvičenie a tiež diétny plán ste zúčastniť, váš žalúdok tuk nezmizne kvôli nízku hladinu testosterónu.

So správnymi posilňovačov testosterónu, budete mať možnosť, ako sa zbaviť tohto nežiaduceho tuku a nakoniec získať telo, ktoré chcete.

6. Silnejšie kosti

Testosterón hrá podstatnú povinnosť hustoty minerálov. hrúbka kostí znižuje ako muži veku a hladiny testosterónu ísť dole. Tým sa zvyšuje nebezpečenstvo slabých kostí a tiež osteoporózy. Pevné kosti pomôcť udržať si svoju svalovú hmotu a tiež vnútorné telesné orgány, ktoré môžu podporovať športovú výkonnosť.

Výskumy ukazujú, že hustota kosti zvyšuje s liečbou testosterónom, ak je dávka dostatočne vysoká. Lekárske štúdie na výsledok testosterónu na kostnej hustoty umiestnené stúpa v chrbtice a bedrové kostnej hustoty.

Dodatočný výskum dámy prechádzajúci priamo do mužov zistil, že testosterón zväčšenou hrúbku kostného minerálu. Ale je to známe, či testosterón mohol pomáhať pri minimalizácii rizika vzniku trhlín.

7. Zvyšuje libido, zlepšuje erekciu a tiež sexuálny apetít

hladiny testosterónu zvyčajne stúpať v reakcii na vzrušenie sexuálne účely a tiež úlohy. Ten chlap s vyšším stupňom testosterónu má lepšiu sexuálnu aktivitu. Starší ľudia potrebujú viac testosterónu pre libida a erektilnej funkcie.

Treba mať na pamäti, že erektilná dysfunkcia je zvyčajne kvôli rôznym iným podmienkam alebo lieky namiesto nízkych testosterónu stupňov.

Výskumné štúdie ukazujú, že terapia testosterónom mohol profitovať vaše wellness a efektivitu sexuálne účely. To tiež naznačuje, že existuje maximálna miera testosterónu pred nie je posilnený reakcie.

Pre chlapcov, ktorí nemajú hypogonadizmom, zvýšenie vašej testosterón nemohol ťažiť váš sexuálny apetít.

8. Lepšie hovorené pamäť, schopnosti, priestorová orientácia, alebo matematické myslenie

Štúdia ukazuje, že muži s vyššími pomermi celkového testosterónu majú zníženú výskyt stavu Alzheimerovej. Je tu ďalšie dôkazy o podstatnej vzťahy medzi nimi testosterónu a za predpokladu, že kapacity, ako je verbálna pamäť a rýchlejšie manipuláciu.

Terapia testosterónom u mužov 34 až 70 rokov bolo zistené, vylepšenia v priestorovej pamäti.

9. Rast vlasov

Keď puberty štrajku, máte rastu vlasov na svoje lonovej miesta a tiež váš tvár. Teraz, keď sú oveľa staršie, mohli by ste mať tiež možnosť mať viac vlasov opäť testosterónu boostery.

10. Užšie nálada

Nižšia testosterónu stupňa sú spojené s horší životný štýl. Niektoré z príznakov nízkej hladiny testosterónu zahŕňajú klinickú depresiu, únavu a podráždenosť. Ale niektoré štúdie ukazujú, že to môže byť len u mužov s hypogonadizmom.

Muži, ktorých telá nasledovať priemerné zníženie testosterónu v čase neukázali nárast úzkosti.

Účinky substitučnej liečby testosterónom na nálade sa môžu líšiť. Muži s hypogonadizmom hlásil posilnený stav mysle a tiež wellness a zníži únavu a tiež podráždenie. Štúdia odporúča, aby táto terapia by mohla tiež byť spoľahlivým antidepresívum terapia.

11. Znížte svoje možnosti Alzheimerovou chorobou

Výskumníci z University of Southern California uviedli, že zvýšenie hladiny testosterónu u myší s Alzheimerovou chorobou spomalí vývoj choroby. Tento monitoring viedla vedcov k predpokladať, že zachovanie optimálnej hladiny testosterónu na starnutie môže pomôcť vyhnúť Alzheimerovej choroby u ľudí.

12. Optimálne kardiovaskulárne zdravie a wellness

Zdravšie a tiež silnejší vaše srdce, zdravé vy ostatné je to, že srdce je zodpovedný za pumpuje krv po celom tele, čo zase prepráv kyslíka aj živín do svalových tkanív a dôležitých orgánov v celom tele.

Výskumné štúdie nachádza, že ľudia so zníženou testosterónu stupňov sú oveľa pravdepodobnejšie, že sa vysporiadať s kardio podmienok v porovnaní s ľuďmi s priemernými / vysokou hladinou testosterónu.

Šesť all-prírodné spôsoby, ako zlepšiť svoje hladiny testosterónu

Aby čo najlepšie využiť hladiny testosterónu, vrátane prilepené na tréning techniky.

1. Jedzte veľa zdravých bielkovín

Už ste uvedomiť, že budete potrebovať bielkoviny budovať svalovú hmotu. Avšak, možno neznámy, že pitie zdravé bielkoviny tiež pomáha zlepšiť testosterónu stupňov.

Doplnkové druhy zdravých bielkovín, ako sú srvátkové alebo vaječné hydrolyzáty sú spojené s vyšším stupňom testosterónu.

Diéty s vysokým obsahom bielkovín v porovnaní s sacharidov majú cenný účinok na pečeň a obličky, a celkové hladiny testosterónu. Okrem jesť doplnky navyše zdôrazňujú celej potravinárskej formy proteínu, ktorý sa skladá z mlieka, vajec a tiež druhov mäsa, ako je chudé hovädzie mäso, hydina a bravčové mäso.

2. Jedzte kapustovité zeleniny

Výskumná štúdia odhalila, že prijatie do diétneho režimu bohaté na kapustovité zelenine, ako je brokolica, kapusta, ružičkový kel, collards, žerucha, kel, kaleráb, horčica k životnému prostrediu priateľských a bok Choy môže pomôcť zvýšiť hladinu testosterónu.

3. Jedzte veľa tukov

Tuky, ako omega-3 mastné kyseliny sú dôležité pre všestranný, zdravé a vyváženej stravy režime, ale nasýtené tuky, ktoré sú považované o “nežiaduce” niektorí, stále majú svoje výhody, najmä pre kulturistov, ktorí sa snažia zvýšiť hladinu testosterónu a svalovú hmotu.

4. Vlak smart s váhami.

Silový tréning podporuje rast svalovej hmoty by strhnutie svalovej hmoty tkaniva, potrebuje vaše telo opraviť. Vzpieranie tiež zvyšuje hladinu testosterónu v trvaní hneď po opustení fitnes centrum

Výskum ukázal, že látka (multi-spoj) premiestňovanie pomocou väčšej váhy pre menší počet opakovaní zvýšiť testosterón viac než iné systémy hmotnosti a-Rep.

5. Vyhnite sa alkoholu

Percentá alkoholu (1– 2 nápojov denne) by mohlo zlepšiť zdravie srdca, veľké množstvo skonzumovaného alkoholu v ťahoch, alebo v pravidelných intervaloch môže znížiť hladinu testosterónu. To je, pretože nadmerné alkoholu by mohla podporiť opuch a tiež degradácie testosterónu.

6. Zvýšenie testosterónu s doplnkami

niektorí majú viac ako tucet rôznych špecifických doplnkov, ktoré pomáhajú boost testosterón cez početné systémy.

Je veľmi dôležité vybrať najlepší doplnok k dosiahnutiu chcel výhody. Výberom ideálny doplnok testosterónu s početné na trh by mohlo byť odstrašujúca.

Vyčlenenie najúčinnejší predmet medzi niekoľkými by mohlo byť ťažké. Avšak, existuje spôsob, aby tak urobili. Jedna vec, ktorá je treba mať na pamäti, je skutočnosť, že výrobok by mal obsahovať prírodné zložky.

Prírodné testosterón booster

Tu je horná 3 testosterónu boostery doplnkov 2019 s all-prírodných surovín a tiež bez vedľajších účinkov na trhu dnes!

Testo-Max od bláznivý Bulk

Testo-Max od bláznivý BulkTesto-Max od bláznivý hromadnou je najlepší all-prírodné testosterón booster doplnky doplnku pre-tréningu, ktorý vám pomôže k podpore rastu svalovej hmoty, zvýšenie vytrvalosti a tiež silu, pomáha k roztaveniu tuku a tiež zvýšiť libido.

Testo-Max je takisto využívaná ako all-prirodzený testosterón posilňovacie doplnok pre profesionálnych športovcov a kulturistov, ktorí chcú zvýšiť ich účinnosť a ich fyzický vzhľad.

Testo-Max je bezpečná a tiež právnu možnosť Sustanon, ktorý obsahuje 100% čistej Tribulus Terrestris odstránený štandardizovaný na 45% saponínov, ktoré moderná a tiež preukázané, že zvýšenie výroby testosterónu v tele prirodzene.

Testo-Max poskytuje spôsob pre zákazníkov alebo karosárske zlepšiť úroveň testosterónu a tiež pomôcť im zvýšiť ich kulturistiky tempo rastu.

To bol vyhlásený za všestranný bezpečných a spoľahlivých all-prírodné testosterón booster doplnky, ktoré vám pomôžu udržať hladinu testosterónu.

Rôzne ďalšie výhody testo-Max ste si musí uvedomiť, je, zaoberá sa svojím telom v dôsledku zvýšenia metabolické procesy, ktoré potom zvýšia interné úroveň telesnej teploty a začína roztavenie držal tuku.

Neuveriteľné výhody testo-Max sa skladá z nasledujúcich krokov:

 • Právne a bezpečná možnosť steroidov Sustanon.
 • Ideálne pre extrémne svalovej zisky, maximálnu húževnatosť a tiež výdrž, rýchly tela rekuperácie.
 • Žiadny predpis potreba vykonať nákup Testo-Max
 • Testo-Max je vyrobený CrazyBulk, spoločnosť, ktorá sa dostala na trhu už niekoľko rokov
 • Klinické vedci potvrdzujú skutočnosť, že Testo-Max má prirodzený testosterón booster účinných látok
 • Okrem zlepšenie svalovej zisky tkaniva, Testo-Max prináša výhody súvisiace so sexom, aby vlastniaci sex
 • Doprava zdarma a získať zvláštne diskontnej sadzby, ak si zaobstaráte Testo-Max viac ako jednu fľašu

Buy Testo Max from Crazy Bulk

TROOPER od Marine Muscle

TROOPER od Marine MuscleMarine Muscle vypracovaná právna sustanon steroid voľba podľa názvu je TROOPER. Je to hardcore budovanie svalov steroid voľbou pre zvýšenie hladiny testosterónu, svalovú hmotu a výdrž.

Čítať  Marine Muscle Trooper Testosterón Booster Review (Zloženie, výhody, cena, a ako to funguje)

TROOPER obsahoval 100% čistý Tribulus terrestris extrakt a štandardizovaný na 45% saponínov. To naznačuje, že steroidy dať vzorec koncentrát je dvakrát v porovnaní s inými značkami.

TROOPER je klinicky formulovaný pre zvýšenie luteinizačného hormónu a tiež testosterón výroby. Saponíny zvýši luteinizačného hormonálnu látku v tele s cieľom zlepšiť svoju produkciu testosterónu.

A tiež na rozdiel od akejkoľvek inej položky, na trhu, TROOPER testosterónu posilňovacie stravy obsahuje 10 mg testosterón stimulujúci DHEA. Výsledkom ich budete cítiť silnejší, byť schopný zničiť pomocou cvičení, masívne zvýšiť svalovú hmotu, a tiež získať späť od každého cvičenia rýchlejšie.

Výsledkom inflácie testosterónu sú cítite bude silnejší, zlepšiť sval masívne, a tiež má krátky čas na uzdravenie na budúci cvičenie zasadnutí.

Bohužiaľ, TROOPER ponúkaný len v Spojených štátoch. Pravá tu výhody TROOPER je potrebné získať:

 • Právne sustanon steroid voľba
 • Zvýšiť hladinu testosterónu na optimum
 • Pomôže dosiahnuť svalovej hmoty zisk
 • Výbušná sila, zvyšuje húževnatosť a tiež vytrvalosť
 • Rýchlejšie doba zotavenie pre nasledujúce tréning
 • Zvýšiť svoju efektivitu sex-súvisiace
 • Žiadna požiadavka na predpis
 • Výsledok za 2 týždne alebo oveľa menej
 • Free sustanon vedľajšie účinky

Buy TROOPER from Marine Muscle

TESTOGEN

TESTOGEN z BAUER NutritionTestogen je prirodzený testosterón booster doplnky, ktoré klinicky preukázané, zvýšiť svoj testosterón hormónu. Vzhľadom k tomu, že Testogen je vyrobený z prírodných energetických surovín a tiež žiadne akýkoľvek druh nebezpečenstva umelých účinných látok.

TestoGen je vytvorený s cieľom zvýšiť svoj testosterón hormónu bez hrozby a hrozby akýchkoľvek vedľajších účinkov. TestoGen je obvykle využil ľudia, ktorí majú záujem na chudnutie a tiež kulturistika.

Testogen všetky prírodné testosterón booster doplnky majú čistý, všetky prírodné zložky, ktoré sú-D-asparágová kyselina, ženšen extrakt, Tribulus terrestris, senovka grécka, zinok glukonát, selén, vitamín B a vitamín D.

Testogen potvrdzuje, škaredý a tiež nekomplikovaná. Prirodzene čisté prírodné ingrediencie v najlepšej kombinácii úspešne pracovať. Práve tu sú niektoré výhody a príspevky v porovnaní s rôznymi inými podobnými testosterón booster doplnkov položky:

 • Ktoré vám pomôžu zlepšiť vaše sústredenie a dôraz, znižujú pocit netrpezlivosti a depresie.
 • Pomáhať vaše telo spaľovať prebytočný tuk a pomáhajú budovať silné, dlhé, štíhle svalového tkaniva hmoty.
 • Zvýšiť svoj libido a tiež ponúknuť výdrž, čo potrebujete, aby vydržali dlhšie a tiež dosahujú lepšie výsledky.
 • Testogen pomáha pri znižovaní hladiny cholesterolu vám pomôže zlepšiť vaše kardiovaskulárne zdravie a wellness.
 • Testogen bude skutočne oživia váš energetický pohyb aj vytrvalosť pri dlhšom trvaní cvičení
 • Pomôžeme vám sa lepšie sústrediť a bojovať vyčerpania

Buy TESTOGEN

zhrnutie

Testosterón je to, čo nás vlastné nepriateľstvo a tiež vôľu dokončiť. Je to tiež len to, čo pomáha pri dosiahnutí týchto cieľov tým, že zvýši svalovej hmoty tkaniva. Testosterón by sa nemalo zabúdať, keď silový tréning, ako naše zisky, bude výrazne zvýšiť jednoducho tým, že zlepšíme testosterónu mieru.

Testosterón boostery sú doplnky, ktoré zvyšujú testosterónu zaostrenie v krvi. Táto stránka má všetky doplnky uvedené na zvýšenie hladiny testosterónu, aj keď niektoré z nich sú nedostatočné. Väčšia testosterón je požadovaný v priebehu obdobia rastu svalového tkaniva.

Ak začnete baviť s prášky a tiež prášky, dbať na to, lekár zostáva v slučke. Budú schopní vám umožní spoznať, či a kedy ste pri nepotrebné zdravie a wellness riziká.

odkaz :

 • http://www.healthline.com/health/what-is-testosterone
 • https://www.livescience.com/38963-testosterone.html
 • http://www.healthline.com/health/benefits-testosterone#overview1

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.