site
stats

Vše, co potřebujete vědět o Dianabol (methandrostenolone) pro svalovou sílu

Ve fitness centrech po celém světě, Dianabol, oficiálně se jmenuje methandrostenolone, jsou běžně využívány kulturisty, kteří chtějí zlepšit svou sílu a vytrvalost svalové hmoty. Takzvaný „Ranní jídlo šampiónů“ byl používán hvězdy a sportovci, nejvýhodnější, což je bývalý Golden State fotr Arnold Schwarzenegger.

Mnoho současných názorů na dianabol využití výstavě kolem mýtů a zbytečných vědeckých studií; Tento krátký článek se pokusí diskutovat o zcela nové způsoby myšlení používání dianabol při využití vědeckých poznatků a také zkušenosti lidí.

Přesně to, co je Dianabol (methandrostenolone)?

Dianabol (methandrostenolone)Dianabol byl první zubní steroid kdy předtím vytvořil. Dianabol (často se zkrátil k D-Bol nebo Dbol), bylo jméno ochranná známka nabízeny steroidní sloučeniny methandrostenolone švýcarským farmaceutické a chemické společnosti Ciba.

Dianabol byla založena John Zeigler pro Ciba medicíny firmy jako akci na amerických profesionálních atletů okamžitě tom špatně v globální konkurenci.

Přes 1940 a také 50 se Sovětský svaz začal řídit olympijské hry, a také použití testosteronu u většiny svých sportovců opustil zbytek zpoždění zeměkoule pozadu.

Východoevropské profesionální atleti byli využití testosteron, takže on vyložil tak, aby odpovídala vliv svalové hmoty a síly strukturu čistého testosteronu bez extrémních vedlejších účinků.

Dianabol byl původně vyvinut jako mnohem bezpečnější, šetrnější alternativou testosteronu. Je určena k udržení anabolické budovy testosteronu s menším androgenní rychlé jednání a efektivní metody.

Steroid byl obrovský úspěch, takže spousta společném státě sportovce jedinečnou výhodu nad svými konkurenty sovětských.

Brzy po svém uvedení na trh v USA FDA by skutečně začnou kladou velký tlak na Ciba stisknout podnikání na detail reálných klinických výhod steroidů.

O pár let později, FDA by vytáhnout všechna jména methandrostenolone značka z regálu. Vzhledem k Dianabol chemické make-up a také jeho velmi nezdravé známých vedlejších účinků na lidský organismus.

Od té doby Dianabol nebyla pravomocně dosud vyrábí ve Spojených státech je stále generovány masivně po celém světě.

methandrostenolone

Metandienon-strukturaMethandienon nebo methandrostenolone a je modifikovaná forma testosteronu. Je to prostřednictvím zvýšení methylovou skupinou na atomu uhlíku 17, alfa, který pomáhá zajistit hormon, když je požita a dostane se rafinovaný v těle.

Došlo rovněž úvod duálního pásma, mezi atomy uhlíku 1 a rovněž 2, což minimalizuje je androgenní.

Zajímavý bod, aby se na vědomí, že je jiný než C17 alfa-methylovou skupinu, to je strukturálně totéž boldenon.

Methandrostenolone, anabolický androgenní steroid záznam o léku myslím, že asi kvalifikovat jako primární steroidů.

Methandrostenolone využívány kulturistů i methandienon neustále být využit protiprávně nyní, obvykle je začleněno (stohovat) s injekční sloučenin, jako je testosteron-propionát, enantátu, cypionátu vedle různých jiných injekčních léků, jako je Trenbolonacetátu.

Když se užívá samostatně jako primární steroid, methandrostenolone dělá, jako ve skutečnosti, zvýšení úrovně výkonu, libido a svou agresivitu při tréninku.

Dianabol je jen jeden z vašich nejsilnějších steroidy, nebo dokonce, když využil samo o sobě může být mimořádně účinný builder svalová tkáň.

Methandrostenolone přizpůsobené tak, že steroidy androgenní (hormon, který vytváří mužské vlastnosti samčí) budovy minimalizována, zatímco anabolické (svalové hmoty struktura tkáně) vlastnosti jsou uloženy

Nicméně, v roce 1985 FDA vytáhl drogu z produkce ve Spojených státech poté, co se týká informovanosti to jediným cílem byl použit pro sportovní dopingu.

Výhody Dianabol (methandrostenolone)

Dianabol je jak androgenní a anabolické. To zvyšuje mužské atributy (i když o něco méně v porovnání s testosteronem) a zvyšuje retenci dusíku (o něco více než testosteron).

Některé konkurenční tělo stavitelé využívají Dianabol v průběhu přípravného cyklu soutěže, ale i to se využívá k zachování svalové tkáně zisky.

Zvlášť, když na kalorické stravy s nedostatkem a je výborným booster na pomoc sportovec lisu s tréninkem.

Největší vliv na využití Dianabol je jeho schopnost zvyšovat bez tuku hmotnost, a to je důvod, proč někteří kulturisté užilo po celá desetiletí. Dbol zvyšuje i syntézu bílkovin a také glykogenolýzy velmi silně.

Právě tady jsou top 7 Dianabol Výhody:

1. Zvyšuje Dusík Retence

Pro vaše svalové tkáně roste, je třeba vzít v ještě zdravé bílkovin, než vaše tělo spotřebuje. Zdravý protein je stavebním kamenem svalové hmoty. Dianabol pomáhá tělu získat co nejvíce ze zdravých bílkovin, které jíte. Vyšší retence dusíku znamená, budete určitě mají mnohem zdravější proteinů stavět ještě více svalové hmoty.

2. Posiluje syntézu proteinů

syntézu svalových bílkovin je postup, kde se vaše tělo opravy služby a také změní rozbité zdravé proteiny. To rovnou spojen s rozvojem svalové tkáně a také ozdravení, když umístíte důraz na vašem těle ze cvičit vaše tělo potřebuje vyměnit poškození zdravé proteiny s zbrusu nových a výkonnějších ty. Zvýšením syntézu bílkovin, budete vyvíjet větší a účinnější svalové tkáně hmoty. Určitě také zotavit rychleji z tréninku.

3. Zesiluje bez testosteronu

Testosteron je mužský hormonální činidlo odpovědné za mnoho důležitých bodů, které nás ovlivňují každý den. Vyšší testosteron způsobuje zvýšený růst svalové hmoty, větší libido, rychlejší zotavení po tréninku a také celkovou pohodu. To je nejdůležitější hormonální přípravek pro budování svalové hmoty a také houževnatost. S vyššími testosteronu stupňů činí postup vytváření svalů a to jak rychlejší a také jednodušší.

4. Zvýšení produkce červených krvinek

Červených krvinek přináší kyslík s tělem. Dianabol zvyšuje tvorbu červených krvinek, který způsobuje vyšší průtok kyslíku. Mohlo by to pomoci při zvyšování efektivity a výdrž při tréninku.

5. Zvýšená pevnost

Dianabol výhoda většina zákazníků dojít při použití Dianabol jsou významné houževnatost zisky. Vaše tělo bude mít rozhodně větší testosteronu a také obnovit mnohem rychleji z cvičení. To bude jistě pomůže vaše tělo vyvinout ještě větší tuhost v kratším období.

6. Hubnutí

Dianabol zvyšuje hladinu testosteronu. Výsledek vyšší hladiny testosteronu je štíhlejší tělo. Vaše tělo bude určitě spálit více tuku při zachování a rovněž vyvíjí více svalové hmoty.

7. Úbytky Únava

Výsledky Dianabol minimalizovat únavu. Vzhledem k tomu, budete mít rozhodně vyšší testosteronu stupňů, bude určitě mít více energie v celé cvičení. Jednotlivci mohou obvykle zvednout náročnější na delší dobu, ale stále získat zpět rychleji po cvičení.

Jak můžete využít Dianabol (methandrostenolone)?

Dianabol je obvykle využil ke spuštění spojit cyklu. Ten ukazuje, že využívá v průběhu počáteční několika týdnech cyklu.

Důvodem je to jednoduché. účinky Dianabol jsou tak rychle, že jedinec bude mít možnost zažít významný růst houževnatost a svalovou vytrvalost.

Bude mít kapacitu zvýšit více závaží nebo zvýšit opakování. To by mu určitě pomůže, aby hromadně jen pár týdnů po prvním použití steroidů.

Zatímco Dianabol je typicky na začátku spojit cyklu, to neznamená, že nemůžete použít jako samostatný doplněk. Nicméně, budete muset použít pro neuvěřitelně krátkou dobu, obvykle čtyři až šest týdnů. Nicméně, ne zdůraznit, protože bys ještě vidět silné zisky v navzdory krátkého cyklu.

Uživatelé Dianabol rozdělit dávku 3. Bylo absorbované brzy ráno, po které před pracovní ven a nakonec před spaním v noci.

Takže pokud jste pro začátek, 30 miligramů denně, můžete mít 10 miligramů při jídle, předtím bít fitness centrum, pak před spaním.

Nicméně, mnoho zkušení kulturisté převzít plnou každodenní dávku, než cvičit. Panuje totiž přesvědčení, že dodatek bude mít za následek vyšší efektivitu ve zdravotnictví klubu.

I když to by mohlo znít atraktivní, měli byste se nikdy nepokoušejte že zvláště pokud jste nováček steroid jednotlivce. Mějte na paměti, že tato strategie řízení by mohla vytvořit lepší důraz na játra a zvýšit nebezpečí vedlejších účinků.

Dávka Dianabol (methandrostenolone) cyklus

Chcete-li vytvořit cyklus dianabol, které jsou založeny kolem pomocí je navíc jako doplněk než jako steroid, budeme mít zpočátku se podívat na aktuální trend pro cyklistické dianabol a také hodnotit přesně to, co je na tom špatného.

Pravidelný cyklus Dianabol je strukturován 25-40mg rozděleny po celém denně po dobu 4-6 týdnů, a to buď samostatně, nebo v řadách nad sebou různé jiné steroidy.

Začít s dávkou 25 mg nebo více obvykle spouští zadržování vody. Je populární, že dianabol se aromatise poměrně rychle, a většina z retence vody obvykle přičítán vývoji přebytečného estrogenu.

Nicméně, to je to, co naše společnost věří, že na počátku zadržování vody je způsobena tělo zavěšení na vodu v důsledku dopadů dianabol na těla minerální rovnováhy, konkrétně rovnovážnou draslík / sodík.

To v kombinaci s tímto dianabol způsobit estrogenní nežádoucí účinky, které s sebou přináší velké množství vody nahromadění a také jak tam je málo bychom mohli dělat změny v orgánech rovnováhu minerálů, jediná další věc, kterou bychom mohli udělat, je zaměřit se na minimalizaci aromatizaci , obvykle s Nolvadex (tamoxifen) nebo další anti-estrogeny.

Dianabol cyklus není jedinou technikou však snížením dávky, natož léku bude aromatizovat, což způsobuje mnohem méně estrogenu a také výrazněji mnohem méně zadržování vody. Snižte léky v průběhu cyklu by měl za následek estrogenu stupňů klesá pomalu, proto musíme začít cyklus se sníženou dávkou 10-20 mg denně.

Dělení dávky, když se zároveň využije malou dávkou je bezvýznamná, protože získáte mnohem-sníženou horní část medicíny. Takže v této situaci, to je nejlepší, aby ji jedna dávka v dopoledních hodinách (v ideálním případě se grapefruitové šťávy).

I když to bude určitě nezastaví snižování zcela přírodní testosteron, může to snížit na určité úrovni, protože vaše tělo bude ještě dlouhé trvání později v den, kdy je málo testosteronu proudí, a tak by se mohlo ještě produkovat některé z nich.

V současné době, pokud se podíváme na dobu trvání cyklu, 4-6 týdnů objeví také krátké mít žádný skutečný vliv při nízkých dávkách, ještě ne, jak můžeme použít Dianabol déle, aniž by ještě více, představuje nebezpečí a naše játra?

Tato služba je zcela nezbytné tím, že o víkendu pryč z medicíny budeme zcela jistě poskytnou našim játra odpočinout od zpracování léky.

Vzhledem ke krátkým poločasem, budou všechny aktivní sloučeniny vyčerpat náš systém během 24 hodin od vaší poslední dávce. V současné době se to může zdát, jako by to jistě vás stát zisky, ale jako ve skutečnosti, to bude stát vám málo nebo žádné ztráty v průběhu času, i když neexistuje žádná účinná látka v těle účinky jsou stále existující tj přidán intramuskulární voda a také další anabolické minerální rovnováhy.

Tyto účinky obvykle sníží během několika dní. Tato technika není, nicméně, pomáhá svůj all-přirozený testosteron vrátit ze svého zablokovaném stavu, protože tento postup může výrazně trvat mnohem déle.

Vezmeme-li víkendové přestávky off a také využívat nižší dávky, měli bychom teoreticky bylo možné využít Dianabol po dobu deseti týdnů bez problémů.

Snadný trocha matematiky může ukázat tento faktor nejjemnější:

 • 6 týdnů @ 25 mg denně = 1050mg z Dianabol v celkové
 • Deset týdnů s víkendech off @ 15 mg každý den = 750 mg Dianabol celkem

Takže jak vidíte, pomocí tohoto systému, vaše játra přeženu méně Dianabol ve srovnání v současném cyklu, přidejte to, že si můžete udělat zisky pro deset týdnů namísto 6 a s menšími vedlejšími účinky, a dostanete stabilní cyklus ,

Cesty k směsný s Dianabol (methandrostenolone)?

Zisky vyrobené z používání Dbol neliší hodně mezi uživateli. Většina uživatelů bude skutečně obvykle zažít stejné druhy masových struktury zisků z této látky.

Jako dříve poukázal na to, že je z větší části, anabolický steroid co nejlépe využity pro cíle svalové hmoty, síly a objemová aplikace.

Obyčejný uživatel by měl předvídat značné množství tělesné hmotnosti ve velmi krátké doby, mnoho typicky dva týdny v souladu s původním řízením.

V dávkách 20 mg denně, zisky 10-15 liber. Během několika pár týdnů nejsou neobvyklé, a to zejména pro začátečníky.

Ale jak jeden by měl předvídat z látky, jako je tento, ne všichni z této hmoty je typicky svalové.

Dianabol je známý pro své estrogenní výsledky v reklamní zisk vody a proveditelné zadržování tuků, které by mohly tvoří velkou část nabízeného množství masové zisk.

Je-li jeho spuštění spolu s prevenci aromatázy, zadržování vody přivedl na estrogen může efektivně zbavit.

To je, když je lepší a také realistické libové masové zisky mohou vyskytnout, pokud ještě rozumně libové masové zisky očekávané může být v sérii 5-10 liber. V úplně první pár týdnů.

Dianabol (methandrostenolone) nežádoucí účinky

Dianabol je silný anabolický s skromný vysokým androgenní špičkových kvalit. Jako jeden z nejsilnějších zubních steroidy nabízeny, Dianabol vedlejší účinky je třeba mít na paměti, když děláte cyklus.

Zde pár Dianabol (methandrostenolone) nežádoucí účinky:

 • Gynekomastie (posílení mužské poprsí). To způsobilo, když Dianabol aromatizes testosteronu, přeměnou na estrogen a vyvolává v těle, mužské citlivosti poprsí.
 • Generalizované stresu tělo varhany a úzkost (skládající se ze srdce a různých jiných důležitých orgánů). Je vyvolána nadměrnou zadržování vody nebo nadýmání, další negativní vliv na sníženou testosteronu a také zvýšené estrogenu stupňů.
 • Hypertenze. Dianabol může být závažná pro ty, kteří již mají vysoký krevní tlak a může způsobit hypertenze u těch, které ji dosud zažil.
 • Neefektivní cholesterolu stupňů. Dianabol je další z obvyklých vedlejších účinků, které by mohly vyvolat na „špatný“ cholesterol v těle.
 • Jaterní (játra), dysfunkce a selhání by mohlo mít za následek trvalé poškození nebo smrti. Dianabol je ústní anabolický steroid, který je jedním z mnohem více jaterních toxické přípravky na trhu.
 • Potlačení testosteronu. Dianabol potlačuje testosteron podle téměř jistě by bylo opravdu zapotřebí zapotřebí exogenní ošetření testosteronem, na základě typických označení.

Dianabol nesmí být využity dámy jako mužné jednotlivé nežádoucí účinky jsou více pravděpodobné, že je zkušený a také může být nevratné. Dianabol je bezpečný steroid s vedlejšími účinky, aby odpovídaly vytrvalost a také dimenze zisky.

Top 3 (tři) bezpečné a rovněž přípustné anabolické Dianabol (methandrostenolone) steroidy různé v 2020

To je důvod, proč se doporučuje využít právního Dianabol, který je variantou anabolických steroidů, které vám nabízí naprosto stejné výhody jako běžné Dianabol (methandrostenolone) dává, jiný než bez nežádoucích vedlejších účinků.

Příliš dobré, aby to byla pravda? Opravdu ne. Právní Dianabol (methandrostenolone) steroidní alternativní možnosti použití 100% všech přírodních účinných látek, na rozdíl od vyrobených ty, které vyvolávají určité nebezpečné vedlejší účinky z pravidelného Dianabol, jako jsou játra otravy a přebytečné estrogen.

Pokud se snažíte najít legální možnost Dianabol, pak byste měli objevili D-Bal z Crazy Bulk, DRILL MASTER z Marine Muscle, A také D-Bal Max. Který produkt měli byste si koupit získat co nejefektivnějších výsledků?

D-Bal (Dianabol) z Crazy Bulk

D-Bal (Dianabol) from Crazy BulkD-Bal z Crazy Bulk je právní Dianabol (methandrostenolone) anabolický steroid alternativa, která byla jen jedním z jedné z nejpopulárnějších a pre-vlastnil anabolických steroidů na neomezenou dobu.

Skutečností je, že Dianabol (methandrostenolone) je zakázáno, a také by mohl přinést některé významné vedlejší účinky, jako je gynekomastie (prsa chlap), zvýšené hladiny cholesterolu, vysoký krevní tlak, jakož i násilí na játra mohly být připojeny k jeho užívání.

(Čti: D-Bal právní Dianabol steroidy alternativní prověrku s cílem budovat svalovou hmotu rychleji)

Tak, D-Bal je správná volba Dianabol steroidy, které vyrobené z přírodních účinných složek, a také bez rizika použít, protože bez negativních Dianabol vedlejších účinků.

Tento produkt je 100 procent na bázi přírodních materiálů a také bylinné odstraní. Jako takový, to je zcela bezpečný pro použití v každé zdravé a vyvážené osoby.

D-Bal je potřeba a také naprosto stejné výhody s Dianabol steroidy bez nebezpečných nežádoucích účinků, že pokud hledáte nějaký pevný sval dostat ve fitness centru v celé své spojit cyklech, protože primární funkcí doplňku je vyvinout svalovou hmotu.

Tato položka přejde, protože zákazníci často hlásí výrazné výsledky. Pod několika D-Bal výhody:

 • D-Bal je steroidní možnost bez rizika a právní Dianabol
 • Může umožnit lepší vývoj svalů
 • Rise syntézu zdravé bílkoviny, které způsobuje masivní růst svalů
 • Žádné nepříjemné vedlejší účinky Dianabol
 • Zvýšit retenci dusíku
 • Možná zlepšit své zaměření stupeň
 • Možná zvyšuje vytrvalost a také vytrvalost
 • 100% všech přírodních složek
 • Není potřeba předpis
 • Snadno ovladatelný, protože byla pořízena v ústech

Buy D-Bal (Dianabol)

DRILL MASTER z Marine Muscle

DRILL MASTER from Marine MuscleDRILL MASTER z Marine Muscle formuloval je právní dianabol steroid volba, která má funkci pro zvýšení retence dusíku a podnítit efektivní anabolický stav ve vašem těle pro růst svalové tkáně.

DRILL MASTER doporučeno pro lidí ve Spojených státu, kteří hledají rychlý přírůstek svalové hmoty a také eruptivnímu houževnatost. DRILL MASTER Je také ideální jako jedna větší právní steroid pro lidi, kteří si chtějí udržovat své zisky mezi cvičení nebo tréninkového cyklu.

(Čtěte: Marine Muscle Drill recenzi mistr: nové bezpečné a legální dbol Dianabol Made in USA)

DRILL MASTER by masivně zvýšit zdravé proces syntézy proteinu, který umožňuje tělu výrazně zvýšit množství dusíku, které jistě udržet ve svalové tkáni.

Zvýšení množství dusíku by mohlo vytvořit z podporu v zdravých bílkovin pro růst svalové tkáně být větší. Jen pár krátkých týdnů, budete určitě vidět viditelný přínos, a také pocit, živější a pod kontrolou.

DRILL MASTER Rovněž obsahuje 10 mg DHEA, které mohou pomoci tělu zvýšit své stupňů testosteronu pro výbušné svalové zisky.

Právě tady je výhoda DRILL MASTER od Marine Muscle:

 • Získat vaše svaly jednodušší a mnohem rychlejší
 • Zvýšení vaší vytrvalosti a také výdrž
 • Podporovat retenci dusíku ve vašem muscleEnhance důrazu a řídit během tréninku
 • Zvýšení hladiny testosteronu pro maximální výkon
 • Bezpečné a také žádné dianabol vedlejší účinky
 • 100% zákonné dianabol možnost steroid

Buy DRILL MASTER

D-Bal Max

D-Bal MaxD-Bal Maxje řešením pro jednotlivce nebo kulturista, který hledá všechny výhody Dianabol, nicméně žádný z nepříznivých vedlejších účinků. D-Bal MAX je legální a také trezor možnost Dianabol. Je vyráběn a pokud by se spoléhal na a také považován za dodatek k sektoru leaders– BAUER Group DMCC.

D-BAL Max jistě vám hrubou sílu a také směšné zisky byste jistě obdržíš od Dianabol, jeden z jedné z nejsilnějších, preferovaných steroidů všech dob bez přerušení nařízení, neboť D-Bal Max je legální anabolické steroidy alternativa Dianabol.

Tato právní anabolické steroidy jiný doplněk pracuje adekvátně na podporu rozvoje svalové tkáně a také ještě namáhavé cvičení. Jeho aktivní složky zlepšit syntézu bílkovin zdravý, nabídka svalové výživy, a také zvýšit rychlost metabolismu.

Také snížit vaše pochopení únava, dělat to, takže si mohl chrlit více opakování. Když si můžete zacvičit tvrdší, menší bolestivost a také vidět výsledky rychleji, budete mít mnohem více odhodlán pokračovat v práci na svých cílů.

D-Bal Max osvojí pro přijímaná dívky a také páni podobně, po celé spojit cyklech stejně vysoké jako v průběhu řezných cyklů, takže stejné úžasné výsledky možné pro cvičení nadšence obojího pohlaví.

Všechno D-Bal Max Právní dianabol jiné výhody:

 • Získat co nejvíce z růstu svalů
 • Vyměnit tuk s svalové hmoty
 • Urychlit regeneraci svalové tkáně dále zlepšit v oblasti energetiky významně
 • Zvýšit testosteron, ATP, a také hladiny IGF-1 po delší tréninky
 • Všechny přírodní složky formule make D-Bal Max nemá žádné vedlejší účinky
 • Rychlé výsledky během několika týdnů

Buy D-Bal Max

Závěr

Dianabol (methandrostenolone) je vynikající účinnost a také svalové hmoty stavební dodavatel. Dianabol mohl být využit „na i mimo období.“ To také mohlo být využito samostatně, ale neměli.

Začít označuje začátek naskládaných cyklu v jádru. Tělo stavitelé a také vzpěrači využít to pro rychlý sval vybudovat a také vyšší účinnost.

Většina kulturistů stack své steroid, který bude vycházet jejich cílů (Mass budování vs. Cutting). Vždy postará a využívat co nejnižší možnou dávku, pokud jste ještě přemýšlet o tom, že androgenní sloučeniny, zejména ty vysoké, jako Dianabol.

V závěru nákupní dianabol online je vhodný i bez právních problémů. Nicméně, to nemusí být nejběžnější cestou ke koupi. Musíte výzkum vaše webové stránky, aby se ujistil, že nejsou podzemní laboratoře.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.