site
stats

Viss par testosterona pastiprinātājs kultūrisms: fakti, pabalsti, sastāvdaļas un piedevas izvēles

Testosterons ir komponents, kas ir saistīta ar lielu, izspiedušās muskuļu masas vairākus gadus, un arī būtībā, ja tas ir tieši tas, ko jūs meklējat, jums jābūt vēlas, lai palielinātu summu hormonālo aģenta jūsu organismā.

Testosterons ražošana parasti pazemina līdz ar vecumu. Saskaņā ar Amerikas Urologu asociācijas, attiecībā uz diviem no 10 puišiem vecākiem, salīdzinot ar 60 gadiem ir zems testosterona. Tas uzlabo nedaudz 3 no 10 vīriešiem to 70, kā arī 80..

Katrs indivīds saprot, ka viņam ir nepieciešams lielisku pakāpes testosterona, lai pilnībā izmantotu masu muskuļu augšanu no viņa cietā iniciatīvām fitnesa centrā.

Viņiem ir divas dabas veidus, kā veicināt testosterona ar piedevām. Pirmkārt, veikt piemaksas, kas ir bezmaksas esošo testosterona, kas ir saistoši, un arī bez aktīvas un, otrkārt, viņi veiks piedevas, kas uzlabo organisma testosterona līmeņa kurās izmanto testosterona pastiprinātājs.

Galvenais testosterona

Galvenais testosteronaTestosterons ir hormons atrodama cilvēkiem, turklāt ar dažādiem citiem mājdzīvniekiem. Sēklinieku galvenokārt padara testosterona puiši. Sieviešu olnīcas papildus izveidot testosteronu, lai gan ir daudz mazāka izmēra daudzumus. Testosterons ražošana sākas vecumā līdz pubertātes laikā, ievērojami uzlabo un sāk iemērkšana pēc 30 gadu vecuma aptuveni.

Testosterons ir par androgēnu veids, ko sēklinieki / sēklinieku šūnās sauc Leidiga šūnas ražo galvenokārt. Bez atbilstoša testosterona, vīrieši ir neauglīga. Tā kā process spermatoģenēzi (izstrāde nobriedušiem spermatozoīdiem) ir testosteronu.

Testosterons ir iesaistīts virzīšanos uz vīriešu dzimumorgānos pirms dzimšanas, un attīstību sekundārās dzimuma īpašības pie pusaudža, piemēram, balss stiprināšanu, uzlabota dzimumlocekļa un arī sēklinieki dimensija, un izaugsme sejas un arī ķermeņa apmatojuma.

Vīriešiem, testosterons, domājams, lai regulētu dažas funkcijas kopā ar spermas ražošanu:

 • Libido
 • Kaulu masa
 • fat izplatīšana
 • Muskuļu dimensija un arī stingrība muskuļu ēkā
 • Sarkano asins šūnu ražošana

Zemāk ir daži galvenie punkti par testosterona:

 • Testosterons regulē daudzus procesus vīrieša ķermeņa
 • Līmeņi testosterona mēdz iet uz leju, jo vīriešiem vecuma
 • Ir maz, ja tādi ir, pierādījumu, lai pierādītu, ka Prohormone piedevas ir kāda ietekme uz testosterona līmeni

Zems testosterona bažas

Zems testosterona bažas

vecumu pubertātes laikā testosterons palīdz veidot cilvēka muskuļu audus, stiprina viņa balsi, un arī palielina dimensiju viņa penis un arī sēklinieki. Jo pieaugušo gados, tas saglabā vīrietis ir muskuļaudu un kaulu veselīgu un sabalansētu un uztur savu procentu likmi par seksu. Tas, kas padara vīrietis vīrietis (vismaz fiziski).

Pēc 30 gadu vecuma, daudzi vīrieši sāk piedzīvot pakāpenisku samazināšanos testosterona. Samazināšanās libido dažkārt nāk ar kritumu testosterona, kā rezultātā daudzi cilvēki kļūdaini uzskata, ka to intereses zudums par seksu ir vairāk, kā rezultātā kļūst vecāki.

Cik lielā mērā testosterona grādi samazinājums svārstās puiši tomēr celšanu dažādas indivīdu piedzīvo ietekmi nolaistu testosterona līmeni, kas vēl vairāk vīriešu, tagad dzīvo pēc 60 gadu vecuma.

Pēc 40 gadu vecumā, koncentrācija plūst testosterona samazinās par aptuveni 1,6 procentiem gadā daudziem vīriešiem. Līdz 60 gadu vecumam, samazinātās grādi testosterona noteikti radīt par medicīniskās diagnozes hipogonādismu jaunākiem puišiem.

Zems testosterona līmenis var radīt virkni simptomu vīriešiem, kas sastāv no:

 • Samazināts vēlmi dzimuma (dzimumtieksme)
 • Samazināts erektīlās augstas kvalitātes, it īpaši attiecībā uz nakts erekciju
 • Korekcijas prāta stāvoklī
 • Samazināts intelektuālo un arī kognitīvo funkciju
 • Izsmelšana, depresija un dusmas
 • Samazināt muskuļu audu masas un spēka
 • Samazināta ķermeņa apmatojuma
 • Ādas izmaiņas
 • Samazināja kaulu masa / mineral biezums
 • Rise vēdera tauku masa

Testosterona pastiprinātājs uzlabot dabiski pazeminājās testosterona līmeni

Kā izvēles iespēju recepšu testosterona bagātinātāji, daži cilvēki izmantot bezrecepšu izvēli. Šie produkti garantē, lai uzlabotu dabiski samazina testosterona līmeni. Viņi parasti sauc par “testosterona pastiprinātāji,” un arī parasti ir pieejama pulverveida veidu.

Šie papildinājumi nesastāv faktisko testosterona vai dažādiem citiem hormonāliem līdzekļiem. Tā vietā, tie ietver dabas garšaugi, kā arī dažādas citas savienojumi, kas ir paredzēts, lai palielinātu savu visu dabisko ražošanu testosterona.

Kā ieteica nosaukumu, testosterona pastiprinātāji uzlabot savu līmeni testosterona dabiski. Kaut arī, ka daži pastiprinātāji ir papildus uzticami, salīdzinot ar citiem, viņi visi ir veikti, lai uzlabotu spējas jūsu ķermeņa, lai radītu vēl vairāk testosterona nekā pašlaik tiek ražotas.

Par pastiprinātāji netiek radīti kā aizstājēju jūsu dabisko testosterona. Tie ir tikai paredzēts, lai palielinātu savu spēju ražot vēl vairāk šo svarīgo hormonālo līdzekli.

Vai testosterona pastiprinātāji darbu?

Vai testosterona pastiprinātāji darbu?Testosterons ir galvenais hormons, kas saistītas ar paaugstinātu muskuļu audu masas, spēka pieaugumu, kā arī libido. Tātad, tas nāk kā nav pārsteigums, ka meklēt līdzekļus, lai palielinātu organisma visu dabisko ražošanu T ir, un arī vienmēr būs ilgstošs.

Daudzi puiši ir skeptiski par testosterona pastiprinātāji papildināšanu un to spēju sniegt labvēlīgus rezultātus. Daži indivīdi jautājumu, ko tieši testosterona bagātinātāji darīt. Tie ir vilcinās ieguldīt savu naudu produktiem, kas jādeklarē uz darbu, tomēr nespēj sniegt.

Par laimi, lielākā daļa dabas testosterona bagātinātāji tas darbojas. Viens punkts, ka daudzi puiši, kas izvēlas bagātinātājus nekā recepšu testosterona precīzi vērtība ir fakts, ka uztura bagātinātāji darboties bez nepieciešamības pārvaldīt potenciāli nedrošos blakusparādības.

Testosterona pastiprinātāji ir klase par augu piedevas, kuru mērķis ir dabiski uzlabot savu testosterona līmeni. Viņi var strādāt ar taisnu palielinot testosterona vai kavējot hormonus atbildīgas, lai pārveidotu testosterona estrogēnu.

Ilgtermiņā šie papildinājumi ir domāti, lai palīdzētu jums atgūt ātrāk un veidot lielākas, spēcīgāku muskuļus.

Jūsu informācijai, ir līdzeklis, lai palielinātu testosterona dabiski.

Pētījumi liecina, ka tad, kad jūs strādājat out varat veikt atšķirība pārāk, jo testosterona grādi mainās visu dienu (viņi augstākais iespējama no rīta, zemākais pēcpusdienā). Izturības mācības, jo īpaši, ir lielāka ietekme uz testosterona, kad pabeigta vakarā

9 Visu dabas testosterona pastiprinātājs sastāvdaļas, lai atbalstītu muskuļu augšanu

Jūs esat visticamāk atklājuši tur ir plašs dažādas sastāvdaļas, ja tas attiecas uz labvēlīgiem testa atbalsta pozīcijas. Ja jūs plānojat, lai sasniegtu visefektīvāko rezultātu iespējams, ir svarīgi saprast, kas komponentus strādāt un arī kuras sniedz mazāk nekā ideāls rezultātiem.

Tepat uzskaitījums 9 visu dabas testosterona pastiprinātājs sastāvdaļas, kas var veikt liela atšķirība jūsu testosterona līmeni.

1. Tribulus terrestris

Tribulus Terrestris
Tribulus Terrestris

Tribulus, bet sauc par testosterona palielinot dabas herb, nesniedz priekšrocības, kas saistītas ar izturību, muskuļu vai reģenerācijai. Tas varētu palīdzēt jūsu dzimumtieksme, bet tas nenorāda, ka dara kaut ko par jūsu testosterona līmeni.

Tribulus terrestris paredzēts pacelt lutenizējošo hormonālo vielu (LH), kas pēc tam nosūta rīkojumus sēklinieki izraisot to padarīt testosterona.

Tribulus arī peļņa citus veselības un relaksācijas problēmas, kas sastāv no samazinot holesterīna līmeni, samazina triglicerīdu, ir antioksidanta mājas, pazemina produktu glikozes grādiem, palīdz ārstēt augstu asinsspiedienu

2. DHEA

DHEA (Dehydroepiandrosterone)
DHEA (Dehydroepiandrosterone)

DHEA apzīmē dehydroepiandrosterone. Tas ir hormonāls līdzeklis, ka jūsu ķermenis dabiski. Tas ir pieejams kā papildinājums un tas ir ierasts aktīvā sastāvdaļa testosterona pastiprinātāji.

DHEA ir līdzīga ietekme uz anaboliska steroīdu. DHEA papildināšana varētu palielināt testosterona grādus diezgan būtiski pusmūža un arī vecākiem puišiem, kā arī menopauzes sievietēm.

Lasīt:  DHEA kultūrisms pārskats: zems DHEA simptomi, priekšrocības un piedevas

Viens pētījums ziņo Eiropas Vēstnesī Applied Physiology atrodas ka DHEA papildināšana varētu palielināt līmeni pilnīgi brīvā testosterona pusmūža puiši.

3. Kreatīns

Saskaņā ar Mayo centrā, tur ir nozīmīgi pierādījumi, ka tas var palielināt muskuļu masu un arī izturību. Tomēr, tas neparādās, lai uzlabotu aerobo izturību būtiski.

Kreatīns parasti sastāvēja no testosterona pastiprinātāji, jo samazinās muskuļu masa ir blakusparādība dabiski samazinās testosterona grādiem.

4. L-arginīns

L-arginīns ir aminoskābe, ka jūsu ķermenis dabiski. Tas darbojas kā vazodilatatoru, ja to izmanto kā papildinājums. Lai liek tas tikai tā palīdz paplašināt asinsvadus. Tas tika veikti izmantošanu, lai tiktu galā ar sirds un asinsvadu slimības, hipertoniju, un erektilo disfunkciju (ED).

5. Grieķu

Fenugreek
Fenugreek

Grieķu ir augs pieaudzis katru gadu lietošanai pārtikā; sēklas izmantoja kā garšvielu Indijas gatavošanas. Šie papildinājumi sola milzīgu muskuļu audu rezultātus ar neviens no kaitīgās ietekmes, kas saistītas ar anabolisko steroīdu.

Pašlaik Grieķu esences gūst apelāciju kā testosteronu uzlabošanos piemaksu. Kā testosterona palielinot piemaksu, Grieķu garantijas milzīgas muskuļu pieauguma ar nevienu no negatīvajām sekām, kas saistītas ar anabolisko steroīdu.

6. D-asparagīnskābes

D-asparagīnskābe Acid ir priekšrocība palielinās visu dabas testosterona ražošanu un iznākumu, labāk izmantot izlaišanas lutenizējošo arī gonadotropīna hormonu neradot kaitīgas sekas. No rezultātiem arī parādīja, ka vīrieši, kuros izmanto D-asparagīnskābe noteikti redzēt būtisku uzlabojumu spermatozoīdu jautājumā un kustīgumu.

7. Žeņšeņa ekstrakts

Ginseng extract
Ginseng extract

Žeņšeņa ekstrakts ir bijis būtisks aktīvā sastāvdaļa ietvaros tradicionālās organiskās sistēmas neskaitāmus gadus senajiem dabas testosterona pastiprinātājs. Pētījumi pētījums ir atklājis, ka komponenti žeņšeņa ekstrakta varētu atbalstīt testosterona grādiem, un arī vīriešu dzimuma hormonu līdzsvaru.

Žeņšeņs dabiski liek savu ķermeni, lai radītu vairāk testosterona. Testosterona pieaugums noteikti reklamētu muskuļu audu masu, kā arī tas palīdzēs jums izveidot un izveidot savu muskuļaudos ātrāk.

8. Selenium

Selēns ir uztura minerālu sauc par jūsu ķermeni dažādām ķermeņa funkcijām. Research pētījums pētījumi par selēna testosterona veicinošām rāda, ka selēns ir demonstrējusi spēju palielināt testosterona līmeni vīriešiem, kas vecāki par 30 gadiem, vecums, kurā testosterona līmenis sāk samazināties.

9. Cinka glukonāts

Cinks ir minerāls, kas bija sen pazīstams ar savu spēju veicināt testosterona. Cinks ir nepieciešama regulāra testosterona ražošanā. Cinks ir testosterona pastiprinātājs, kas kavē aromatāzes fermentu, tāpēc samazina testosterona pārveidošanos estrogēnu.

12 priekšrocības testosterona pastiprinātājs muskuļu ēkā

Jūsu ķermenis padara testosterona muskuļu masu izaugsmei, izturību pieaugumu, kā arī palielinās mācību sniegumu. Tieši tāpēc ir papildinājums, kas palīdz paaugstināt testosterona ietvaros tipiskā masīvs var būt vērtīgi.

Testosterons Booster piegādā būtiska sastāvdaļa parādīts cilvēka klīnisko izpēti, lai pastiprinātu jūsu organisma visu dabas testosterona ražošanu laikā regulāri šķirnes. Tā arī piedāvā maisījums sastāvdaļu parādīts, lai uzlabotu sportisko sniegumu.

Ieguvumi optimālākās testosterona

Vienkārši ieskatieties pētījuma rezultātiem turpmāk uzskaitītajiem!

1. Veselīga sirds un asinis

Veselīga un sabalansēta sirds sūkņi asinis uz pārējā ķermeņa, nodrošinot muskuļu masu un ķermeņa orgānus ar skābekli nepieciešamo maksimālo efektivitāti. Testosterons palīdz sarkano asins šūnu produkciju ar kaulu smadzenēm. Zems testosterona līmenis ir saistītas ar dažādiem kardiovaskulāro risku.

Mazie pētījumi, kas ir agrīnā 2000s konstatēja, ka puiši ar sirds slimībām, kas pārcietuši testosterona terapijas redzēju tikai nelieli uzlabojumi. Daži varēja palielināt savu pastaigas attālumā par 33 procentiem. Papildu pētījums atklāja, ka hormonu terapija tikai paplašinātas veselīgu un sabalansētu artērijas, tomēr neietekmēja stenokardijas diskomfortu.

2. Uzlabota savu spēku

Testosterons ir svarīgi hormons, kas ir atbildīgs par attīstīt muskuļu izturību organismā. Uzlabotā muskuļu audu spēks ir viena no pirmajām korekcijām jūs atklāsiet, tiklīdz sākat testosterona šāvienu.

Integrējot testosterona, stiprums apmācību, un pareizu diētu, jūs varat attīstīt savu muskuļu izturību daudz ātrāk, nekā tas tur taisnība neņemot pastiprinātājs.

3. Lielāka muskuļu masa

Viens no būtiskiem ieguvumiem testosterona kadriem ir tas, ka bulks savu muskuļu masu. Testosterons veicina ražošanu muskuļu masu šūnu lēni kustas, un arī stabilu tomēr daudz drošāku un arī ilgstošu ceļu nekā steroīdi darīt.

4. Mazāk tauku, palielināt lielāku muskuļu masu

Testosterons ir atbildīga par paaugstināta muskuļu audu masas. Mazākas ķermeņa masas palīdz kontrolēt svaru un palielināt enerģiju.

Testosterons ir ne tikai uzticams konstruējot muskuļu masa vēl ir ļoti efektīvs dedzināšana tauku organismā, kā arī.

Par puiši ar zemu testosterona, pētījumi liecina, ka ārstēšana var samazināt tauku masu, un pieaugs muskuļu masas izmēru un izturību. Daži puiši ziņoja korekciju liesās ķermeņa masas, tomēr, nav izaugsmes spēka.

Tas, visticamāk, jūs redzēsiet vienu no visvairāk priekšrocības, kad jūs apvienot testosterona ārstēšanu ar spēku apmācību un treniņu.

5. spītīgs vēdera tauku samazinājums

Vēdera tauku ir viens no stingrākajiem tauku mērķa organismā. Testosterona pastiprinātāji palīdz noārdīt šo tauku. Neatkarīgi no tā, ko tas maksā? Uzdevums, un arī diētas plānu jūs piedalīties, vēdera tauku nepazūd zemā testosterona.

Ar labo testosterona pastiprinātāji, jums būs iespēja atbrīvoties no šī nevēlamo tauku un galu galā iegūt ķermeņa vēlaties.

6. stiprāki kauli

Testosterons spēlē būtisku maksājumu, kaulu minerālu blīvumu. Kaulu biezums pazemina vīrieši vecuma un testosterona līmenis iet uz leju. Tas palielina draudus vāju kaulu un arī osteoporozi. Cietie kauli palīdz saglabāt savu muskuļu masu, un arī iekšējo ķermeņa orgānus, kas var palielināt sporta efektivitāti.

Pētījumi liecina, ka kaulu blīvuma palielina ar testosterona terapijas kamēr deva ir pietiekami augsta. Medicīnas pētījumi par rezultātu testosterona uz kaulu blīvumu, kas atrodas paceļas muguras un gūžas kaulu blīvumu.

Papildu pētījumi par dāmām pārejot pa labi vīrieši atklāja, ka testosterons paaugstināts kaulu minerālā biezumu. Bet tas ir zināms, ja testosterons varētu palīdzēt samazināt plaisu risku.

7. Uzlabo libido, uzlabo erekciju un arī dzimumtieksme

Testosterona līmenis parasti kāpt, atbildot uz dzimumu saistītās arousal un arī uzdevums. Puisis ar augstākām pakāpēm testosterona ir labāk seksuālo aktivitāti. Vecāki vīrieši prasa vairāk testosterona par dzimumtieksmes un erektilās funkcijas.

Tas ir nepieciešams paturēt prātā, ka erekcijas disfunkcija ir parasti saistīts ar dažādiem citiem nosacījumiem vai medikamentiem, nevis zemu testosterona grādiem.

Pētījumi liecina, ka testosterona terapijas varētu gūt savu seksuālo saistītu labsajūtu un efektivitāti. Tā arī norāda, ka ir noteikts maksimālais līmenis testosterona pirms to nav palielinājusi reakcija.

Par puišiem, kuriem nav hipogonadisms, uzlabojot savu testosterona nevarēja gūt labumu jūsu dzimums disku.

8. Labāk runāto atmiņu, telpisko spējas vai matemātiskā domāšana

Pētījums atklāj, ka tēviņus ar augstāku koeficientu kopējā testosterona ir samazināts rašanos Alcheimera stāvoklī. Ir papildu pierādījumi par būtisku attiecībām starp testosteronu un pieņemot iespējas, piemēram, verbālo atmiņu un ātrāku apstrādes ātrumu.

Testosterona terapijas vīriešiem 34 līdz 70 gadiem ir atklājusi pastiprināšanā telpiskās atmiņā.

9. matu augšanu

Kad vecums pubertātes streiki, jums ir matu augšanu jūsu kaunuma vietas, un arī jūsu sejas. Tagad, ka jums ir daudz vecāks, jūs varētu būt arī iespēja atkal būt vairāk matu ar testosterona pastiprinātāji.

10. Enhanced garastāvoklis

Zemākas testosterona grādi ir saistīti ar sliktāku dzīvesveidu. Daži simptomi zemu testosterona līmeni ietvert klīnisko depresiju, spēku izsīkums, un aizkaitināmība. Bet daži pētījums liecina, ka tas varētu būt tikai vīriešiem ar hipogonādismu.

Vīrieši, kuru iestādes sekot vidējo samazinājumu testosterona ar laiku, neuzrādīja pieaugumu nemiers.

Par testosterona aizstāšanas terapijas ietekmi uz noskaņojumu var atšķirties. Vīrieši ar hipogonādismu ziņots palielināja prāta stāvokli, kā arī labsajūtu un samazina nogurumu un arī kairinājumu. Pētījumā ieteikts, ka šī terapija var arī būt uzticams antidepresantu terapiju.

11. Samaziniet savas iespējas Alcheimera slimību

Pētnieki pie University of Southern California, ir ziņots, ka, palielinot testosterona līmeni pelēm ar Alcheimera slimību palēnina attīstību slimības. Šī uzraudzība ir izraisījusi pētniekiem pieņemt, ka saglabājot optimālu testosterona līmeni, par novecošanu, var palīdzēt novērst Alcheimera cilvēkiem.

12. Optimāla kardiovaskulāro veselību un labsajūtu

Veselīgāka un arī spēcīgāks jūsu sirds, tad veselīga pārējais jums ir tāpēc, ka sirds ir atbildīgs par sūknēšanas asinis ap savu ķermeni, kas savukārt pārvadājumu skābekli, kā arī barības vielas, muskuļaudu un svarīgākajiem orgāniem visā jūsu organismā.

Research pētījumi, kas atrodas, ka cilvēki ar samazinātu testosterona grādu, ir daudz lielāka iespēja, lai risinātu ar kardio apstākļos, salīdzinot ar cilvēkiem ar vidējo / augsto testosterona līmeni.

Seši visu dabas veidus, kā uzlabot jūsu testosterona līmeni

Lai labāk izmantot testosterona līmeni, tostarp nepieliptu treniņu metodēm.

1. Ēd daudz veselīgu olbaltumvielu

Jūs jau saprotam, ka jums ir nepieciešams olbaltumvielu, lai izveidotu muskuļu masu. Tomēr, iespējams, nav zināms, ka dzeramais veselīgu olbaltumvielu arī palīdz uzlabot testosterona grādiem.

Papildu veidu veselīgu olbaltumvielu, piemēram, sūkalu vai olu hydrolyzates ir saistītas ar lielākām pakāpēm testosterona.

Ar diētām augstu olbaltumvielu, salīdzinot ar ogļhidrātiem, ir vērtīgs ietekme uz aknām un nierēm, un vispārējo līmeni testosterona. Bez ēšanas piedevas, papildus uzsvērt visa pārtikas formas proteīna, kas sastāv no piena, olu un arī gaļas veidu, piemēram, liesas liellopu, putnu un cūkgaļa.

2. Ēd krustziežus dārzeņiem

Pētījums atklāja, ka, ņemot diētu ar shēmu bagātīgu krustziežus dārzeņiem, piemēram, brokoļi, kāposti, Briseles kāposti, collards, krese, kāposti, kolrābji, sinepju videi draudzības un bok choy varētu palīdzēt palielināt testosterona līmeni.

3. Ēd daudz tauku

Tauki, piemēram, omega-3, ir ļoti svarīgi, lai uz visu apkārt, veselīga un sabalansēta uztura režīms, bet, piesātinātie tauki, kas ir doma par “nevēlama” dažas, tomēr ir priekšrocības, jo īpaši bodybuilders vēlas paaugstināt testosterona līmeni un muskuļu masu.

4. Vilciens smart ar svaru.

Svars apmācība veicina muskuļu augšanu, nojaucot muskuļu masu audu, nepieciešams savu ķermeni, lai labotu to. Svarcelšana arī palielina testosterona līmeni laiku uzreiz pēc atstāt fitnesa centrs

Pētījumi rāda, ka viela (multi-locītavu) pārvietošanu, izmantojot lielākus svarus mazāk reps uzlabot testosterona vairāk nekā citas svara un-rep shēmām.

5. Izvairieties alkoholu

Procenti alkohola (1– 2 dzērieni dienā) varētu uzlabot sirds veselību, liels daudzums alkohola patērēts binges vai regulāri var samazināt testosterona līmeni. Tas ir jo pārmērīga alkohola varētu veicināt pietūkums un arī testosterons degradācija.

6. Palielināt Testosterons ar papildinājumi

daži ir vairāk nekā duci dažādu specifisku piedevas, kas palīdz palielināt testosterona caur daudziem sistēmām.

Ir svarīgi, lai izvēlētos labāko papildinājumu, lai sasniegtu vēlējās ieguvumus. Izvēloties ideālu testosterona papildināt ar daudz tirgū varētu būt biedējoša.

Izceļot visefektīvāko objektu vidū vairāki varētu būt grūti. Tomēr ir metode, to darīt. Viena lieta, kas jāatceras, ir, ka produkts būtu jāiekļauj dabiskās sastāvdaļas.

Dabas testosterona pastiprinātājs

Šeit top 3 testosterona pastiprinātāji piedevas 2019 ar visu dabas sastāvdaļu, kā arī bez blakusparādībām uz tirgū jau šodien!

Testo-Max no Crazy Bulk

Testo-Max no Crazy BulkTesto-Max no Crazy lejamkravas ir ļoti labākais visu dabisko testosterona pastiprinātājs bagātinātāji pirms treniņa papildinājums, kas palīdz jums, lai uzlabotu muskuļu augšanu, palielinātu izturību un arī spēku, palīdz jums izkausētu tauku, kā arī palielināt savu libido.

Testo-Max ir arī izmantota kā visu dabisko testosterona pastiprinātājs papildināt profesionāliem sportistiem un ķermeņa celtnieku, kuri vēlas, lai palielinātu to efektivitāti un fizisko izskatu.

Testo-Max ir droša, kā arī juridisko Sustanon variants, kas satur 100% tīra Tribulus terrestris noņemts standartizēts līdz 45% saponīnus, kas moderns, kā arī pierādīts, lai palielinātu testosterona ražošanu organismā dabiski.

Testo-Max nodrošina iespēju klientiem vai ķermeņa celtnieks, lai uzlabotu testosterona līmeni, kā arī palīdzēt viņiem uzlabot savu kultūrisms pieauguma temps.

Tā ir atzīta par visu apaļas drošu un uzticamu visu dabisko testosterona pastiprinātājs bagātinātāji, kas var palīdzēt jums saglabāt jūsu testosterona līmeni.

Dažādas citas priekšrocības Testo-Max jums ir atzīt, tā nodarbojas ar savu ķermeni, palielinot vielmaiņas procesu, kas pēc tam palielina jūsu iekšējā ķermeņa temperatūras līmeni, un sākas kušanas tur taukus.

Neticami priekšrocības Testo-Max sastāv no šādām:

 • Juridiskā un droša iespēja steroīdu Sustanon.
 • Ideāls galējām muskuļu pieaugumu, maksimālais stingrība un arī izturību, ātri ķermeņa rekuperācija.
 • Nav recepšu nepieciešams veikt pirkumu Testo-Max
 • Testo-Max veic CrazyBulk, uzņēmums, kas ir gotten uz tirgū vairākus gadus
 • Klīniskie pētnieki apstiprina faktu, ka Testo-Max ir dabisks testosterona pastiprinātājs aktīvās sastāvdaļas
 • Papildus uzlabojot muskuļu audu pieaugumu, Testo-Max nes seksuāla rakstura priekšrocības pieder jūsu seksu
 • Bezmaksas piegāde un saņemt īpašu atlaidi, ja jūs iegādāties Testo-Max ir vairāk nekā viena pudele

Buy Testo Max from Crazy Bulk

TROOPER no jūras Muskuļi

TROOPER no jūras MuskuļiJūras muskuļu izstrādāts tiesiskais Sustanon steroīds iespēja pēc nosaukuma, ir TROOPER. Tas ir hardcore muskuļu ēkas steroīdus izvēle, lai palielinātu testosterona līmeni, muskuļu masu, un savu izturību.

Lasīt:  Jūras muskuļu Trooper Testosterons Booster pārskatīšana (Sastāvdaļas, pabalsti, cena, un kā tas darbojas)

TROOPER ietverti 100% tīra Tribulus terrestris ekstrakts un standartizēts līdz 45% saponīnus. Tas norāda, ka steroīdi dot jums formula koncentrāts ir divas reizes, salīdzinot ar citiem zīmoliem.

TROOPER ir klīniski formulēts tā, lai uzlabotu lutenizējošo hormonu un arī testosterona ražošanu. Par saponīni palielinās lutenizējošo hormonālo aģents jūsu ķermeņa, lai uzlabotu savu testosterona ražošanu.

Un arī atšķirībā no jebkura cita objekta tirgū, TROOPER testosterona pastiprinātājs bagātinātāji satur 10 mg testosterona stimulējot DHEA. Iznākums ir jūs jutīsieties jaudīgākas, varēs vraks ar treniņiem, masveidā palielināt muskuļu masu, kā arī atgūt no katra treniņa ātrāk.

Par inflācijas Testosterona rezultāts ir jums liekas, būs spēcīgāka, uzlabot muskuļu masveidā, un ir arī īsu laiku, lai dziedināšanu nākamajam izmantot sesijas.

Diemžēl, TROOPER piedāvāts tikai Amerikas Savienotajās Valstīs. Tiesības šeit priekšrocības TROOPER jums ir nepieciešams, lai iegūtu:

 • Juridiskā Sustanon steroīdu izvēles
 • Boost līmeni testosterona optimālu
 • Palīdzēt paveikt muskuļu masas pieaugumu
 • Sprādzienbīstams jaudas, palielināt stingrība un arī izturību
 • Ātrāka atveseļošanās laiks pēc mācībām
 • Uzlabojiet savu seksuālo saistīto efektivitāti
 • Nav recepšu pieprasījuma
 • Rezultāts 2 nedēļām vai daudz mazāk
 • Bezmaksas Sustanon blakusparādības

Buy TROOPER from Marine Muscle

testogēnu

Testogēnu no BAUER NutritionTestogēnu ir dabisks testosterona pastiprinātājs bagātinātāji kas klīniski pierādīta palielināt savu testosterona hormonu. Sakarā ar to, ka testogēnu ir izgatavots no dabīgām enerģiski sastāvdaļām un arī neviena jebkura veida bīstamību mākslīgo aktīvajām sastāvdaļām.

Testogēnu ir izveidots, lai uzlabotu jūsu testosterona hormona bez draudiem un draudiem jebkādas blakusparādības. Testogēnu parasti izmantojusi ar cilvēkiem, kam ir interese par svara zudumu, kā arī kultūrisms.

Testogēnu visu dabisko testosterona pastiprinātājs bagātinātāji ir tīrs, dabiskas sastāvdaļas, kuras tie ir D-asparagīnskābe, žeņšeņa ekstrakts, Tribulus terrestris, Grieķu, cinka glikonāts, selēns, vitamīns B un D vitamīnu

Testogēnu ir apstiprināts, neglīts un arī sarežģīta. Protams tīri dabiskās sastāvdaļas labāko kombināciju veiksmīgi strādāt. Tieši šeit ir daži pabalsti, salīdzinot ar vairākiem citiem līdzīgiem testosterona pastiprinātājs bagātinātāji posteņiem:

 • Palīdzēt jums uzlabot savu koncentrāciju un uzmanību, samazināt jūtas nepacietība un depresiju.
 • Palīdzēt jūsu ķermeņa apdegums lieko tauku un palīdz veidot spēcīgas, garš, liesa muskuļu audu masu.
 • Palieliniet savu libido, kā arī piedāvāt Jums izturību jums ir nepieciešams, lai ilgāk un arī darbojas labāk.
 • Testogēnu palīdz samazināt holesterīna līmeni, lai palīdzētu jums uzlabot savu sirds un asinsvadu veselību un labsajūtu.
 • Testogēnu būs patiešām atdzīvināt jūsu enerģisku kustību, kā arī izturība un ilgākas vingrinājumi
 • Palīdzēt jums koncentrēties labāk un cīnīties izsīkumu

Buy TESTOGEN

kopsavilkums

Testosterons ir tas, kas pieder mums naidīgumu un arī gribas, lai pabeigtu. Tas arī ir tieši tas, kas palīdz tai tās šos mērķus, palielinot muskuļu audu masu. Testosterons vajadzētu nedrīkst aizmirst, ja svars apmācību, kā mūsu ieguvumi būs ievērojami palielināt, vienkārši uzlabojot savu testosterona līmeni.

Testosterona pastiprinātāji ir piedevas, kas paaugstina testosterona fokusu asinīs. Šajā lapā ir visas norādītās palielināt testosterona bagātinātāji, lai gan daži ir nepietiekama. Lielāka testosterons tiek prasīta visu muskuļu audu augšanu periodiem.

Ja jūs sākat jautri ar pulveri un arī tabletes, redzēt to, ārsts paliek cilpu. Viņiem būs iespēja, lai jūs atpazīt, ja un kad jūs lietojat liekos veselības un relaksācijas riskus.

Atsauce :

 • http://www.healthline.com/health/what-is-testosterone
 • https://www.livescience.com/38963-testosterone.html
 • http://www.healthline.com/health/benefits-testosterone#overview1

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.