site
stats

Vai tas ir bezriska zaudēt svaru ar ketogenic diētu plānu?

Tā kā sabiedrības izpratne par veselību un labsajūtu, ir paaugstināt, arvien vairāk uztura iestatījumiem vai ko mēs saucam par uzturu, lai parādās numuru.

Viens no modeļiem mūsdienās ir ketogenic diētu režīms.

Ketogenic uzturs režīms ir uztura vienošanās, kas ir saskaņā ar samazināto carb, vidēja olbaltumvielu, kā arī augstu tauku saturu principu. Atšķirībā no vispārējās koncepcijas diētu, kas faktiski izvairās tauku patēriņu.

Šajā diētas plānu, visi ogļhidrātu pārtika parasti ir jāizvairās, jo tie, kas pie augstu cukura līmeni asinīs, lai ikdienas kaloriju iegūtie ir 70-75% tauku, 20% olbaltumvielu, 5% carb.

Kāpēc ketogenic diēta atļauj uzņemšanu augstu tauku?

Galvenokārt, cilvēka organisms izmanto 2 veidu degvielas ražot enerģiju, konkrēti cukuru (cukura) un ketonu (tauku).

Kamēr cukurs piedāvājums joprojām ir tur, tauku glabās kā grāmatu gāzi. Ja glikozes līmenis ir faktiski beigušies, pēc tam, ka organisms sadedzina taukus enerģijā.

Šis nosacījums ir arī sauc par ketozi. Rezultāts ir tāds, ka tauku daudzums organismā noteikti beigušies, lai jūsu svars būs noteikti samazināsies strauji. Īpaši, ja jums palīdzēt ar OKT vai atkārtotu badošanās programmu.

Ēdiens ir ketogenic Diēta

keto-uzturs, pārtika

Pārtikas ļāva:

  • Olbaltumvielu un arī taukus saturošu pārtiku, piemēram, liellopu, aitas, vistas, pīles, zivis, olas, sieru un dabas taukiem (kokosriekstu eļļa, kakao tauku, olīvas).
  • Dārzeņi var ēst sīkiem summas šķiedraugu prasībām, piemēram, zaļās veggies, gurķi un sēnes.
  • Augļi tiek veikti ar ierobežotas, var būt no avokado un kokosrieksti.
  • Par dzērieniem, jūs varat ēst kafiju, tēju, kā arī ūdeni.
  • Daži pupas veidu un arī želejas var lietot kā uzkodas.

Foods palikt skaidrs no:

  • Palikt skaidrs visu rīsi, kvieši, cukurs, miltu izstrādājumiem un cietes (kartupeļu, kukurūzas, manioka) veidiem.
  • Palikt skaidrs no saldiem augļiem, piemēram, banāniem, ananāsiem, mango, un tā tālāk
  • . Novērst iepakojums dzērieniem, jo tie ietver ļoti augstu cukuru un saldinātājus.

Pēc tam, zinot, ko ketogenic uzturs plāns ir, pieņemsim to apskatīt šīm priekšrocībām un blakusparādībām:

Ieguvumi no ketogenic Diēta režīms

Ieguvumi-Keto diēta

Veselības ieguvumi daudzu slimību problēmas

Pazemināta glikozes grādi organismā, būtībā piedāvā labu ietekmi uz ķermeni, īpaši dažām slimībām apstākļiem.

Ketogenic diētas plāni ir atklāts, lai samazinātu krampju cilvēkiem ar epilepsiju, samazināt HbA1c līmeni cilvēkiem ar sava 2 diabētu, palīdz uzturēt noskaņas drošību indivīdiem ar bipolāriem slimībām, un samazina holesterīna aptaukojušos indivīdiem.

Slim leju ātri

Ar ketozes procesu, kas notiek organismā, tauku, kas ir šķērslis, lai samazinātu svaru, būs sadedzināt kā enerģija, lai svars noteikti kritīsies ātri.

Samazinot risku sirds un asinsvadu slimības

Keto diēta, kas vada uzņemot veselīgu un līdzsvarotu tauku, iespējams, samazināt draudus, kas nodarbojas ar sirds un asinsvadu slimībām un augstu asinsspiedienu.

Tas ir tāpēc, ka pazemināts insulīna grādiem, lai nodrošinātu, ka ražošanas holesterīna organismā tāpat samazina.

Nav prasību skaitīt kalorijas un neprasa, lai tiešām jūtas izsalcis

Jo ketogenic diētas plānu, mums nav nepieciešama, lai aprēķinātu, cik daudz kaloriju tiek patērēts katru dienu.

Šī diēta arī nepadara jūs jūtaties izsalcis, ierobežojot pārtikas daudzumu, bet tikai liek mums, lai kontrolētu to, ko var ņemt un ir jānovērš.

Kontroles glikozes grādi

Patērē nelielu daudzumu ogļhidrātu var palīdzēt regulēt cukura līmeni asinīs, līdz ar to samazinot risku, cukura diabētu.

Blakusparādības no ketogenic Diēta plāns

blakusparādības-keto-uzturs

Pazīmes izplūšanas, vilšanās un arī muskuļu sāpes

Sākotnējā pāris dienām uz ketogenic diētu, organisms noteikti jūtas vājš, vilšanās un sāpes dažās no muskuļu sastāvdaļas.

Tas ir saistīts ar organisma pielāgoties samazinoties galveno enerģijas avotu, īpaši ogļhidrātu. Šis nosacījums var pilnīgi sagraut savus uzdevumus.

hipoglikēmiju

Radikālas samazinājums insulīna grādos var izraisīt ķermeņa piedzīvot hipoglikēmiju, ir veselības un labsajūtas stāvoklis, kad cukura līmenis asinīs, ir uzskaitītas zemāk normāliem ierobežojumiem.

Hipoglikēmija var apgrūtināt jums koncentrēties, nogurums, neregulāra sirdsdarbība, atpūtas traucējumi, kā arī nemiers traucējumi.

Saasināt nieru stāvokli

Foods ēst ar ketogenic uzturā var padarīt nieres strādā smagāk. Attiecībā uz tiem no jums, kas ir bijusi šī slimība, ir ieteicams to nedarīt.

acid gremošanas traucējumi

Extreme modifikācijas uzturā var izraisīt gremošanas problēmas. Viens no tiem ir pārkāpums. Tas ir tāpēc, ka uzņemšanas veggies procentos un arī ierobežots augļu patēriņu.

ketoacidozi

Diabētiskā ketoacidoze ir kaitīgs nosacījums, kad grādi ketoni asinīs ir ļoti augsts, un arī veikt asins pH samazināšanos (skābe). Ja to nekontrolē, šī problēma var novest līdz komai līdz nāvei. Cilvēki, kuri ir visvairāk pakļauti riskam izveidotu diabētiskā ketoacidoze ir diabētiķiem.

halitosis

Viens no visbiežāk blakusparādība ir slikta elpa. Tas ir, ko izraisa vielas acetona, kas ir viela, kas veidojas no ketona tipa, kas arī ir iznākums tauku vielmaiņas ātrumu.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.