site
stats

Vai sūkalu olbaltumvielu veselīgi?

Kas nezina šāda veida papildināt? Sūkalu olbaltumvielu.

Sūkalu proteīna ir viens viens no populārākajiem sporta aktivitātēm bagātinātāju uz planētas.

Sākot no sportistiem diētu pat saprast šo papildinājumu. Visi slavē priekšrocības. Daži cilvēki izmanto sūkalu olbaltumvielas, kas, lai iegūtu muskuļu masu.

Citi ir atkarīga no tā, lai izvairītos no apetīti un arī zaudēt svaru. Kad iekļauts ar īstenošanu, šis papildinājums var palīdzēt kļūst spēcīgāki, plānāks un montieris.

Pēc tam, cik veselīgi proteīna pulveris jums ir nepieciešama?

Nosakiet Jūsu Piemēroti sūkalu proteīnu uzņemšanu

Veselīgas proteīna vajadzības būtiski atšķiras no vienas personas uz lielāku vienu. Veselības speciālisti parasti iesakām ikdienas patēriņu 0,8 gramus veselīgu olbaltumvielu uz kg ķermeņa svara.

Saskaņā ar Hārvardas Medicīnas koledža, tas ir tikai minimālā summa, kas nepieciešama, lai veselīgu un līdzsvarotu indivīdiem.

A daudz aktīvāks, jo lielāka jūsu veselīgu olbaltumvielu patēriņš.

Bez tam, olbaltumvielas vajadzības celt ar vecumu.

Kā ziņo Šodienas dietologa valstīm, mammu un tēti prasīt lielāku daudzumu olbaltumvielu, lai novērstu muskuļu audu zudumu, kā arī uzturēt muskuļu audu masu.

Uztura eksperti iesaka vecākiem indivīdiem, kas vecāki par 65 ēst vismaz 1 gramu olbaltumvielu uz vienu kilogramu ķermeņa svara katru dienu.

Attiecībā uz profesionālajiem sportistiem un fiziski aktīviem indivīdiem, tiem nepieciešams papildus veselīgu olbaltumvielu savā uzturā režīmā.

Šīs uzturvielas palīdz uzturēt muskuļu audus, palielinātu vispārējo izturību un atbalsta arī pēc treniņa atgūšanu.

Tas arī palīdz diētu izvairīties no muskuļu audu zudumu. Tas nav nekas neparasts, lai profesionāliem sportistiem veikt 2 gramus olbaltumvielu vai vēl vienu kg ķermeņa masas dienā.

Tātad, nav viens izmērs formula jāstrādā, lai izveidotu veselīgu olbaltumvielu patēriņu. Viss vārīties uz leju, lai katra cilvēka fiziskās sagatavotības mērķi, kā arī mērķi.

Jūs varat izvēlēties, lai šo piemaksu katru dienu vai ik pēc pāris dienām.

Piemēram, ja jums uz zemu kaloriju un zemu ogļhidrātu diētu režīms, tas ir jēga, lai palielinātu olbaltumvielu patēriņu.

Vai tā nāk no pārtikas vai veselīgu proteīna pulveris, šīs uzturvielas dos jums pilnīgi ilgāk kā arī palielināt jūsu vielmaiņas ātrumu.

Vai sūkalu olbaltumvielu veselīgi?

Labsajūtas priekšrocības sūkalu proteīna pulveri atbalsta zinātni.

Kad integrēta ar īstenošanu, šis papildinājums var palīdzēt palielināt muskuļu audu apjomu, kā arī spēku, samazina ķermeņa tauku, kā arī pieaug ķermeņa sastāvu.

Tieši tāpēc uztura speciālisti iesaka, ka sūkalu olbaltumvielu svara vadību.

Veselīgas proteīna pulveris dzērienu, jo īpaši tiem, ieskaitot sūkalas, var samazināt alkas un arī ilgas, bet palielinot sāta sajūtu.

Kā Faktiski, sūkalas ir daudz efektīvāka, lai kontrolētu badu nekā sojas, kazeīnu, un arī olas.

Turklāt, tas palīdz samazināt cukura līmeni asinīs, samazina kuņģa iztukšošanu, kā arī novērš insulīna tapas.

Tas nozīmē, ka sūkalu proteīna pulveris ir ne tikai bez riska, bet arī noderīgi diabētiķiem.

Kā izmantot sūkalu olbaltumvielas, kas droši, kā arī veselīgi

Saskaņā ar pētījumu, atbrīvo sporta zāles, labākais laiks veikt sūkalu proteīna vēlas treniņu.

Tādā veidā, jūs noteikti atspirgt straujāk nekā darba, kā arī izvairīties no muskuļu masas diskomfortu.

Attiecībā uz pamata labsajūtu, nav jāgaida, lai patērēt šo dzērienu jebkurā brīdī dienas.

Šis papildinājums var aizstāt dienu ikdienas gardumus, kā arī jums pilnībā starp ēdieniem.

Izvēlēties top kvalitātes formulu bez sugarcoated, kā arī dažādas citas ķīmiskās vielas, piemēram, organiskās sūkalu olbaltumvielu pulveris, sūkalas izolēt kā arī sūkalu hydrolize.

Ik maz lieta ir ļoti labs variants. Pārbaudiet uzlīmes un uztura vērtību.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.