site
stats

Uyurken yağ yakmak 13 gıdalar

Belirli gıda metabolik süreci yükseltmek yardımcı olmak ve ayrıca vücut yağ azaltabilir olduğunun farkına varabilir.

Evet, aşağı ince yardımcı hayati görev oynayabilir vücudunuzda termojenik sonuç oluşturmak assist sayısız yağ yakma gıdalar vardır.

Ağırlık izleme nedeniyle, sosyal, fiziksel ve duygusal yaşamın her alanını etkilediği gerçeğine son derece önemlidir.

Eğer sağlıklı ve dengeli besinler tüketmek durumlarını büyük ölçüde aynı zamanda çeşitli sağlık kardiyovasküler hastalık oluşan sorunlar ve diyabet ile ilgili olasılığını düşürecektir.

Egzersiz yaparken vücut sadece yağ döken gelmez. uyurken Ayrıca, tanımak!

8 saat boyunca 400-500 kalori ilgili vücut yanıkları Uyumadan.

Eh, akşam boyunca yağ döken miktarını artırmak için, asla hiç yatmadan önce yemek acıyor.

Eğer göbek daha da büyük büyümek istemiyorsanız Hata … Ancak sadece tüketmeyin.

Mükemmel, düşük kalorili yağ yakma gıdaların onüç türlü seçin.

1. Narenciye

Uyurken yağ yakmak Gıdalar - TurunçgilNarenciye örneğin limon, greyfurt, misket limonu, guava meyveler ve ayrıca domates da yağ dökmek bir yardımcı olabilir elyaf C vitamini bol miktarda bulunan ve.

Turunçgil vücudun metabolik oranı çalışmalarını artırmak inanılmaktadır. Daha hızlı metabolizma fonksiyonlarını, çok daha hızlı ve aynı zamanda çok daha yağ birikintileri dökülür.

Ayrıca, narenciye ev kabızlık yola gıda artıkları yığınına temiz bağırsak kanalını yardımcı olabilir tamamen doğal diüretik özellikleri vardır.

Rasyonel, ayrıca ayarlamak ve daha kalanlar bağırsak sisteminde uzun birikir, daha fazla kilo almak.

Şaşırtıcı bir şekilde, turunçgillerden C vitamini içeriği de bizim kalanı sırasında sağlıklı ve dengeli bir cilt korunmasında faydalıdır.

2. Süt

Uyurken yağ yakmak Gıdalar - SütLivestrong, az yağlı süt (yağsız süt) veya yağsız alıntı (yağsız) yatmadan önce alınan büyük yağ yakma gıdadır.

Bu da benzer şekilde, örneğin, az yağlı yoğurt ya da peynir (İsviçre, parmesan, beyaz peynir, mozarella) için, süt bu tür kullanılarak işlenir da yiyecekler ve içecekler oluşur. Niye ya?

Sütteki kalsiyum ve minerallerin malzeme uyurken yağ eritmek için vücudun metabolizmasının çalışmasını yükseltmek etkileşime girer.

Ayrıca, süt aynı şekilde insülin derece düşük tutmak yardımcı olabilir karmaşık karbonhidratların bir kaynaktır. Düşük insülin seviyeleri vücudun metabolik süreç artırmak ve kalori dökmeye yardımcı olur.

Bu faydayı elde etmek için, kalsiyum 1,200 1,300 mg her gün almak gerekir. 250 mi süt biri cam bir kalsiyum ve 300 mg sahiptir.

Bu nedenle, deneme gövdesi ilave verimli yağ erime yardım etmek için, örneğin peynir, yoğurt, saf veya rafine edilmiş aktif maddeler olup, her gün düşük yağlı süt, 3-4 kısım halinde almak için.

3. Tam buğday

Uyurken yağ yakmak Gıdalar - Tam BuğdayBütün buğday ve kahverengi pirinç, yabani pirinç, siyah pirinç ve quinoa gibi tam tahıllar kilo vermeyi hızlandırmak vücudun metabolizmasını artırmaya yardımcı lif ve tesis karbonhidratlar tarafından zenginleştirilmiştir.

Yüksek vücut metabolik süreç aynı şekilde düşük insülin seviyeleri tutar. Sonuç olarak, tam tahıllar yağ seçeneklerden biri haline ve aynı zamanda kalori yakma uyku boyunca gıdalar.

4. Fındık

Uyurken yağ yakmak Gıdalar - FındıkBöyle fıstık, badem, soya fasulyesi, barbunya fasulyesi ve diğerleri gibi Kuruyemiş ağırlığını korumaya yardımcı olabilir vejetaryen protein kaynaklarıdır.

Nedeniyle sebze aktif malzemelerle lif ve sağlıklı protein tipi absorbe uzun sürer gerçeğine.

Yüksek vücut metabolik süreci daha hızlı kadar yağ eritmek yardımcı olur ve dengeli insülin derecelerini muhafaza, bu yüzden aynı şekilde nazik 2 diyabetik sorunların tehdidi azaltmak için yeteneği hakkında düşünülmektedir.

Fındık ayrıca sağlık ve zindelik için iyidir mineral ve vitaminlerin bir dizi var. senin atıştırma olarak seçim pişmiş fasulye bir avuç yapın veya yatmadan önce mide ısıtmak için kırmızı fasulye çorbası bir tabak karışır.

5. Yeşil çay

Uyurken yağ yakmak Gıdalar - Yeşil ÇayÇekingenlik alıntılanmıştır bir İsviçre araştırma çalışması yeşil çay takviyeleri (çevre dostu çay bir kupa eşdeğeri) üç kez alarak günde onları herhangi bir şekilde yemek değil 80 kez ekstra kalori yakmak yardımcı olduğunu göstermektedir.

Araştırmacılar yeşil çay avantajları Dinlenirken bile kalori vücudun metabolizma hızını artırmak ve yanmaya çalışmak flavonoidler antioksidan materyal sayesinde olduğuna inanıyoruz.

6. Elma sirkesi

Uyurken yağ yakmak Gıdalar - Elma sirkesiElma sirkesi yemek ihtiyacını azaltarak ekstra yağ eritmek yardımcı olur. Eğer yemekler önce elma sirkesi tüketmek zaman, kesinlikle gerçekten çok daha az gıda ile dolu hissetmenizi sağlayacaktır.

Ayrıca, bu da vücudu detoks ve mide pH değerini stabilize bir tamamen doğal bir tekniktir.

sirke gerçekten ekşi olduğundan, sadece önceden içme bir bardak su, bir yemek kaşığı ya da iki eklemek emin olun.

kilo kaybı ile birlikte, bu tür, PKOS semptomlarını artırılması zarar mikropları ve enfeksiyonlar öldürme, ayrıca insülin ve kan şekeri seviyesi minimize, kolesterol derece azalan kan basıncını azaltarak ve duyarlılık insülin seviyesini yükselterek olarak elma şarabı yan ödemelerin vardır.

7. Chia çekirdekleri

Uyurken yağ yakmak Gıdalar - Chia tohumlarıAslen Meksika’da ekilen bu tohumlar onların bol diyet değeri yanı sıra ilaveten sıra yağ yakıcı gıdalar için tanınır.

Tüketen Chia tohumları güç dereceleri ve dayanıklılığı artacaktır. Chia tohumları yüksek lif malzemesi olduğundan, bu tohumlar böylece aşırı yemekten durdurma Daha uzun tamamlamak tutun.

8. Tavuk göğsü

Uyurken yağ yakmak Gıdalar - Tavuk GöğsüEğer kalori yakmak istiyorsanız, o zaman kümes meme en iyi yağ yakma gıdadır.

Kanatlı büstünün 3 ons Kullanımı size günlük vücut tarafından önerilen protein miktarının% 37’sini sunmaktadır.

Bu vücudunuzun gerçekten gün boyunca canlandırdı hissediyorum yapacaktır. Tavuk büst protein için önemli bir faktör ağırlık lösin bol olduğu kaybetmeye yardımcı olur.

Bu yağsız kas kütlesini yapar ve daha fazla kalori yanıklar iyi bilinen bir amino asittir.

9. Hindistancevizi yağı

Uyurken yağ yakmak Gıdalar - Hindistan Cevizi YağıHindistancevizi yağı asitleri Orta zincirli yağ asitleri denilen büyük şişko içerdiği kabul edilmektedir.

Bu yağlar tam kalması yardım böylece daha az kalori almak.

Bu yağ asitleri vücut her gün daha iyi yaklaşık 120 kalori erimeye yardımcı olur.

Hindistan cevizi yağı en iyi yönü karın yağ (visseral yağ) azaltmada yardımcı olmasıdır.

10. Zeytin yağı

Uyurken yağ yakmak Gıdalar - ZeytinyağıZeytinyağı kötü yağlar ortadan kaldırmak için çok idealdir sağlıklı yağ türüdür. Bu ek ayrıca benzer şekilde kilo artışına sebep olur gibi germe hormonal ajanlar olarak adlandırılan kortizol, kontrol yardımcı olur.

tercihen o yemek olmadan sürekli olarak zeytinyağı ye.

Kahvaltıda her gün bir çorba kaşığı tüketebilir. Sen de aynı şekilde salata, ekmek veya çorbaya dahil edebilirsiniz.

11. Muz

Uyurken yağ yakmak Gıdalar - MuzMuz potasyum bol miktarda bulunmaktadır. Bunlar ayrıca kalsiyum ve ayrıca magnezyum ve aynı zamanda vitamin büyük miktarda var.

Her gün bu meyveyi yerseniz, size kaldırabilirsiniz ne kadar vücut yağ göreceksiniz.

12. Meyveler

Uyurken yağ yakmak Gıdalar - Meyvelerçilek, ahududu ve ayrıca yaban mersini olarak Meyveler polifenoller doludur.

Bu polifenolleri çok daha hızlı kilo yardımcı olabilecek güçlü tamamen doğal kimyasal maddelerdir.

Ama, yaban mersini antioksidanların yüksek miktarda bir sonucu olarak, karın yağ yakma için en etkili olmaktadır. Bu antioksidanlar metabolizma hızı yükseltmek ve aynı zamanda kalori yakıcı güvenilirdir.

13. Avokado

Uyurken yağ yakmak Gıdalar - AvokadoAvokado dolayı vücudun sağlıklı olarak kabul edilir yağlar tekli doymamış omega-6 yağ asitleri, yüksek miktarda dahil olmasından karın yağ eritmek için büyük bir meyvedir.

Avokado yağ derece böylece metabolizma hızı artırma ve yağ yakma artırılması, enerji alışverişinde edilecek artırmak.

Ancak optimal vücut ağırlığı olması, akılda tutmak sağlıklı bir diyet planı kabul etmeye basitçe neredeyse yeterli değildir.

Sen aynı şekilde sürekli daha ideal yağ döken yardımcı olabilir sayısız fiziksel aktiviteler yaparak onunla birlikte olmak gerekir.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.