site
stats

PhenQ shqyrton: Mësoni 10 të vërtetën në lidhje me këtë sobë me yndyrë

PhenQ është më e mirë multi-qëllim-humbje peshe shtesë, e cila fokusohet në shkrirjen mbajtur yndyrë, mposht oreksin tuaj për të konsumuar më pak, dhe të rritur gjendjen tuaj të mendjes gjatë një plan dietë. PhenQ është e përbërë nga përbërësit e natyrshme që do të ndihmojnë një privat për të ulur peshën në mënyra healthiest.

PhenQ është e ndryshme nga të tjerët si ajo ofron përbërësit unike duke e bërë më të madhe të jetës tuaj. Në studiuesit gjerë mjekësore, ajo ka zbuluar aftësinë për të jo vetëm të ju ndihmojë të humbni peshë, gjithsesi, të humbasë një pjesë edhe më të madhe të trupit yndyrë, ndërsa rritjen në masë të muskujve.

1. Pikërisht ajo që është PhenQ?

Order PhenQ

PhenQ është një multi-qëllim-humbje peshe shtesë. PhenQ nuk është thjesht një nga burners yndyrë që funksionojnë, ajo gjithashtu vepron si një blocker yndyrë dhe dëshirat suppressant.

PhenQ që furnizohet nga Wolfson BERG kufizuar dhe prodhuar edhe në SHBA dhe gjithashtu në Mbretërinë e Bashkuar në PMP dhe FDA pranuar objektet, është një peshë krejtësisht të gjitha-natyrore të menaxhimit shtojcë që përmban shumë përbërës të mirë-njohur. Multi-Përfitimet e PhenQ është pikërisht ajo që e bën këtë produkt një-e-nje-lloj dhe me vlerë duke u përpjekur.

Disa nga përbërësit në shtesë përbëhet nga Capsimax pluhur, Caffeine, kromi picolinate, Nopal, dhe kalcium karbonati për të përmendur disa. Të gjitha këto përbërësit aktiv janë të njohur për pronat e tyre jashtëzakonisht të dobishme të banimit apo komerciale, kur ka të bëjë me peshë reduktim.

Megjithatë, PhenQ është një nga ato pilula humbje peshe që kanë tendencën të mbeten të larta në kërkesë, të gjitha në të gjithë globin.

2. Përfitimet PhenQ

Prodhuesi pohon se PhenQ kombinon të mirat e shumë produkte për të ju kursejnë të holla në një bëhet në një artikull. PhenQ është një tablet fantastik yndyrë ndezjes që lufton me sfidën peshë ekstra.

Tableti PhenQ është projektuar në mënyrë të përkryer për të shkrij poshtë yndyrë të tepërt. Kjo është një menaxhimin e peshës është çudi tableta për gratë sidomos ato që synojnë të marrë rroba banje trupit kurrizin e tyre mund të provoni këtë natyrore yndyrë tableta ngrohës shpesh për një muaj.

(Lexo: PhenQ rezultojnë , përgjigjet çdo pyetjeje humbje peshe)

Këto tableta yndyrë ngrohës mbrohen plotësisht dhe gjithashtu të provojë të jetë shumë e dobishme në zvogëlimin e peshës. Nëse jeni të vërtetë dëshironi të duken të pakta dhe sexy pastaj ju mund të shkoni për të në çdo kohë.

PhenQ është ndër më të shpejtë dhe gjithashtu metoda të jashtëzakonshme për të humbur peshë në një metodë të gjithë-natyrore. Më poshtë janë përfitimet e PhenQ si në përputhje me:

 • Djegur dhjamin duke përmirësuar normën metabolike dhe gjithashtu Thermogenesis
 • Shpejtë dhe të besueshëm në shkrirjen e yndyrave të ruajtura
 • ju AIDS të qëndrojnë të qartë të peshës ekstreme
 • Ndalimi prodhimin yndyrë
 • Aids për të reduktuar oreksin tuaj të konsumojnë shumë më pak
 • Rritja e fuqinë për të bërë të mundur që për stërvitje më të gjatë
 • Përmirësimi gjendjen tuaj të mendjes
 • PhenQ gjeneruar duke shfrytëzuar përbërësit 100% të gjitha-natyrore dhe gjithashtu të pastër
 • Nuk ka efekte anësore
 • 60-ditor para-mbrapa garanci

Order PhenQ
 

3. Punë Si PhenQ?

PhenQ pilula plan dietë janë prodhuar sipas standardeve farmaceutike për të ndihmuar në procesin e reduktimit të peshës. Ky është një rregullim të madh nga pllakat e tjera regjim dietë përmbytur në treg që deklaron të ketë përbërësit të gjitha-natyrore aktive. Pra, vetëm sa e bën funksionin PhenQ?

PhenQ ka tre karakteristika kryesore që mund të ndihmojnë ju të humbni peshë, përkatësisht:

1. përshpejtojë metabolizmin tuaj për të shkrihet yndyrë tuaj të ruajtur
Ndër përfitimet PhenQ krahasim me shtesa të ndryshme të tjera të menaxhimit peshe janë PhenQ përdorin α-Lacys Reset ® formulë. Përbërësi i njohur α-Lacys Reset ® është një kombinim patentë bashkëpunuar i Ala (alfa Lipoic acid), magnez, dhe gjithashtu cisteine.

Α-Lacys Reset ® formulë me siguri do të rrisë procesin e metabolizmin tuaj dhe për të rritur procesin thermogenesis. Thermogenesis është një proces ku trupi për të rritur nivelin e temperaturës apo prodhimit të energjisë.

Duke rritur thermogenesis në trup, metabolizmi juaj do të rritet dhe gjithashtu qelizat e yndyrës janë përdorur më pas si energji për të mbështetur metabolike të zgjeruara.

Duke përmirësuar procesin e normës metabolike, trupi me siguri do të shfrytëzojë kalori dhe qelizat yndyrë si lëndë djegëse janë konvertuar në energji. Pra, në fund të fundit, sasia e yndyrës të depozituara në trupin tuaj do të ulet.

α-LACYS RESET ® se të përfshira në PhenQ me siguri do të jo vetëm të përfitojnë djegien tuaj yndyrë por edhe si monitorimit tuaj anti-oxidant. Ajo gjithashtu ndihmon trupin tuaj për të rigjenerojë qelizat e trupit dhe të ulë procedura oksidimi në trupin tuaj duke bërë larg me radikalët kompliment.

2. Ulja oreksin tuaj për të ngrënë shumë më pak
këdo që ka kurrë më parë të fitoj në një plan dietë me siguri do të ju tregojnë se javët e para palë janë një luftë të vazhdueshme me yearnings tuaj. Është e vështirë për të lënë pas dore murmuritjet përputhje stomak, dhe përfundimisht, ju jepni në.

Formula e PhenQ përfshin diçka të veçantë, një komponent që përcakton atë përveç markave të tjera dhe diçka që e bën atë shumë të efektshme për të shtypur dëshirat tuaja dhe do të lejojë mendjen tuaj për të marrë edhe më shumë kontrollin e dëshirat ndjesi tuaj.

Formula PhenQ me siguri do të ju ndihmojë për të bllokuar sinjalet e trurit që tregojnë se ju jeni të uritur, ose duke plotësuar deri stomakun tuaj kështu që ju konsumojnë më pak.

3. Përmirësimi gjendjen tuaj të mendjes nga regjimi nervoz gjatë gjithë periudhës plan dietë
Ka gjithnjë e më shumë hulumtime sugjeruar në disa mënyra, plan dietë mund të ndikojnë humor. Përputhje radhë me parandalimin , ushqimi është i lidhur drejtpërdrejt me 3 vende të funksion të trurit që zhvillojnë “aftësinë Gëzimit” tuaj. Atje jane:

 1. Ushqime që ofrojnë aftësinë për t’u përqëndruar, të menduar, strategji, dhe mos harroni ( “ushqime për të menduar”).
 2. Ushqimet që ofrojnë politika emocionale ( “ushqime për humor të mirë”).
 3. Ushqime që ju ofrojnë kapacitetin në pushtet përmes një datë të synuar dhe të kontrolluar ankthin ( “ushqime për energji”).

Një studim i tanishëm në psikiatri Organike vuri në dukje se kur ju jeni të uritur, gradë e serotonin kimike të trurit, një neurotransmitter që rregullon disponimin përveç oreksit dhe gjithashtu fle, ndryshimet dhe e bën të vështirë për të menaxhuar zemërimin tuaj.

PhenQ ka funksion në mënyrë që të ju ndihmojë të përmirësuar gjendjen tuaj të mendjes gjatë kohëzgjatjes tuaj dietë. PhenQ përmban humor-rritjen e pronave banesore, dhe gjithashtu ju nuk duhet të ndiheni shumë i çuditshëm, ndërsa duke marrë atë.

4. Shqyrtimi Customer pas PhenQ përdorimit

Më poshtë disa konsumit PhenQ vlerëson me PhenQ para dhe pas imazhit:

Njerëzit mendova se nuk mund ta bëjë atë, megjithatë, kam humbur 44 £ në 3 muaj kombinuar dietën time të shëndetshme dhe të ushtrojë me PhenQ (Taiylyah, 21).

Pas duke u përpjekur shumë e planeve dietë dhe gjithashtu mënyra e modifikimeve jetës pa sukses, PhenQ ndihmuar mua për të humbur peshë, kur asgjë tjetër nuk ka punuar (Ghislain, 31).

Filluar duke parë rezultatet, pasi thjesht 2 javë dhe gjithashtu humbi 14lbs, 11.5 inç në bel dhe shkoi nga një dimension në Mbretërinë e Bashkuar 12 në 10 (Nicola, 36).

5. Përbërësit PhenQ për të ndihmuar ju humbni peshë

PhenQ është një plan artikull dietë që ka qenë në fakt krijuar duke përdorur klasën e farmaceutike dhe përbërësit aktiv të provuar shkencërisht. Edhe pse PhenQ është teorikisht e fortë si një përzierje, potenciali i tij aktual me siguri do të varet nga cilësia dhe gjithashtu një kapacitet prej përbërësve.

Këtu 7 përbërësit e primare PhenQ:

α-Lacys Reset ®
α-Lacys Reset ® është një kompleks patentuar i përbërë nga një përputhje e alfa lipoic acid, dhe gjithashtu cysteine magnez. Një studim i ri hulumtim në lidhje me α-Lacys Reset ® kapacitet që konfirmon se formula të ketë sukses për të ulur yndyrë trupit dhe gjithashtu peshën e trupit dhe në të njëjtën kohë të rritur në masë të indeve muskulore.

Bazuar në profilin Principium në lidhje me këtë formulë, α-Lacys Reset punimet në modele të shumta oksidativ tension të tilla si aplikimet sportive, menopauza coadjuvant terapi, anti-plakje dhe gjithashtu shpifje.

Rezultati Studimi tregon hulumtimi individi fituar 7.24% të humbur dhjamin e trupit, derdhur 3.44% peshës së tyre trupore dhe të rritur në masë të tyre e muskujve në lidhje me 3.80%. Rezultati tregon se si α-Lacys Reset ® është formula efikase për të derdhur peshë dhe ideale për njerëzit që dëshirojnë të rritur në masë të tyre e muskujve.

Capsimax Powder
Capsimax Powder është një përzierje e pjepër, Kafeina, Piperine, dhe gjithashtu Niacin apo Vitamin B3. Capsicum dhe roli gjithashtu Piperine në rritjen e temperaturës trupore duke ngritur procedurën thermogenesis.

Duke përmirësuar procedurën Thermogenesis, trupi juaj me siguri do të djegur kalori të cilat konsumi për trupin tuaj dhe gjithashtu konvertohet ruajtur yndyrë të bëhet fuqia për aktivitetin tuaj. oOne nga përfitimet e Piperine është përparësi për të penguar dhe gjithashtu të shmangur trupin për të ruajtur yndyrë krejt të ri në qelizë të trupit tuaj.

Karbonat kalciumi
Nga lidhen burim, karbonat kalciumi është një kompleks kimik me formulë CaCO3. Industrial Minerals Organizimi në Shtetet e Bashkuara dhe Kanada sqaroi se karbonat kalciumi, ose CaCO3, përbëhet nga më i madh se 4% të kores së tokës dhe po ashtu është zbuluar në të gjithë botën.

format e saj më të zakonshme natyrore janë shkumës, gur gëlqeror, dhe gjithashtu mermer, prodhuar nga sedimentimi e mbulesa e kërmijve të vogël fosilizuara, butak, dhe shkëmbinj nënujorë mbi vite të panumërta.

një hulumtim në lidhje me plotësim Kalciumi në peshë dhe gjithashtu humbje peshe të grave nga Shapeses et al. (2002) , nga informacioni rekomandojnë që një plan dietë të mangët në kalcium është i lidhur me peshën më të lartë të trupit e cila në rritje konsumin e kalciumit mund të minimizuar peshën dhe të fitojë yndyrë ose të rritur humbje. Një studim tjetër nga zemel et al (2004) po ashtu tregon rezultati në lidhje me rezultatin e të rriturve të trashë të marrë pjesë në kërkime në një hulumtim gjashtëmujore derdhur më shumë peshën e trupit dhe gjithashtu yndyrë trupit kur plotësohet shuma më të larta të kalciumit gjithë dietën e tyre.

Mendimi kalcium Final nga hulumtimi, përveç të ju ndihmojë për të djegur dhjamin, ajo gjithashtu dërgon një sinjal në qelizë e trupit për të mos mbajtur yndyrë shtesë në qelizë e trupit.

Kromi Picolinate
Kromi picolinate (CrPic3) është një kompleks kimik tregtohet si një shtesë ushqimore për t’u marrë me diabet lloj 2 dhe promovimin e menaxhimit të peshës (Preuss et al, 2008). Ajo zakonisht gjenden në perime, mish, dhe gjithashtu tërë picolinate grains.Chromium ndihmon për të kontrolluar nivelin e sheqerit tuaj në gjak duke frenon mall tuaj ushqim dhe gjithashtu shkallë sheqerit tuaj.

Në një hulumtim , u zbulua se thjesht duke marrë 600 mikrogramë të kromit picolinate për 8 javë të konsiderueshme ulur dëshirat karbohidrate dhe oreksin shtypur gjithashtu. Kur niveli i sheqerit në gjak është reduktuar, makinë për të kërkuar sheqerna dhe niseshte është rritur, dhe gjithashtu ka një tendencë për të overconsume kalorive.

Kafeina
Kafeina është e vendosur në shumë pije, e përbërë nga kafe, çaj, pije të energjisë, si dhe sodas. Kafeina si nxitës ka kapacitet për të rritur performancën tuaj, të rritur theksin tuaj, dhe të ulet lodhje.

Kafeina gjithashtu mund të ndihmojnë ju të mos ndihen edhe më shumë të uritur, dhe të rrisë procedurën Thermogenesis për procesin e djegur yndyrë optimale. Kafeina motivon trupi të shkrihet dyqane më shumë yndyrë në vend të dyqane kufizuara të Carb në indet tona muskulare.

Kafeina nxit sistemin nervor, e cila dërgon sinjale direkt në qelizat yndyrë për të të treguar atyre për të dëmtuar poshtë yndyrë. Një më shumë përfitime Caffeine janë se mund të rritur performancën fizike në një stërvitje durim. Kjo është vetëm se si ndihmon Caffeine të mobilizojë yndyrë nga qelizat yndyrë, duke e bërë atë në dispozicion për përdorim si acidet yndyrore të lirë në gjak.

Nopal
Nopal takon nervoz familjes dardhë kaktus dhe gjithashtu është vendas në Meksikë dhe zonat jugperëndimore të Shteteve të Bashkuara, Italia, Spanja dhe gjithashtu Afrika e Jugut. Përputhje radhë me dritën “Enciklopedinë e mjekësisë alternative,” nopal përfshin vitamina A, B-1, B-2, B-3, dhe C.

Nopal gjithashtu ka 18 amino acide dhe përfaqëson një burim shkëlqyer të dy fije patretshme dhe gjithashtu të tretshme. Kjo përmbajtje të lartë fibër ndihmon për të përshkruar një shumë të përfitimeve shëndetësore të supozuara nopal.

Nopal jashtëzakonisht të trashë dhe të ketë një marrëveshje të mirë të fibra dietetike. fibra ushqyese është i rëndësishëm në procesin e tretjes pasi ajo shton në masë të zorrë lëvizjet që i bëjnë ato shumë më e lehtë për të shkuar nëpër indet qetë muskulare të sistemit gastrointestinal.

Materiali lartë fibra të nopal ndihmon për të rregulluar urinë tuaj dhe ulin sasinë e yndyrës në trupin tuaj duke ndihmuar trupin tuaj në zbërthimin dhe gjithashtu excreting yndyrë.

L-Carnitine Fumarate
L-Carnitine është një amino acid që Instituti Pauling Linus përcakton shumica e njerëzve mund të metabolize ose të marrë nga ushqimet. L-Carnitine normalisht gjenden në ushqime të tilla si veggies mjedisit të favorshëm, arra, dhe mishi i kuq.

L-Carnitine është shpallur për të mbështetur zemrën dhe sistemin kardiovaskular, të ndihmuar atletët profesionistë zgjedh punën e tyre, ndihma e derdhur yndyrë shumë më shpejt, të ndihmuar të forcoj trurin tonë plakje apo edhe të promovuar funksion të shëndetshme dhe të ekuilibruar e spermës.

Disa studime hulumtuese tregojnë shtesa L-Carnitine mund të ulë në masë yndyrë, minimizuar lodhjen dhe gjithashtu të rritet në masë të indeve muskulore, prandaj reklamat ulur peshën. kafshë të shumta dhe hulumtime të njeriut kanë zbuluar në fakt L-carnitine për të nxitur depozitimin e muskujve në vend se yndyrë.

6. A PhenQ ka efekte anësore?

Ashtu si disa shtesa e menaxhimit peshe, ka komente të përmendet se PhenQ shkaktoi përzier ose dispepsi. Kjo mund të jetë për shkak të rritjes të ngurta në ushqyesve ose thjesht metodë e trupit tuaj të përshtatur të rregullimit. PhenQ është një FDA pranuar mjekim i përbërë nga të gjithë përbërësit natyral, i cili, ndihmon në uljen ose hequr efektet negative.

7. Si për të shfrytëzuar PhenQ (doza sugjeruar)?

Në përgjithësi, para se të marrë ndonjë lloj të mjekësisë, parashkrimi është e nevojshme, por në rastin e PhenQ tableta regjim dietë, nuk është e nevojshme kështu. PhenQ është një pilulë të sigurt dhe të sigurt plan dietë që mund të merren në pa recetë.

Parashkrimi i çdo tabletë menaxhimin e peshës është shumë e konsiderueshme dhe kjo është pika thelbësore për të marrë në qëllimin kryesor. Ju mund të konsultoheni me mjekun tuaj të cilët mund të këshillojë këtë artikull për ju.

Ndërsa duke përdorur këtë PhenQ ju duhet të kuptoni një çift të masave të sigurisë. Këto masa janë diskutuar të shënuara më poshtë:

 • Ajo nuk është e këshilluar për ju për të përdorur atë, nëse jeni nën 18 vjeç.
 • Ajo duhet të qëndroi qartë nga çdo lloj të grave shtatzëna deri shpërndarjen e tyre.
 • Të parandaluar marrjen e madhe se sasia e sugjeruar e tabletave
 • Nevoja për të përmbushur nevojat e përditshme.
 • Duke marrë atë më pak se recetë mund të çojë në performancë minimale.

Çdo enë përmban 60 pilula, dhe gjithashtu ata ju rekomandojmë që të marrë 2 tableta në ditë. Çdo shishe do të lejojë 1 muaj e plotësim.

Nga kritikat e ndryshme ju mund të gjeni në internet, dhe gjithashtu nga shumë vetë përvoja jonë, është e mundur për të parë se rezultatet keni dëshirë me siguri do të vijë brenda 2 deri në 3 muaj.

8. Çmimi PhenQ, ulja e çmimit, dhe gjithashtu bonus

Kur në krahasim me sende të krahasueshme, PhenQ shumë më të shquar se sa konkurrentët si në lidhje me përfitimet dhe gjithashtu çmimi. PhenQ mund të blihet në përputhje me çmimet:

1 MONTH SUPPLY
PhenQ
1 Bottle
Retail: $79.95
$69.95
Saving: $10
FREE SHIPPING
3 MONTHS SUPPLY
PhenQ
2 Bottles + 1 Bottle
Retail: $239.85
$139.9
Saving: $99.95
FREE SHIPPING
MOST POPULAR ORDER
PhenQ
3 Bottles + 2 Bottles + Free Gift
Retail: $399.75
$189.95
Saving: $209.8
FREE SHIPPING

PhenQ furnizon 3 tufa blerjet duke ofruar shpërblime të ndryshme. Nëse ju vetëm blerë një PhenQ enë, ju do të merrni vetëm bonus ofrimit të lirë.

Ndërsa në qoftë se e keni blerë 2 kontenierë PhenQ, atëherë ju me siguri do të marrë 1 enë plotësisht të lirë. Megjithatë, në qoftë se e keni blerë 3 kontenierë PhenQ, ju keni të drejtë për një nxitje e 2 shishe për PhenQ lirë plus një dhuratë të veçantë bonus.

Të gjitha artikull blerjes PhenQ me faqen zyrtare pa shtuar shpenzimet e ofrimit tarifë. Ju me siguri do të njëjtën mënyrë të thjeshtë menjëherë drejtë në zgjidhje 60 ditë rimbursim të siguruar që nëse ju nuk jeni të kënaqur me produktin PhenQ pa tarifë shtesë.

9. Ku për të blerë PhenQ?

Ju vetëm mund të blejnë PhenQ përmes faqes zyrtare të internetit. Ju me siguri nuk do të gjeni këto produkte janë shitur në barnatore, dyqane të drogës të tjerët.

Ju po ashtu nuk do të gjeni artikuj PhenQ në E-Bay, Amazon, Walmart, dhe gjithashtu GNC. Kjo është për shkak se në mënyrë që të mbrojë kundër falsifikimit të produkteve dhe për të garantuar ju jeni në të vërtetë blerjen e një artikull autentike direkt me faqen zyrtare.

Përveç disa përfitime dhe përfitimet që ju do të fitojnë në qoftë se e keni blerë PhenQ nëpërmjet faqes zyrtare të internetit. Ju do të merrni ulje të drejtë zbritje Çmimi norma kryesisht për blerjen e një sasi të caktuar.

Një përparësi tjetër është se çdo blerjet PhenQ nëpërmjet faqes së internetit kryesore, ju me siguri nuk do të jetë i ngarkuar çmimin e dhënë. kosto të anijeve të lirë e vë në të gjithë kombin e dorëzimit.

Nëse keni ndërmend të blini PhenQ, ju mund të blejnë këto produkte në linkun e internetit më poshtë këtë shkruaj-up.

10. Mendimi përfundimtar i rishikimeve PhenQ

PhenQ është me të vërtetë ndër pilula më efektive regjim dietë të ofruara. Nuk është krijuar vetëm për të ndihmuar ju humbni peshë, karakteristikat e tij shtesë me siguri do të zvogëlojë lufton që lidhen zakonisht me humbje peshe dhe të bëjë atë shumë të ngjarë që ju do të arrijë qëllimet tuaja.

PhenQ jo vetëm të ndihmojë ju djeg dhjamin shumë e lehtë, por edhe të ju ndihmojë për të mbajtur oreksin tuaj, dhe gjithashtu të rritur gjendjen tuaj shpirtërore gjatë gjithë procesit të dietë.

Megjithatë, përfitimet që do të ofrohen PhenQ jetë optimale, nëse gjatë përdorimit të këtyre shtojcave janë stabilizuar edhe me një stërvitje. Objektivi i menaxhimit pesha juaj do të jetë në shënjestër nga mjete të shumta për të siguruar se nuk ka siguri do të jetë një përmirësim të rezultateve të shëndetit dhe të mëdha janë arritur.

Order PhenQ
 

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.