site
stats

Pasirinkite teisingą ir tinkamą mitybą režimas pasirengti jums

Dieta planas programa yra galingas būdas sudaro vieną kūną. Nėra kito žodžio, nei dietos, jei trokšta aštrių sixpack.

Kadangi daug raumenų rekomendacijas sako, šeši paketai gaminami virtuvės plotas 70% dieta yra 30% treniruotės. Dėl šios dietos plano vaidina svarbų pareigą kuriant savo sixpack.

Šiandien yra daug mitybos įpročių, kurie kyla su jų atitinkamų principų. Norėdami, kad jums reikia išsiaiškinti, kuri dieta yra idealus būti taikomas kasdien kaip sveiko gyvenimo būdo.

Toliau rūšių dietos planus, kad galite kreiptis į savo vartojančių susitarimų sąrašas.

Keto dieta

Privalumai-keto-dieta

Keto dieta (ketogeniniai) yra maisto išdėstymas su nuleidimo angliavandenių suvartojimą ir pakeisti jį su riebalų principu.

Taikant keto mitybos planą kūnas patirs medžiagų apykaitos būklę vadinama ketozės. Kai ketozė įvyksta, organizmas yra labai patikima ne barsto riebalų (tiesiai į ketonų) ir todėl jis galios veikla.

Keto dieta gali sukurti didelę sumažėjo cukraus kiekis kraujyje laipsnių, taip pat insulino.

Nors patartina valgyti riebalų, maisto šaltinių atranka ir toliau turėtų būti atsargūs.

Atitinkama riebalai yra sveiki ir subalansuotas riebalų, pavyzdžiui, raudonos mėsos, kiaušinių, alyvuogių aliejaus, žuvų taukus, sūrio riebalų, pieno ir nesmulkintų grūdų.

Mayo dieta

Mayo dieta yra kilę iš Mayo centro Amerikoje dieta. Ši dieta yra sukurta su sveikais gerai subalansuotų maisto produktų mišinį už 13 dienų.

Šis principas yra valgyti maisto produktų, kuriuose yra daug sveikos baltymų, sumažinti kalorijų ir mažai angliavandenių.

Šios dietos plano, yra maisto produktų, kad jūs turite laikytis 13 dienų sąrašą, o vidutinis maistas rafinuotas garuose ir kepimo. Mayo dieta yra tvarkomi be panaudojant druską.

Sumažinus druskos suvartojimo svoris greitai eiti dėl to, druskos, kurios jungiasi vandens pobūdžio.

Kai druska vartojimas yra nuleistas, kūnas nebus surišti vandenį, o taip pat vandens kiekis organizme bus sumažinti. Rezultatas yra tai, kad svoris vis žemyn.

Mayo dieta yra puikus padaryti prieš varžybas, kur reikia sumažėjęs riebalų ir vandens lygis.

pasikartojančios Pasninkas

Pertrūkiais nevalgius yra dietos režimas požiūris pasikartojančių nevalgius. Šis metodas kilęs iš Wing Chun pedagogų Honkonge.

Šios dietos plano, galite vartoti bet kokio maisto rūšies pasirinktu laiku. Tačiau, kai reikia greitai, galite tiesiog vartoti įprastą vandenį ir arbatą.

Taip yra momentas etapas pasikartojančių nevalgius;

  • Vartoti 8 val, badavimo 16 valandų.
  • Valgykite 6 val, o ne valgyti 18 valandų.
  • Valgyti 4 valandas, greitai 20 valandas.
  • Ne valgyti 24 valandą (valgyti kuo greičiau, likusią greitai).

Dieta planas periodiškai pasninko neabejotinai efektyvus svorio, bet tai nėra saugu tai padaryti ateityje.

Perteklinė Kalorijos ir kalorijų trūkumas

Perteklinė Kalorijos ir kalorijų trūkumas

Perteklinė kalorijų = kalorijų> kalorijų iš

Kalorijų trūkumas = įėjimo kalorijų <  kalorijų iš

Dietos plano, yra diena iš dienos kalorijų terminai, kurie turi būti įvykdyti. Kalorijų deficitą sumažinti / apriboti dienos kalorijų suvartojimą su svorio tikslo.

Jei paprastai reikia 1800-2000 kalorijų per dieną, jūs tiesiog reikalauja dėl 1300-1600 kalorijų.

Tokiu kalorijų deficitą, kūnas bus netiesiogiai suskaidyti riebalų baigtis yra galios ir svorio netekimas vyksta.

Jei kalorijų trūkumas yra riebalų nuostolių, tai yra įvairių nuo perteklinio kalorijų.

Priešingai nei kalorijų deficitas, perteklius kalorijų yra skirtas tiems, kurie nori priaugti svorio.

Apskritai, dienos kalorijų yra įtraukti aplink 200-500 kalorijų. Tačiau taikant perteklines kalorijas, jums reikia, kad būtų veiksmingai išlaikyti maisto rūšiuoti valgyti užtikrinti, kad kūno riebalų nepakyla.

Suvartojamų puikių pasiūlymų sveikos baltymų ir sunkiosios atletikos yra didelis perteklius kalorijų įsitikinti, kad raumenų masė didėja.

Lanksti dieta

Lanksti dieta

Paskutinis yra pritaikomos dieta ar kas vadinama IIFYM (jei jis tinka jūsų makrokomandas).

Prisitaikyti dietos planai gali išlaikyti savo svorį iki kaip pakankama paros kalorijų suvartojimo rezultatas.

Ši dieta leidžia jums imtis bet maisto rūšies, bet su problemomis, kurios atitinka makroelementinių poreikius, reikalingus kūno, daug mažiau ir ne daugiau.

Makroelementinių poreikiai yra angliavandenių, sveikus baltymus, taip pat riebalų.

Paprastas veiksnių, kad jūs turėtų pripažinti šios dietos plano yra;

  • Žinokite, ką jūsų kasdienio kalorijų poreikius
  • Valgykite 10-20% mažiau, nei jūsų kasdienių kalorijų poreikius
  • Dalijant riebalų, sveikas baltymų, taip pat angliavandenių (su pakankamai vandens ir taip pat pluošto reikalavimai)

Galbūt tai dieta yra šiek tiek daug sudėtingesnis dėl to, kad jūs turite apskaičiuoti kiekvieną maisto kalorijų suvalgome.

Norėdami apskaičiuoti dienos į dieną kalorijų, galite atsisiųsti ir įdiegti skaičiuoklė prašymą pagrindiniame IIFYM svetainėje.

Šiuo metu, kuris iš jų yra geriausias jums?

Kas taiJums reikia suprasti, svorio netekimas ir svorio netekimas yra du įvairių dalykų.

Be riebalų deginimas, jūs tiesiog prarasti savo svorį, o svorio, riebalų kiekis Jūsų organizme taip pat mažina, generuoti svorio mažinimą.

Kaip rezultatas, jei jūsų tikslas yra tiesiog sumažinti svorį, galite pasinaudoti dietos gydymo schema OKS, kuris, kaip manoma, galėtų greitai sumažėti svoris.

Tačiau, jei jūsų tikslas yra atsikratyti riebalų pateikto kūno komponentų, įskaitant pilvą ieškoti sixpack, galite priprasti keto mitybos planą.

Tiems iš jūsų, kurie nori šokti ant konkurso etape, Mayo dietos planus, kurie gali padėti jums sublogti su vandens susilaikymas, dėl ne valgyti druską.

Jis taip pat gali padaryti raumenų masė džiovintuvas maksimaliai pristatydamos.

Į raumenų ciklą, galite naudoti kalorijų trūkumus ir perteklius kalorijų.

Stiprinant sumaišymo jums pasinaudoti perviršio kalorijų skaičiavimo, kur net daugiau kalorijų buvo prieinami, nei kalorijų iš.

Tačiau su pastaba, kad maisto imtasi apima daugiau baltymų, o ne riebalų, siekiant užtikrinti, kad raumenų audinio masės iškelia ne kūno riebalų.

Nors gauti daugiau liesos (pjovimo) raumenų audinio masę, galite naudoti kalorijų deficitą. Tai, žinoma, ateina su iki sunkiosios atletikos.

Paskutinis yra pritaikomos dieta. Ši dieta yra paprastai atsižvelgiama į moterų, kurios nori jų kūno svoris turi būti tobula.

Išlaikant puikią mitybos planą, tai mitybos planas yra papildomai galėtų išsaugoti sveiką ir subalansuotą kūną ir taip pat yra labai gerai padaryta ilgalaikis.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.