site
stats

keto diyet izlemeden önce başlayanlar için hazırlık 8 adımlar

Ancak karbonhidrat azalmış sağlıklı protein ve yağ oranı yüksek gıdalarda alır keto diyet planı hala anlaşmazlık bol olmasına rağmen popüler.

Birkaç tablolar derhal ağırlık bırakabilirsiniz demek çünkü takip etmek niyetinde başlayanlar çok.

Eğer yaşamaya planlıyorsanız, diyet rejimi dahil, diyet beri harika bir kişinin bireysel seçimidir.

Eğer yağlı gıdaların tereddüt veya büyük ölçüde karbonhidrat alımını en aza indirmek için hazır değilseniz, bir keto diyet rejimine üzerine katlanmak için Ancak, zor olabilir.

Başlangıç itibaren anlamak önemlidir, siz (yüksek karbonhidrat ve ayrıca rafine gıdalarda almak sever ortak Endonezya Gıda) şimdi yemek biçiminden önemli ölçüde tüketmek şeklini değiştirerek olasılığı kısa yarıda düşmeye diyet planı oluşturabilir .

Ancak birçok yeni başlayanlar hala ketozis durumda vücudunuzun koyar bir keto diyet planı, teşebbüs etmek istiyorum.

Bu anahtar yanan vücudun karbonhidrat hızlı kilo azalmasına neden olabilir ve hatta olmuştur etkin bir tür 1 ve 2 diyabetli sorunları kontrol eden “alkışladı” var yağ kaybı, değişikliklere geçer zaman hep oluyor.

Hala girişimi düşünüyorsanız, kesinlikle, bir acemi olarak, davranırlar yarıya durmasına kalmamak Keto diyet planı bağlı kalarak önce 8 hazırlık ipuçları uygun olur.

hazırlık işaretçiler uygun gün be gün sağlık ve sağlıklı yaşam editör Jessica Migala oluşan başlayanlar için Keto diyeti uygulayın;

1. Ne yiyeceğiz ve önlenebilir bilin.

know-ne-yemekSen büyük ölçüde bu diyete karbonhidratlar sınırlar. Quick A Bilimsel Kanıtlanmış Strateji, Sağlıklı Kilo kaybı: Günlük karbonhidrat 20 ila 30 gram (g) ile başlayın, New York merkezli diyetisyen Kristen Mancinelli, RD, ketogenic diyet yazarı belirtir.

Uygun seçimler yapmak böylece Ek olarak, gıdalar öncelikle karbonhidrat, yağ ve sağlıklı proteinler var anlamak ona bakın.

Örneğin, sadece ekmek, makarna, cips, kek, tatlı, hem de sahip Gelato karbonhidrat.

Fındık kuşkusuz sağlıklı protein içerirler, henüz fındık bazı türleri aynı şekilde yüksek karbonhidrat içeren tanıdınız. Sebzeler ve meyveler aynı şekilde karbonhidrat var.

karbonhidratlar içermeyen sadece gıdalar tereyağı ve ayrıca yağ gibi et (sağlıklı protein) ve saf yağlar vardır.

2. yağlı gıdalar gibi sadece ne kadar analiz edin

analiz-ne-yemek“Bireyler nedeniyle onlar da bunları ortadan kaldırmak konusunda bilgilendirilmiştir gerçeğine yağ tereddüt,” Mancinelli söyledi.

İlk tedirgin oldu (a keto diyet rejimi üzerinde) yüksek yağlı diyet rejimi hazırlamak için her gün tüketmek ne küçük ayarlamalar yapmaya başlamak.

MANCINELLI tavsiyeleri salata yaprağı salatası içinde hamburger öğeleri koydu. Veya kızarmış patates üzerinde sote brokoli karıştırın.

Bunun yerine patates ya da yan yemek seçeneğini tavada sebze ile pirinç daha. daha yağ ile gıda hazırlama başlayın.

O eski diyet planı rutinleri tanıdınız – basit deri olmadan füme tavuk göğsü yapmak gibi – kesinlikle yeterli yağ elde olmayacak çünkü keto diyet kavramı değildir.

“Yavaş yavaş, karbonhidrat serbest yağ ile değiştirmek başlar. Eğer yağ korkuyorsanız, ketojenik diyet etkin şekilde fonksiyon görmeyecek,” Mancinelli iddia etti.

3. Bir keto diyet rejimi hazırlamak için anlayış ve yeteneklerini geliştirin.

iyileştirmek-your-diyetketo diyet kavramları ile uyumlu yemekler yapan tarifleri için farklı keto web siteleri ve yemek kitapları bakın.

Mancinelli Beğendiğiniz dört beş gıda yemekler yerini göstermektedir.

“Bu şekilde, hızla etrafında soran ilişkin karıştırılmamalıdır gerek kalmadan bizim çok kendi yemek hazırlamak olabilir.

Karışıklık bizi karbonhidratlara geçiş yapabiliriz.

4. Denemesi kahve “açlıktan tutun”.

kahve diyetSağ kahvesine hindistan cevizi yağı ve ayrıca tereyağı karıştırılarak yapılmış, ek gıda hazırlama süresi sunan birlikte istek ile yardımcı olacak bu içecek, Mancinelli öneriyor.

Hindistan cevizi yağı LDL (negatif yağ) gönderebilir ve aynı zamanda kolesterol derecelerini yükseltmek için bir potansiyele sahip olduğunu unutmayın.

Eğer varsa veya bağlı bir hanede veya bireysel sağlık arka plana kalp problemi yakalanma yüksek tehdit altındadır ise, önlemek için çok daha iyidir. içki. risksiz olması için, tıbbi bir uzmana danışın.

5. ailesiyle konuşun.

Stratejinizin Konuşma göreli bir keto diyet yapmak.

Bunun nedeni onlar aile üyeleri yemekleri boyunca yediklerine tüketmek değil aslında çok önemlidir.

Eğer tüketmek ya da mutfakta çok kendi yiyecek hazırlamak yoksa Böylece, göreceli bir kesinlikle sürpriz olmayacaktır.

Bu diyet planı sadece kısa süreli (üç ila 6 ay) olmalıdır, böylece farklı alıcı görmeyi hane ihtimali şaşırtıcı olmayacaktır.

Eğer bir yorum veya endişe almak bile Mancinelli tavsiye edildiği gibi, “Ben incelenmiş ve ayrıca zaten bu güvenli olduğunu anlamak emin olmak için hazırlık çalışmaları yapılmış ve gerçekten denemek istiyorum var.” cevap verebilir

6. ‘Keto Grip’ Hazırlama

keto-gripEğer bir keto diyet takip etmek niyetindeyseniz, grip keto adlandırılan bu diyetin etkileri için hazır hale getirilmesi esastır.

Keto gribi vücudunuzun enerji için yağ dökerek alışması halinde size diyet rejimi başladıktan sonra süreyi tanımlayan bir terimdir.

“Bazı insanlar tutarak hiçbir endişe var ve ayrıca başkalarının tahammül,” Mancinelli belirtti.

ilk hafta veya 10 gün içinde, gerçekten kol veya bacaklara aşırı halsiz hissedebilirsiniz.

Vücut gerçekten zayıf hisseder ve görme bulanık görünüyor. Zihinsel Sen bu nedenle bırakabilirsiniz.

Bu nedenle, kalın ve evde dinlenmeye MANCINELLI tavsiye edilir.

Bir kez daha güçlü hissediyorum ve vücut yakıt için karbonhidrat çok daha fazla yağ dökerek adapte kadar yukarı egzersiz yoğunluğunu azaltın.

7. Takviye vücutta elektrolit.

ketoz olarak, Mancinelli tartışılan, böbrekler daha fazla suyun serbest bırakılası ve aynı zamanda elektrolit.

Tuzu almak ve aynı zamanda vücut böbrek fonksiyonu tehlikeye olmadığından emin olmak için gereklidir Potasyum sağlamak.

elektrolitler yükseltmek için, çanak, içecek et suyu tuz ekleyin ve aynı zamanda daha çevre dostu sebzeler yiyebilirsiniz.

diyet planı Program dolduktan sonra 8. Bir strateji hazırlanması.

Diyet-stratejiketo diyet rejimi uzun ömürlü program değildir ve kısa vadede için tasarlanmıştır.

Mancinelli bazı kişilerin yeme uygulamalarını değiştirecek bir yıllık bir keto diyet rejimi defalarca yerleştirmek almak söyledi ederken.

Eğer diyet planı sonunda, orijinal diyet (pirinç artı yan yemekler) dönmüyor.

Sen sağlık ve sıhhat faydaları döken ve ayrıca kilo geri vermesi.

“Bir keto diyeti temel amacı da karbonhidrat ve şeker tüketimini en aza indirir daha sağlıklı bir desen için diyet yönlendirmek için ise,” Mancinelli tanımladı.

Yani keto diyet toplamıdır sonra diyet rejimi hakkında yapacağız tam olarak ne düşünüyorum.

Bir devrilme taş uzun vadeli sağlıklı yaşam geliştirmek olarak MANCINELLI rehberlik, (sadece kısa vadede çalıştırılabilir) bu programı düşünün.

keto diyet ziyaret için teşekkür ederiz. Eğer başarılı olmak Umut ve ayrıca daha sağlıklı beslenme rutinleri var hazırız.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.