site
stats

Kazeín Protein Výhody, typy, nežiaduce účinky, dávkovanie

Proteín je potreba pre stavbu aj opravy svalov, ale aj to je špeciálne dôležité pre kulturistov.

Rovnako ako rôzne ďalšie domáce zvieratá proteíny, kazeín je úplný proteín, ktorý ponúka veľkorysé množstvo nevyhnutných aminokyselín.

V tejto písať-up, sme len bude diskutovať o čo presne je kazeín proteín, výhody navrhnutú dávku tom, kazeín proteínové vedľajšie účinky, a tiež presne to, čo je rozdiel kazeínu s srvátkové bielkoviny.

Čo je Casein Protein?

Kazeín proteín je vysoko kvalitný mliečnej bielkoviny s jedinečným profilom aminokyselín. Je bohaté na životne dôležitých aminokyselín, vrátane BCAA, a skladá sa z rôznych ďalších aktívnych zložiek, ako je vápnik, ktorý posilňuje svalovej hmoty vývoj.

Kazeín Proteín sa najčastejšie používa v jeho dlhodobo pôsobiaceho micelárny druhu, kde by mohla dať telu aminokyseliny po dobu približne 8 hodín. Ide o vysoko nočnej proteín a mnoho kulturistov a tiež profesionálne športovci spoliehajú na kazeín Proteín udržať svoju rovnováhu dusíka pozitívne, aby sa mohli postaviť svaly počas spánku.

Má vysokú biologickú hodnotu, podobne ako srvátkový proteín. Bohatý na všetky potrebné aminokyseliny, ktoré telo potrebuje k postupu, kazeín Proteín bude veľkým vylepšením vášho cvičenia diétny plán.

Kazeín Protein pochádza z mlieka, a to rovnakým spôsobom, že Whey Protein je, však, tam je veľký rozdiel.

To je pomerne nerozpustný a má sklon k vytvoreniu štruktúry, nazývané micely, ktoré zvyšujú rozpustnosť vo vode. Pri manipulácii s mliekom, ktorý normálne zahŕňa tepla alebo kyseliny, kazeín peptidy a tiež micelárny štruktúry prišiel byť narušená alebo denaturovaná vyvinúť jednoduchšie konštrukcií.

Preto želatínový produkt je vyvinutý. To je základ, prečo kazeín má pomalší cenu trávenie a vedie k pomalej, ale neustále vypustenie aminokyselín priamo do krvného obehu.

Kým telo stavitelia takmer všade určite šúpanie koktail srvátkové bielkoviny pre rýchlu absorpčnú správy výkonu zdrojov proteín, kazeín Proteín je pomalé prijímanie na zdroj bielkovín. Je možné použiť až 8 hodín, než vaše telo stráviteľné kazeínových bielkovín, čo znamená, že sa nazýva, pred spaním ‘proteín.

Typy a formy kazeínového proteínu

Dvoma hlavnými druhmi kazeínu bielkovín sú:

  1. Micelárny kazeín proteín, najpreferovanejšia druh športovej aktivity výživy, a tiež
  2. Kazeín proteín hydrolyzát, ktorý je predigested a tiež rýchlejšie vsiakol v porovnaní s micelárny kazeín Protein.

Kazeín Protein by bolo možné ďalej rozdeliť na 3 hlavné typy:

  1. pôvodných celý mlieko Casein Protein zo surového mlieka,
  2. Syr kazeín proteín, a tiež
  3. Priemyselná Kazeín proteín.

Kazeín Proteín sa obvykle extrahuje s použitím kyseliny a / alebo tepelné spracovanie, a tiež v tom je veľká časť problému.

Mnoho kazeín Proteínové produkty na trhu sú neštandardné kvality, a môže tiež obsahovať jedovaté usadeniny. Keď príde na svojej hodnote ako výhodné bielkovín pre rast svalového tkaniva, pohľadov a tiež klinický dôkaz sa líši v závislosti od informácií.

Navyše, mnoho z nich má kazeín Proteín citlivosť, a tiež, ak spadajú pod túto kvalifikáciu, by s najväčšou pravdepodobnosťou chcieť, aby zostali jasné kazeín proteínové doplnky napriek presne, ako vysoko najvyššej kvality. Obvyklé vedľajšie účinky kazeínu bielkovín zahŕňajú spotrebu alebo pálenie záhy, nadúvanie, alergické reakcie alebo zlú pachuť.

Proteínové doplnky, ako kazeín Proteín sú kontraindikované aj u pacientov s ochorením obličiek alebo pečene, ochorenia, ako je potrebné dbať na obmedzenie ich príjem bielkovín.

Proteínové výhody kazeín

Podstatnou výhodou kazeín Proteín je jeho dlhá trávenie, ktorá spúšťa telo, ktoré majú byť dodávané s príslušnými dávkami aminokyselín pre rad hodín, čo je nutné pre rozvoj svalového tkaniva.

Kazeín Protein získaný týmto spôsobom je úplne prirodzené položka. Výhody využitie je možné v prvom rade vypracovali telocvični návštevníkov, ktoré by radi, aby ich svalového tkaniva so stálym prísunom bielkovín, a to najmä v noci a medzi cvičeniami.

1. To trvá dlhšie vo vašom systéme

Medzi jeden z najviac diskutovaných výhod Kazeín Protein je jeho načasovanie. Je známe, dať svoj krvný obeh pomalý a stály prísun aminokyselín. Trvá na brucho po dlhú dobu tvárnenie kvapôčky proteínu.

S kazeín bielkoviny sklame nádherný gól! Kulturistike. Ale keď začnete mať pohári kazeín Proteín právo pred spaním v noci, získa celú noc pracovať na svojom tele, a tiež odhaliť zodpovedajúce výsledky.

2. zlepšuje metabolizmus

V snahe zvýšiť svoje príležitosti k odbúravaniu tukov a tiež budovanie svalov? Kazeín bielkoviny by mohla byť veľmi užitočná.

Výskum bol vykonaný v Holandsku a výsledky ukázali, že zvýšenie kazeínu spotrebu bielkovín 2,5krát, účastníci dostali vyššiu metabolickú cenu počas spánku a aj oni všeobecne bilanciu tuku bol takisto lepší.

Tým, že vaše bruško plnšie, kazeín bielkoviny vám môžu pomôcť pri vašom chudnutí cestu.

3. Ponúka väčšie zisky

Kedykoľvek začnete kulturistiky cestu, tam je tajný potreba získať rýchlejší svalovej zisk tkaniva. Podľa fitness profesionálov, kazeín bielkoviny sú vynikajúce pre získanie vyšších ziskov skôr pohotovo.

Výskum bol vykonaný v ktorom chlapci boli rozdelené priamo do dvoch tímov. Skupina, ktorá sa v zmesi srvátky a tiež kazeín Proteín outmatched ostatných.

Cez dobu 10 týždňov Proteín kombinácia srvátky, kazeínu vedie k väčšiemu nárastu svalovej hmoty a tuku bez hmoty. Takže tento časový ste chcel nafúknuť tie svaly, vziať kombinácia srvátky a kazeín bielkovín pre zvýšenú telo.

4. Prospešný pre kosti a zuby

Ak máte niekto, že sa bojí zubára návštev a chce starať o svoje zuby po tom, vrátane kazeínu bielkovín vo vašej strave režime je šikovný nápad.

Výskum uskutočnenej vo Veľkej Británii ukázala, že kazeín proteíny sú účinné pri znižovaní a na ochranu proti účinkom skloviny erózie.

Takže pre ľudí, ktorí majú dostatok šťavy, kazeín bielkoviny sú užitočné, pretože znižujú kyseliny erózii.

5. Dobré pre Výťažok Greater Stamina

Ľudia sa často, aby Srvátková bielkovina svojho najlepšieho kamaráta, keď teraz kulturistiku.

Zatiaľ sa vám uvedomiť, že kazeín Proteín zdvojnásobuje vplyv na nohách, hrudníka, ale aj ramenné vytrvalosť, v porovnaní s srvátkové bielkoviny? Lepšie výsledky húževnatosti z kazeínu proteín anti-katabolických domovov.

Prečo by ste mali vziať kazeín proteín?

Rovnako ako rôzne iné zdroje bielkovín, kazeín poskytuje vynikajúcu prísun aminokyselín po celom tele. Pri výkone alebo cvičenie, potreba bielkovín by mohli zvýšiť, ktorý zvyšuje príjem môže výrazne zvýšiť vašu schopnosť cvičiť.

Vzhľadom k tomu, že je to pomaly absorbovaná, to pomáha syntézu účinok proteínu po celý deň. Doplnením po tréningu tiež pomáha svalovej hmoty opravy, prestavať, a zotaviť sa.

Čo sa týka štruktúry svalovej hmoty, jeden výskum sa pozrieť na 17 mužov, ktorí skutočne spotrebovaného alkoholu dva kazeín proteín trasie denne. Tie boli buď prijatá pred a po práci, alebo minimálne päť hodín po tom, čo vzdelaní.

Po 10 týždňoch, zistilo sa, že tie, ktoré pili nápoje pred a po práci skutočne skonštruovaný prakticky dvojnásobok množstvo svalovej hmoty na rozdiel od druhej skupiny ľudí. To bolo vidieť v niekoľkých štúdiách.

Pri akcelerácii hojenie, prášok kazeín proteín je schopný premiestniť prostredníctvom tráviaceho traktu pomalšie ako srvátky a tiež by mohli zaberať sedem hodín absorbovať.

Mnoho upevnenie svalového tkaniva skutočne nastane, keď spíte, čo je dôvod, prečo je optimálna, aby sa tento doplnok pred spaním.

Proteín sa postupne uvoľňuje v priebehu programu večera, pomoc pri obnove.

Kazeín Protein nežiaduce účinky

Kazeín Protein je najvýhodnejšie akýsi doplnok bielkovín vedľa srvátky. Má pevné anti-katabolické obytných alebo komerčných nehnuteľností, ktoré bránia odbúravaniu svalovej hmoty.

Avšak, niektoré výskumné štúdie skutočne ukázala, že tento druh proteínu má skryté nebezpečenstvo.

1. rakovinové bunky

V “Čínska štúdie,” vysvetľuje Dr. T. Colin Campbell pozorovaný súvislosť medzi výskytom rakoviny a spotreby pet proteínu.

Presne to, čo mal schopnosť lokalizovať bolo, že kazeín Protein– čo je 85 percent bielkovín v milk– inzerovaných rakovinových bunkách vo všetkých fázach jej rastu.

Skončil, že jediná bezpečná proteín bol proteín rastlinného pôvodu. Vyššie rastu rakoviny by mohli byť regulované na základe množstva kazeínu bielkovín v strave plánov laboratórnych miláčikmi.

2. problémy s dýchaním

Kazeín Protein je silný, robustný a často využil k rozvoju najpevnejší lepidla chápe chlapa. To je navyše pevný hlien tvoriaci zlúčenina. K dispozícii je 300 percent oveľa Casein Protein v kravskom mlieku ako v materskom mlieku. Vzhľadom k tejto vysoké množstvo kazeínu bielkovín v strave pláne, ľudský dýchací systém môže byť zastavený a zhoršuje.

3. Alergie a tiež choroby

Keď sa dýchací systém je potrebné zastaviť a tiež podráždenie, vaše telo je oveľa náchylnejšie k sena vysoké teploty, astma, respiračné ochorenia, problémy s dutinami, prechladnutie, sentimentálny nosy, ušné infekcie a obvyklých nenávisť mliečnych výrobkov.

4. kyselina zažívacie ťažkosti

Odolná vlastnosť kazeín Proteín je to, čo by mohlo byť v niektorých prípadoch hlavnou príčinou kyseliny trávenie. Faktor, ktorý trvá dlho, v systéme je to, že sa vyvíja guľôčky proteínu, akonáhle sa nachádza v kontakte s brucho kyselinami.

Keď vaše bruško nie je obsadená, je to miesto malé s malou kapacitou. S distenzia brucha, vytvára ešte väčší žalúdočných štiav, ktoré sú dôležité pre trávenie. Rozšírená nafúknuté bruško môže spôsobiť nadúvanie, kyslosť, alebo dokonca pálenie záhy. intolerancia Casein Protein môže vyvolať kyseliny trávenie a nepokoj.

5. akné

Inzulínu podobný rastový faktor 1 (IGF-1) je hormón produkovaný v pečeni. Je zodpovedný za zvýšenie rastu buniek v tele, vrátane kožných buniek. Výskumné štúdie ukázali, že vyššie stupne IGF-1 v krvi je spojená s lepšou rozmerom pórov a tiež väčšiu výrobe oleja v koži.

Je potrebné poznamenať, že kazeín Proteín je chápaný tak, že stimulovať uvoľňovanie IGF-1. Existuje veľa nezhôd deje či Casein Protein spúšťa akné. Predpokladá sa, že budete hovoriť so svojím lekárom skôr, než začnete kazeínových bielkovín.

Kazeín Protein nesmie byť konzumované jednotlivci nepriaznivým mlieka, pretože vo väčšine prípadov tento typ bielkoviny by mohla vyvolať alergie.

Opatrnosť by mala byť tiež ponúkané ľuďom, ktorí sú precitlivení na mliečne výrobky a tiež, ktorí bojujú s trávenie kyseliny pretrvávajúce.

Keď by som mal zobrať kazeínových bielkovín?

Čo je Whey Protein?Kazeín Protein chvenie je často najlepšie pre-spaním občerstvenie pre každého, ktorého cieľom je podporovať rast svalov a zotavenie cez noc. Keď vám odpočinutie si iste vyberiete dlhšiu dobu bez bielkovín a tiež je to zlé pre regeneráciu svalov. Mať kazeín Proteín chvenie môžu zmierniť tento problém.

Mohlo by to byť tiež veľmi užitočné, ak zistíte sami naozaj hlad v posteli, čo môže mať vplyv na vaše najvyššiu kvalitu spánku. Zohľadní iba 30 g kazeínu proteín pred spaním môže spôsobiť celý rad priaznivých dopadov na vašej nárast svalovej hmoty a pomáhať vám naozaj pocit sýtosti.

V dôsledku pomalého uvoľňujúce prírode kazeínu bielkovín, možno užívať kedykoľvek počas dňa, kedy ste pochopili, budete ísť dlhšiu dobu bez jedla. To môže byť v kancelárii, ak ste vlastne získať celý rad stretnutí alebo na univerzite, keď ste vlastne získať veľa kurzov ste skutočne dosiahnutých zúčastniť.

Mohlo by to tiež byť skvelé, ak je vaším cieľom schudnúť, ako by to mohlo pomôcť znížiť vaše chute, čo znamená, že ste menej pravdepodobne na liečbu o nežiaducich voľby.

Najlepší spôsob, ako vziať odporúčaná dávka kazeín Proteín

Ako každá príloha bielkoviny, kazeín Protein doplnky sú dávkované s ohľadom na nutričné ciele bielkovín a tiež to, čo to bude stáť? bielkovín je prevzatý z iného zdroja. Proteínové ciele sa líšia od jednej osoby na druhú, však, všeobecný prehľad je:

  • Ak ste profesionálny športovec alebo veľmi aktívny človek v súčasnosti pokúša zbaviť telesného tuku pri zachovaní svalovej tkaniva hmoty, je príjem zo dňa na deň z 1,5-2,2 g / kg telesnej hmotnosti (, 68-1gramy / pound telesnej hmotnosti) bude dobrý cieľ
  • Ak ste profesionálny športovec alebo veľmi go-karierista, alebo sa snažíte stratiť telesný tuk pri zachovaní chudé hmoty, po ktorej sa zlepšila každodenné spotreba 1,0-1,5 g / kg telesnej hmotnosti (0,45 – 0,68 g / lb telesnej hmotnosti) bude dobrým cieľom
  • Ak si sú menej aktívne a nepozerá meniť telesné zloženie, denný cieľ 0,8 g / kg telesnej hmotnosti (0,36 g / lb telesnej hmotnosti) a smerom nahor by byť vynikajúci cieľ

Doplnky kazeínu bielkovín musí zostať v dávke, ktorá sa nazýva za účelom splnenia týchto odrôd po diétne proteín bol tvorený. Ak je diétne proteín účinne dostali do týchto odrôd potom nie je nutná, ktoré dopĺňajú bielkoviny.

Ľudí s nadváhou (telesného tuku viac ako 20/30% u mužov a tiež žien či BMI vyšší ako 30, bez podstatných stupňov svalovej hmoty tkaniva) by nemali konkrétne postupovať podľa vyššie uvedených rád, ako sa stav problémy s nadváhou by určite prekročenie nároky.

V týchto prípadoch určí svoje ciele na základe presne to, čo vaša váha bude určite za predpokladu, obézny BMI.

Kazeín vs. Whey Protein

Niet pochýb o tom, že obaja srvátku a kazeín sú výnimočné zdroje bielkovín a môže byť tiež prispel k akejkoľvek tréningový plán, posilňovanie výsledkov a výkonnostných stupňov.

Obaja dodávať aminokyseliny potrebné pre vývoj bielkoviny a udržať svalovú hmotu tkaniva. Oba tieto proteíny pochádzajú z mlieka, takže sú podobné, pretože ide. Hlavný rozdiel spočíva v, kazeín je pomaly trávenie proteínov a srvátka je rýchly absorpčnej proteín.

Kým so zameraním na srvátku za sekundu, rýchle trávenie znamená, že je to dumpingové z brucha rýchlo. To má za následok rýchle zvýšenie aminokyselín, zvýšenie výroby proteínu. Potom, čo sa zlepšuje syntézu bielkovín, porucha proteín v skutočnosti nie je ovplyvnená.

Navyše, výsledky srvátky sú krátke a opakované dávky sú vyžadované, aby sa udržala vysoký stupeň aminokyselín.

Kazeín, na rôzne iné strane, je najhojnejšia proteín objavený v mlieku. V dôsledku spôsobu, ktorý je kazeín vyrába a tiež vyťahované vytvorí tento proteín mať pomalší cenu trávenie.

To znamená, že aminokyseliny sú vypustené priamo do obehu oveľa pomalší, oveľa trvalejšie rýchlosťou.

V rámci jednej výskumnej štúdie vedci ponúkol témy buď srvátkové bielkoviny alebo kazeín a tiež zmerať obe katabolické a anabolické aj výsledky za 7 hodín po ich jedlo. Srvátka bola objavená vyvinúť bodec v krvi aminokyselín a tiež syntézu proteínov.

Kazeín za následok predĺžené zvýšenie krvného aminokyselín, ktoré prinieslo pokles o 34 percent na bielkoviny rozkladajú.

Nie je to problém, ktorý z nich je oveľa lepšie, pretože oba ponúkajú výhody v oddelených oblastiach. Na tomto základe, je to najlepšie, aby sa srvátka a kazeín proteín dohromady. Týmto spôsobom zažijete kombináciu oboch syntézy bielkovín a tiež kazeín zlyhania.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.