site
stats

Jest to wolne od ryzyka, aby schudnąć z planem dieta ketogeniczna?

Ponieważ zdrowie publiczne uznanie budzi coraz więcej ustawień żywieniowe lub co nazywamy diety mają być wyświetlane.

Wśród nowinek jest w dzisiejszych czasach dieta ketogeniczna schemat.

Dieta ketogeniczna to suplement układ, który trzyma się zasady niskowęglowodanowa, zdrowego białka narzędziem, a wysokiej zawartości tłuszczu. W przeciwieństwie do podstawowej idei diety schematu, który w rzeczywistości uniemożliwia spożycie tłuszczu.

W tym schemacie diety wszystkie pokarmy węglowodanowe są często uniknąć, gdyż wyruszył wysoki poziom glukozy we krwi, aby upewnić się, że dzienne kalorie nabyte są 70-75% tłuszczu, 20% białka, 5% węglowodanów.

Dlaczego dieta ketogeniczna schemat umożliwić wykorzystanie dużych ilości tłuszczu?

W istocie, korpus 2 wykorzystuje rodzajów gazu do wytwarzania energii, zwłaszcza cukru (cukier), a także ketony (tłuszczu).

Dopóki podaż cukru nadal istnieje, tłuszcz z pewnością zostanie zapisany jako gaz rezerwowej. Jeśli glukoza wbiegł na boisko, a następnie ciało spala tłuszcz w energię.

Problem ten jest dodatkowo zwany ketoza. Efekt jest taki, że tłuszcz w organizmie na pewno zabraknie więc twoja waga będzie spadać szybko. Zwłaszcza jeśli pomoc z OCD lub cyklicznego programu na czczo.

Jedzenie w planie dieta ketogeniczna

keto-diet-food

włączona żywności:

  • Zdrowe białko a także (oliwki olej kokosowy, tłuszcz kakaowy) żywności, takich jak wołowina, baranina, kurczak, kaczka, ryby, jaja, sery i wszystkich naturalnych tłuszczów zawierających tłuszczu.
  • Warzywa mogą być spożywane w małych ilościach do wymagań włóknistych, takich jak przyjazne środowisku warzywa, ogórek, a także grzyby.
  • Owoce spożywane są ograniczone, może być z awokado i orzechów kokosowych.
  • Do napojów, można spożywać kawę, herbatę, a także wodę.
  • Niektóre rodzaje fasoli i również żelatyny mogą być podjęte w jak traktuje.

Żywność, której należy unikać:

  • Zapobiegania różnego rodzaju ryż, pszenica, cukier, skrobiowych, a także skrobia (ziemniaki, kukurydza, maniok).
  • Trzymaj się z dala od wspaniałych owoców, takich jak banany, ananasy, mango itp
  • , Zapobiec pakowania napojów ze względu na to, że składają się one z bardzo wysokim poziomem cukru, a także środki słodzące.

Po zrozumieniu tego, co jest dieta ketogeniczna, pozwalają spojrzeć na następujące korzyści i skutków ubocznych również:

Zalety planu dieta ketogeniczna

Korzyści-Keto-dieta

Zdrowie i dobre samopoczucie korzyści z licznych problemów chorobowych

Obniżenie poziomu glukozy w organizmie, bardziej lub mniej Zasilanie dobry wpływ na organizm, zwłaszcza na pewnych warunkach choroby.

Ketogeniczne plany diet zostały faktycznie ujawniły obniżyć drgawki u osób z padaczką, niższe stopnie HbA1c u osób z cukrzycą typu 2, pomóc utrzymać stabilność nastroju dla osób z chorobą afektywną dwubiegunową, a także zminimalizować poziom cholesterolu u osób z nadwagą.

Upuszczać ciężar szybki

W procesie ketozy, co dzieje się w organizmie, tłuszczu, która stanowi barierę na odchudzanie pewnością stopić w energię, a więc z pewnością waga szybko spaść.

Zmniejsza ryzyko chorób układu krążenia

Plan keto dieta, która jest prowadzona przez spożywanie zdrowego tłuszczu jest prawdopodobne, aby zmniejszyć groźbę zmaga się z chorobami serca i nadciśnieniem tętniczym.

Wynika to z obniżonych stopni insulinę tak, że wytwarzanie cholesterolu w organizmie dodatkowo zmniejsza.

Nie trzeba liczyć kalorii i nie wymagają, aby czuć głodu

W ketogeniczna diety, nie musimy obliczyć liczbę kalorii podejmowane są codziennie.

Ta dieta dodatkowo nie sprawi, że naprawdę czuć głodu poprzez ograniczenie ilości jedzenia, ale tylko wymaga od nas kontrolować, co można jeść i należy unikać.

Kontrola poziomu cukru we krwi stopni

Spożywanie niewielkich ilości węglowodanów może pomóc Ci zarządzać poziom glukozy we krwi, a zatem zmniejszając zagrożenie cukrzycą.

Skutki uboczne planu dieta ketogeniczna

skutki uboczne-keto-dieta

Objawy wyczerpania, frustracji i bóle mięśni masowych

W pierwszych dniach na ketogeniczna diety, ciało będzie na pewno czuć się słabe, migreny i dyskomfort w niektórych składników mięśni.

Wynika to z regulacji organizmu na spadek głównego źródła energii, w szczególności węglowodanów. Ten problem na pewno może przerwać swoje zadania.

hipoglikemia

Ekstremalne spadek poziomu insuliny może stworzyć ciało doświadczyć hipoglikemii, warunek odnowy gdy poziom glukozy we krwi jest poniżej normalnych ograniczeń.

Hipoglikemia może utrudnić Ci skoncentrować, zmęczenie, nieregularne cenę serca, warunki snu, a także stres i zespół lęku.

Pogorszyć stan nerek

Pokarmy spożywane w diecie ketogeniczna może nerki funkcjonują trudniejsze. Dla tych z Was, którzy mają doświadczenie z tą chorobą, zaleca się, aby nie zrobić.

Niestrawność

Radykalne korekty w diecie może wyruszył problemy żołądkowo-jelitowe. Jednym z nich jest nieprawidłowość. Wynika to ze spożyciem warzyw w procentach, a także ograniczonego użytkowania owocowego.

kwasicy ketonowej

Cukrzycowej kwasicy ketonowej jest niebezpieczna sytuacja, kiedy poziom ketonów we krwi są bardzo wysokie, a także spadek pH krwi (kwas). Jeśli pozostanie niekontrolowana, problem ten może prowadzić do śpiączki aż do śmierci. Osoby, które są najbardziej zagrożone tworzenia cukrzycowej kwasicy ketonowej są osoby chore na cukrzycę.

faul oddech

Jednym z najbardziej zwykłym skutkiem ubocznym misbehaves oddech. Jest to wywołane przez acetonie substancję, która to substancja w postaci ketonu, który jest również wynikiem metabolizmu tłuszczu.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.