site
stats

Je to bezpečné, jak zhubnout s ketogenní dieta?

Vzhledem k tomu, povědomí veřejnosti o wellness je posílení, stále více nutriční uspořádání nebo to, co nazýváme objevily dietní plány.

Jedním z módy v dnešní době je ketogenní dietu.

Ketogenní dieta je dietní setup, která přilne ke konceptu redukovaného sacharidu, nářadí zdravých bílkovin a vysoký obsah tuku. Na rozdíl od obecné zásady dietní plán, který ve skutečnosti vyhýbá příjem tuků.

V této dietě, všechny sacharidů potraviny jsou běžně vyhnout, protože vyrazil s vysokým obsahem cukru v krvi tak, aby denní kalorie získala, jsou 70 až 75% tuku, 20% bílkovin, 5% sacharidů.

Proč ketogenní dietu režim umožňuje konzumaci velkého množství tuku?

Obecně platí, že tělo využívá 2 typy palivo pro výrobu energie, konkrétně cukr (cukr) a ketony (tuk).

Dokud přívod glukózy je stále tady, bude tuk být co knižní plyn. Jestliže glukóza skutečně vyšlo, po které tělo spaluje tuk na energii.

Tento problém je dále nazývá ketóza. Výsledkem je, že tuk v těle jistě jít ven, aby vaše váha bude jistě rychle klesat. Konkrétně, pokud vám pomohou s OCD nebo pravidelného půstu programu.

Jídlo v plánu ketogenní dieta

keto-dieta-food

Food povoleno:

  • Zdravé protein a také tuk obsahujících potravin, jako je hovězí maso, skopové, drůbež, kachny, ryby, vajec, sýrů a zcela přírodní tuky (kokosový olej, kakaové máslo, olivy).
  • Vegetariáni mohou být konzumovány v malých množstvích pro potřeby vláken, jako jsou zelené zeleniny, okurky, a houby.
  • Plody jsou konzumovány omezená, může být z avokáda a také kokosové ořechy.
  • Pro nápoje, můžete si vzít do kávy, čaje, jakož i voda.
  • Některé druhy fazolí a želé mohou být konzumovány jako zachází.

Potraviny, aby se zabránilo:

  • Vyhnout se všechny druhy rýže, pšenice, cukru, škrobnatých potravin a také škrobu (brambory, kukuřice, manioku).
  • Vyhnout nádherné ovoce, jako jsou banány, ananasy, manga, a tak dále
  • , Předcházet průmyslové obaly nápojů vzhledem k tomu, že obsahují opravdu s vysokým obsahem cukru a také sladidla.

Poté, co věděl, co ketogenní dietu režim je, pojďme se podívat na ulpívání dávek a také nežádoucích účinků:

Výhody režimu ketogenní dieta

Výhody-Keto-dieta

Zdravotní výhody řady onemocnění podmínek

Snížené cukru stupňů v těle, v podstatě dodat vynikající vliv na těle, zejména pokud jde o některé problémy onemocnění.

Ketogenní dieta režimy byly objeveny snížení záchvatů u lidí s epilepsií, snížení HbA1c stupňů u jedinců s laskavým diabetes mellitus 2. typu, pomáhat udržovat stav bezpečnosti mysli pro lidi s bipolární nemoci, a také snížení hladiny cholesterolu v lidí s nadváhou.

Zhubnout rychle

S procesem ketózy, která se koná v těle, tuk, který je překážkou v zeštíhlení bude hořet jak moc, takže váha jistě klesat rychle.

Snižuje riziko srdečních chorob

Keto dietní plán, který je spuštěn tím, že ve zdravém a vyváženým obsahem tuku je pravděpodobně sníží hrozbu potýká s kardiovaskulárním onemocněním a vysoký krevní tlak.

To je z důvodu snížené hladiny inzulínu, aby zajistily, že výroba cholesterolu v těle navíc snižuje.

Není třeba počítat kalorie a nevyžadují, aby hlad

V ketogenní dietu, nepožadujeme vypočítat počet kalorií, jsou vzaty každý den.

Tato dieta plán navíc neznamená, že jste opravdu hlad tím, že omezí množství jídla, ale nám stačí pouze regulovat, jaké mohou být konzumovány a také je třeba zůstat jasné z.

Kontrolní stupňů hladina cukru v krvi

Náročné procenta sacharidů vám mohou pomoci regulovat krevní stupňů hladinu cukru, tedy minimalizaci rizika diabetických problémů.

Nežádoucí účinky plánu ketogenní dieta

vedlejší účinky-keto-dieta

Známky únavy, frustrace a svalová hmota bolestí

V počáteční pár dní o ketogenní dietu plán, tělo se cítí slabé, frustrace a nepohodlí v některých částech svalové hmoty.

To je vzhledem k úpravě těla na snížení hlavní zdroj elektrické energie, zejména sacharidy. Tento problém lze zcela přerušit své aktivity.

Hypoglykémie

Drastické snížení hladiny inzulínu může způsobit, že tělo zkušenosti hypoglykemie, zdravotní poruchy, kdy je hladina cukru v krvi je nižší než pravidelné omezení.

Hypoglykémie může dělat to náročné pro vás soustředit se, vyčerpání, neobvyklý srdeční cenu, poruchy spánku a úzkostné poruchy.

Zhoršit stav ledvin

Potraviny spotřebované v ketogenní dietu plán může učinit ledviny pracovat tvrději. Pro ty z vás, kteří mají v anamnéze tohoto onemocnění, je doporučeno, aby to nedělala.

kyselina zažívací potíže

Extrémní úpravy v potravě může způsobit zažívací systémových podmínek. Mezi nimi je nesrovnalost. Vyplývá to z příjmu zeleniny v procentech a také s omezením spotřeby ovoce.

ketoacidóza

Diabetická ketoacidóza je nebezpečná problém, když se hladiny ketolátek v krvi, jsou velmi vysoké a aby pokles pH krve (kyselina). Pokud se neléčí, tato podmínka může vyústit v bezvědomí až do smrti. Lidé, kteří jsou nejvíce v ohrožení vytváření diabetickou ketoacidózu osoby jsou diabetici.

Zápach z úst

Nejběžnější nežádoucí účinky, je zápach z úst. To je způsobeno tím, sloučenina aceton, což je sloučenina, ve druhu ketonu, který je rovněž výsledkem metabolismu tuků.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.