site
stats

DHEA pro přehled kulturistiky: nízké DHEA příznaky, výhody a doplňky

Dehydroepiandrosteron (DHEA) dále nazývá androstenolone nebo prasterone je endogenní steroidní hormonální činidlo, který je generován v nadledvinkách, pohlavní žlázy a mozku.

DHEA se transformuje v těle androstendionu, který poté může být změněn přímo buď do testosteron nebo estronu (estrogenní hormonální agenta) kulturistika doplňky se obvykle přidává jako růst svalové hmoty nebo topení tuku.

DHEA je jedním z nejvíce bohaté androgenní hormon produkovaný v nadledvinách, a také, že je tělo stavitelé a sportovce velmi důležité. V obou mužů a žen, pohlavní hormony estrogen a testosteron záviset na DHEA.

Při použití ve správných dávkách, DHEA je vynikající pro tělesné stavby. S jakýmkoliv druhem nebo hormonu nebo sloučeniny, když využil správně, že by mohlo způsobit problémy.

Co je DHEA (dehydroepiandrosteron)?

What is DHEA (dehydroepiandrosterone)?
DHEA (Dehydroepiandrosterone)

DHEA (Dehydroepiandrosterone), je hormonální steroid prostředek vyroben z cholesterolu a také produkovány nadledvinek. DHEA vede k produkci androgenů i estrogeny (muž a žena sex hormonální látky).

DHEA je základním produktem využil k vytvoření všechny steroidní hormony v těle, včetně testosteronu a estrogenu. DHEA je nezbytné pro vnitřní alarm „opravy kancelářské“ těla se tomu dá říkat ano.

Dehydroepiandrosteron (DHEA) je vyrobena v kontinuálních cyklech od nadledvinek. Je vyrobeno z cholesterolu, pod vlivem adrenokortikotropního hormonu z hypofýzy.

Postarší lidi Guy ve všech věkových skupin má mnohem více DHEA ve srovnání s dámami.

Hladiny DHEA zvýšit až do naší poloviny do konce 20. Potom se postupně začíná klesat.

DHEA doplňky jsou využili někteří lidé, kteří se domnívají, že by mohl zvýšit sexuální apetit, budovat svalovou tkáň, boj s výsledky stárnutí, a také podporovat některé wellness problémy.

DHEA nerovnováha: Jak je možné hladiny DHEA vliv na vaše tělo?

Hladiny DHEA přirozeně začne klesat po dosažení věku 30, což je přesně to, kdy začít několik dospělí zažít přibývání na váze, pomalost, snížení libida a také různé další příznaky a symptomy vyvolanými vyšší úroveň otoky.

Stupně snížit rychleji u žen.

Každým rokem života po dosažení věku 30, DHEA ztráta urychluje. V době, kdy se člověk dostane do věku o 75, které produkují jen asi 10 až 20 procent z původního DHEA jsou vyvinuté ve svém mládí.

Vzhledem k tomu, hladiny DHEA klesá s věkem, důkaz ukazuje, že dospělí ve věku nad 30 získání nebo produkovat více DHEA kochat mnohem lepší zabezpečení proti mnoha onemocnění souvisejících s věkem a také ztrátou fyzických funkcí.

Nižší úrovně hormonální přípravky, včetně DHEA, také předpovídají osudovost dříve u starších dospělí.

názor ještě jeden vědec uvedeno, že hladiny DHEA zmenšit důsledku dlouhodobého napětí. Spousta lidí ve věku mezi dvaceti mají hladinu DHEA, a také někteří jednotlivci v jejich osmdesátých letech byly objeveny mít pravidelnou produkci DHEA.

Snížená hladina DHEA jsou spojeny se stárnutím a nějakým onemocněním, jako je mentální anorexie, druh dvou diabetických otázek, jakož i HIV. U starších mužů, které mají hladiny DHEA je také spojena s vyšší možností k úmrtí.

Když vaše tělo neprodukuje dostatečné DHEA, jak jste věku, můžete zaznamenat některé nepříjemné příznaky:

1. Snížené imunitní systém

Imunitní systém je ohrožena se zvýšenou hrozbou infekcí, zejména rakovin buněk, alergie a autoimunitní onemocnění. použití cukru a funkce inzulínu se mění s výslednými vyšší hladiny glukózy v krvi.

Četní výzkumníci uvádějí, že DHEA může zvýšit imunitní funkci. Ačkoli to nebylo dobře zkoumána u lidí, nabízená výzkum uvádí, že DHEA by mohly zlepšit imunitní systém, zejména ve stáří.

2. Ztráta napájení

Vaše úroveň energie by mohla klesnout, pokud máte co do činění s DHEA nedostatku. Nízké hladiny DHEA by mohly způsobit, že se vrhnout i tloušťku kostí a také svalové hmoty, které si můžete nechat pocit slabosti, vyčerpaný a také mimořádně náchylný ke zraněním, jako jsou kostní trhlin.

National Institutes of Health hlásí, že DHEA doplňky jsou občas využili k boji svalové slabé místo a ke zvýšení imunity.

3. Státní úprav mysli nebo klinické deprese

Varianty hormonů a také vyčerpáním, že budete mít, když vaše DHEA klesá mohl vytvořit stav změn mysli spolu s posuny ve vaší fyzické wellness. Úzkost není neobvyklé u žen, jejichž DHEA úrovně jsou.

NIH zaznamenává, že výzkumná studie provedena na DHEA doplňků pro léčbu klinickou depresi vyvolalo skutečný klinický důkaz.

4. Sex související s příznaky

Zdravotničtí pracovníci internetové stránky HCPLive uvádí, že ženy, které dělají nemají v DHEA, z nichž většina jsou po menopauze, ukazují některé příznaky související se sexem, včetně nedostatku pohlavních mazání a také bolesti v průběhu pohlavního styku, spolu s nižšími než dříve zažil potřebu sexuálních styků.

DHEA výhody, co potřebujete vědět

DHEA není všechno o hormonální steroidní agens. DHEA, který je generován na mysli byl odhalen mít přímé účinky na funkci paměti a centrálního nervového systému, které by mohlo způsobit ostřejší mysl, posílily náladu a také mnohem lepší úrovně výkonu.

DHEA také může zvýšit hladinu inzulínu citlivosti a také pomáhají spalování tuků.

Důkaz navrhne, že DHEA by mohly pomoci léčit deprese, nadměrné hmotnosti, a také osteoporózy. Nicméně, další studie měla podporovat jeho použití pro hormonální problémy, funkce pohlaví související, a také lupus (autoimunitní onemocnění, které má vliv na pokožku a také tělesné orgány).

Klinické studie doporučují, aby se doplňuje s DHEA by mohla přispět ke snížení otoku a zlepšení úrovně inzulínu citlivosti, který umožňuje mnohem lepší správu hladiny cukru v krvi a podmínek, jako je cukrovka a srdeční problémy.

Je rovněž přínosem pro zvýšení syntézy bílkovin zdravé, a proto stavební hustotu kostí a svalové hmoty, napomáhá ke zvýšení výkonu cvičení a také ke snížení bolesti kloubů a také nepohodlí.

Podle zdroje přírodní léky Comprehensive Data DHEA je uvedeno, že je potenciálně užitečné pro tyto problémy:

 1. Stárnutí kůže . Užívání DHEA ústně Zdá se, že zvýšení hustoty epidermální, tvorbu kožního mazu, hydrataci pokožky a redukovat pigmentaci pokožky obličeje u starších mužů a žen
 2. Impotence . Užívání DHEA orálně po dobu 24 týdnů se zdá zvýšit ED, orgasmu funkci, sexuální touhu a celkovou sexuální související úplnou spokojenost chlapů s erektilní dysfunkcí druhé k vysokému krevnímu tlaku. To nemusí být tak užitečné u pacientů s diabetem problémů nebo neurologických onemocnění.
 3. Osteoporóza . Užívání DHEA perorálně 50-100 mg každý den Zdá se, že zvýšení hustoty kostního minerálu (BMD) u starších žen a mužů s oslabením kostí nebo osteopenie.
 4. Schizofrenie . Užívání DHEA ústy Zdá se, že zvýšení jak negativní a pozitivní signály u lidí se schizofrenií. Mohlo by to být mnohem účinnější ve srovnání s dámami u mužů.
 5. Systémový lupus erythematodes (SLE) . Vzájemné působení DHEA orálně v kombinaci s tradiční léčby může pomoci při snižování SLE stavu aktivitu, pravidelnost vzplanutí, a kortikosteroidy dávkách potřebných.

Ještě jedna DHEA výhody:

 • DHEA jako antioxidant
 • DHEA jako regulační orgán hormonální činidla (to pomáhá řídit štítné žlázy a hypofýzy, a také zvyšuje funkci brzlíku)
 • snižuje hladinu cholesterolu
 • Podporuje výrobu lidského rozvoje hormonální činidla
 • Zvyšuje odolnost stimulací aktivity killer buňky
 • Zvyšuje citlivost buněk na inzulín
 • Pomáhá při návratu tělo do rovnovážného stavu po stresu a úzkosti reakce
 • Zlepšuje kognitivní funkce, vývoj kostí, a také libido
 • Zvyšuje náladu tím, že zvyšuje hladinu serotoninu mysli

Prostě, jak DHEA působí v lidském těle?

Tělo dělá DHEA na jeho vlastní a poté transformuje nějaký DHEA na testosteron a také estrogen, požadují dvě silný pohlavní hormonální látky pro několik tělesných funkcí mimo pouhou zábavu.

Tyto hormony jsou nezbytné pro zachování vysoké energetické hladiny, zdravý metabolických procesů, srdce, mozku a kostní zdraví, což je důvod, proč všechny přírodní pokles hladin těchto hormonálních činidel souvisejících se stárnutím obyvatelstva by mohlo způsobit četné nežádoucí příznaky.

I když je to stále nejasné, jak přesně DHEA funguje, vědci věří, že toto je přesně to, co se děje: Distribuce prostřednictvím krevního oběhu v neaktivní formě zvané DHEA sulfát, tento hormon je být aktivní, když přijde do kontaktu s individuální buňky nebo tkáně, která „požadavky“ za to.

V důsledku toho je síran je odstraněn, a také, že je poté převeden na androgeny a estrogeny.

Mezi DHEA je nejvíce přehlíženy, ale důležité funkce by mohla být jeho schopnost protiváha cortisol– při DHEA je hladina kortizolu je vysoká a naopak.

Kortizol, jeden z mála hormonálními látkami, které zvyšují s věkem, způsobuje stres. Když teče na vysoké úrovni po delší množství dobách dobu, může ovlivnit několik tělesných funkcí, sestávající z destruktivní inzulínové rezistence a také endokrinního systému, a hypothalamus.

Zachování zdravé hladiny DHEA pro stárnutí a namáhané lidé by mohli být jeho základní povinností v důsledku své kapacity na snížení hladiny kortizolu.

DHEA dávka je bezpečné místo pro své zdraví a wellnessDHEA dávka je bezpečné místo pro své zdraví a wellness

DHEA doplňky by mohly být výhodné však je vysoce doporučeno požádat o radu od zdravotnického pracovníka před doplněním, a to musí být pravidelně kontrolována laboratorní práci.

Využití vysokých dávek DHEA nemusí být bezpečné. Jednotlivci, kteří mají srdeční potíže, onemocnění jater, cukrovka, vysoký cholesterol, problémy se štítnou žlázou a syndrom polycystických vaječníků a historii srážlivostí problémů by neměly používat DHEA.

Jak můžete vidět, DHEA poskytuje řadu výhod. Stále ještě není vždy mnohem lepší. Je ideální, aby se DHEA doplňky v malých dávkách, zpočátku dát tělu čas na přizpůsobení, pak postupně zvyšovat množství nad mnoha měsíců.

Existuje mnoho různých silné DHEA od 2 mg, 5 mg, 10 mg, 25 mg, 50 mg a 100 Mg– vždy využívají nejdostupnější dávku vhodnou pro vás.

Pokud jste starší, ve srovnání s 25 a také trénovat intenzivně, je tu dobrá šance, že vaše hladina DHEA jsou sub par. Pokus o převzetí 50 až 100 miligramů DHEA dvakrát denně zvýšit svůj testosteron a hladiny IGF-1, zvýšení svalové hmoty rozměr, tají i více tělesného tuku, a také zvýšit svůj základní zdravotní péči a také pohodu.

Má DHEA může mít nežádoucí účinky, pro muže a ženy?

Má DHEA může mít nežádoucí účinky, pro muže a ženy?Vzhledem k tomu, hladiny DHEA vliv hormonů, může vytvářet jiné příznaky. Většina nežádoucích účinků je lehké, jako migrény, vyčerpání, poruchy spánku, jakož i přetížení.

Vysoká dávka DHEA může zvýšit riziko některých druhů rakoviny, které jsou ovlivněny hormony, jako rakovin buněk poprsí, vaječníků a prostaty.

Ten chlap může dojít k zánětu prsu, močového ústrojí nutnost, agresivitu, nebo se snížil rozměr varlat. Opačné výsledky, které by mohly uskutečnit v obou pohlaví patří akné, spánkové potíže, bolesti hlavy, nevolnost nebo zvracení, svědění kůže a stav změny mysli.

Dámy pociťovat příznaky jako mastnou pleť, zvýšený růst vlasů, abnormální hlubokým hlasem, nepravidelná menstruace, menší rozměr prsou a genitálií posílil velikost.

Možné nežádoucí účinky se skládají z vypadávání vlasů, vývoj ochlupení v obličeji (v dam), agresivita, netrpělivost a zvýšení hladiny estrogenu. Blokátory vápníkových kanálů by mohly zvýšit hladiny DHEA, a doplňky by měly být zabráněno ti pomocí síťových vápníku blokátory.

DHEA nesmí být využit by očekával, nebo kojící, ti mladší 18 let nebo využity ty zdravé hladiny DHEA.

Každý, kdo s pozadím rakoviny související s hormony musí zůstat jasné DHEA kvůli možnosti zvýšené hladiny estrogenu. Navíc, lidé s otázkami jater nebo stavem je třeba, aby se zabránilo DHEA doplňky.

DHEA pro tělesné stavby

DHEA pro tělesné stavbyJak jste si pravděpodobně již pochopili, zvýšení anabolické hladiny hormonální činidlo je nejspolehlivější způsob, jak zlepšit svalové hmoty zisky, sílu zisky a hubnutí.

Mezi hlavní proměnné, které stanovují, kolik svalové hmoty člověk může získat, je jejich hladiny testosteronu, jakož i hladina testosteronu bude skutečně vždy ohrozit vaše vedení pro širokou škálu metod.

DHEA je přesně to, co je známé jako prohormone; To je proto, že je zodpovědný za to, steroidní hormony.

Až do teď, je tu malá vědecká podpora pro případ, že užívajících DHEA doplňky mohou zvýšit hladinu testosteronu.

Četné krátké výzkumné studie doporučují, aby DHEA může pomáhat výrobu boost testosteronu a také poskytují řadu výhod (ačkoliv srovnatelná řada výzkumných studií hlásili opak).

DHEA je základní materiál používaný k výrobě všechny steroidní hormony v těle, včetně testosteronu a estrogenu také.

Chcete-li jej staví přímo zvýšení hladiny DHEA může pomoci zvýšit steroidní hormony, jako je testosteron nebo estrogenu se spoléhat na to, co tělo potřebuje.

Teoreticky, pokud byste měli hladinu testosteronu a zvýšil hladinu DHEA, DHEA mohou být vyměněny další množství testosteronu.

DHEA doplňky pomáhají zvýšit štíhlou svalovou hmotu tkání a také podporuje hormonální rovnováhu. Je brána v úvahu bezrizikové absorbováno malé dávky.

Výzkumná studie zveřejněné v časopisu European Journal of Applied Physiology v roce 2013, v němž byla dána osm středního věku kluci DHEA doplnění večer před dokončením je vysoce intenzivní intervalový trénink cvičební program.

Výsledky odhalil, že použití DHEA doplňky objevil na zvýšení hladiny testosteronu a také zabránit tyto úrovně od poklesu v průběhu tréninku.

Různé další vědecká studie o použití DHEA doplňky se skládá z malé studie zveřejněné v časopise Urology v roce 1999.

Pro účely této studie, 40 klientů z erektilní dysfunkce kliniku byly libovolně rozdělen do dvou týmů: první tým vzal doplněk DHEA denně po dobu šesti měsíců, zatímco druhá skupina vzal cukru pilulku ze stejného období.

Ačkoli u pacientů léčených DHEA doplňků došlo k významnému renovaci ve svou schopnost dosáhnout nebo udržet erekci, spisovatelé této studie je na vědomí, že DHEA neovlivnilo hladiny testosteronu.

Pokud uvažujete o použití DHEA zvýšit testosteron, poraďte se svým lékařem před zahájením doplněk režim. Self-ošetření a pobyt jasné z nich nebo odložení společné péče může mít závažné důsledky.

DHEA suplementace pro tělesné stavby

DHEA suplementace pro tělesné stavbyDHEA kulturistika doplňky jsou v současné době navíc výhodnější než kdy jindy, protože odborníci nedávno objevil přesně, jak užitečné to skutečně může být.

DHEA tělo stavební doplňky, jako výsledek, jsou ideální, protože podporují spalování tuků, navíc naklonit růst svalové tkáně a také opravit práce.

DHEA doplňky jsou zvláště výhodné pro lidi ve věku 30 nebo vyšší, jako když se dostaneme tuto věkovou rovnátka, all-přírodní DHEA stupňů začne klesat rostoucí počet se každým rokem.

DHEA může být navíc brát jako doplněk; Pokusili a real DHEA bylo navrhl, lékaři, protože 1980. Skutečnost, že DHEA je přirozeně vyměnil silueta ženy s otevřenou náručí při západu slunce testosteronu dělal to prohormone a dělal to významný doplněk pro sportovce, ale DHEA má příznivé výsledky i před konverzí. Existují dva typy přímého suplementace DHEA, a to buď zubní DHEA (kapslí) nebo transdermální DHEA, což by bylo mléko, které se mohou týkat vaší kůži (podobně, jak muži s nízkou využití testosteronu androgenní náplastí namísto jehel).

Existují dva způsoby, jak třídit výhody suplementace DHEA, tam je přímý přínos (zvýšená produkt DHEA), po které existují nepřímé výhody mají zvýšenou krém DHEA.

Vzhledem k tomu, DHEA zvyšuje produkci testosteronu, můžete přičíst všechny výhody zvýšeného testosteronu na DHEA doplnění.

Posílen testosteron by mohla zvýšit syntézu svalové tkáně zdravé bílkovin, což vede k větší svalové hmoty a také zvýšenou pevnost zisky.

Roce 2012 výzkum Nordstrom et al. zjištěno, že zvýšené hladiny testosteronu (od testosteronu) mělo za následek větší svalové hmoty tkáně, a snížení hladiny tělesného tuku v profesionálních sportovců. Výzkumné studie ukazují, že DHEA doplňky by mohly vytvořit vynikající výsledky v příslušné dávce.

Zvýšen testosteron by vás navíc pomoci k odpočinku daleko lépe (který bude pomáhat řídit chutě, podpořit náladu, nižší napětí a zvýšení fyzické výkonnosti), zlepšit náladu, a také kognitivní účinnost (zvýšení produkce volby, krátké i dlouhodobé paměti, a také řešení problémů), a zvýšit sexuální touhy a také zvýší mobilitu spermií.

Top 4 DHEA kulturistika doplňky 2019

DHEA funguje jako přirozený anabolický steroid, protože to zvyšuje výrobu fyzického vývoje hormonálních látek, které pomohou rozvíjet svalové hmoty a také bojovat proti hromadění tuku. To je důvod, proč je typ doplňkem je prominentní mezi sportovci a také kulturisty.

Přímo tady top 4 DHEA kulturistika doplňky 2019

1. DRILL MASTER

DRILL MASTER from Marine MuscleDRILL MASTER od Marine Muscle vytvořeného je právní dianabol steroid alternativa, která má funkci pro zvýšení retence dusíku a také zapalovací efektivní anabolický stav ve vašem těle pro nárůst svalové hmoty.

DRILL MASTER doporučeno pro jednotlivce v SPOJENÝCH STÁTŮ, kteří hledají rychlé svalové zisk tkání a také eruptivnímu sílu. DRILL MASTER je navíc vhodná jako jeden zákonné steroid pro lidi, kteří si chtějí udržovat své výhody, mezi cvičení nebo tréninkového cyklu.

Číst  Marine Muscle Drill recenzi mistr: nový bezpečného a legálního dbol Dianabol vyrobený v USA

DRILL MASTER Rovněž obsahuje 10 mg DHEA pro kulturistiku, které mohou pomoci tělu zvýšit své stupňů testosteronu pro výbušné svalové zisky.

DRILL MASTER by masivně zvýšit způsobu syntézy proteinu, který umožňuje tělu výrazně zvýšit množství dusíku, které zachová ve svalových buňkách.

Zvýšení množství dusíku by mohl způsobit zvýšení zdravých bílkovin pro vývoj svalové tkáně být větší. Jen pár krátkých týdnů, budete určitě vidět rozeznatelné zisky, ale i cítit ještě naživu a pod kontrolou.

Pod prospěch DRILL MASTER od Marine Muscle:

 • Získávají svou svalovou hmotu méně komplikované a rychleji
 • Zvýšit svou houževnatost a vytrvalost
 • Podporovat retenci dusíku ve svalu
 • Zlepšit zaměření a také řídit během tréninku
 • Zvyšovat hladinu testosteronu na maximální výkon
 • Bezpečný a žádné negativní účinky Dianabol
 • 100% zákonné dianabol volba steroid

Více informací o DRILL MASTER

2. ENDURO

ENDURO je jedním ze zákonného deka-Durabolin steroidů alternativa pomáhají neutralizovat vaše slabost, vyčerpání a zdůvodnění.

Vysoká dávka body building steroid, který zvyšuje vaše retence dusíku a urychluje proces zisky.

ENDURO také zahrnuje 100 mg DHEA kulturistika dávkování pro výrobu testosteronu, aby vám intenzivnímu vývoji svalstva s houževnatostí výhody.

ENDURO s vybral složkami pomáhá tělu napumpovat syntézu bílkovin budovat své svalové hmoty tkáně.

ENDURO navíc zvyšuje červené výrobní krve nést ještě více kyslíku do vaší svalové hmoty. Vzhledem k tomu, s možností více kyslíku, můžete získat trénovat sami již s rychlejším zotavení ve srovnání s dříve, než ji konzumovat.

Různé jiné funkce ENDURO, bude to určitě zvyšuje syntézu kolagenu, který zodpovědný za posílení šlach v těle i šlachy. ENDURO pomůže uklidnit a zmírnit rozšířené bolí klouby.

ENDURO vytvořený speciálně pro americké jednotlivce a 100% bez rizika. Right Here výhodyENDURO od Marine Muscle:

 • Zlepšení vytrvalosti s eruptivní vytrvalosti a síly
 • Získávají velkou svalovou tkáň a také větší rozměr
 • Nižší bolesti kloubů
 • Štít vaše svalové zisk, zatímco taje vaše tuk
 • Rychlejší rekuperace pro následující cvičení
 • Rychlejší výsledek asi 3 až 4 týdny
 • Žádná deka-Durabolin vedlejší účinky
 • 100% zákonné deka-Durabolin volba steroid

Více informací o ENDURO

3. TROOPER

TROOPER od Marine MuscleTestosteron je hormon, obvykle u mužů těle. To má vliv na svalové hmoty tkáně.

Marine Muscle vytvořil zákonný sustanon steroid alternativy by se jmenuje TROOPER , Je to hardcore kulturistika steroid možnost zvýšit hladinu testosteronu, svalové hmoty, a také svou houževnatostí.

Číst  Marine Muscle Trooper Testosteron Booster Review: seznam složek, výhody, cenu, a jak to funguje

TROOPER je vědecky vytvořen s cílem zvýšit luteinizačního hormonální činidlo a také výrobu testosteronu.

TROOPER obsahoval 100% čistý Tribulus terrestris podstatu a také standardizovaný na 45% saponinů, plus  10 mg testosteronu stimulující DHEA na tělesné stavby . Z toho vyplývá, že steroidy dát vzorec koncentrát je dvakrát než různými jinými názvy.

Saponiny zvýší luteinizačního hormonální látku v těle, které zvýší váš produkci testosteronu.

Výsledkem rostoucí životní náklady Testosteron je cítíte se být silnější, zvýšit svalovou tkáň enormně, a má krátký čas na zotavení na příští cvičení zasedání.

Pod výhodu TROOPER je nutné získat:

 • Právní sustanon steroid alternativní
 • Zvyšovat hladinu testosteronu na maximum
 • Pomůže dosáhnout svalové zisk
 • Výbušná síla, vytrvalost stoupat a také vytrvalost
 • Rychlejší doba hojení pro další vzdělávání
 • Zvyšte svou sexuální výkonnost
 • Žádný požadavek na předpis
 • Příčina 2 týdny nebo méně
 • Free sustanon vedlejší účinky

Více informací o TROOPER

4. WINGER (Zákonné Winstrol steroid volba)

Winstrol nebo stanozolol je jedním z jedné z nejpopulárnějších a také známých anabolických steroidů dnes. Několik kulturisté využívají Winstrol pro zvýšení efektivity, ale i jako řezné zástupce, zatímco hubnutí.

Nicméně, po použití winstrol v určitém čase, několik objevené škodlivé účinky zkušený nástávbářem jako je zvyšování hladiny cholesterolu, velmi škodlivé pro játra, akné, vypadávání vlasů, a také by mohlo dojít k poškození feminineness samice.

Oprávněný winstrol steroid výběr z mořských Muscle je WINGER , WINGER navrženy tak, aby pomohla karosářské získat Winstrol výhodu bez poškození nežádoucí účinky, které měly 500mcg pregnenolonu, silný předchůdce aldosteronu, DHEA a testosteron.

WINGER radí lidem nebo kulturista, že zájem o dosažení štíhlé tělo, zatímco v řezání období. WINGER zvýší vaši sílu na delší cvičení ve srovnání s dříve.

Budou určitě zvýší vaši energii, výkonnost, vytrvalost a zvýšit prokrvení pro doručování velký úbytek na váze.

WINGER jsou v podstatě chrání svalovou hmotu tkáně a houževnatost, a také se jedná o vynikající charakteristiku, zatímco na kalorie omezen dietního režimu.

WINGER výhody:

 • Bezpečné a také zákonné Winstrol steroid volby v USA
 • Zlepšuje prokrvení a také mužnost
 • Zlepšit vytrvalost a také energii pro delší trénink
 • Poskytuje vám s roztrhaný těla
 • Vrhnout tuk bez prolití svalovou hmotu
 • Žádné nepříznivé účinky Winstrol

Více informací o WINGER

Závěry týkající DHEA pro tělesné stavby

DHEA je základní sloučenina, která se využívá, aby se všechny steroidní hormony v těle.

DHEA je přirozeně se vyskytující hormonální činidlo, a to buď požádat o dávky sám o sobě, nebo by mohly přeměnit oba testosteron nebo estrogen v závislosti na potřebě organismu.

Pro muže, DHEA je s největší pravděpodobností k výměně testosteron a je výborná pro zvýšení svalové hmoty, zvýšení důvěry, zvýšit stav mysli, zlepšuje průtok krve do svých „důležitých“ tělesných orgánů ke zvýšení sexuální touhy, výkonu a také spokojenost.

U starších žen DHEA pomáhá vyrovnat hormonální změny související s věkem udržováním hormonální hladiny ženštější, který pomáhá zlepšovat a podporovat stav mysli, chrání proti přibývání na váze, teplé záblesků a kostní odvápnění, zvýšit vysokou kvalitu odpočinku, zvýšení energetické hladiny, zlepšují pružnost pokožky a také udržet genitální elasticitu a také mazání (zajištění proti mučivou pohlaví a zvyšující úplné spokojenosti).

DHEA pro tělesné stavby nemusí být autorizovaným materiál pro celou řadu sportovních organizací a také organizací, a je v současné době na WADA zakázal kontrolní seznam materiálů; zkontrolujte se spolehlivým těle vaší organizace před využitím DHEA doplňků.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.