site
stats

DHEA pre prehľad kulturistiky: nízke DHEA príznaky, výhody a doplnky

Dehydroepiandrosterón (DHEA) ďalej nazýva androstenolone alebo prasterón je endogénna steroidné hormonálne činidlo, ktorý je generovaný v nadobličkách, pohlavné žľazy a mozgu.

DHEA sa transformuje v tele androstendiónu, ktorý potom môže byť zmenený priamo buď do testosterón alebo estrónu (estrogénové hormonálna agenta) kulturistika doplnky sa zvyčajne pridáva ako rast svalovej hmoty alebo kúrenie tuku.

DHEA je jedným z najviac bohatej androgénny hormón produkovaný v nadobličkách, a tiež, že je telo stavitelia a športovcov veľmi dôležité. V oboch mužov a žien, pohlavné hormóny estrogén a testosterón závisieť na DHEA.

Pri použití v správnych dávkach, DHEA je vynikajúci pre telesnej stavby. S akýmkoľvek druhom alebo hormónu alebo zlúčeniny, keď využil správne, že by mohlo spôsobiť problémy.

Čo je DHEA (dehydroepiandrosterón)?

What is DHEA (dehydroepiandrosterone)?
DHEA (Dehydroepiandrosterone)

DHEA (Dehydroepiandrosterone), je hormonálna steroid prostriedok vyrobený z cholesterolu a tiež produkované nadobličiek. DHEA vedie k produkcii androgénov aj estrogény (muž a žena sex hormonálne látky).

DHEA je základným produktom využil na vytvorenie všetky steroidné hormóny v tele, vrátane testosterónu a estrogénu. DHEA je potrebná na vnútorný alarm “opravy kancelárskej” tela sa tomu dá hovoriť áno.

Dehydroepiandrosterón (DHEA) je vyrobená v kontinuálnych cykloch od nadobličiek. Je vyrobené z cholesterolu, pod vplyvom adrenokortikotropného hormónu z hypofýzy.

Postarší ľudí Guy vo všetkých vekových skupín má oveľa viac DHEA v porovnaní s dámami.

Hladiny DHEA zvýšiť až do našej polovice do konca 20. Potom sa postupne začína klesať.

DHEA doplnky sú využili niektorí ľudia, ktorí sa domnievajú, že by mohol zvýšiť sexuálny apetít, budovať svalovú tkanivo, boj s výsledkami starnutia, a tiež podporovať niektoré wellness problémy.

DHEA nerovnováha: Ako je možné hladiny DHEA vplyv na vaše telo?

Hladiny DHEA prirodzene začne klesať po dosiahnutí veku 30, čo je presne to, kedy začať niekoľko dospelí zažiť priberanie na váhe, pomalosť, zníženie libida a tiež rôzne ďalšie príznaky a symptómy vyvolanými vyššiu úroveň opuchy.

Stupne znížiť rýchlejšie u žien.

Každým rokom života po dosiahnutí veku 30, DHEA strata urýchľuje. V čase, keď sa človek dostane do veku o 75, ktoré produkujú len asi 10 až 20 percent z pôvodného DHEA sú vyvinuté vo svojej mladosti.

Vzhľadom k tomu, hladiny DHEA klesá s vekom, dôkaz ukazuje, že dospelí vo veku nad 30 získanie alebo produkovať viac DHEA kochať oveľa lepšie zabezpečenie proti mnohých ochorení súvisiacich s vekom a tiež stratou fyzických funkcií.

Nižšie úrovne hormonálne prípravky, vrátane DHEA, tiež predpovedajú osudovosť skôr u starších dospelí.

názor ešte jeden vedec uvedené, že hladiny DHEA zmenšiť dôsledku dlhodobého napätia. Veľa ľudí vo veku medzi dvadsiatimi majú hladinu DHEA, a tiež niektorí jednotlivci v ich osemdesiatych rokoch boli objavené mať pravidelnú produkciu DHEA.

Znížená hladina DHEA sú spojené so starnutím a nejakým ochorením, ako je mentálna anorexia, druh dvoch diabetických otázok, ako aj HIV. U starších mužov, ktoré majú hladiny DHEA je tiež spojená s vyššou možnosťou k úmrtiu.

Keď vaše telo neprodukuje dostatočné DHEA, ako ste veku, môžete zaznamenať niektoré nepríjemné príznaky:

1. Znížené imunitný systém

Imunitný systém je ohrozená so zvýšenou hrozbou infekcií, najmä rakovín buniek, alergie a autoimunitné ochorenia. použitie cukru a funkcie inzulínu sa mení s výslednými vyššie hladiny glukózy v krvi.

Početní výskumníci uvádzajú, že DHEA môže zvýšiť imunitnú funkciu. Hoci to nebolo dobre skúmaná u ľudí, ponúkaná výskum uvádza, že DHEA by mohli zlepšiť imunitný systém, najmä v starobe.

2. Strata napájania

Vaša úroveň energie by mohla klesnúť, ak máte čo do činenia s DHEA nedostatku. Nízke hladiny DHEA by mohli spôsobiť, že sa vrhnúť aj hrúbku kostí a tiež svalovej hmoty, ktoré si môžete nechať pocit slabosti, vyčerpaný a tiež mimoriadne náchylný k zraneniam, ako sú kostná trhlín.

National Institutes of Health hlási, že DHEA doplnky sú občas využili k boju svalovej slabé miesto a na zvýšenie imunity.

3. Štátne úprav mysle alebo klinickej depresie

Varianty hormónov a tiež vyčerpaním, že budete mať, keď vaše DHEA klesá mohol vytvoriť stav zmien mysle spolu s posuny vo vašej fyzickej wellness. Úzkosť nie je nezvyčajné u žien, ktorých DHEA úrovne sú.

NIH zaznamenáva, že výskumná štúdia vykonaná na DHEA doplnkov pre liečbu klinickú depresiu vyvolalo skutočný klinický dôkaz.

4. Sex súvisiace s príznakmi

Zdravotnícki pracovníci internetové stránky HCPLive uvádza, že ženy, ktoré robia nemajú v DHEA, z ktorých väčšina sú po menopauze, ukazujú niektoré príznaky súvisiace so sexom, vrátane nedostatku pohlavných mazanie a tiež bolesti v priebehu pohlavného styku, spolu s nižšími ako predtým zažil potrebu sexuálnych stykov.

DHEA výhody, čo potrebujete vedieť

DHEA nie je všetko o hormonálnu steroidné agens. DHEA, ktorý je generovaný na mysli bol odhalený mať priame účinky na funkciu pamäti a centrálneho nervového systému, ktoré by mohlo spôsobiť ostrejšie myseľ, posilnili náladu a tiež oveľa lepšie úrovne výkonu.

DHEA tiež môže zvýšiť hladinu inzulínu citlivosti a tiež pomáhajú spaľovanie tukov.

Dôkaz navrhne, že DHEA by mohli pomôcť liečiť depresie, nadmernej hmotnosti, a tiež osteoporózy. Avšak, ďalšie štúdie mala podporovať jeho použitia pre hormonálne problémy, funkcia pohlavia súvisiace, a tiež lupus (autoimunitné ochorenie, ktoré má vplyv na pokožku a tiež telesné orgány).

Klinické štúdie odporúčajú, aby sa dopĺňa s DHEA by mohla prispieť k zníženiu opuchu a zlepšenie úrovne inzulínu citlivosti, ktorý umožňuje oveľa lepšiu správu hladiny cukru v krvi a podmienok, ako je cukrovka a srdcové problémy.

Je tiež prínosom pre zvýšenie syntézy bielkovín zdravé, a preto stavebné hustotu kostí a svalovej hmoty, napomáha k zvýšeniu výkonu cvičenia a tiež k zníženiu bolesti kĺbov a tiež nepohodlie.

Podľa zdroja prírodné lieky Comprehensive Data DHEA je uvedené, že je potenciálne užitočné pre tieto problémy:

 1. Starnutie kože . Užívanie DHEA ústne Zdá sa, že zvýšenie hustoty epidermálne, tvorbu kožného mazu, hydratáciu pokožky a redukovať pigmentáciu pokožky tváre u starších mužov a žien
 2. Impotencia . Užívanie DHEA orálne počas 24 týždňov sa zdá zvýšiť ED, orgazmu funkciu, sexuálnu túžbu a celkovú sexuálnu súvisiace úplnú spokojnosť chlapov s erektilnou dysfunkciou druhej k vysokému krvnému tlaku. To nemusí byť tak užitočné u pacientov s diabetom problémov alebo neurologických ochorení.
 3. Osteoporóza . Užívanie DHEA perorálne 50-100 mg každý deň Zdá sa, že zvýšenie hustoty kostného minerálu (BMD) u starších žien a mužov s oslabením kosťou alebo osteopénie.
 4. Schizofrénie . Užívanie DHEA ústami Zdá sa, že zvýšenie ako negatívne a pozitívne signály u ľudí so schizofréniou. Mohlo by to byť oveľa účinnejšie v porovnaní s dámami u mužov.
 5. Systémový lupus erythematosus (SLE) . Vzájomné pôsobenie DHEA orálne v kombinácii s tradičnej liečby môže pomôcť pri znižovaní SLE stave aktivitu, pravidelnosť vzplanutia, a kortikosteroidy dávkach potrebných.

Ešte jedna DHEA výhody:

 • DHEA ako antioxidant
 • DHEA ako regulačný orgán hormonálne činidlá (to pomáha riadiť štítnej žľazy a hypofýzy, a tiež zvyšuje funkciu týmusu)
 • znižuje hladinu cholesterolu
 • Podporuje výrobu ľudského rozvoja hormonálnej činidlá
 • Zvyšuje odolnosť stimuláciou aktivity killer bunky
 • Zvyšuje citlivosť buniek na inzulín
 • Pomáha pri návrate telo do rovnovážneho stavu po strese a úzkosti reakcie
 • Zlepšuje kognitívne funkcie, vývoj kostí, a tiež libido
 • Zvyšuje náladu tým, že zvyšuje hladinu serotonínu mysle

Jednoducho, ako DHEA pôsobí v ľudskom tele?

Telo robí DHEA na jeho vlastné a potom transformuje nejaký DHEA na testosterón a tiež estrogén, požadujú dve silný pohlavný hormonálne látky pre niekoľko telesných funkcií mimo obyčajnou zábavu.

Tieto hormóny sú nevyhnutné pre zachovanie vysokej energetickej hladiny, zdravý metabolických procesov, srdca, mozgu a kostnej zdravie, čo je dôvod, prečo všetky prírodné pokles hladín týchto hormonálnych činidiel súvisiacich s vekom by mohlo spôsobiť početné vedľajšie príznaky.

Aj keď je to stále nejasné, ako presne DHEA funguje, vedci veria, že toto je presne to, čo sa deje: Distribúcia prostredníctvom krvného obehu v neaktívnej forme zvanej DHEA sulfát, tento hormón je byť aktívny, keď príde do kontaktu s individuálnou bunky alebo tkanivá, ktorá “požiadavky” za to.

V dôsledku toho je síran je odstránený, a tiež, že je potom prevedený na androgény a estrogény.

Medzi DHEA je najviac prehliadané, ale dôležité funkcie by mohla byť jeho schopnosť protiváha cortisol– pri DHEA je hladina kortizolu je vysoká a naopak.

Kortizol, jeden z mála hormonálnymi látkami, ktoré zvyšujú s vekom, spôsobuje stres. Keď tečie na vysokej úrovni po dlhšiu množstvo dobách dobu, môže ovplyvniť niekoľko telesných funkcií, pozostávajúce z deštruktívne inzulínovej rezistencie a tiež endokrinného systému, a hypotalamus.

Zachovanie zdravé hladiny DHEA pre starnutie a namáhané ľudia by mohli byť jeho základnou povinnosťou v dôsledku svojej kapacity na zníženie hladiny kortizolu.

DHEA dávka je bezpečné miesto pre svoje zdravie a wellnessDHEA dávka je bezpečné miesto pre svoje zdravie a wellness

DHEA doplnky by mohli byť výhodné však je vysoko odporúča požiadať o radu od zdravotníckeho pracovníka pred doplnením, a to musí byť pravidelne kontrolovaná laboratórne prácu.

Využitie vysokých dávok DHEA nemusí byť bezpečné. Jednotlivci, ktorí majú srdcové ťažkosti, ochorenia pečene, cukrovka, vysoký cholesterol, problémy so štítnou žľazou a syndróm polycystických vaječníkov a históriu zrážanlivosťou problémov by nemali používať DHEA.

Ako môžete vidieť, DHEA poskytuje rad výhod. Stále ešte nie je vždy oveľa lepšie. Je ideálne, aby sa DHEA doplnky v malých dávkach, spočiatku dať telu čas na prispôsobenie, potom postupne zvyšovať množstvo nad mnohých mesiacov.

Existuje mnoho rôznych silné DHEA od 2 mg, 5 mg, 10 mg, 25 mg, 50 mg a 100 Mg– vždy využívajú najdostupnejší dávku vhodnú pre vás.

Ak ste starší, v porovnaní s 25 a tiež trénovať intenzívne, je tu dobrá šanca, že vaša hladina DHEA sú sub par. Pokus o prevzatie 50 až 100 miligramov DHEA dvakrát denne zvýšiť svoj testosterón a hladiny IGF-1, zvýšenie svalovej hmoty rozmer, tají aj viac telesného tuku, a tiež zvýšiť svoj základnú zdravotnú starostlivosť a tiež pohodu.

Má DHEA môže mať nežiaduce účinky, pre mužov a ženy?

Má DHEA môže mať nežiaduce účinky, pre mužov a ženy?Vzhľadom k tomu, hladiny DHEA vplyv hormónov, môže vytvárať iné príznaky. Väčšina nežiaducich účinkov je ľahké, ako migrény, vyčerpania, poruchy spánku, ako aj preťaženie.

Vysoká dávka DHEA môže zvýšiť riziko niektorých druhov rakoviny, ktoré sú ovplyvnené hormóny, ako rakovín buniek poprsie, vaječníkov a prostaty.

Ten chlap môže dôjsť k zápalu prsníka, močového ústrojenstva nutnosť, agresivitu, alebo sa znížil rozmer semenníkov. Opačné výsledky, ktoré by mohli uskutočniť v oboch pohlaví patrí akné, spánkové ťažkosti, bolesti hlavy, nevoľnosť alebo vracanie, svrbenie kože a stav zmeny mysle.

Dámy pociťovať príznaky ako mastnú pleť, zvýšený rast vlasov, abnormálne hlbokým hlasom, nepravidelná menštruácia, menší rozmer pŕs a genitálií posilnil veľkosť.

Možné vedľajšie účinky sa skladajú z vypadávanie vlasov, vývoj ochlpenia v tvári (v dam), agresivita, netrpezlivosť a zvýšenie hladiny estrogénu. Blokátory kalciových kanálov by mohli zvýšiť hladiny DHEA, a doplnky by mali byť zabránené tí pomocou sieťových vápnika blokátory.

DHEA nesmie byť využitý by očakával, alebo dojčiace, tí mladší 18 rokov alebo využité tie zdravé hladiny DHEA.

Každý, kto s pozadím rakoviny súvisiace s hormónmi musí zostať jasné DHEA kvôli možnosti zvýšenej hladiny estrogénu. Navyše, ľudia s otázkami pečene alebo stavom je potrebné, aby sa zabránilo DHEA doplnkami.

DHEA pre telesnej stavby

DHEA pre telesnej stavbyAko ste si pravdepodobne už pochopili, zvýšenie anabolické hladiny hormonálnu činidlo je najspoľahlivejší spôsob, ako zlepšiť svalovej hmoty zisky, silu zisky a chudnutie.

Medzi hlavné premenné, ktoré stanovujú, koľko svalovej hmoty človek môže získať, je ich hladiny testosterónu, ako aj hladina testosterónu bude skutočne vždy ohroziť vaše vedenie pre širokú škálu metód.

DHEA je presne to, čo je známe ako prohormone; To je preto, že je zodpovedný za to, steroidné hormóny.

Až do teraz, je tu malá vedecká podpora pre prípad, že užívajúcich DHEA doplnky môžu zvýšiť hladinu testosterónu.

Početné krátke výskumné štúdie odporúčajú, aby DHEA môže pomáhať výrobu boost testosterónu a tiež poskytujú množstvo výhod (hoci porovnateľná rad výskumných štúdií hlásili opak).

DHEA je základný materiál používaný na výrobu všetky steroidné hormóny v tele, vrátane testosterónu a estrogénu tiež.

Ak ho chcete stavia priamo zvýšenie hladiny DHEA môže pomôcť zvýšiť steroidné hormóny, ako je testosterón alebo estrogénu sa spoliehať na to, čo telo potrebuje.

Teoreticky, ak by ste mali hladinu testosterónu a zvýšil hladinu DHEA, DHEA môžu byť vymenené ďalšie množstvo testosterónu.

DHEA doplnky pomáhajú zvýšiť štíhlu svalovú hmotu tkanív a tiež podporuje hormonálnu rovnováhu. Je brána do úvahy bezrizikových absorbované malé dávky.

Výskumná štúdie uverejnenej v časopise European Journal of Applied Physiology v roku 2013, v ktorom bolo dané osem stredného veku chlapci DHEA doplnenie večer pred dokončením je vysoko intenzívny intervalový tréning cvičebný program.

Výsledky odhalil, že použitie DHEA doplnky objavil na zvýšenie hladiny testosterónu a tiež zabrániť tieto úrovne od poklesu v priebehu tréningu.

Rôzne ďalšie vedecká štúdia o použití DHEA doplnky sa skladá z malej štúdie uverejnenej v časopise Urology v roku 1999.

Na účely tejto štúdie, 40 klientov z erektilnej dysfunkcie kliniku boli ľubovoľne rozdelený do dvoch tímov: prvý tím vzal doplnok DHEA denne po dobu šiestich mesiacov, zatiaľ čo druhá skupina vzal cukru pilulku z rovnakého obdobia.

Hoci u pacientov liečených DHEA doplnkov došlo k významnému renovácii vo svoju schopnosť dosiahnuť alebo udržať erekciu, spisovatelia tejto štúdie je na vedomie, že DHEA neovplyvnilo hladiny testosterónu.

Ak uvažujete o použití DHEA zvýšiť testosterón, poraďte so svojím lekárom pred začatím doplnok režim. Self-ošetrenie a pobyt jasné z nich alebo odloženie spoločnej starostlivosti môže mať závažné dôsledky.

DHEA suplementácia pre telesnej stavby

DHEA suplementácia pre telesnej stavbyDHEA kulturistika doplnky sú v súčasnej dobe navyše výhodnejšie ako inokedy, pretože odborníci nedávno objavil presne, ako užitočné to skutočne môže byť.

DHEA telo stavebné doplnky, ako výsledok, sú ideálne, pretože podporujú spaľovanie tukov, navyše nakloniť rast svalového tkaniva a tiež opraviť práce.

DHEA doplnky sú obzvlášť výhodné pre ľudí vo veku 30 alebo vyšší, ako keď sa dostaneme túto vekovú rovnátka, all-prírodné DHEA stupňov začne klesať rastúci počet sa každým rokom.

DHEA môže byť navyše brať ako doplnok; Pokúsili a real DHEA bolo navrhol, lekári, pretože 1980. Skutočnosť, že DHEA je prirodzene vymenil silueta ženy s otvorenou náručou pri západe slnka testosterónu robil to prohormone a robil to významný doplnok pre športovcov, ale DHEA má priaznivé výsledky aj pred konverziou. Existujú dva typy priameho suplementácia DHEA, a to buď zubné DHEA (kapsúl) alebo transdermálna DHEA, čo by bolo mlieko, ktoré sa môžu týkať vašej koži (podobne, ako muži s nízkou využitie testosterónu androgénnej náplastí namiesto ihiel).

Existujú dva spôsoby, ako triediť výhody suplementácia DHEA, tam je priamy prínos (zvýšená produkt DHEA), po ktorej existujú nepriame výhody majú zvýšenú krém DHEA.

Vzhľadom k tomu, DHEA zvyšuje produkciu testosterónu, môžete pripočítať všetky výhody zvýšeného testosterónu na DHEA doplnenie.

Posilnený testosterón by mohla zvýšiť syntézu svalového tkaniva zdravé bielkovín, čo vedie k väčšej svalovej hmoty a tiež zvýšenú pevnosť zisky.

Roku 2012 výskum Nordstrom et al. zistené, že zvýšené hladiny testosterónu (od testosterónu) malo za následok väčšiu svalovej hmoty tkaniva, a zníženie hladiny telesného tuku v profesionálnych športovcov. Výskumné štúdie ukazujú, že DHEA doplnky by mohli vytvoriť vynikajúce výsledky v príslušnej dávke.

Zvýšený testosterón by vás navyše pomôcť k odpočinku ďaleko lepšie (ktorý bude pomáhať riadiť chute, podporiť náladu, nižšie napätie a zvýšenie fyzickej výkonnosti), zlepšiť náladu, a tiež kognitívne účinnosť (zvýšenie produkcie voľby, krátke i dlhodobej pamäte, a tiež riešenie problémov), a zvýšiť sexuálnej túžby a tiež zvýši mobilitu spermií.

Top 4 DHEA kulturistika doplnky 2020

DHEA funguje ako prirodzený anabolický steroid, pretože to zvyšuje výrobu fyzického vývoja hormonálnych látok, ktoré pomôžu rozvíjať svalovej hmoty a tiež bojovať proti hromadeniu tuku. To je dôvod, prečo je typ doplnkom je prominentný medzi športovcami a tiež kulturistov.

Priamo tu top 4 DHEA kulturistika doplnky 2020

1. DRILL MASTER

DRILL MASTER from Marine MuscleDRILL MASTER od Marine Muscle vytvoreného je právny dianabol steroid alternatíva, ktorá má funkciu pre zvýšenie retencie dusíka a tiež zapaľovacie efektívne anabolický stav vo vašom tele pre nárast svalovej hmoty.

DRILL MASTER doporučené pre jednotlivca v Spojených štátoch, ktoré hľadajú rýchle svalové zisk tkanív a tiež eruptívnemu silu. DRILL MASTER je navyše vhodná ako jeden zákonné steroid pre ľudí, ktorí si chcú udržiavať svoje výhody, medzi cvičenie alebo tréningového cyklu.

Čítať  Marine Muscle Drill recenziu majster: nový bezpečného a legálneho dbol Dianabol vyrobený v USA

DRILL MASTER Taktiež obsahuje 10 mg DHEA pre kulturistiku, ktoré môžu pomôcť telu zvýšiť svoje stupňov testosterónu pre výbušné svalovej zisky.

DRILL MASTER by masívne zvýšiť spôsobu syntézy proteínu, ktorý umožňuje telu výrazne zvýšiť množstvo dusíka, ktoré zachová vo svalových bunkách.

Zvýšenie množstva dusíka by mohol spôsobiť zvýšenie zdravých bielkovín pre vývoj svalového tkaniva byť väčšia. Len pár krátkych týždňov, budete určite vidieť rozoznateľné zisky, ale aj cítiť ešte nažive a pod kontrolou.

pod prospech DRILL MASTER od Marine Muscle:

 • Získavajú svoju svalovú hmotu menej komplikované a rýchlejšie
 • Zvýšiť svoju húževnatosť a vytrvalosť
 • Podporovať retenciu dusíka vo svale
 • Zlepšiť zameranie a tiež riadiť počas tréningu
 • Zvyšovať hladinu testosterónu na maximálny výkon
 • Bezpečný a žiadne negatívne účinky Dianabol
 • 100% zákonnej dianabol voľba steroid

Viac informácií o DRILL MASTER

2. ENDURO

ENDURO je jedným zo zákonného deka-Durabolin steroidov alternatíva pomáhajú neutralizovať vaše slabosť, vyčerpanie a zdôvodnenie.

Vysoká dávka body building steroid, ktorý zvyšuje vaše retencia dusíka a urýchľuje proces zisky.

ENDURO tiež zahŕňa 100 mg DHEA kulturistika dávkovanie pre výrobu testosterónu, aby vám intenzívnemu vývoju svalstva s húževnatosťou výhody.

ENDURO s vybral zložkami pomáha telu napumpovať syntézu bielkovín budovať svoje svalovej hmoty tkaniva.

ENDURO navyše zvyšuje červenej výrobné krvi niesť ešte viac kyslíka do vašej svalovej hmoty. Vzhľadom k tomu, s možnosťou viac kyslíka, môžete získať trénovať sami už s rýchlejším zotavenie v porovnaní s predtým, než ju konzumovať.

Rôzne iné funkcie ENDURO, bude to určite zvyšuje syntézu kolagénu, ktorý zodpovedný za posilnenie šliach v tele i šľachy. ENDURO pomôže upokojiť a zmierniť rozšírené bolia kĺby.

ENDURO vytvorený špeciálne pre amerických jednotlivca a 100% bez rizika. Right Here výhodyENDURO od Marine Muscle:

 • Zlepšenie vytrvalosti s eruptivní vytrvalosti a sily
 • Získavajú veľkú svalové tkanivo a tiež väčší rozmer
 • Nižšia bolesti kĺbov
 • Štít vaša svalovej zisk, zatiaľ čo topí vaše tuk
 • Rýchlejšie rekuperácie pre nasledujúce cvičenia
 • Rýchlejšie výsledok asi 3 až 4 týždne
 • Žiadna deka-Durabolin vedľajšie účinky
 • 100% zákonnej deka-Durabolin voľba steroid

Viac informácií o ENDURO

3. TROOPER

TROOPER od Marine MuscleTestosterón je hormón, obvykle u mužov tele. To má vplyv na svalovej hmoty tkaniva.

Marine Muscle vytvoril zákonný sustanon steroid alternatívy by sa volá TROOPER , Je to hardcore kulturistika steroid možnosť zvýšiť hladinu testosterónu, svalovej hmoty, a tiež svojou húževnatosťou.

Čítať  Marine Muscle Trooper Testosterón Booster Review: zoznam zložiek, výhody, cenu, a ako to funguje

TROOPER je vedecky vytvorený s cieľom zvýšiť luteinizačného hormonálnej činidlo a tiež výrobu testosterónu.

TROOPER obsahoval 100% čistý Tribulus terrestris podstatu a tiež štandardizovaný na 45% saponínov, plus  10 mg testosterónu stimulujúce DHEA na telesnej stavby . Z toho vyplýva, že steroidy dať vzorec koncentrát je dvakrát než rôznymi inými názvami.

Saponíny zvýši luteinizačného hormonálnu látku v tele, ktoré zvýšia váš produkciu testosterónu.

Výsledkom rastúce životné náklady Testosterón je cítite sa byť silnejší, zvýšiť svalové tkanivo enormne, a má krátky čas na zotavenie na budúci cvičenie zasadnutí.

pod výhodu TROOPER je nutné získať:

 • Právne sustanon steroid alternatívne
 • Zvyšovať hladinu testosterónu na maximum
 • Pomôže dosiahnuť svalovej zisk
 • Výbušná sila, vytrvalosť stúpať a tiež vytrvalosť
 • Rýchlejšie doba hojenia pre ďalšie vzdelávanie
 • Zvýšte svoju sexuálnu výkonnosť
 • Žiadna požiadavka na predpis
 • Príčina 2 týždne alebo menej
 • Free sustanon vedľajšie účinky

Viac informácií o TROOPER

4. WINGER (Zákonné Winstrol steroid voľba)

Winstrol alebo stanozolol je jedným z jednej z najpopulárnejších a tiež známych anabolických steroidov dnes. Niekoľko kulturisti využívajú Winstrol pre zvýšenie efektivity, ale aj ako rezné zástupca, zatiaľ čo chudnutie.

Avšak, po použití winstrol v určitom čase, niekoľko objavené škodlivé účinky skúsený nadstavbárov ako je zvyšovanie hladiny cholesterolu, veľmi škodlivé pre pečeň, akné, vypadávanie vlasov, a tiež by mohlo dôjsť k poškodeniu feminineness samice.

Oprávnený winstrol steroid výber z morských Muscle je WINGER , WINGER navrhnuté tak, aby pomohla karosárske získať Winstrol výhodu bez poškodenia nežiaduce účinky, ktoré mali 500mcg pregnenolonu, silný predchodca aldosterónu, DHEA a testosterón.

WINGER radí ľuďom alebo kulturista, že záujem o dosiahnutie štíhle telo, kým v rezanie období. WINGER zvýši vašu silu na dlhšie cvičenie v porovnaní s predtým.

Budú určite zvýši vašu energiu, výkonnosť, vytrvalosť a zvýšiť prekrvenie pre doručovanie veľký úbytok na váhe.

WINGER sú v podstate chránia svalovú hmotu tkaniva a húževnatosť, a tiež sa jedná o vynikajúci charakteristiku, zatiaľ čo na kalórie obmedzený diétneho režimu.

WINGER výhody:

 • Bezpečné a tiež zákonné Winstrol steroid voľby v USA
 • Zlepšuje prekrvenie a tiež mužnosť
 • Zlepšiť vytrvalosť a tiež energiu pre dlhšie tréning
 • Poskytuje vám s roztrhané tela
 • Vrhnúť tuk bez preliatia svalovú hmotu
 • Žiadne nepriaznivé účinky Winstrol

Viac informácií o WINGER

Závery týkajúce DHEA pre telesnej stavby

DHEA je základná zlúčenina, ktorá sa využíva, aby sa všetky steroidné hormóny v tele.

DHEA je prirodzene sa vyskytujúci hormonálne činidlo, a to buď požiadať o dávky sám o sebe, alebo by mohli premeniť oba testosterón alebo estrogén v závislosti na potrebe organizmu.

Pre mužov, DHEA je s najväčšou pravdepodobnosťou k výmene testosterón a je výborná pre zvýšenie svalovej hmoty, zvýšenie dôvery, zvýšiť stav mysle, zlepšuje prietok krvi do svojich “dôležitých” telesných orgánov k zvýšeniu sexuálnej túžby, výkonu a tiež spokojnosť.

U starších žien DHEA pomáha vyrovnať hormonálne zmeny súvisiace s vekom udržiavaním hormonálnej hladiny ženskejšie, ktorý pomáha zlepšovať a podporovať stav mysle, chráni proti priberanie na váhe, teplé zábleskov a kostnej odvápnenie, zvýšiť vysokú kvalitu odpočinku, zvýšenie energetickej hladiny, zlepšujú pružnosť pokožky a tiež udržať genitálne elasticitu a tiež mazanie (zaistenie proti mučivú pohlavia a zvyšujúce úplnej spokojnosti).

DHEA pre telesnej stavby nemusí byť autorizovaným materiál pre celý rad športových organizácií a tiež organizácií, a je v súčasnej dobe na WADA zakázal kontrolný zoznam materiálov; skontrolujte sa spoľahlivým tele vašej organizácie pred využitím DHEA doplnkov.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.