site
stats

DHEA kultūrisms pārskats: zemas DHEA simptomi, pabalsti un piemaksas

Dehydroepiandrosterone (DHEA) papildus sauc androstenolone, vai prasterone ir endogēna steroīds hormonālā aģents, kas tiek ģenerēts, virsnieru dziedzeru, dzimumdziedzeru, un smadzenēs.

DHEA ir pārveidota organisma uz androstendions, kas pēc tam var tikt mainīta pa labi testosterona vai estronam (estrogēnu hormonālo aģenta) kultūrisms bagātinātāji tas parasti ir pievienots kā muskuļu celtnieks vai tauku sildītāju.

DHEA ir viens no visvairāk bagātīgo androgēnu hormons, ko ražo virsnieru dziedzeri, un arī tas ir ļoti svarīgi, lai ķermeņa celtniekiem un sportistiem. Gan vīriešiem, gan sievietēm, tad dzimumhormoni estrogēnu un testosterona atkarīgs DHEA.

Ja tiek izmantots pareizas devas, DHEA ir lieliska ķermeņa ēkā. Ar jebkāda veida vai hormonu vai savienojumu, kad izmantojusi nepareizi tas varētu radīt problēmas.

Kas ir DHEA (dehidroepiandrosterons)?

What is DHEA (dehydroepiandrosterone)?
DHEA (Dehydroepiandrosterone)

DHEA (dehydroepiandrosterone), ir hormonālās steroīds aģents izgatavots no holesterīna un arī ražo virsnieru dziedzeri. DHEA noved pie ražošanas androgēnu un arī estrogēnus (vīrietis un sieviete dzimuma hormonālie līdzekļi).

DHEA ir būtisks produkts izgatavots izmantošana, lai izveidotu visus savus steroīdu hormonu organismā, ieskaitot testosteronu un estrogēnu. DHEA ir nepieciešama organisma iekšējo “uzturēšanas” trauksmes varat zvanīt to darīt.

Dehydroepiandrosterone (DHEA) tiek veikta nepārtrauktos ciklos no virsnieru dziedzeri. Tas ir izgatavots no holesterīna, reibumā adrenokortikotropiem hormonu no hipofīzes.

Gados vecāki puiši Guy visu vecumu, ir daudz vairāk DHEA, salīdzinot ar dāmām.

DHEA līmenis paaugstināt līdz mūsu vidus līdz 20. beigās, tad pakāpeniski sāk samazināties.

DHEA bagātinātājus izmanto daži cilvēki, kuri uzskata, ka viņi varētu palielināt dzimumtieksme, konstruēt muskuļaudus, cīnīties ar novecošanās rezultātus, kā arī veicināt dažas labsajūtu problēmas.

DHEA līdzsvara traucējumi: Kā līmeņi DHEA ietekmēt jūsu ķermeņa?

DHEA līmenis, protams, sāk samazināties pēc 30 gadu vecumam, kas ir tieši tad, kad vairāki pieaugušie sāk izjust svara pieaugumu, lēnums, samazināta dzimumtieksme, kā arī dažādas citas pazīmes un simptomus, ko izraisa lielāku līmeņu pietūkums.

Grādi samazināt ātrāk sievietēm.

Katru gadu dzīves pēc 30 gadu vecumam, DHEA zaudējums paātrina. Līdz brīdim, kad persona saņem vecumam par 75, viņi ražo tikai aptuveni 10 līdz 20 procentiem no sākotnējā DHEA viņi izstrādāja savā jaunībā.

Tā DHEA līmenis samazinās līdz ar vecumu, tad pierādījums liecina, ka pieaugušie, kuri vecāki par 30 vai ražošanas vairāk DHEA izbaudīt daudz lielāku drošību pret daudziem vecumu saistītām slimībām, kā arī zaudējumiem fiziskās funkcijas.

Zemāks līmenis hormonālo līdzekļu, tai skaitā DHEA, arī prognozēt nolemtību iepriekš vecākiem pieaugušajiem.

Vēl viens zinātnieks atzinumā norādīts, ka DHEA līmenis samazināsies, jo ilgstošas spriedzes. Daudz cilvēku to divdesmitie ir DHEA līmenis, kā arī daži indivīdi savos astoņdesmito ir atklāts, ir regulāri DHEA ražošanu.

Samazināts DHEA līmenis ir saistīti ar novecošanos un dažām slimībām, piemēram, anoreksija, laipnajiem divi diabētu jautājumiem, kā arī HIV. Ar vecākiem vīriešiem, kuriem līmenis DHEA ir saistīta arī ar augstāku iespēju iestāties nāve.

Kad Jūsu organisms neražo pietiekami DHEA, kā jūs vecumu, jūs varētu piedzīvot dažas nepatīkamas pazīmes:

1. pazemināta imūnsistēma

Imūnsistēma ir apdraudēta ar paceltu draudu infekciju, īpaši vēžu šūnu, alerģijas un autoimūnām slimībām. Cukura lietošana un insulīna funkcija tiek mainīti ar izrietošajām lielāku glikozes līmeni asinīs.

Daudzi pētnieki ziņo, ka DHEA var pastiprināt imūno funkciju. Lai gan tas nav labi pārbaudīts cilvēkiem, piedāvātais pētījums norāda, ka DHEA varētu uzlabot imūnsistēmu, īpaši vecumā.

2. Zaudējumi varas

Jūsu enerģijas līmenis varētu samazināties, ja jums ir darīšana ar DHEA trūkumu. Zems DHEA līmenis var izraisīt jums, lai saprastu gan kaulu biezums un arī muskuļu masu, kas var atstāt jūs sajūta, nespēks un arī papildus pakļauti traumām, piemēram, kaulu plaisas.

Nacionālais Veselības institūts ziņo, ka DHEA bagātinātāji reizēm izmantoja, lai kaujas muskuļu vāju punktu un palielināt imunitāti.

3. Valsts prāta izmaiņas vai klīnisko depresiju

Hormonu variācijas un arī izsmelšanu, kas rodas, kad jūsu DHEA kritums varētu radīt stāvokli prāta izmaiņu kopā ar pārmaiņām savā fiziskajā labsajūtai. Trauksme nav nekas neparasts sievietēm, kuru DHEA līmenis ir.

NIH ieraksti, ka pētījums veikts par DHEA bagātinātājiem ārstēšanai klīnisko depresiju radīja īstu klīnisko pierādījumu.

4. Sekss pazīmes

Veselības aprūpes speciālistiem, “interneta vietne HCPLive teikts, ka sievietes, kas dara nav būt DHEA, no kuriem lielākā daļa ir pēc menopauzes, parādīt dažus seksu saistītus simptomus, ieskaitot trūkumu dzimumorgānu eļļošanas un arī sāpes visā dzimumakta, kopā ar zemāki nekā iepriekš pieredzējuši nepieciešamību seksuālo intercourses.

DHEA priekšrocības, kas jums jāzina

DHEA nav viss par hormonālās steroīdu aģentiem. DHEA, kas tiek radīts ar prātu, ir atklāts, ir taisnas ietekme uz atmiņas funkciju un centrālo nervu sistēmu, kas varētu izraisīt asāku prātu, palielinājusi noskaņojumu un arī daudz labāku jaudas līmeni.

DHEA tāpat var uzlabot insulīna līmeni jutību, kā arī palīdz tauku zudumu.

Pierādījums liecina, ka DHEA varētu palīdzēt ārstēt depresiju, lieko svaru, kā arī osteoporozi. Tomēr vēl pētījums ir bijis, lai atbalstītu to izmantot hormonālo problēmas, dzimumu saistītās funkcijas, un arī lupus (autoimūna slimība, kas ietekmē ādu un arī ķermeņa orgānus).

Klīniskie pētījumi iesaka papildināt ar DHEA varētu palīdzēt mazināt pietūkumu un uzlabot insulīna līmeni jutību, ļaujot daudz labāk administrēšanu cukura līmeni asinīs un nosacījumiem, piemēram, diabētu un sirds problēmu.

Tas ir arī noderīga veicinātu veselīgu proteīnu sintēzi un tādējādi veidojot kaulu blīvumu un muskuļu masas, palīdzēšana, lai uzlabotu treniņu sniegumu un arī samazināt locītavu smeldze un arī neērtības.

Saskaņā ar Dabas Medikamenti Visaptverošas Datu avots, DHEA ir norādīts, ka potenciāli noderīga šīm problēmām:

 1. Novecošana Skin . Ņemot DHEA mutiski, šķiet, lai uzlabotu epidermas blīvumu, sebum ražošanu, ādas mitrināšanu, kā arī samazināt sejas ādas pigmentāciju gados vecākiem vīriešiem un sievietēm
 2. Impotence . Ņemot DHEA mutiski 24 nedēļām, šķiet, lai uzlabotu ED, orgasma funkciju, seksuālo vēlmi, un vispārējo seksuālo saistītiem pilnīgu apmierinātību puiši ar erektilo disfunkciju otrajā uz augstu asinsspiedienu. Tas var nebūt tik noderīgs tiem, ar diabētu jautājumiem vai neiroloģiskas saslimšanas.
 3. Osteoporoze . Ņemot DHEA mutiski 50-100 mg katru dienu, šķiet, lai uzlabotu kaulu minerālā blīvuma (KMB) vecākiem sievietēm un vīriešiem ar pavājināšanos kauliem vai osteopēnija.
 4. Šizofrēnija . Ņemot DHEA mutē, šķiet, lai palielinātu gan negatīvas un pozitīvas zīmes cilvēkiem ar šizofrēniju. Tā varētu būt daudz efektīvāka dāmām, salīdzinot ar vīriešiem.
 5. Sistēmiskā sarkanā vilkēde (SLE) . Ņemot DHEA mutiski apvienojumā ar tradicionālo ārstēšanu var palīdzēt samazināt SLE stāvokļa aktivitāti, regularitāti paasinājumiem un kortikosteroīdu devām nepieciešami.

Vēl viena DHEA priekšrocības:

 • DHEA kā antioksidants
 • DHEA kā hormonālā aģents pārvaldes iestādes (tas palīdz pārvaldīt vairogdziedzera un hipofīzes, kā arī veicina aizkrūts dziedzeris funkcija)
 • Samazina holesterīna
 • Veicina ražošanu cilvēka attīstības hormonālā aģenta
 • Uzlabo pretestību, stimulējot killer šūnu aktivitāti
 • Palielina jutīgumu šūnās insulīna
 • Palīdz pēc stresa un trauksmes reakciju ķermeņa atgriezties pie līdzsvarota valsts
 • Uzlabo kognitīvo funkciju, kaulu attīstību, kā arī libido
 • Palielina noskaņu palielinot prātā ir serotonīna līmeni

Cik DHEA darbojas organismā?

Organisms DHEA pati un pēc tam pārveido kādu DHEA testosterona un arī estrogēnu, divi spēcīgi seksa hormonālie līdzekļi nepieciešami vairākām ķermeņa funkcijām ārpus tikai atpūtai.

Šie hormoni ir svarīgi saglabāt augstu enerģijas līmeni, veselīgu vielmaiņu, sirds, smadzenes, un kaulu veselību, kas ir iemesls, kāpēc visi-dabas kritumu līmeņu šo hormonālo vielu, kas saistītas ar novecošanu, var izraisīt daudzas nevēlamas pazīmes.

Lai gan tas joprojām ir neskaidrs, kā tieši DHEA darbojas, zinātnieki uzskata, ka tas ir tieši tas, kas notiek: izplatīta caur asins plūsmā, kas neaktīvā formā sauc DHEA sulfāts, šis hormons runa ir aktīvs, kad runa ir saskarē ar individuālu šūnu vai audu, kas “prasības” tas.

Līdz ar to, sulfāta tiek noņemts un arī tas ir pēc tam pārvērš androgēnu un estrogēnu.

Starp DHEA visvairāk aizmirst, tomēr būtiski funkcijām varētu būt tās spējas, lai sabalansētu cortisol– kad DHEA ir, kortizola līmenis ir augsts un otrādi.

Kortizola, viens no nedaudzajiem hormonālo līdzekļiem, kas palielina ar vecumu, izraisa stresu. Kad tas plūst augstā līmenī par paplašināto apjomu laikos laika, tas var ietekmēt vairākas ķermeņa funkcijas, kas sastāv no destruktīvas insulīna rezistenci un arī endokrīno sistēmu un hipotalāmu.

Konservējošā veselīgu līmeni DHEA novecošanai un uzsvēra, cilvēkiem varētu būt tā būtiska pienākums, kā rezultātā tā spēju samazinātu kortizola līmeni.

DHEA deva ir droši par savu veselību un labsajūtuDHEA deva ir droši par savu veselību un labsajūtu

DHEA bagātinātāji var būt tomēr izdevīgi tas ir ļoti ieteicams meklēt padomu no veselības aprūpes speciālists pirms papildinot, un tas ir regulāri jāpārbauda ar laboratorijas darbu.

Izmantojot augstas devas DHEA var nebūt droši. Privātpersonas, kas ir sirds problēmas, aknu slimības, diabēts, augsts holesterīna līmenis, vairogdziedzera problēmas, policistisku olnīcu sindroms, un vēsturi recēšanas nepatikšanām nevajadzētu lietot DHEA.

Kā jūs varat redzēt, DHEA nodrošina daudzas priekšrocības. Tomēr, vēl vairāk, ne vienmēr ir daudz labāk. Tas ir ideāls, lai DHEA piemaksas maz devās vispirms dot savu ķermeņa laiks, lai pielāgotos, un pēc tam pakāpeniski palielināt summu pa daudziem mēnešiem.

Ir daudz dažādas stiprās DHEA no 2 mg, 5 mg, 10 mg, 25 mg, 50 mg un 100 Mg– vienmēr izmantot vislētākie devu piemērots jums.

Ja jūs esat vecāks, salīdzinot ar 25, kā arī apmācīt intensīvi, tur ir labas izredzes, ka jūsu DHEA līmenis ir sub pag. Mēģinājums veikt 50 līdz 100 miligramu DHEA divas reizes, katru dienu, lai palielinātu savu testosterona un IGF-1 līmeni, paaugstināt muskuļu masas dimensiju, izkausētu vēl vairāk ķermeņa tauku, kā arī palielināt savu veselību pamata un arī labklājību.

Vai DHEA ir blakusparādības vīriešiem un sievietēm?

Vai DHEA ir blakusparādības vīriešiem un sievietēm?Jo DHEA ietekme hormonu līmenis, tas var radīt citas pazīmes. Vairums blakusparādību ir vieglas, piemēram, migrēna, izsīkums, miega traucējumi, kā arī sastrēgumi.

Augstas devas DHEA var palielināt risku, ka dažas vēža, kas ietekmē hormoni, piemēram, vēžu šūnu krūšu, olnīcu un prostatas vēzi.

Puisis var rasties krūts iekaisums, urīnceļu sistēmas nepieciešamību, agresivitāte, vai samazināts dimensiju sēkliniekos. Pretī rezultāti, kas varētu notikt vai nu dzimumu ietver pinnes, miega problēmas, galvassāpes, slikta dūša vai vemšana, ādas niezi, un valsts prāta izmaiņām.

Dāmas var novērot pazīmes, piemēram, taukainai ādai, palielinot patoloģiska matu augšanu, dziļā balss, neregulāras, mazāku krūšu dimensijas, un palielināja dzimumorgānu izmēru.

Iespējamās blakusparādības ietver matu izkrišana, matu attīstību uz sejas (in dāmām), agresivitāte, nepacietība un paaugstināts estrogēnu. Kalcija kanālu blokatori var palielināt DHEA līmeņus un piedevas vajadzētu izvairīties, tiem, kas izmanto kalcija tīkla bloķētāju.

DHEA nedrīkst izmantojusi, ja gaidāt vai māsu, tie, kas jaunāki par 18 gadiem, vai izmanto tie, ar veselīgu līmeni DHEA.

Ikviens ar fona hormonu saistītu vēža nepieciešams palikt skaidrs DHEA jo iespēja izvirzīti estrogēnu līmenis. Bez tam, cilvēki ar aknu problēmām, vai nosacījums ir nepieciešams, lai izvairītos no DHEA bagātinātājiem.

DHEA ķermeņa ēkā

DHEA ķermeņa ēkāKā jūs, visticamāk, jau saprast, uzlabojot anaboliskos hormonālā aģentu līmeni ir visdrošākais veids, lai uzlabotu muskuļu audu pieaugumu, spēku pieaugumu, un svara zudums.

Starp galvenajiem faktoriem, kas nosaka, kā daudz muskuļu masu cilvēks var iegūt, ir viņu testosterona līmenis, kā arī testosterona līmenis būs tiešām vienmēr apdraudēt jūsu pārsvaru visdažādākajām metodēm.

DHEA ir tieši to, kas ir pazīstams kā Prohormone; Tas ir tāpēc, ka tā ir atbildīga par to, steroīdu hormonu.

Līdz šim, tur ir maz zinātnisku atbalstu gadījumā, ņemot DHEA bagātinātāji var paaugstināt testosterona līmeni.

Daudzi īsi pētījumi iesaka DHEA var palīdzēt palielināt testosterona ražošanu, kā arī sniedz virkni priekšrocību (lai gan līdzīga šķirnes pētījumiem ziņoja pretēja).

DHEA ir būtisks materiāls, ko izmanto, lai ražotu visus savus steroīdu hormonu organismā, ieskaitot testosteronu un arī estrogēnu.

Lai liek to tieši, paaugstinot savu DHEA līmenis var palīdzēt uzlabot steroīdu hormonu, piemēram, testosteronu vai estrogēnu, paļaujoties uz tieši to, ko organisms prasa.

Teorētiski, ja jums bija testosterona līmeni un jūs palielināts savu DHEA līmenis, tad DHEA var apmainīt papildu summas testosterona.

DHEA bagātinātāji palīdz palielināt liesu muskuļu audu masu, kā arī veicina hormonu līdzsvaru. Tas ir jāņem vērā bezriska kad uzsūcas maz devas.

Pētījumi pētījums publicēts Eiropas Vēstnesī Applied fizioloģijā 2013., kurā astoņi pusmūža puiši tika dota DHEA papildināt naktī pirms apdares augstas intensitātes intervāls apmācību treniņu programmu.

Rezultāti atklāj, ka izmantošana DHEA bagātinātāji parādījās paaugstināt testosterona līmeni, kā arī novērst šos līmeņus no kritušās treniņa laikā.

Dažādas cits pētījums, izmantojot DHEA piedevas sastāv no neliela pētījums publicēts žurnālā uroloģijas 1999. gadā.

Attiecībā uz pētījumu, 40 klienti no erektilās disfunkcijas klīnikā tika patvaļīgi sadalītas divās komandās: pirmā komanda ieņēma DHEA piemaksa par katru dienu, par sešiem mēnešiem, savukārt otrajā grupā bija cukura tableti, lai tajā pašā laika posmā.

Kaut arī tiem, kurus ārstēja ar DHEA bagātinātājiem piedzīvoja ievērojamu renovācijas viņu spēju sasniegt vai saglabāt erekciju, ka pētījuma autori, ņemiet vērā, ka DHEA neietekmēja testosterona līmeni.

Ja jūs domājat par to izmantošanu, DHEA, lai uzlabotu testosterona, runāt ar savu ārstu, pirms uzsākat savu papildināt režīms. Self-ārstēšanā un uzturas skaidrs, vai atlikt kopēja aprūpe var būt ievērojamas sekas.

DHEA papildināšanas ķermeņa ēkā

DHEA papildināšanas ķermeņa ēkāDHEA kultūrisms bagātinātāji šobrīd papildus vēlams, nekā jebkad agrāk, jo speciālisti ir nesen atklājuši tieši to, cik noderīga viņi tiešām varētu būt.

DHEA ķermeņa ēka bagātinātāji, kā rezultātā, ir ideāls, jo tie veicina tauku zudumu, turklāt liesās muskuļu audu augšanu, kā arī remontu darbu.

DHEA bagātinātāji ir īpaši izdevīgi cilvēkiem vecumā no 30 vai vairāk, jo tad, kad mēs sasniegtu šo vecuma lencēm, visu dabas DHEA grādi sāk samazināties aizvien ar katru gadu skaits.

DHEA papildus var ņemt kā papildinājumu; mēģinājums un reālā DHEA ir ierosināts ar ārstu, jo 1980.. Fakts, ka DHEA ir dabiski apmaiņa siluets sieviete ar atvērtām rokām saulrieta testosterona padarīja Prohormone un padarīja to ievērojams papildinājums sportistiem, tomēr, DHEA ir labvēlīgus rezultātus, arī pirms konvertēšanas. Ir divu veidu tiešās DHEA papildināšanu, vai zobu DHEA (kapsulas) vai transdermālā DHEA, kas būtu losjons, kas var attiekties uz ādu (līdzīgi, cik vīrieši ar zemu testosterona lietošanas androgēna plāksteri vietā adatu).

Ir divi veidi klasificēt priekšrocības papildināšanu ar DHEA, pastāv tiešs labums (palielināts produktu DHEA), un pēc tam, tur ir netiešie ieguvumi, kam palielināts losjons DHEA.

Jo DHEA paaugstina testosterona ražošanu, jūs varētu attiecināt visas priekšrocības paaugstināta testosterona DHEA papildināšanai.

Kombinēti testosterons var uzlabot muskuļu audu veselīgu olbaltumvielu sintēzi, kas rada lielāku muskuļu masu un arī lielāku izturību ieguvumus.

2012. gada pētījums par Nordstrom et al. konstatēts, ka paaugstināts testosterona (no androgēna steroīdu) izraisīja lielāku muskuļu audu masas, un samazināts ķermeņa tauku līmeni profesionāliem sportistiem. Pētījumi liecina, ka DHEA bagātinātāji var radīt lieliskus rezultātus piemērotā devā.

Paaugstināts testosterona varētu papildus palīdzēt jums atpūsties daudz labāk (kas palīdzēs vadīt alkas, palielināt noskaņojums, zemāku spriedzi, un palielināt fizisko efektivitāti), uzlabot garastāvokli, kā arī kognitīvo efektivitāte (pieaug izvēle ražošanu, īstermiņa un arī ilgtermiņa atmiņu, kā arī problēmu risināšana), un palielināt dzimumtieksme un arī palielināt kustīgumu.

Top 4 DHEA kultūrisms bagātinātāji 2020

DHEA darbojas kā dabisks anabolisko steroīdu, jo tā uzlabo ražošanu un fiziskās attīstības hormonālo līdzekļiem, kas palīdzētu attīstīt liesu muskuļu masu, kā arī cīnīties pret tauku uzkrāšanos. Tieši tāpēc papildinājums veids ir ievērojama starp sportistiem un arī bodybuilders.

Tiesības šeit top 4 DHEA kultūrisms bagātinātāji 2020

1. DRILL MASTER

DRILL MASTER from Marine MuscleDRILL MASTER no jūras Muscle izveidots ir juridiska Dianabol steroīdu alternatīva, kas ir līdzeklis, lai palielinātu slāpekļa aizturi, arī dzirksteles efektīvu anabolisko stāvokli jūsu ķermeņa muskuļu masu augšanu.

DRILL MASTER ieteicama personām, ASV valsts, kas meklē ātru muskuļu audu pieaugumu un arī vulkāniskos spēku. DRILL MASTER ir papildus piemērots vēl viens likumīgs steroīds cilvēkiem, kas vēlas saglabāt savas priekšrocības starp īsteno vai apmācību ciklā.

Lasīt:  Marine muskuļu Drill Master pārskats: jaunu drošu un tiesisku dbol Dianabol veikts ASV

DRILL MASTER tāpat satur 10mg DHEA kultūrisms, kas var palīdzētu organismam paaugstināt savu grādiem testosterona eksplozīvu muskuļu pieaugumu.

DRILL MASTER varētu ievērojami uzlabot olbaltumvielu sintēze procedūru, kas ļauj jūsu ķermeņa, lai ievērojami palielinātu daudzumu slāpekļa, kas saglabātu muskuļu šūnās.

Palielinot slāpekļa varētu izraisīt veselīgā proteīna pieaugumu muskuļu audu attīstībai, lai būtu lielāks. Tikai pāris īsu nedēļām, jūs noteikti redzēt atpazīstamus ieguvumus, kā arī tiešām jūtas vēl dzīvs un kontroli.

Zem labā DRILL MASTER no jūras Muskuļi:

 • Iegūt savu muskuļu masu, mazāk sarežģīta un ātrāk
 • Palielinot savu stingrību un izturību
 • Veicināšana slāpekļa uzkrāšanos jūsu muskuļiem
 • Uzlabot fokusu un arī vadīt treniņa laikā
 • Paaugstināt testosterona līmeni maksimālu izmantošanu
 • Droša un nav Dianabol negatīvas sekas
 • 100% likumīgs Dianabol steroīdu izvēles

Lasīt vairāk par DRILL MASTER

2. ENDURO

ENDURO ir viens no likumīgā deka-Durabolin steroīdu alternatīva, lai palīdzētu neitralizēt savu vājumu, nespēku, un pamatojumu.

Augstas deva ķermeņa ēka steroīds, kas uzlabo jūsu slāpekļa aizturi un paātrina pieauguma kārtību.

ENDURO arī 100mg DHEA kultūrisms devas testosterona ražošana sniegt jums vulkāniskos muskuļu attīstību ar stingrību ieguvumiem.

ENDURO ar noplūktiem komponentiem palīdz organismam izsūknējiet proteīnu sintēzi, lai izveidotu savu muskuļu masu audu.

ENDURO papildus palielina sarkano asins ražošanas veikt vēl vairāk skābekļa Jūsu muskuļu masu. Jo ar papildus vairāk skābekli, jūs varētu saņemt apmācīt sevi vairs ar ātrāku rekuperāciju, salīdzinot ar pirms jūs patērēt to.

Dažādas citas funkcijas ENDURO, tas noteikti palielinās kolagēna sintēzi, kas ir atbildīga par uzlabotu organisma cīpslas un arī cīpslas. ENDURO palīdzēs nomierināt un mazināt paplašinātas hurting locītavas.

ENDURO speciāli radīts amerikāņu privātpersonām un 100% riska bezmaksas. Tiesības šeit priekšrocībasENDURO no jūras Muskuļi:

 • Uzlabot savu izturību ar vulkānisks izturību un spēku
 • Iegūt lielu muskuļaudus un arī lielāku dimensija
 • Apakšējā locītavu sāpes
 • Vairogs jūsu muskuļu pieaugumu, bet kūst jūsu tauku
 • Ātrāk rekuperācija nākamā izmantošanas
 • Ātrāka rezultāts apmēram 3 līdz 4 nedēļām
 • Nav deka-Durabolin blakusparādības
 • 100% likumīgs deka-Durabolin steroīdu izvēles

Lasīt vairāk par ENDURO

3. TROOPER

TROOPER no jūras MuskuļiTestosterons ir hormons, kas parasti atrodas vīriešu organismā. Tas ir ietekmējis uz muskuļu audu masas.

Marine muskuļu izstrādājusi likumīgu Sustanon steroīdu alternatīva, ko sauc TROOPER . Tas ir hardcore steroīdu iespēja, lai palielinātu testosterona līmeni, muskuļu masu, kā arī jūsu izturību.

Lasīt:  Jūras Muscle Trooper testosterona pastiprinātājs apskats: uzskaitīt sastāvdaļas, priekšrocības, cenu, un kā tas darbojas

TROOPER ir zinātniski izveidots, lai uzlabotu lutenizējošo hormonālo aģents un arī testosterona ražošana.

TROOPER ietverti 100% tīra Tribulus terrestris būtību un arī standartizēts līdz 45% saponīnus, plus  10 mg testosterona stimulējošā DHEA ķermeņa ēkā . Tas nozīmē, ka steroīdi dot jums formula koncentrāts ir divas reizes par dažādiem citiem zīmoliem.

Par saponīni palielinās lutenizējošo hormonālo aģents jūsu ķermeņa, lai uzlabotu jūsu testosterona ražošanu.

Par pieaugošo izmaksu dzīves Testosterons rezultāts ir jums liekas, būs jaudīgākas, palielināt muskuļu audu ļoti, un ir īss laiks, lai atveseļošanos nākamajā izmantot sesijas.

Zem priekšrocības TROOPER Jums ir nepieciešams, lai iegūtu:

 • Juridiskā Sustanon steroīdu alternatīva
 • Palielināt līmeni testosterona maksimāli
 • Palīdzēt paveikt muskuļu pieaugumu
 • Sprādzienbīstams jauda, pieaug izturība un arī izturību
 • Ātrāk dzīšanas laikā nākamajā apmācībai
 • Boost savu seksuālo sniegumu
 • Nav recepšu pieprasījuma
 • Cause 2 nedēļas vai mazāk
 • Bezmaksas Sustanon blakusparādības

Lasīt vairāk par TROOPER

4. WINGER (Likumīga Winstrol steroīds opcija)

Winstrol vai Stanozolol ir viena no viena no populārākajām un arī pazīstamu anabolisko steroīdu šodien. Vairāki bodybuilders izmantot Winstrol, lai palielinātu efektivitāti, un arī kā griešanas pārstāvis, kamēr svara zudums.

Tomēr pēc tam, kad, izmantojot Winstrol noteiktā laikā vairākas atklātas kaitīgā ietekme, ko izjūt kultūrists kā paaugstinot holesterīna līmeni, ir ļoti kaitīgas aknām, pinnes, matu izkrišana, kā arī var bojāt sievietēm “feminineness.

Likumīga Winstrol steroīdu izvēles no jūras muskulatūra WINGER . WINGER paredzēti, lai palīdzētu ķermeņa celtnieks iegūt Winstrol labumu nesabojājot nelabvēlīgu ietekmi, kas bija 500mcg par pregnenolonu, spēcīgu vēstnesi, lai aldosterona, DHEA, un testosterona.

WINGER iesaka cilvēkiem vai kultūrists, kas interesē sasniegt liesās ķermeņa savukārt samazinot periodu. WINGER būs palielināt savu jaudu ilgāku izmantošanas, salīdzinot ar iepriekš.

Viņi noteikti uzlabos savu enerģiju, efektivitāti, izturību, un palielināt savu vaskularizāciju nogādāšanai liela svara zudums.

WINGER ir būtiski aizsargāt muskuļu masas audu un stingrība, un arī tas ir izcils raksturīgs atrodoties ierobežotas kaloriju diētu režīmā.

WINGER priekšrocības:

 • Droša un arī likumīgs Winstrol steroīdu izvēle ASV
 • Uzlabo asinsvadu un arī maleness
 • Uzlabot izturību un arī jaudu ilgāku treniņu
 • Nodrošina jūs ar ripped ķermeņa
 • Šķūnis taukus bez izliešanas muskuļu masu
 • Nav Winstrol kaitīga ietekme

Lasīt vairāk par WINGER

Secinājums par DHEA kermeņa ēkai

DHEA ir bāziskais savienojums, kas nav izmantots, lai veiktu visus organisma steroīdu hormonu.

DHEA ir dabīgi hormonālo aģentu un vai nu pieteikties pabalstiem, ko pats vai var pārvērst gan testosterons estrogēnu atkarībā organisma vajadzības.

Par vīriešiem, DHEA, visticamāk, lai apmainītos ar testosterona, un ir lieliska palielināt muskuļu masu, uzlabot uzticēšanos, palielinot valsts prāta, uzlabojot asinsriti viņa “svarīgu” orgāniem uzlabot seksuālo vēlmi, veiktspēju, kā arī apmierinājums.

Vecākiem sievietes DHEA palīglīdzekļus, lai līdzsvarotu vecumu saistītās hormonālās izmaiņas, saglabājot hormonālo līmeni vairāk sieviešu, kas palīdz uzlabot un atbalstīt valsts prāta, aizsargā pret svara pieaugumu, siltā mirgo un kaulu atkaļķošanai, uzlabot kvalitatīvu atpūtu, palielināt enerģijas līmeni, uzlabo ādas elastību, kā arī saglabājot dzimumorgānu elastību un arī eļļošanu (nodrošina pret agonisku dzimuma un veicinot pilnīgu apmierinātību).

DHEA ķermeņa ēkā var nebūt pilnvarota materiāls daudziem sporta organizācijām, kā arī organizācijām, un šobrīd par WADA aizliedza materiāli kontrolsarakstu; Lūdzu, sazinieties ar uzticamu ķermeni jūsu organizācijas pirms izmantojot DHEA bagātinātājiem.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.