site
stats

DHEA kulturismi ülevaade: madal DHEA sümptomid, toetused ja toidulisandid

Dehüdroepiandresterooniga (DHEA) täiendavalt nimetatakse androstenolone või pratserooni on endogeenne steroidi hormonaalne aine, mis on loodud neerupealised, sugunäärmed ja ajus.

DHEA muundatakse organismis androsteendiooniks, mis pärast seda saab muuta otse kas testosterooni või östroonil (östrogeenset hormonaalne aine) kulturismis toidulisandeid on tavaliselt lisatud lihaste ehitaja või rasva kütteseade.

DHEA on üks kõige rikkalik androgeense hormoon, mida toodetakse neerupealised, ja ka see on üsna oluline atleetvõimlejad ja sportlased. Mõlemal meeste ja naiste suguhormoonide östrogeeni ja testosterooni sõltub DHEA.

Kui kasutatakse nõuetekohast annused, DHEA on suurepärane keha hoone. Mis tahes liiki või hormooni või ühend, kui teda kasutatakse valesti see võib tekitada probleeme.

Mis on DHEA (dehüdroepiandresterooniga)?

What is DHEA (dehydroepiandrosterone)?
DHEA (Dehydroepiandrosterone)

DHEA (dehüdroepiandrosteroon), on hormonaalse steroidi ainega valmistatud kolesterooli ja produtseeritakse ka neerupealised. DHEA viib androgeenide tootmist ning samuti östrogeenid (mehe ja naissoost hormoonaineid).

DHEA on oluline toote kasutanud luua kõigile oma hormoonide keha sealhulgas testosterooni ja östrogeeni. DHEA on vajalik organismi sisemine “korrashoiu” alarm võite helistada see nii.

Dehüdroepiandresterooniga (DHEA) on valmistatud järjestiktsüklis alates neerupealised. See on tehtud kolesterooli mõjul adrenokortikotroopset hormooni hüpofüüsist.

Eakad poisid Guy igas vanuses on palju rohkem DHEA võrreldes daamid.

DHEA taset tõsta kuni meie keskpaigast kuni hilise 20 siis järk-järgult hakkab langema.

DHEA toidulisandid on kasutanud mõned inimesed, kes arvavad, et nad võiksid tõsta sugutung, ehitada lihaskoe, võidelda tulemused vananemise ja edendama ka mõned wellness probleeme.

DHEA tasakaalust: Kuidas taset DHEA mõjutada teie keha?

DHEA taset loomulikult hakkavad vähenema pärast 30-aastaselt, mis on just siis, kui mitu täiskasvanut alustada kogeda kaalutõus, aeglus, vähenes sugutung ja ka mitmed teised nähud ja sümptomid vallandas suurema turse.

Kraadi vähendada kiiremini naistel.

Igal aastal elu pärast 30-aastaselt, DHEA kaotus kiirendab. Selleks ajaks saab inimene vanuses kuni puudutavad 75, nad toodavad ainult umbes 10 kuni 20 protsenti esialgsest DHEA arendasid nad oma noortele.

Kuna DHEA taset väheneb vanuse tõend näitab, et täiskasvanud vanuses üle 30 omandada või toodavad rohkem DHEA nautida palju parem julgeolek versus arvukalt vananemisega seotud haiguste ja ka kahju füüsilise funktsioone.

Madalam hormoonaineid sealhulgas DHEA ka ennustada fataalset eelnevalt vanematel täiskasvanud.

Veel üks teadlane arvamust täpsustatud, et DHEA taset vähendada tõttu pikema pinge. Palju inimesi nende kahekümnendates on DHEA taset ja ka mõned indiviidid oma kaheksakümnendate on selgunud, et on regulaarsed DHEA tootmine.

Vähendatud DHEA taset on ühendatud vananemise ja mõned haigused, nagu anorexia nervosa, lahke kaks diabeetilise küsimusi, samuti HIV. Vanematel meestel, kellel tasemed DHEA on seotud ka suurem tõenäosus surma.

Kui keha ei tooda piisavalt DHEA vanemaks, siis võiks kogeda ebameeldivaid märke:

1. Langetatud immuunsüsteemi

Immuunsüsteem on ohus üleskeeratud oht infektsioonide, eriti vähkkasvajate rakkude allergiate ja autoimmuunhaiguste. Suhkur kasutamine ja insuliini funktsiooni vahetatakse Saadud suurema veresuhkru tase.

Paljud uurijad on teatanud, et DHEA võib suurendada immuunsüsteemi funktsiooni. Kuigi see ei ole ka uuritud inimestel pakutav teadus- märgib, et DHEA võib parandada immuunsüsteemi, eriti vanemas eas.

2. Voolukatkestus

Oma energia taset võib langeda, kui te olete tegelevad DHEA puudus. Madal DHEA tase võib põhjustada teil heita nii luude paksuse ja ka lihasmassi, mis ei jäta teid nõrkustunne, väsinud ja ka ekstra altid vigastusi nagu luu praod.

National Institutes of Health teatab, et DHEA toidulisandid on mõnikord kasutanud lahingusse lihaste nõrk koht ja suurendada puutumatus.

3. Riigi meeles muudatusi või depressioon

Hormooni variatsioone ja ka ammendumine, et teil tekib, kui teie DHEA langus võib tekitada vaimset seisundit muutub koos nihkeid oma füüsilist heaolu. Ärevus ei ole haruldane naistel, kelle DHEA tase on.

NIH salvestab et uurimus teha DHEA toidulisandid ravimiseks kliinilise depressiooni loodud tõeline kliinilise tõend.

4. Sugu seotud märke

Tervishoiutöötajate veebilehel HCPLive väidab, et daamid, kes teevad ole sisse DHEA, millest enamik on postmenopausis näidata mõned sex seotud sümptomid, sealhulgas puudumine suguelundite määrimine ja ka valu kogu seksuaalvahekorra koos madalama kui-varem kogenud vajadust seksuaalvahekordade.

DHEA kasu, mida pead teadma

DHEA ei ole kõike hormonaalsed steroidi aineid. DHEA, mis on loodud silmas on ilmutatud on sirge mõju mälu funktsioon ja kesknärvisüsteemi, mis võib põhjustada teravam meeles, võimendatud meeleolu ja ka palju parem võimsuse taset.

DHEA samuti võib suurendada insuliini tundlikkus ja aidata ka rasva kadu.

Tõend näitab, et DHEA võib aidata depressiooni, liigne kaal ja ka osteoporoosi. Sellegipoolest rohkem uuring oli toetada selle kasutamist hormonaalsed probleemid, sooga seotud funktsiooni ning ka lupus (autoimmuunne haigus, mis mõjutab naha ja ka elundites).

Kliinilised uuringud soovitavad täiendamist DHEA võib aidata vähendada turse ja parandada insuliini tase tundlikkus, mis võimaldab palju parem haldamine veresuhkru taset ja tingimused nagu diabeet ja südameprobleemid.

See on ka kasulik suurendada terve valgu sünteesi ja seega hoone luutihedust ja lihasmassi, kaasaaitamine suurendada treening jõudluse ja ka alandada liigesevalud ja ka vaevusi.

Vastavalt looduslikud ravimid Põhjalik Andmeallikas, DHEA on täpsustatud potentsiaalselt kasulik neid probleeme:

 1. Aging Skin . Võttes DHEA suuliselt paistab parandavat epidermaalse tihedus, rasu tootmist, naha hüdratsioon ja vähendada näo pigmentatsioon eakatel meestel ja naistel
 2. Impotentsus . Võttes DHEA suuliselt 24 nädalat tundub suurendada ED, orgasmihäirete funktsiooni, seksuaaliha ja üldine sooga seotud täieliku rahulolu poisid erektsioonihäirete teine kõrge vererõhk. See ei pruugi olla nii kasulikud selliste diabeetilise küsimusi või neuroloogilisi seisundeid.
 3. Osteoporoos . Võttes DHEA suuliselt 50-100 mg iga päev ilmub suurendada luu mineraalse tiheduse (BMD) vanemate naiste ja meeste koos luude nõrgenemine või osteopeenia.
 4. Skisofreenia . Võttes DHEA suu tundub, et suurendada nii negatiivseid kui ka positiivseid märke inimeste skisofreenia. See võib olla palju tõhusam daamid võrreldes meestel.
 5. Süsteemne erütematoosne luupus (SLE) . Võttes DHEA suukaudselt koos traditsioonilise ravi võib aidata vähendada SLE seisukorras aktiivsus, korrektsuse ägestumishoogude ja kortikosteroidide annused vaja.

Veel üks DHEA eelised:

 • DHEA antioksüdandina
 • DHEA nagu hormonaalne aine reguleeriv asutus (see aitab juhtida kilpnäärme & ajuripats, samuti suurendab harknääre funktsioon)
 • vähendab kolesterooli
 • Soodustab tootmisega inimarengu hormonaalne aine
 • Suurendab resistentsust stimuleerides killer-rakkude aktiivsust
 • Suurendab rakkude tundlikkust insuliini
 • Aitab naasevad keha tasakaalustatud riigi pärast stress ja ärevus reaktsioon
 • Parandab kognitiivset funktsiooni, luude arengut ja ka libiido
 • Suurendab meeleolu suurendades meele serotoniini taset

Lihtsalt, kui DHEA töötab keha?

Keha teeb DHEA omal ja pärast, mis muudab mõned DHEA testosterooni ja ka östrogeeni, kaks võimsat suguhormonaalset ained vaja mitu keha funktsioone kaugemale puhkuse.

Need hormoonid on olulised hoides kõrge energia taset, terve ainevahetusprotsesse, süda, aju ja luude tervist, mistõttu loomulik langus tase nende hormoonaineid seotud vananemine võib põhjustada mitmeid soovimatuid märke.

Kuigi see on ikka ebamäärane täpselt, kuidas DHEA töötab, teadlased, et see on täpselt, mida esineb: jagamine vereringe kaudu mitte-aktiivses vormis nimetatakse DHEA kohal, see hormoon on olla aktiivne, kui ta puutub kokku individuaalse raku või koe “nõudmised” seda.

Järelikult kohal eemaldatakse ja ka see on pärast seda muundada androgeenide ja östrogeenide.

Hulgas DHEA kõige tähelepanuta, aga olulisi ülesandeid võiks olla oma suutlikkust vastukaaluks cortisol– kui DHEA on kortisooli tase on kõrge ja vastupidi.

Kortisool, üks väheseid hormonaalsed ained, mis suurendavad vanusest, põhjustab stressi. Kui see voolab kõrgel tasemel pikendatud arv kordi aega, see võib mõjutada mitu keha funktsioone, mis koosneb hävitava insuliiniresistentsuse ja ka endokriinsüsteemi ja hüpotalamuse.

Säilitamine terve taseme DHEA vananevale ja rõhutas inimesed võivad olla selle oluline kohustus tulemusena oma võimet vähendada kortisooli tase.

DHEA annus on ohutu teie tervist ja heaoluDHEA annus on ohutu teie tervist ja heaolu

DHEA toidulisandid võivad olla kasulik kuid see on väga soovitatav küsida nõu tervishoiutöötaja enne täiendades, ja see peab regulaarselt kontrollitakse lab töö.

Kasutades suuri annuseid DHEA ei pruugi olla ohutu. Isikutel, kel südame mured, maksa haigused, diabeet, kõrge kolesteroolitase, kilpnäärme probleeme, polütsüstiliste munasarjade sündroom ja ajaloo hüübimist mured ei tohiks kasutada DHEA.

Nagu näete, DHEA pakub hulgaliselt kasu. Ikka, isegi rohkem, ei ole alati palju parem. See on ideaalne võtta DHEA toidulisandid vähe annused esimesel anda oma keha aega kohaneda, siis järk-järgult suurendada summa üle arvukate kuud.

Seal on palju erinevaid tugevusi DHEA 2 mg, 5 mg, 10 mg, 25 mg, 50 mg kuni 100 Mg– alati kasutada kõige odavamad annus sobib teile.

Kui oled vanem võrreldes 25 ja ka rongi intensiivselt, seal on hea võimalus, et teie DHEA tase on sub par. Proovides võttes 50-100 milligrammi DHEA kaks korda päevas, et parandada oma testosterooni ja IGF-1 taset, tõsta lihasmassi mõõde, sulatada veelgi keha rasva ja ka suurendada oma esmasele tervishoiule ja ka heaolu.

Kas DHEA kõrvaltoimeid meeste ja naiste?

Kas DHEA kõrvaltoimeid meeste ja naiste?Kuna DHEA mõju hormoonide taset, võib see tekitada muid märke. Enamik kõrvaltoimeid on kerged, nagu migreen, kurnatus, unehäired, ja ka ummikud.

Kõrge annuse DHEA võib suurendada ohtu, et mõni vähk, mis mõjutavad hormoonid, nagu vähk rakkude büst, munasarjad ja eesnäärme.

Poiss võib esineda rindade põletik, Kuseelundkonna vajalikkust, agressiivsus, või vähenenud mõõde munandites. Vastupidiseid tulemusi, mis võivad toimuda kas sex hulka akne, une mured, peavalu, iiveldus või oksendamine, naha sügelust ja vaimset seisundit muutusi.

Daamid kogeda märke nagu rasune nahk, suurenenud ebanormaalne karvakasv, sügav hääl, menstruaaltsükli häired, väiksemad rindade mõõde ning tõstnud suguelundite suurus.

Võimalikud kõrvaltoimed koosneb juuste väljalangemine, juuste arengu näol (daamid), agressiivsus, kannatamatus ja suurenenud koguses östrogeeni. Kaltsiumikanali blokaatorid võivad suurendada DHEA taset ja toidulisandid tuleks vältida nende abil kaltsiumi võrgu blokaatorid.

DHEA ei tohi kasutanud kui oodanud või põetamine, need alla 18 või mida kasutavad tervete tase DHEA.

Igaüks tausta hormoonidega seotud vähi peab jääma selge DHEA tõttu võimalust tõstatatud östrogeeni taset. Lisaks inimeste maksa küsimusi või seisundi vaja vältida DHEA toidulisandid.

DHEA keha hoone

DHEA keha hooneNagu te tõenäoliselt juba aru, suurendades anaboolsed hormonaalne aine tase on kõige usaldusväärsem meetod parandada lihaskoest kasvu, tugevust kasumid ja kaalulangus.

Hulgas esmase muutuja, et kindlaks teha, kui palju lihasmassi inimene võib omandada on nende testosteroonitase, samuti testosterooni tase on tõepoolest alati ohustada teie juhtima mitmesuguseid meetodeid.

DHEA on täpselt, mida tuntakse prohormone.Ken; see on, sest see on tegemise eest vastutavad steroidhormoonid.

Seni seal on vähe teaduslikku toetust juhul, võttes DHEA toidulisandid võivad tõsta testosterooni tase.

Arvukad lühike uuringud soovitavad DHEA võib aidata suurendada testosterooni tootmise ja ka rida eeliseid (kuigi võrreldava erinevaid uuringud on teatanud vastupidist).

DHEA on oluline materjali tootmiseks kasutatud kõigile oma hormoonide keha sealhulgas testosterooni ja ka östrogeeni.

Et paneb see otseselt, tõstes oma DHEA taset aitab parandada steroidhormoonid nagu testosterooni või östrogeeni tuginedes täpselt, mida keha vajab.

Teoreetiliselt, kui teil oli testosterooni taset ja sa suurendanud teie DHEA tasandil, DHEA võib vahetada ekstra koguses testosterooni.

DHEA toidulisandid aidata suurendada lahja lihaskoest mass ja edendab ka hormooni tasakaalu. See on võetud arvesse riskivaba kui imendub vähe annused.

Uurimus avaldati ajakirjas European Journal of Applied Physiology 2013, milles kaheksa keskealine poisid said DHEA täiendada õhtul viimistlus kõrge intensiivsusega intervalltreening treening programm.

Tulemused avalikustatakse, et kasutada DHEA toidulisandid ilmus tõsta testosterooni taset ja takistada ka need tasemed ajal langenud treeningut.

Erinevad teise uurimus, kasutades DHEA toidulisandid koosneb väike uuring avaldati ajakirjas uroloogia 1999.

Sest uuringus 40 klientidele alates erektsioonihäirete kliinikus kokkuleppeliselt jaotatud kahte rühma: esimene meeskond võttis DHEA täiendada iga päev kuus kuud, samas kui teine grupp võttis suhkrupillid selsamal perioodil.

Kuigi saanute DHEA toidulisandid kogenud märkimisväärset renoveerimist oma võimet saavutada ja säilitada erektsiooni uuringu autorid märgivad, et DHEA ei mõjuta testosteroonitase.

Kui sa mõtled kasutamise DHEA suurendada testosterooni, rääkige oma arstile, enne kui alustada oma täiendada raviskeemi. Ise ravivad ja viibib eemal või edasilükkamine ühise hooldus võib oluliselt mõjutada.

DHEA täiendamine body building

DHEA täiendamine body buildingDHEA kulturismi toidulisandeid on praegu ekstra eelistatud kui kunagi varem, sest spetsialistid on hiljuti avastatud vaid täpselt, kuidas kasulik nad tõesti võiks olla.

DHEA keha hoone toidulisandeid, mille tulemusena on ideaalsed, sest need soodustavad rasva kadu, lisaks lahja lihaskasvu ja ka remonditöid.

DHEA toidulisandid on eriti kasulik inimestele vanuses 30 või üle, kui siis, kui jõuame selles vanuses traksidega, loomulik DHEA kraadi hakkab langema üha rohkem iga aastaga.

DHEA võib lisaks võtta lisana; üritanud ja reaalne DHEA on soovitanud arstid, sest 1980. aastatel. Asjaolu, et DHEA on loomulikult vahetatud siluett naist avasüli päikeseloojangul testosterooni teinud prohormone.Ken ja teinud silmapaistev täiendus sportlased, aga DHEA on soodsad tulemused ka enne konversiooni. On kahte liiki otsene DHEA täiendamine, kas hambaravi DHEA (kapslid) või transdermaalne DHEA, mis oleks kreemiga, mis saab seotud nahka (sarnane, kuidas mehed madala testosterooni kasutamine Androgeense plaastrid asemel nõelad).

On kaks vahendeid liigitada eeliseid toidulisandi DHEA on otsene kasu (suurenenud toote DHEA), ja pärast seda on kaudne kasu on suurenenud lotion DHEA.

Kuna DHEA suurendab testosterooni tootmist, võid omistada kõik eelised tõstatatud testosterooni DHEA täiendamine.

Võimendatud testosterooni võiks suurendada lihaskoe terve valgu sünteesi, mille tulemuseks on suurem lihasmassi ja ka suurenenud tugevus kasu.

Valmistudes 2012. teadusuuringute Nordstrom jt. Leiti, et suurenenud testosterooni (androgeensetest steroid) tulemuseks suurem lihaskoest mass ja vähenenud keha rasva taset professionaalsed sportlased. Research uuringud näitavad, et DHEA toidulisandid võivad tekitada suurepärase tulemusi sobival annus.

Tõstetud testosterooni võiks lisaks aidata teil puhata palju parem (mis aitab hallata isu, tõuke meeleolu, madalam pinge ning suurendada füüsilist tõhusus), suurendada meeleolu, samuti kognitiivse tõhususe (suurendades valik tootmise, lühike ja ka pikaajalise mälu ja ka probleemide lahendamine) ja suurendada sugutung ja ka suurendada seemnerakkude liikuvus.

Top 4 DHEA kulturismi toidulisandeid 2019

DHEA toimib nagu loomulik anaboolsete steroidide, sest see suurendab tootmise füüsilise arengu hormonaalsed ained, mis aitavad arendada lihasmassi ja ka võidelda rasva kogunemine. Sellepärast täiendada tüüp on tuntud sportlaste ja ka kulturistid.

Siinsamas top 4 DHEA kulturismi toidulisandeid 2019

1. DRILL MASTER

DRILL MASTER from Marine MuscleDRILL MASTER Marine Muscle loodud on juriidiline Dianabol steroid alternatiivsete mis on funktsioon suurendada lämmastiku retentsiooni ja ka säde tõhus anaboolne seisund jooksul oma keha lihasmassi kasvu.

DRILL MASTER soovitatakse üksikisikute Ameerika riik, kes otsivad kiire lihaskoest kasum ja ka lööbeline tugevust. DRILL MASTER on sobivad lisaks veel üks seaduslik steroid inimestele, kes soovivad säilitada oma eelised vahel treeningut tsükli.

Loe:  Marine Muscle Drill Master ülevaade: uus turvaline ja seaduslik dbol Dianabol tehtud USA

DRILL MASTER samuti sisaldab 10mg DHEA kulturismi mis võib aidata keha tõsta oma kraadi testosterooni lõhkeaine lihaste kasvu.

DRILL MASTER võiks massiliselt suurendada valgusünteesi menetlust, mis võimaldab oma keha oluliselt suurendada lämmastiku kogus, mis säilitab lihasrakkudes.

Suurendades lämmastiku võib põhjustada suurenenud terve valgu lihaskoest areng peab olema suurem. Lihtsalt paar lühikest nädalat, siis kindlasti vaata äratuntav kasu, samuti tunnen isegi rohkem elus ja kontrolli.

Allpool kasuks DRILL MASTER Marine Muscle:

 • Saada oma lihasmassi vähem keeruline ja kiirem
 • Tõstke oma sitkus ja vastupidavus
 • Edendamine lämmastiku säilitamine lihasesse
 • Tõsta fookus ja ka sõita treeningu ajal
 • Tõsta testosterooni tase maksimaalse kasutamise
 • Ohutu ja ei Dianabol negatiivset mõju
 • 100% seaduslik dianabol steroidi valimist

Loe lähemalt DRILL MASTER

2. ENDURO

ENDURO on üks seaduslik Deka-steroid alternatiiv aitab neutraliseerida oma nõrkus, kurnatus, ja põhjendused.

Kõrge annus keha hoone steroid, mis suurendab teie lämmastiku retentsiooni ja kiirendab kasvu korras.

ENDURO ka 100mg DHEA kulturismi annus testosterooni tootmise pakkuda teile lööbeline lihaste arengu sitkus kasu.

ENDURO koos korjatud komponendid aitab organismil pumbata valgusünteesi ehitada oma lihasmassi koe.

ENDURO Lisaks suurendab punaste vereliblede tootmine teha veelgi enam hapnikku oma lihasmassi. Kuna ekstra rohkem hapnikku, siis võiks saada koolitada ennast enam kiiremini kosumine võrreldes enne tarbida.

Mitmesugused muud funktsiooni ENDURO, siis kindlasti suurendada kollageeni sünteesi, mis omakorda suurendab organismi kõõluste ja ka kõõlused. ENDURO mis abi rahustavad ja leevendada laiendatud haiget liigesed.

ENDURO loodud spetsiaalselt American üksikisikute ja 100% riskivaba. Siinsamas kasuENDURO Marine Muscle:

 • Parandada oma vastupidavuse ja äkk vastupidavus ja võimsus
 • Saada suur lihaskoest ja ka suurem mõõde
 • Alam liigesevalu
 • Shield teie lihasmassiga sulamine oma rasva
 • Kiirem kosumine järgmiste kasutamise
 • Kiirem tulemus umbes 3-4 nädalat
 • Nr Deka-kõrvaltoimeid
 • 100% seaduslik Deka-steroid valimist

Loe lähemalt ENDURO

3. TROOPER

TROOPER Marine MuscleTestosteroon on hormoon, mis tavaliselt esinevad meestel keha. See on mõjutanud, et lihaskoest mass.

Marine Muscle välja seaduslik Sustanon steroid alternatiivsete nime on TROOPER . See on hardcore kulturismi steroid võimaluse võimendada testosterooni tase, lihasmassi ja ka oma sitkus.

Loe:  Marine Muscle Trooper Testosteroon Booster Review: koostisosade loetelu, kasu, hind, ja kuidas see toimib

TROOPER on teaduslikult loodud suurendada luteiniseeriv hormoon, ja ka testosterooni tootmise.

TROOPER sisaldas 100% puhas Tribulus terrestris sisuliselt samuti standardiseeritud kuni 45% saponiine, pluss  10 mg testosterooni stimuleeriva DHEA kulturismist . See eeldab steroidid teile valemiga kontsentraat on kaks korda kui mitmed teised margid.

Saponiinid suurendab luteiniseeriv hormoon, keha, et suurendada oma testosterooni tootmist.

Tulemuseks on suurendanud elukallidust Testosteroon on Teie arvates võimsam, suurendada lihaskoe tohutult, ja on lühike aeg taastumiseni järgmisel treeningu.

Allpool eelis TROOPER pead saada:

 • Õiguslik Sustanon steroid alternatiivsete
 • Suurendada testosterooni tase maksimaalse
 • Abi täita lihasmassiga
 • Plahvatusliku jõu tõuseb vastupidavus ja ka vastupidavus
 • Kiiremat paranemist ajal järgmisel koolitus
 • Boost oma suguelu
 • Ei retsepti nõudlus
 • Põhjus 2 nädalat või vähem
 • Tasuta Sustanon kõrvaltoimeid

Loe lähemalt TROOPER

4. WINGER (Seaduslik Winstrol steroidi variant)

Winstrol või Stanosolooli on üks üks populaarsemaid ja ka tuntud anaboolsed steroidid täna. Mitmed kulturistid kasutavad Winstrol suurendada tõhusust, samuti nagu lõikamine esindaja samas kaalulangus.

Kuid pärast kasutades Winstrol teatud aja mitmed avastatud kõrvaltoimeid kogenud kulturist nagu tõstmise kolesterooli tase, väga kahjulik maksa, akne, juuste väljalangemine, samuti võib kahjustada naised “feminineness.

Seaduslik Winstrol steroid valiku Marine Muscle on WINGER . WINGER loodud selleks, et aidata keha ehitaja saada Winstrol eeliseks kahjustamata kahjulikke mõjusid, mis oli 500 mcg kohta pregnenoloon, võimas eelkäija aldosterooni DHEA ja testosterooni.

WINGER soovitab, et inimesed või kulturist, et huvitatud saavutada kõhn keha samal ajal vähendades jooksul. WINGER suurendab oma võimu pikema kasutamise võrreldes varem.

Nad on kindlasti suurendada oma energia, tõhususe, vastupidavus, ja suurendada oma vascularity kohaletoimetamiseks suur kaalulangus.

WINGER on praktiliselt kaitstes lihasmassi koe ja sitkus, aga ka see on käibel iseloomuliku ajal kalorite dieedil raviskeemi.

WINGER eelised:

 • Ohutu ja ka seaduslik Winstrol steroid valik USA
 • Parandab vaskulariseerumine ja ka maleness
 • Tõsta vastupidavust ja ka võimu enam treening
 • Pakub ripitud keha
 • Shed rasva heitmata lihasmassi
 • Nr Winstrol kahjulikud mõjud

Loe lähemalt WINGER

Järeldus DHEA keha hoone

DHEA on aluseline ühend, mis on valmistatud kasutamiseks teha kõik organismi steroid hormoone.

DHEA on looduslikult esinev hormonaalne aine ja kas taotleda kasu ise või võib teisendada nii testosterooni või östrogeeni sõltuvalt keha vajab.

Meestel DHEA on kõige tõenäolisem, et vahetada testosterooni ja on suurepärane suurendada lihasmassi, suurendada usaldust, tõstes vaimset seisundit, parandades verevoolu oma “tähtis” elundites suurendada seksuaalset iha, jõudluse ja ka rahulolu.

Vanematel naistel DHEA abivahendid tasakaalu vanusega seotud hormonaalsete muudatustega, säilitades hormonaalse taseme rohkem naiselik, mis aitab parandada ja toetada vaimset seisundit, kaitsta versus kaalutõus, soe vilgub ja luude hõrenemisest, suurendada kõrge kvaliteediga puhata, suurendada energia taset, parandada naha elastsust ja ka hoida suguelundite elastsuse ja ka määrimine (tagades versus piinav sex ja suurendada täielik rahulolu).

DHEA keha hoone ei pruugi olla volitatud materjali arvukalt spordiorganisatsioonide ja ka organisatsioonid ja on praegu WADA keelas materjalide kontrollnimekiri; küsige usaldusväärne keha oma organisatsiooni enne kasutades DHEA toidulisandid.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.