site
stats

DHEA עבור סקירת פיתוח גוף: תסמיני DHEA נמוכים, הטבות, ותוספים

Dehydroepiandrosterone (DHEA) בנוסף קרא androstenolone, או prasterone הוא סוכן הורמונלית סטרואידים אנדוגניים, כי נוצר על בלוטת יותרת הכליה, בלוטות המין, ואת המוח.

DHEA הופך בגוף כדי אנדרוסטנדיון, אשר לאחר שניתן לשנות ישר לתוך או טסטוסטרון או אסטרון (סוכן הורמונלית אסטרוגניים) בשנת תוספי פיתוח גוף זה בדרך כלל מתווסף כמו בונה שריר או שומן דוד.

DHEA הוא אחד הורמון אנדרוגנית בשפע ביותר המיוצר על ידי בלוטת יותרת הכליה, וגם זה די חשוב בוני גוף וספורטאים. בשני גברים ונשים, הורמוני המין אסטרוגן וטסטוסטרון תלויים DHEA.

כאשר נעשה שימוש במינונים הנכונים, DHEA הוא מעולה עבור בניין גוף. עם כל סוג או הורמון או תרכובת, כאשר שימוש שנעשה בצורה לא נכון זה יכול ליצור בעיות.

מהו DHEA (dehydroepiandrosterone)?

What is DHEA (dehydroepiandrosterone)?
DHEA (Dehydroepiandrosterone)

DHEA (Dehydroepiandrosterone), הוא סוכן סטרואידים הורמונלית המיוצרים מ הכולסטרול מיוצר גם על ידי בלוטת יותרת הכליה. DHEA מוביל לייצור של אנדרוגנים וגם אסטרוגנים (גבר וסוכני הורמונלית המין הנשי).

DHEA הוא השימוש החיוני המוצר של ליצור כל הורמוני הסטרואידים שלך בגוף כולל טסטוסטרון ואסטרוגן. DHEA הוא הכרחי עבור אזעקת “בדק הבית” הפנימית של הגוף אפשר לקרוא לזה כך.

Dehydroepiandrosterone (DHEA) הוא עשה מחזורי רציף מבלוטות יותרת הכליה. זה עשוי כולסטרול, תחת השפעת הורמון adrenocorticotrophic מבלוטת יותרת המוח.

לגיא בחורים קשישים בכל הגילאים הרבה יותר DHEA לעומת נשים.

רמות DHEA לגייס עד האמצע שלנו בסוף 20 אז בהדרגה מתחילה לרדת.

תוספי DHEA מבוצעים שימוש על ידי כמה אנשים שמאמינים שהם יכולים להגביר את החשק מיני, לבנות רקמות שרירים, להילחם את התוצאות של הזדקנות, וגם להמשיך ולקדם כמה בעיות בריאות.

חוסר איזון DHEA: איך לרמות של DHEA יכול להשפיע על הגוף שלך?

רמות DHEA באופן טבעית מתחילות לרדת לאחר גיל 30, וזה בדיוק כאשר מספר מבוגרים מתחילים לחוות עלייה במשקל, איטיות, ירידה בדחף מיני וגם סימנים ותסמינים שונים אחרים מופעלים על ידי רמות גבוהות יותר של נפיחות.

מעלות להפחית מהר בנשים.

בכל שנה של חיים לאחר גיל 30, אובדן DHEA מאיצה. עד שאדם מגיע לגיל לגבי 75, הם מייצרים רק כ -10 עד 20 אחוזים של DHEA המקורי הם פתחו בצעירותם.

מאז רמות DHEA ירדו עם גיל, ההוכחה מראה כי מבוגרים מעל גיל 30 רכישה או לייצר יותר DHEA ליהנות ביטחון הרבה יותר טוב לעומת מחלות רבות הקשורות לגיל וגם פסד פונקציות פיסיות.

רמות נמוכות יותר של סוכנים הורמונלית, כולל DHEA, גם לנבא תמותה בעבר מבוגרים מבוגרים.

עוד דעות של מדען שצוין כי רמות DHEA לצמצם בשל המתח ממושך. הרבה אנשים בשנות העשרים לחייהם יש רמות DHEA, וגם כמה אנשים בשנות השמונים לחייהם נחשפו לקיים ייצור DHEA רגיל.

רמות DHEA מופחתות מחוברות עם הזדקנות וכמה מחלות, כגון אנורקסיה נרבוזה, שתי בעיות סוכרת סוג, וגם HIV. אצל גברים מבוגרים, רמות שיש של DHEA קשורות גם עם אפשרות גבוהה יותר של הרוגים.

כאשר הגוף אינו מייצר DHEA נאותה כפי שאתה גיל, אתה יכול לחוות כמה סימנים לא נעימים:

1. וריד מערכת חיסונית

המערכת החיסונית, מסכנת עם עלה איום של זיהומים, תאי סרטן בפרט, אלרגיות ומחלות אוטואימוניות. שימוש סוכר ותפקוד אינסולין משתנים עם רמות הגלוקוז בדם כתוצאה גדולות.

חוקרים רבים מדווחים כי DHEA עשוי לשפר תכונה חיסונית. למרות שזה לא היה טוב נבחן בבני אדם, המחקר המוצע מציין כי DHEA עשוי לשפר את המערכת החיסונית, במיוחד בגיל מבוגר.

הפסד 2. כוח

רמת האנרגיה שלכם עשויה לרדת אם אתה מתעסק עם מחסור DHEA. רמות DHEA נמוכות יכולות לגרום לך להזיל הן עובי עצם וגם מסת שריר, אשר עלול לגרום לך להרגיש חלש, מותש וגם נוטים נוסף לפציעות כגון סדקי עצם.

The National Institutes of Health מדווח כי תוספי DHEA נעשים לעתים שימוש לנקודה חלשה שרירי קרב ועל מנת להגדיל חסינות.

3. מדינת שינויים נפשיים או דיכאון קליני

וריאציות ההורמון וגם התשישות כי אתם חווים כאשר ירידות DHEA שלך יכולות ליצור מצב של שינויי המוח יחד עם שינויי הבריאות הפיסית שלך. חרדה אין זה נדיר אצל נשים שרמות DHEA הן.

ה- NIH רושמת כי מחקר שנעשה על תוספי DHEA לטיפול בדיכאון קליני שנוצר הוכחה קלינית אמיתית.

4. סימנים הקשורים למין

אתר האינטרנט מומחי בריאות HCPLive קובע כי נשים אשר עושים אין ב DHEA, שרובם הם בגיל הבלות, להראות כמה סימפטומים הקשורים לסקס, כולל חוסר שימון גניטלי וגם כאב לאורך יחסי מין, יחד עם הנמוך מהתקרה משקף מ-בעבר-חווה צורך intercourses מינית.

יתרונות DHEA שאתם צריכים לדעת

DHEA הוא לא הכל על סוכני סטרואידים הורמונלית. DHEA שנוצר על ידי המוח נחשף כבעל השפעות ישר על תכונת זיכרון ומערכת העצבים המרכזית, אשר יכול לגרום מוח חד, שפר את מצב רוח וגם הרבה יותר טוב רמות כוח.

DHEA גם עלול להגביר את רמת האינסולין של רגישות וגם לעזור אובדן שומן.

הוכחה עולה כי DHEA יכול לסייע דיכאון פינוק, משקל יתר, וגם אוסטאופורוזיס. עם זאת, במחקרים נוספים נאלצו לתמוך השימוש בו בעיות הורמונליות, הפונקציה הקשורה למין, וגם זאבת (מחלה אוטואימונית המשפיעה על העור וגם איברים בגוף).

ניסויים קליניים ממליצים להשלים עם DHEA יכול לעזור להפחית את הנפיחות ולשפר את רמת האינסולין של רגישות, מה שמאפשר ניהול הרבה יותר טוב של רמות הסוכר בדם ואת התנאים כמו סוכרת בעיה בלב.

זה גם מועיל לחיזוק סינתזת חלבון בריא ולכן בונים בצפיפות עצם ומסת שריר רזה, סיוע כדי לשפר את ביצועי אימון וגם להנמיך ופרקים וגם אי נוחות.

לדברי מקור הנתונים המקיפים תרופות הטבעיות, DHEA מצוין להיות מועיל פוטנציאל לבעיות אלה:

 1. הזדקנות העור . אם ניקח DHEA דרך הפה מופיע כדי לשפר צפיפות אפידרמיס, ייצור הסבום, הידרציה העור, ולהפחית העור פיגמנטציה בפנים אצל גברים קשישים ונשים
 2. אימפוטנציה . אם ניקח DHEA דרך הפה במשך 24 שבועות נראה לשפר ED, פונקציה אורגזמית, תשוקה מינית, שביעות רצון מלאה הכוללת הקשורה למין בחורים עם זיקפה השני ללחץ דם גבוה. זה לא יכול להיות כמו שימושי לאנשים מתמודד עם בעיות סוכרת או תנאי נוירולוגיות.
 3. אוסטאופורוזיס . אם ניקח DHEA דרך הפה 50-100 מ”ג כל יום מופיע כדי לשפר את צפיפות המינרלים בעצם (BMD) ב נקבות וזכרים מבוגרים עם היחלשות של העצמות או אוסטאופניה.
 4. סכיזופרניה . אם ניקח DHEA דרך הפה נראה להגביר הן סימנים שליליים וחיוביים באנשים עם סכיזופרניה. זה יכול להיות הרבה יותר יעיל נשים לעומת אצל גברים.
 5. מערכתית זאבת אדמנתית (לופוס) . DHEA אם ייקח בשילוב בעל פה עם טיפול מסורתי עשויים לסייע בהפחתת פעילות מצב SLE, לסדירות של התלקחויות, ומינונים בסטרואידים צורכים.

עוד יתרונות DHEA:

 • DHEA כנוגד חמצון
 • DHEA כרשות רגולטורית סוכן הורמונלית (שהיא מסייעת לנהל את בלוטות התריס & יותרת המוח, וגם משפרת תפקוד בלוטת התימוס)
 • מפחית כולסטרול
 • מקדם את הייצור של סוכן הורמונלית פיתוח אנושי
 • משפר עמידות ידי פעילות התא הרוצח מגרה
 • מגביר את הרגישות של התאים לאינסולין
 • מסייע להחזרת הגוף למצב מאוזן לאחר תגובת המתח והחרדה
 • משפר את התפקוד הקוגניטיבי, התפתחות העצם, וגם ליבידו
 • משפר את מצב הרוח על ידי הגדלת רמות הסרוטונין של המוח

עד כמה DHEA עובד בגוף?

הגוף מייצר DHEA מעצמו ואחרי שמשנה קצת DHEA כדי טסטוסטרון וגם אסטרוגן, שני סוכנים הורמונלית חזקה מין נדרש עבור פונקציות הגוף בכמה מעבר בילוי גרידא.

הורמונים אלה חיוניים לשמירה על רמות אנרגיה גבוהה, תהליך מטבולים בריא, לב, מוח, בריאות עצם, וזו הסיבה הטבעיות הירידות ברמות של סוכנים הורמונליים אלה הקשורות להזדקנות יכולות לגרום סימנים לא רצויים רבים.

למרות שזה עדיין מעורפל בדיוק איך DHEA עובד, מדענים מאמינים שזה בדיוק מה מתרחש: הפצה דרך זרם הדם בצורה בלתי פעילה בשם סולפט DHEA, הורמון זה מגיע להיות פעיל כאשר הוא בא במגע עם תא או רקמה בודד “דרישות” זה.

כתוצאה מכך, סולפט מוסר וגם זה לאחר שהומר אנדרוגנים אסטרוגנים.

בין DHEA של התעלמו ביותר, אולם פונקציות חיוניות יכולות להיות יכולתה cortisol– נגד האיזון כאשר DHEA הוא, רמות קורטיזול גבוהות ולהיפך.

קורטיזול, אחד כמה סוכנים הורמונלית כי להגביר עם הגיל, שגורם ללחץ. כאשר הוא זורם ברמות גבוהות עבור הסכום המורחב של פעמים של זמן, זה עלול להשפיע כמה תפקודי גוף, מורכב של תנגודת לאינסולין הרסנית וגם במערכת האנדוקרינית, ואת ההיפותלמוס.

שימור רמות בריאות של DHEA עבור ההזדקנות הדגישו אנשים עלולים להיות החובה החיונית שלה כתוצאת יכולתה רמות קורטיזול מופחתת.

מינון DHEA הוא בטוח לבריאות ואיכות החיים שלךמינון DHEA הוא בטוח לבריאות ואיכות החיים שלך

תוספי DHEA יכולים להיות יתרון אך מומלץ מאוד להתייעץ טיפול רפואי מקצועי לפני ההשלמה, וזה צריך להיבדק באופן קבוע עם עבודה במעבדה.

עשיית שימוש במינונים גבוהים של DHEA עלולה להיות לא בטוחה. אנשים שיש להם בעיות לב, מחלות כבד, סוכרת, כולסטרול גבוה, בעיות בבלוטת התריס, תסמונת השחלות הפוליציסטיות, והיסטוריה של בעיות קרישת לא צריך להשתמש DHEA.

כפי שאתה יכול לראות, DHEA מספק שורה של הטבות. ובכל זאת, אפילו יותר, הוא לא תמיד הרבה יותר טוב. זה אידיאלי לקחת תוספי DHEA במינון קטן בהתחלה לתת לגוף זמן להסתגל, אז בהדרגה לשפר את הסכום על פני חודשים רבים.

ישנם יתרונות רבים ושונים של DHEA מ 2 Mg, 5 מ”ג, 10 מ”ג, 25 מ”ג, 50 מ”ג ו 100 Mg– תמיד לנצל את המינון הסביר ביותר מתאים לך.

אם אתה מבוגר לעומת 25 וגם להתאמן באינטנסיביות, יש סיכוי טוב כי רמות DHEA שלך הן מתחת לממוצע. נסה לקחת 50 עד 100 מיליגרם של DHEA שתי פעמים בכל יום כדי להגדיל טסטוסטרון שלך ואת רמות IGF-1, להעלות ממד מסת שריר, להמס אפילו יותר שומן בגוף, וגם לשפר את הבריאות הבסיסית שלך וגם רווחה.

האם יש תופעות לוואי DHEA לגברים ולנשים?

האם יש תופעות לוואי DHEA לגברים ולנשים?בגלל רמות ההורמון משפיע DHEA, זה יכול ליצור סימנים אחרים. רוב תופעות הלוואי הן קלות, כמו מיגרנה, תשישות, הפרעות שינה, וגם גודש.

מינון גבוה של DHEA עלול להגביר את הסיכון של סרטן מסוים מושפעי הורמונים, כמו תאי סרטן של החזה, שחלות, וסרטן הערמונית.

הבחור עלול להיתקל דלקת בשד, הצורך במערכת השתן, תוקפנות, או ירד מימד של האשכים. תוצאות הפוכות שעלולות להתרחש במין משני כוללות אקנה, בעיות שינה, כאבי ראש, בחילות או הקאות, גירוד בעור, ומדינה של שינויי נפש.

גביריי עשויים להיתקל סימנים כגון עור שמנוני, צמיחת שיער נורמלי גדלה, קול עמוק, מחזור לא סדיר, ממד שד קטן, ו שפרו גודל איברי המין.

תופעות לוואי אפשריות כוללות נשירת שיער, פיתוח שיער על הפנים (ב נשים), תוקפנות, חוסר סבלנות ורמות גבוהות של אסטרוגן. חוסמי תעלות סידן יכולים לשפר את רמות DHEA, ותוספים יש להימנע על ידי אלה באמצעות חוסמי סידן רשת.

DHEA אסור שייעשה בה שימוש כאילו ציפה או סיעוד, על ידי אלה מתחת לגיל 18 או מנוצלים על ידי בעלי רמות בריאות של DHEA.

מישהו עם רקע של סרטן הקשורים להורמונים צריך להתרחק DHEA בשל האפשרות של רמות אסטרוגן עלה. בנוסף, אנשים עם בעיות בכבד או מצב צריכים להימנע תוספי DHEA.

DHEA לבניית גוף

DHEA לבניית גוףכפי שאתם כנראה כבר מבינים, שיפור רמות סוכן הורמונלית אנבוליים הוא הדרך הבדוקה ביותר לשיפור הישגים רקמה שרירית, רווחי כוח, וירידה במשקל.

בין המשתנים העיקריים להקים כמה מסת שריר אדם יכול לרכוש הוא רמות הטסטוסטרון שלהם, וגם רמות הטסטוסטרון יהיה אכן תמיד לסכן מוביל עבור מגוון רחב של שיטות.

DHEA הוא בדיוק מה שמכונה prohormone; זה בגלל זה הוא אחראי על ביצוע הורמוני סטרואידים.

עד כה, יש תמיכה מדעית מעט עבור המקרה כי תוספי DHEA לקיחה יכולים להעלות את רמות הטסטוסטרון.

מחקרים קצרים רבים ממליצים DHEA עשוי לסייע בייצור טסטוסטרון דחיפה וגם לספק שורה של הטבות (למרות מגוון דומה של מחקרים דיווחו ההפך).

DHEA הוא חומר חיוני המשמש להפקת כל הורמונים סטרואידים שלך בגוף כולל טסטוסטרון וגם אסטרוגן.

כדי מכניס אותו ישירות, העלאת רמות DHEA שלך יכול לעזור לשפר הורמונים סטרואידים כמו טסטוסטרון או אסטרוגן להסתמך על מה בדיוק הגוף דורש.

בתיאוריה, אם היה לך רמות טסטוסטרון ואתה גדל רמות DHEA שלך, DHEA ניתן להחליף כמויות נוספות של טסטוסטרון.

תוספי DHEA לסייע להגביר מסת רקמת שרירים רזה גם מקדם שיווי משקל הורמון. זה נלקח בחשבון חסר סיכון כאשר נספגו מינונים קטנים.

מחקר שפורסם בכתב העת האירופי of Applied Physiology ב 2013, שבו שמונה בחורים בגיל העמידה קיבלו DHEA להשלים את הלילה לפני שסיים תוכנית האימון אימוני אינטרוולים בעצימות גבוהה.

תוצאות גילה כי תוספי DHEA השימוש הופיעו להעלות את רמות הטסטוסטרון וגם למנוע רמות אלה של ירידה במהלך האימון.

מחקר אחר שונה על שימוש תוספי DHEA מורכב של מחקר קטן שפורסם בכתב העת לאורולוגיה ב 1999.

לצורך המחקר, 40 לקוחות מתוך מרפאת אונות חולקו באופן שרירותי לשתי קבוצות: הקבוצה הראשונה לקחה תוספת DHEA על בסיס יומי במשך שישה חודשים, בעוד הקבוצה השנייה לקחה גלולת סוכר לתקופה מאוד זהה.

למרות אלה שטופלו תוספי DHEA חוו שיפוץ משמעותי ביכולתם להשיג או לשמור על זקפה, הסופרים של המחקר מציינים כי DHEA לא השפיע על רמות טסטוסטרון.

אם אתה חושב על שימוש DHEA כדי להגביר טסטוסטרון, לדבר עם הרופא לפני תחילת משטר התוספת שלך. עצמי בטיפול ולהישאר ברור של או דחיית טיפול נפוץ ועשוי להיות לה השלכות משמעותיות.

תוספי DHEA לבניית גוף

תוספי DHEA לבניית גוףתוספי תזונה לספורטאי DHEA הם מיותרים כרגע מ המועדפת אי פעם, כמו מומחים רק גילו לאחרונה איך בדיוק מועיל שהם באמת יכולים להיות.

תוספי בניין הגוף DHEA, וכתוצאה מכך, הם אידיאליים כפי שהם מקדמים אובדן שומן, בנוסף להישען צמיחת רקמת השריר וגם לתקן עבודה.

תוספי DHEA הם יתרון במיוחד עבור אנשים בגילי 30 ומעלה, כאשר נגיע הסד בגיל הזה, כל-טבעי מעלות DHEA מתחילות לרדת מספר גדל והולך של עם כל שנה שחולפת.

DHEA ניתן לקחת גם כתוספת; ניסיתי ו- DHEA האמיתי הוצע על ידי רופאים בגלל -1980. העובדה DHEA הוא טבעי החליף הצללית של אישה בזרועות פתוחות על טסטוסטרון השקיעה שהפכה אותו prohormone והפכה אותה תוספת בולטת לספורטאים, לעומת זאת, יש DHEA תוצאות חיוביות גם לפני ההמרה. ישנם שני סוגים של תוספי DHEA ישירים, או DHEA שיניים (קפסולות) או DHEA דרך העור, אשר יהיה קרם שניתן להתייחס לעור שלך (דומה עד כמה גברים עם טלאי Androgenic שימוש טסטוסטרון נמוך במקום מחטים).

ישנם שני אמצעי לסווג את היתרונות של תוספי DHEA, ישן התועלת הישירה (המוצר גדל DHEA), ואחרי זה, יש את היתרונות העקיפים שיש DHEA קרם מוגבר.

בגלל DHEA מגביר את ייצור הטסטוסטרון, אתה יכול לייחס את כל היתרונות של טסטוסטרון מעלה לתוספי DHEA.

טסטוסטרון שפר יכול לשפר סינתזת חלבון בריאה שרירי רקמות, שתוצאתו מסת שריר גדולה יותר רווח כוח מוגבר גם.

מחקר 2012 על ידי ואח נורדסטרום. נמצא כי הגדילה טסטוסטרון (מ סטרואידים אנדרוגנים) הביא המוני רקמה שרירית יותר, וירידה ברמות השומן בגוף אצל ספורטאים מקצועיים. מחקרים רבים מראים כי תוספי DHEA יכולים לייצר תוצאות מעולות במינון המתאים.

טסטוסטרון מוגבה גם יכול לסייע לך לנוח הרבה יותר טוב (אשר יסייע לנהל את תשוקה, לשפר את מצב רוח, מתח נמוך, וכן להגביר את היעילות פיזית), לשפר את מצב רוח, וגם יעילות קוגניטיבית (ייצור בחירת הגדלה, קצר וזיכרון לטווח ארוך גם, וגם פתרון בעיות), וכן להגביר את החשק מיני גם להגביר את ניידות זרע.

המדורגים 4 תוספי תזונה לספורטאים DHEA 2019

DHEA עובד כמו סטרואידים אנבוליים טבעיים משום שהוא משפר ייצור של סוכני הורמונליים פיתוח פיזי המסייע לפתח מסת שריר רזה וגם להילחם הצטברות שומן. זו הסיבה לסוג התוספת בולט בקרב ספורטאים וגם שרירנים.

ממש כאן DHEA העליון 4 תוספי תזונה לספורטאים 2019

1. DRILL MASTER

DRILL MASTER from Marine MuscleDRILL MASTER מן השרירים ימיים נוצר הוא אלטרנטיבת סטרואידים משפטית Dianabol אשר יש תכונה כדי להגדיל את החזקת חנקן וגם להצית במצב אנבוליים יעיל בתוך הגוף שלך לצמיחת מסת שריר.

DRILL MASTER מומלץ ליחידים במדינת הארצות שמחפשים רווח רקמות שרירים מהיר וגם כוח מתפרץ. DRILL MASTER בנוסף הוא מתאים כמו סטרואידים אחת כדין יותר עבור אנשים שרוצים לשמור על היתרונות שלהם בין הפעילות הגופנית או מחזור אימונים.

קראו:  סקירת מאסטר מקדחת שרירים ימית: א Dianabol Dbol בטוח והחוקי חדש מתוצרת ארה”ב

DRILL MASTER כמו כן מכיל 10 מ”ג של DHEA עבור פיתוח גוף אשר יכול לסייע לגוף להעלות המעלות שלך של טסטוסטרון עבור רווחי שריר נפץ.

DRILL MASTER יכול לשפר את סינתזת חלבון ההליך מסיבי המאפשר לגוף שלך כדי להגדיל את כמות החנקן משמעותי שיישמר בתאי שריר.

הגדלת כמות החנקן עלולה לגרום לעליית חלבון בריא להתפתחות רקמת שריר להיות גדול יותר. רק כמה שבועות קצרים, אתה בוודאי רואה רווחים לזיהוי, וגם באמת מרגיש אפילו יותר בחיים ובשליטה.

להלן לתועלת DRILL MASTER מן השרירים ימיים:

 • קבל את מסת השריר שלך פחות מסובך ומהיר
 • הגדלת קשיחות הסיבולת שלך
 • קידום חנקן החזקה בשריר שלך
 • שפר פוקוס וגם לנהוג במהלך אימון
 • להעלות את רמת הטסטוסטרון עבור מימוש מקסימלית
 • בטוח וללא תופעות שליליות dianabol
 • 100% בחירה סטרואידים Dianabol כדין

קראו עוד על DRILL MASTER

2. ENDURO

ENDURO הוא אחד אלטרנטיבה סטרואידים Deca-Durabolin חוקית כדי לעזור לנטרל חולשה, תשישות, וההצדקות שלך.

סטרואידים לבניית הגוף במינון גבוה המשפר שימור החנקן שלך מאיץ את הליך רווחי.

ENDURO כולל גם 100 מ”ג של מינון פיתוח גוף DHEA לייצור טסטוסטרון כדי לספק לך פיתוח שרירים המתפרץ עם הטבות קשיחות.

ENDURO עם רכיבים הרים עוזר לגוף לשאוב את סינתזת חלבון לבניית רקמות מסת השריר שלך.

ENDURO בנוסף משפר את ייצור הדם האדום לשאת אפילו יותר חמצן מסת השריר שלך. בגלל עם תוספת חמצן יותר, אתה יכול להשיג לאמן את עצמך יותר עם החלמה מהירה יותר לעומת לפני שאתם צורכים אותו.

פונקציה אחרת שונה של ENDURO, זה בהחלט יגדיל את סינתזת הקולגן אשר אחראית לשיפור הגידים של הגוף וגם גידים. הENDURO לסייע תרגיע ולהקל מפרקים מורחבים פוגעים.

ENDURO נוצר במיוחד עבור אנשים אמריקאים 100% ללא סיכון. הנה היתרונות שלENDURO מן השרירים ימיים:

 • שיפור הסיבולת שלך עם סיבולת וכוח המתפרץ
 • קבל גדולה רקמה שרירית וגם ממד גדול
 • תחתון כאבי פרקים
 • מגן שריר הרווח שלך תוך המסת השומן שלך
 • החלמה מהירה עבור התרגיל הבא
 • תוצאה מהירה יותר בערך 3 עד 4 שבועות
 • אין Deca-Durabolin תופעות לוואי
 • 100% בחירה סטרואידים Deca-Durabolin כדין

קראו עוד על ENDURO

3. TROOPER

טרופר מ שרירים ימייםטסטוסטרון הוא הורמון בדרך כלל נמצא בגוף גברים. זה השפיע על המוני רקמה שרירית.

שרירים ימיים פתחו אלטרנטיבת סטרואידי sustanon כדין בשמו הוא TROOPER . זוהי אפשרות סטרואידים לספורטאים הארדקור כדי להגביר את רמת הטסטוסטרון, מסת שריר, וגם הקשיחות שלך.

קראו:  שרירים ימיים סקירת Booster טרופר טסטוסטרון: מצרכי רשימה, הטבות, מחיר, ואיך זה עובד

TROOPER נוצר מדעי כדי לשפר סוכן luteinizing הורמונליים וגם ייצור הטסטוסטרון.

TROOPER הכיל מהות Tribulus Terrestris טהורה 100% וגם טופל עד 45 ספונינים%, בתוספת  10 מ”ג של טסטוסטרון-מגרה DHEA לבניית גוף . זה מרמז על סטרואידים לתת לך להתרכז הנוסחה היא פי שניים מאשר מותגים שונים אחרים.

ספונינים יגדילו את סוכן הורמונלית luteinizing בגוף שלך כדי להגביר את ייצור הטסטוסטרון שלך.

התוצאה של עליית יוקר המחיה טסטוסטרון הוא שאתה מרגיש יהיה יותר חזק, להגביר רקמה שרירית מאוד, ויש לו זמן קצר להחלמה עבור באימון הבא.

מתחת היתרון TROOPER אתה צריך להשיג:

 • חלופה חוקית sustanon סטרואידים
 • גדל רמת טסטוסטרון למקסימום
 • עזרה להשיג רווח שרירים
 • כוח מתפרץ, סיבולת לעלות וגם סיבולת
 • זמן החלמה מהיר לאימונים הבאים
 • שפר את הביצועים המיניים שלך
 • אין דרישת מרשם
 • Cause 2 שבועות או פחות
 • תופעות לוואי sustanon חינם

קראו עוד על TROOPER

4. WINGER (אפשרות סטרואידים החוקי Winstrol)

Winstrol או Stanozolol הוא אחד אחד היום אנבוליים הסטרואידים הפופולריים ביותר וגם ידועים. שרירנים כמה לעשות שימוש Winstrol כדי להגביר את היעילות, וגם כנציג חיתוך תוך ירידה במשקל.

עם זאת, לאחר השימוש Winstrol בתוך פרק זמן מסוים, מספר תופעות לוואי גילו שחווים שרירן כמו העלאת רמת הכולסטרול, מאוד מזיק הכבד, אקנה, נשירת שיער, וגם יכול לפגוע feminineness נקבות.

בחירת סטרואידי Winstrol כדין מן השרירים ימיים היא WINGER . WINGER שנועד כדי לעזור שרירן להשיג יתרון Winstrol מבלי לפגוע תופעות לוואי אשר היה 500mcg של פרגננולון, מבשר עוצמה כדי אלדוסטרון, DHEA, וטסטוסטרון.

WINGER מייעצת לאנשים או שרירן שעניין להשיג גוף רזה בעוד חיתוך תקופה. WINGER יגדל הכח שלך עבור תרגיל יותר בהשוואה בעבר.

הם בהחלט ישפרו את האנרגיה שלך, יעיל, סיבולת, ולהגדיל צִנוֹרִיוּת שלך עבור אספקת הרזיה גדולה.

WINGER מגינים רזה מסת שריר רקמות קשיחה, וגם זה מהווה בעוד מאפיין בולט על משטר דיאטה מוגבל קלוריות משמעותיות.

WINGER יתרונות:

 • בטוח גם כדין בחירת סטרואידי Winstrol בארה”ב
 • משפר גבריות צִנוֹרִיוּת וגם
 • שפר סיבולת וגם כוח לאימון עוד
 • מספק לך עם גוף קרוע
 • להשיל שומן ללא שפיכת מסת שריר
 • אין תופעות לוואי Winstrol

קראו עוד על WINGER

מסקנה לגבי DHEA לבניית גוף

DHEA הוא התרכובת הבסיסית כי הוא עשה שימוש כדי להפוך את כל הורמוני הסטרואידים של הגוף.

DHEA הוא סוכן הורמונלית טבעי ואו לבקש הטבות בפני עצמו או יכול להמיר הוא טסטוסטרון או אסטרוגן בהתאם לצורך של הגוף.

עבור גברים, DHEA הוא סיכוי הטוב ביותר להחליף טסטוסטרון והוא מעולה להגדלת מסת שריר, שיפור ביטחון עצמי, לחיזוק מצב הרוח, שיפור זרימת דם לאיברים בגוף “החשובים” שלו כדי לשפר את חשק מיני, ביצועים, וגם סיפוק.

בשנת עזרי DHEA נקבות מבוגרות לאזן שינויים הורמונליים הקשורים לגיל ידי שמירה על רמות הורמונלית יותר נשיות, אשר מסייעת לשפר ולתמוך מצב נפשי, להגן לעומת עלייה במשקל, הבזקים חמים decalcification עצם, להגביר באיכות גבוהה של מנוחה, מעלה את רמות האנרגיה, ומשפר את הגמישות לעור, וגם שמירה על גמישות גניטלי וגם שימון (הבטחת לעומת מין מייסר והגברת שביעות רצון מלאה).

DHEA לבניית גוף לא יכול להיות חומר מורשה לארגוני ספורט רבים וגם ארגונים, וכיום הוא על WADA אסרה checklist חומרים; אנא בדוק עם גוף אמין של הארגון שלך לפני עשיית שימוש של תוספי DHEA.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.