site
stats

CrazyBulk Shqyrtime Testimonials, Rezultate dhe blerësit Guides

Crazy Bulk Shqyrtime: alternativat më të mira në steroid në dispozicion në Sot në treg

Në kohët e fundit, Crazy Bulk ka qenë në fakt një lider në fushën e shtojcave ushqimore dhe veçanërisht në forcimin e muskujve, bulking dhe prerja artikuj, të steroid njohura ligjore.

Për shkak të vitit 2004, Crazy Bulk deklaron të përdorë 100% ligjore, natyrale, recetë-grade steroid anabolik dhe shtojcave Bodybuilding për prerje, bulking, ndërtimin në masë të ligët muskujve indeve, rritjen e durim, dhe gjithashtu ekstra, pa kërkesën për një recetë.

Cfare eshte Crazy Bulk?

Crazy Bulk pretendon shtojcave tyre japin të gjitha avantazhet e steroid aktuale, me asnjë nga efektet anësore, përveç aftësinë për të ndryshuar trupin tuaj.

Të gjitha shtesat inkorporuar në të Crazy Bulk ndryshme janë prodhuar në laboratorë të akredituar PMP në Shtetet e Bashkuara që kanë problemet më të mira të mundshme për prodhimin e një ndihme të tillë.

Kjo tregon produktet e tyre janë plotësisht të sigurta dhe të merren me përdoruesit.

Furnizuesi deklaron të gjithë linjën është një nga më të efektshme në treg, i cili çdo produkt që ka një objektiv të veçantë dhe gjithashtu kontribuon në elementin e përgjithshëm përfundimtar.

 • Të gjithë përbërësit janë 100% pa rrezik dhe gjithashtu e fillimit natyrore
 • Ato nuk përmbajnë asnjë lloj shije apo kimike aditivëve
 • Nuk ka efekte anësore
 • Shtojcave nuk sjellë duke përdorur të shtëna
 • Konsumatorët në fakt kanë vënë re një përmirësim të dukshëm edhe dy javë pas fillimit për të marrë ato
 • Ju nuk kanë nevojë për recetë një profesionist mjekësor për të blerë ato
 • Produktet e tyre janë bërë në laboratorë PMP që nënkupton se ata janë të kualitetit të lartë dhe
 • kërcënim ekzistuese whatsoever për përdoruesit
 • Ajo ofron rezultate të shpejta dhe të shquar
 • Shumica komente të konsumit janë pozitive
 • Kompania furnizon shpërndarjen lehtë dhe gjithashtu të arritshme të sendit në vende të ndryshme nëpër botë

duke shfrytëzuar Crazy Bulk, Ju me siguri do të respektojë në vijim:

 • në masë të muskujve rritur
 • Më pak yndyrë trupit dhe një element shumë më të shëndetshme
 • gradë më të larta të energjisë
 • Një çmim rritur metabolike
 • Më të fuqishme, muskujt shumë më imune dhe të dallueshme
 • Edhe më shumë theks gjatë një stërvitje
 • Një periudhë shumë më e shkurtër e nevojshme për çlodhje pas një rutinë stërvitje intensive

Crazy Bulk bulking steroid zgjedhje

1. D-Bal (Dianabol)

crazy-pjesa më e madhe-dbal-banner

D-Bal finest për:

 • Quick muskujve fitimet masive
 • Rritja Forca
 • Heqje yndyrë trupit
 • Minimizimin siklet të muskujve
 • kosto të lirë Boost testosterone
 • Lidh në mes të cikleve për përfitime konservuara

Çfarë është D-Bal të gjitha?

crazy-pjesa më e madhe-dbal

formula e re e fuqishme D-Bil i ngjan të gjitha fitimet e methandrostenolone ose Dianabol pa të gjitha efektet anësore.

Steroide Dianabol njohur për shumë vite realizon Kauzës shquar një sasi të shkurtër kohe.

Megjithatë, problemi masiv i prodhuar është prodhimi i efekteve anësore kërcënuese Wellness tonë dhe gjithashtu jetën tonë në raste të caktuara.

D-Bal është midis Crazy Bulke produkteve më të shquar për shtojcave Bodybuilding, duke synuar zhvillimin e indeve të muskujve në afat të shkurtër.

Ajo është 100% produkt të gjitha-natyrore të sigurt për trupin, që kanë të bëjnë për të zëvendësuar popullor steroide më parë ende tejet e rrezikshme anabolic, Dianabol.

Ashtu si e bën këtë punë?

Me D-Bal formulë përbërësit e reja aktive, D-Bal punon për të rritur forcën dhe muskujve tuaj në masë, si dhe të rrisë VO2 max tuaj, të ndihmojë në shumën totale trupit reduktim tuaj yndyrë, ju ofron indet pakët muskulor, ndërsa bulking dhe gjithashtu të marrë ul kolesterolin tuaj.

D-Bal nuk e tij gati ngritjen e fitimin, por edhe të ndihmuar ju për të vënë atë. Ajo mund të ulët dhëmbje e muskujve indeve, acid Hyaluronic të ngjall kockave dhe pjezë shërim

 • Niveli i rritur i forcës së muskujve dhe durimin
 • Rriten çmimet e mbajtjes azotit
 • rrjedhjen e gjakut të zgjeruara në masë të muskujve
 • masë Rritja e muskujve
 • rezultate të shpejta
 • Asnjë shtëna përdorim, të marra nga goja
 • Asnjë përdorimin e një recetë
 • Ajo është 100% alternativë ligjore për steroid anabolic

përbërësit D-Bil

crazy-pjesa më e madhe-dbal-përbërësit

Cila është metoda më e mirë për të shfrytëzuar D-Bal?

 1. 3 tableta në ditë
 2. 90 pilula per shishe
 3. Merrni tri (3) kapsula me ujë rreth 45 minuta pas stërvitje tuaj. Për rezultate më të mira, të përdorur për një minimum prej 2 muaj. Gjithmonë të integruar me një dietë ideale dhe gjithashtu
  ushtrojnë programin.
 4. Ushtrimi Kohëzgjatja 2 muaj në dhe 1.5 javë jashtë

rezultatet D-Bil

crazy-pjesa më e madhe-jamesb-para-pascrazy-pjesa më e madhe-johnm-para-pas-dy

Referencat

2. Trenorol (Trenbolone)

crazy-pjesa më e madhe-trenorol-banner

Trenorol mirë për:

 • në masë të muskujve Gain
 • Shred yndyrë larg
 • Bulking dhe Prerje fazat
 • Bën në masë të muskujve tuaj të vështirë
 • Looking forward për të shkrirjes yndyrë pa ndikuar në masë të muskujve indeve.
 • Duke kërkuar një opsion pa rrezik dhe ligjore për trenbolone

Çfarë është Trenorol çdo gjë në lidhje me?

Crazy Trenorol Bulk

Trenorol është alternativë ligjore për trenbolone cilën krijuar nga Crazy Bulk.

Së pari, të na lejojë të mësuar në lidhje me trenbolone.

Trenbolone është ndër një nga anabolic më të fuqishme dhe gjithashtu steroid androgenic rreth.

Trenbolone nuk ka qenë në fakt prodhuar për përdorim njerëzor duke pasur parasysh se 1997, sepse ajo ka kërcënime të mëdha dhe gjithashtu efekte negative si humbjen e flokëve,

Ndryshe nga disa steroid tjera, Trenorol nuk mund të shkëmbehet estrogjenit në trup.

Ajo ndihmon për të reduktuar rrezikun e boobs njeri, i cili është një çështje e zakonshme në mesin e bodybuilders.

Trenorol është alternativa ligjore të trenbolone cilat projektuar nga Crazy Bulk.

Që nënkupton Trenorol është krijuar me përbërësit natyral dhe pa rrezik, që i ngjajnë ndërtimin e muskujve dhe gjithashtu humbje peshe ndikimet e trenbolone steroide me pa efekte negative.

Ashtu si e bën këtë punë?

Trenorol nga Crazy Bulk motivon mbajtjen e azotit në indet e muskujve të njëjtë si puna trenbolone steroide.

Pse azotit vendimtare për strategjitë tuaja-ndërtimin e muskujve?

E pra, nëse ju jeni një amator Bodybuilding ju duhet të kuptoni se azoti është ndër blloqeve më vitale të ndërtimit për secilin proteina në trupin tonë.

Extra azotit dhe si rezultat shumë më tepër proteina në trupin tuaj sugjerojnë vetëm një pikë.

Ju mund të marrë muskujt të mëdha dhe të forta me shpejtësi.

Trenorol rrit prodhimin e qelizave të kuqe dhe gjithashtu rrit furnizimin me gjak direkt në muskujt ku është e nevojshme në të gjithë ushtrimeve ekstreme trajnimit.

Kur ka oksigjen në masë të muskujve, prodhimi i energjisë gjatë stërvitje automatikisht do të përmirësohet, dhe kjo është ajo që do të rrisë nivelin e forcë, durim, dhe gjithashtu qëndrueshmërinë e individit apo aparat gjimnastikor.

Me qelizë të kuqe shënuar rritje, më shumë oksigjen është furnizuar më pas me grupet indeve muskulare, si dhe, duke e bërë një nga më të jashtë çdo seancë, çdo rep dhe çdo të heqë të bëni në palestër.

Shumë më tepër vëllimi i gjakut rrit vascularity edhe pa mbajtjen e ujit.

Trenorol është projektuar posaçërisht për të ju ndihmuar me sa vijon:

 • Të fituar muskujt më të mëdha dhe gjithashtu të fortë
 • të fitojë forcë
 • Rritur durim dhe edhe ajer
 • Të rritur fuqinë tuaj
 • Të ndihmuar ju të ushtruar për më shumë
 • Rise vascularity
 • Get shpëtoj e yndyrë
 • Ruajtur në masë të muskujve, ndërsa prerja

Trenorol përbërësit aktiv

crazy-pjesa më e madhe-trenorol-përbërësit

Çfarë është metodë shumë e mirë për të përdorur Trenorol?

 1. 3 kapsula çdo ditë
 2. 30 kapsula per shishe
 3. Merrni 3 pilula e Trenorol me ujë afërsisht 45 minuta para stërvitje tuaj.
 4. Në ditë jo-stërvitje Merrni 1 kapsulë me çdo vakt primar.
 5. Përdorimi me një plan të përshtatshëm dietë dhe programin e ushtrojnë.
 6. Për rezultate më të mirën, të përdorimit për një minimum prej 2 muajsh
 7. Kohëzgjatja këshilloi stërvitje: 2 muaj në dhe 1.5 javë jashtë

rezultatet Trenorol

crazy-pjesa më e madhe-trenorol-thomas-para-pas

Referencat

3. HGH-X2 (HGH)

crazy-pjesa më e madhe-HGH-x2-banner

HGH-X2 mirë për:

 • Fitimet ligët indeve muskulare
 • Humbje peshe
 • Shumë më mirë zhvillimin e muskujve, efikasiteti, dhe gradë të larta të energjisë
 • çlodhje shpejtë pas stërvitje
 • Fryrese dhe prerje ciklet

Çfarë është HGH-X2 çdo gjë në lidhje me?

crazy-pjesa më e madhe-HGH-x2

HGH-X2 është një releaser natyrore HGH, zhvilluar si një opsion për artikuj HGH kimike me bazë në të cilat shpesh krijojnë efekte ekstreme negative.

Produkti përmirëson nivelin e nivelin e hormoneve të zhvillimit normalisht për shumë më shpejt dalin nga workouts dhe gjithashtu heqjen e peshës aktivitetet e lidhura.

Rritjen e hormoneve të zhvillimit në mënyrë të tillë ndihmon njerëzit për të zhvilluar muskujt më të fuqishme, të derdhur yndyrë trupit të shpejtë, dhe gjithashtu mblidhte më shpejt nga workouts shterur.

 • Sigurt dhe ligjor shtesë Alternative Somatropin
 • Eksitim i gjëndrës endokrine për lirimin shumat e HGH hormon në rrjedhjen e gjakut
 • Aids për të ndërtuar indet ligët muskujve në trup.
 • Aids për të derdhur yndyrë me një proporcion shumë më të mirë (e muskujve në yndyrë).
 • Ajo i ndihmon individët që të trajnuar vështirë të shërohen shpejt.
 • Boost në forcë
 • rezultate të konsiderueshme mund të shihet në një çështje javësh
 • Kosto të lirë rreth shpërndarjes botëror të anijeve në çdo lloj të vend.

Saktësisht se si funksionon HGH-X2?

HGH-X2 substance nga Crazy Bulk përfshin përbërësit që synojnë Hipofiza në mënyrë të qartë për të siguruar që ajo lëshon një shumë më të Zhvillimit Njerëzor hormonale Agjenti (HGH) të drejtë në gjak.

Ajo gjithashtu ndihmon përdoruesit për të zgjeruar më të gjatë të qëndrueshme indet muskulare dhe rritjen e metabolizmit.

Si metabolizmin tuaj rritur, karbohidratet shpejta, sheqer, dhe djegiet edhe yndyrna të ndjekë. Mbahem në të, muskujt vështirë me yndyrë të ulët dhe gjithashtu fiton ujit, pas kësaj, është thjesht tjetër për ju.

Me masë të zgjeruara të muskujve në yndyrë proporcion, ju do të keni një kohë shumë më e shkurtër çlodhje që tregon ju me siguri do të shpenzojnë shumë më pak kohë për të thyer në çdo intervale stërvitje.

Nivelet më të larta të HGH në gjak, ju do të keni mundësinë për të vënë në të ligët, me cilësi të lartë fitimet indeve muskulare duke hedhur yndyrë të tepërt gjatë prerjes cikle.

HGH-X2 gjithashtu promovon herë më shpejt shëruese, që nënkupton që ju të merrni më shumë zhvillimin e shpejt si ju të shpenzojnë edhe më shumë heqjen kohë dhe më pak kohë në vendosjen e shërimit.

përbërësit HGH-X2

crazy-pjesa më e madhe-HGH-x2-përbërësit

Cila është mënyra më e mirë për të përdorur HGH-X2?

 1. 2 pilula HGH-X2 çdo ditë
 2. 30 kapsula per kontenier
 3. Merrni 2 kapsula e HGH-X2 me ujë rreth 20 minuta para se të mëngjes tuaj.
 4. Për rezultate më të mira, përdorni HGH-X2 për një minimum prej 2 muaj.
 5. Shfrytëzojë atë me një dietë të përshtatshme dhe programin e ushtrojnë.
 6. zgjatje e rekomanduara stërvitje 2 muaj në dhe 1.5 javë jashtë.

rezulton HGH-X2

crazy-pjesa më e madhe-HGH-x2-DanielLima-para-pas

crazy-pjesa më e madhe-HGH-x2-mike-harrison-para-pas

Referencat

4. Testo-max (Sustanon)

crazy-pjesa më e madhe-testo-max-banner

Testo-Max mirë për:

 • Muscle Mass Fitimet
 • Të rritur forcën dhe gjithashtu qëndrueshmëri
 • shërim të shpejtë pas ushtrimit
 • ideale cikle me shumicë dhe prerje

Çfarë është Testo-Max çdo gjë në lidhje me?

crazy-pjesa më e madhe-testo-maxTesto-Max është një alternativë e natyrshme për steroide anabolic Sustanon, një formulë e testosterone fabrikuar infused me trupin për të ndihmuar të nxitur prodhimin testosterone.

steroid anabolic punës duke nxitur prodhimin testosterone, i cili më pas, ndihmon të rritur figurën e trupit dhe funksionet seksuale.

Siç ju e kuptoni, Testosterone është përgjegjës për disa funksione në jetën e një mashkullit përfshirë gjinitë.

Testo-Max përmban lartë përbërësit e cilësisë aktiv, shqyrtoi shkencërisht kështu duke rritur nivelet e testosteronit si duhet në një mënyrë të natyrshme.

Ajo është shumë efikase për rritjen e nivelet e testosteronit dhe rritjen e funksioneve seksuale.

Si funksionon Testo-Max?

Dhe si të gjithë bodybuilders kuptojnë, testosterone është hammer që drejton muskujve tuaj madhësinë masiv, forcë, fuqi, pushtet dhe gjithashtu të performancës.

D-Aspartic Acid, Ekstrakt Fenugreek, magnez, zink, Vitamin D3, K1, dhe B6 që përmban testo-Max ka një avantazh të nxit të gjitha-natyrore prodhimit testosterone dhe të rezultojë duke e bërë përdorimin më të mirë të nisjes së luteinizing dhe gjithashtu gonadotrophin hormonal agjentët pa shkaktuar efekte negative.

Testo-maks përbërësit

crazy-pjesa më e madhe-testo-Max-përbërësit

Çfare mjetet më efektive për të shfrytëzuar testo-Max?

 1. 4 tableta çdo ditë
 2. 30 kapsula per shishe
 3. Për grownups, të marrë 4 tableta rreth 20 minuta para se vakt tuaj në mëngjes.
 4. Directions duhet të respektohet në të dy stërvitje dhe gjithashtu ditëve jo-stërvitje.
 5. zgjatje Recommended stërvitje 2 muaj në dhe 1.5 javë jashtë.

Testo-MAX Results

crazy-pjesa më e madhe-testo-max-JohnnyTurner-para-pas

Referencat

5. Anadrole (Anadrol)

crazy-pjesa më e madhe-anadrole-banner

Anadrole mirë për:

 • Marrë forcën maksimale dhe qëndrueshmëri
 • çlodhje shpejt pas ushtrimit
 • Kick-duke filluar nga fitimet e shpejtë në fillim të një cikli

Çfarë është Anadrole mbi të gjitha?

crazy-pjesa më e madhe-anadrole The Crazy Bulk Anadrole është një shtesë natyrore dhe një alternativë për Anadrol përbashkët pohuar të jenë të sigurt dhe u përpoq gjithashtu dhe testuar të jetë një nga pikat më të fuqishme për përmirësimin e në masë të ligët indeve muskulare.

Anadrole ka kapacitet si Anadrol (i quajtur gjithashtu oxymetholone) për të rritur në mënyrë dramatike nivelet e sintezës së proteinave të shëndetshme dhe mbajtjes azotit pa efekte negative.

Ajo është ideale për bulking cikle, Anadrole mund të lidheni me gati rinovimet afatgjata në gradë e fuqisë së trupit, agresivitet, dhe në masë të indeve muskulare.

Anadrole vlerësuar po ashtu nga ata që janë të prirur për të lodhjes apo lëndime irrituese gjatë ushtrimeve ekstreme dhe gjithashtu trajnim forcë.

Ta themi thjesht, Anadrole është një shtojcë e mrekullueshme para-stërvitje si ajo mbron indet e muskujve të trupit dhe gjithashtu shmang marramendës të gjoksit dhe të armëve qelizave që zakonisht ndodh gjatë trajnimit të rëndë, ndërsa massing deri në androgens të forta.

Le të shikojmë në avantazhet e Anadrole:

 • Ju ndihmon të eliminuar yndyrna
 • Ju ndihmon të ndërtojë një masë të ligët muskujve indeve
 • Rrit performancën dhe gjithashtu performancën në klub shëndetësore
 • Shumë të shpejtë në javët me stërvitje normale
 • Aids në sintezën e proteinave të shëndetshme
 • Në mënyrë të konsiderueshme zvogëlon lodhjen
 • Të vërtetë e lehtë për të bërë përdorimin e dhe nuk e quajnë për çdo lloj të recetave

Si punon?

Suplementi Anadrole nga Crazy Bulk përdor një avantazh efektive Anadrol steroide, i cili nxit prodhimin e qelizave të kuqe në trup, e cila rrit qarkullimin e oksigjenit në masë të muskujve, duke siguruar rritjen e tyre të shpejtë dhe të zhvillimit.

Anadrole punon si puna Anadrol duke ndihmuar për të rritur prodhimin e qelizave të kuqe të gjakut për të kryer më shumë oksigjen në të gjithë trupin tuaj.

Një shumë më shumë qeliza të kuqe të gjakut treguan shumë më shumë oksigjen dhe gjithashtu ngriti qarkullimin e oksigjenit në masë të muskujve tuaj.

Gjatë një stërvitje, oksigjen gjeneron fuqi.

Edhe më shumë, pushtet tregon se ju mund të heqë edhe më shumë në peshë, si dhe ngritjen edhe më shumë peshë do të thotë marrjen masë shtesë e muskujve.

Anadrole po ashtu rrit forcën e trupit dhe ul lodhje, duke shërbyer si opsion shtesë për të gjithë bodybuilders lufton.

përbërësit aktiv Anadrole

crazy-pjesa më e madhe-anadrole-përbërësit

Çfare mjetet shumë të mirë për të përdorur Anadrole?

 1. Përdorimi 2 pilula Anadrole në ditë
 2. 30 kapsula per shishe
 3. Merrni dy (2) kapsula me ujë rreth 20 minuta para se të vakt tuaj në mëngjes.
 4. Përdorni me një regjim ideal dietë dhe gjithashtu ushtrojnë programin.
 5. Periudhat e rekomanduara stërvitje 2 muaj mbi dhe edhe 1,5 javë jashtë.

rezultatet Anadrole

crazy-pjesa më e madhe-johnm-para-pas-dy

6. DecaDuro (Deca-Durabolin)

crazy-pjesa më e madhe-decaduro-banner

DecaDuro mirë për:

 • Marrë fitimet e muskujve të cilësisë
 • Forca rritur dhe durim,
 • shërimi i shpejtë pas ushtrimit,
 • zbutjen e përbashkët siklet,
 • Ideal për bulking dhe prerja fazë

Çfarë është DecaDuro çdo gjë në lidhje me?

crazy-pjesa më e madhe-decaduroDecaDuro është zhvilluar që të jetë një alternativë pa rrezik për një steroid bulking quajtur Deca Durabolin (gjithashtu referohet si Nandrolone).

Lavdia e konsiderueshme dhe gjithashtu e muskujve fitimet masive Deca Durabolin jep kanë mundësuar që ajo të kthehet në një nga steroid më të preferuar të të gjitha kohërave.

Nandrolone decanoate ndan veprimet e androgens endogjene të tilla si testosterone.

androgens ekzogjene si nandrolone decanoate reklamuar anabolism shëndetshme proteina dhe gjithashtu të stimulojë dëshirat të cilat rezultojnë në një ndryshim të procedurave catabolic dhe ekuilibrit të kundërt azotit.

Duke shfrytëzuar DecaDuro ju keni mundësinë për të korrin të gjitha avantazhet që përfshijnë përdorimin e Deca-Durabolin dhe gjithashtu asnjë nga efektet negative të tmerrshme.

DecaDuro është i lidhur me respektimi të përfitimeve:

 • Përmirëson sintezën e proteinave të shëndetshëm në trup
 • Rrit mbajtjes azotit
 • Boost web përmbajtjen minerale të kockave
 • Ngrihet çështje kuq e trupit qelizë për ushtrimin më të vështirë dhe gjithashtu më të gjatë
 • Pengon agjentë glucocorticoid hormonale
 • Rrit prodhimin e IGF-1 prodhimin
 • Më shumë Rritja në masë të muskujve
 • I madh Forca Boost
 • Hunger stimulues
 • Rritur prodhimin e qelizave të kuqe
 • rrjedhë më të mirë të oksigjenit
 • Një rritje në forcën dhe gjithashtu të energjisë
 • trashësi të rritur kockave
 • Nje raporti i lartë i ndikimet anabolik sesa androgenic

Saktësisht se si funksionon DecaDuro?

Azoti është një nga themelet e proteinave të shëndetshme dhe proteina të shëndetshme është çelësi për fitimet masive muskujve.

DecaDuro lejon muskujt tuaj për të mbajtur më shumë azotit që tregon trupi juaj mund të ndërtuar proteina shtesë dhe gjithashtu të ndërtuar indet më muskulare.

Ajo gjithashtu rrit sasinë e qelizave të kuqe të oksigjenit që mbante gjakut në trupin tuaj, që nënkupton më shumë oksigjen arrin në masë të muskujve tuaj.

Kjo do të thotë më të gjatë, ushtrime më sfiduese me herë më të shpejtë të rimëkëmbjes.

DecaDuro gjithashtu ndihmon rritjen sintezën e kolagjenit, e cila përforcon tendons tuaj dhe tendons, forcimin e këtyre indeve lidhës të vërtetë mund të ndihmojë për të qetësuar ato ngjyra irrituese të përbashkëta në mënyrë tipike me përvojë nga, ushtrime intensive të përsëritura.

DecaDuro përbërësit aktiv

crazy-pjesa më e madhe-decaduro-përbërësit

Cila është metoda më e mirë për të shfrytëzuar DecaDuro?

 1. 3 pilula çdo ditë
 2. 30 pilula per shishe
 3. Merrni 3 kapsula me ujë rreth 45 minuta para stërvitje tuaj.
 4. Për rezultate më të mirën, përdorimi për një minimum prej 2 muaj.
 5. Përdorni me një regjim të duhur dietë dhe programin stërvitje.
 6. Në jo-stërvitje ditët marrë 1 kapsulë para se vakt tuaj primar mbrëmje.

rezultatet DecaDuro

crazy-pjesa më e madhe-decaduro-Zubair-para-pas

Referencat

Crazy Bulk prerja artikuj

1. Clenbutrol (Clenbuterol)

crazy-pjesa më e madhe-Clenbuterol-banner

Clenbutrol mirë për:

 • Shkrihet përmes kalorive dhe copë yndyrë trupit
 • mbajtjes Enhanced muskujve
 • Rritur durimin dhe rrit durimin përveç performancës
 • Perfect për prerje cikle

Çfarë është Clenbutrol çdo gjë në lidhje me?

crazy-pjesa më e madhe-ClenbuterolClenbutrol është një shtesë ushqyese nga Crazy Bulk.

Kjo është një steroid ligjore dhe një zëvendësim krejtësisht ligjore për steroide anabolic Clenbuterol.

Përdorimi Clenbutrol nuk ka vetëm një rezultat të fortë opsion lipo megjithatë po ashtu rrit rritje në masë të ligët indeve muskulare, ndërsa përmirësimin e performancës kardiovaskular duke nxitur nivele të energjisë dhe të maksimizuar efikasitetin tuaj.

 • Ndihmon për të Thermogenesis FP
 • rrjedhjen e gjakut të zgjeruara në qelizat e muskujve në masë
 • Ndihmon për të përmirësuar metabolizmin e trupit dhe të qarkullimit të gjakut
 • Aids rritur mbajtjen e muskujve
 • përmirësuar durim

Si punon?

Pika e rëndësishme që Crazy Bulk Clenbutrol nuk është se ajo ngre thermogenesis në trup.

Kjo do të thotë se ajo ngre temperaturën e brendshme të trupit.

Temperatura e lartë përmirëson efektivitetin e standardit të çmimit metabolike.

Atëherë procesi metabolike bën trupi shkrihet yndyrë për pushtet. Trupi përvojat kalori dhe yndyrë.

Po ashtu, ajo e lë indet ligët muskujve dhe një figurë të mirë-dinjitoz.

Crazy Bulk Clenbutrol gjithashtu nxit qarkullimin e oksigjenit në trup, e cila përmirëson performancën kardiovaskulare dhe gjithashtu mban muskujve në masë energjik gjatë një prej ushtrimit më ekstreme.

Ky produkt mund të karburantit workouts dhe të ndjeshëm të përmirësuar procedurën yndyrë-djegia në trup.

Ai transformon trupin në një furrë të specializuar për yndyrë.

Clenbutrol përbërësit aktiv

crazy-pjesa më e madhe-Clenbuterol-përbërësit

Cila është mënyra më efektive për të bërë përdorimin e Clenbutrol?

 1. 3 pilula Clenbutrol në ditë
 2. 30 kapsula per kontenier
 3. Merrni 3 kapsula me ujë afërsisht 45 minuta para stërvitje tuaj.
 4. Është sugjeruar që të shfrytëzojë me një plan të duhur dietë dhe gjithashtu programin stërvitje.
 5. Për rezultate më të mira, përdorimi për një minimum prej 2 muaj dhe 1.5 javë off.

rezultatet Clenbutrol

crazy-pjesa më e madhe-clenbuterol-BalwinderSingh-para-pas

Referencat

2. Anvarol (Anavar)

crazy-pjesa më e madhe-anvarol-banner

Anvarol mirën për:

 • Advertise zhvillimin e muskujve
 • Mbajtje Lean muskuloz ind
 • Boost forca dhe edhe të energjisë
 • Perfect për prerje cikle

Çfarë është Anvarol mbi të gjitha?

crazy-pjesa më e madhe-anvarolAnvarol është alternativa ligjore dhe të sigurt të preferuar steroid prerja, e cila quhet Anavar.

Anvarol është shumë shumë më mirë për shkak të faktit që ju bëni n`t duhet të merren me efektet negative të rrezikshme të shkaktuara nga Anavar reale.

Produkti përbëhet nga një përzierje e përbërësve aktivë, duke përfshirë hirrë dhe soje proteina të shëndetshme, BCAAs, dhe ATP që do të duhej të shkaktojë të njëjtin lloj saktë të masës së konsiderueshme të muskujve fiton se duke përdorur Anavar steroid.

Kjo shtojcë punon edhe për meshkujt dhe femrat njësoj.

Ju mund ta përdorni atë në fazën tuaj prerjes pavarësisht gjinisë tuaj.

Këtu përfitimet e Anvarol:

 • Anvarol ndihmon në ngritjen e shkallë tona phosphocreatine për të prodhuar triphosphate adenosine (ATP)
 • Ndihmon veshur nga të gjithë dhjamin e tepërt duke e mbajtur në masë të muskujve
 • Përmirëso dy fuqi dhe gjithashtu fuqi
 • Ruajtja në masë të ligët muskujve gjatë fazës së prerjes
 • Aids ju të kujdeset për probleme mbajtjes ujit
 • Lehtëson lodhje dhe rrit durimin
 • Nuk ka nevojë për recetat dhe gjilpërës nuk është e nevojshme
 • Mund të përdoret nga të dy djem dhe gratë në të gjithë fazën e prerjes

Si funksionon Anvarol?

Anvarol nga Crazy Bulk funksionet për të rritur gradë tuaja phosphocreatine e cila është për të prodhuar triphosphate adenosine (ATP) shumë më të shpejtë, të rritur të energjisë dhe të bëjnë më shumë në të gjithë stërvitje tuaj.

ATP është e nevojshme nga indet tuaj muskulare për të siguruar energji gjatë ushtrimit.

Rritja e ATP, për rrjedhojë, mundëson indet tuaja muskulare për të marrë edhe më shumë duke nxitur ju për të ngritur pesha të mëdha.

Anvarol ndihmon të mbrojtur në masë të muskujve dhe për të mbrojtur kundër mbajtjen e ujit. Përkatësisht, ju shkoni nëpër prerjes yndyrna ndezur fazë pa përdorur energjinë tuaj muskujve indeve.

Anvarol punon ideal me një mungesë kalori ku ju era deri ligët dhe grabitur. Por edhe pa një mangësi kalori, ju mund të parashikojnë për të fituar forcë fantastike dhe gjithashtu durimin pa përfshirë një pjesë të madhe të peshës.

Kjo është arsye pse Anvarol përvetëson për ju në fazën e prerjes.

përbërësit Anvarol

crazy-pjesa më e madhe-anvarol-përbërësit

Çfare do të thotë shumë më të mira për të shfrytëzuar atë?

 1. 3 tableta në ditë
 2. 30 pilula per kontenier
 3. Ajo është këshilluar që të përdorin 3 kapsula me ujë rreth 15 minuta pas stërvitje tuaj.
 4. Për rezultate ideale Anvarol, ju duhet të shfrytëzojë atë për një minimum prej 2 muajsh
 5. Periudha e këshilloi stërvitje është 2 muaj në dhe 1.5 javë OFF

rezultatet Anvarol

crazy-pjesa më e madhe-anvarol-kim-para-pas

crazy-pjesa më e madhe-anvarol-Bryan-Martinez-para-pas

Referencat

3. WINSOL (Winstrol)

WINSOL mirë për:

 • Prerja faza,
 • Rrit forcën,
 • Marrë mbajtjen ligët muskujve,
 • Përmirësimin e efikasitetit & Power

Çfarë është WINSOL mbi të gjitha?

crazy-pjesa më e madhe-WINSOLWINSOL është një alternativë e ligjshme dhe pa rrezik për steroide preferuar Winstrol, duke ofruar diploma të shkëlqyer të durimit dhe të performancës, duke ngritur shpejtësinë dhe fuqinë, dhe pa efekte negative.

Para se ne dimë për WINSOL, më lejoni të diskutuar se çfarë është Winstrol steroid.

Winstrol është një steroid i preferuar për të rafte me steroid të tjera anabolic gjatë një cikli.

Substancat bërë pirg me mjekësisë në përgjithësi do të përcaktohet nga objektivat e konsumatorit, edhe pse disa bodybuilders kanë një tendencë për të bërë përdorimin e Winstrol për prerje faza (kur qëllimi është për të ruajtur ligët qelizat në masë të muskujve duke reduktuar yndyrë trupit).

Ata që dëshirojnë për të ndërtuar në masë të muskujve indeve mund rafte Winstrol me testosterone për shkak të kapacitetit të Winstrols për të rritur ndikimin anabolic e ciklit duke përfshirë edhe pa efekte negative estrogjenit në rafte.

Nga ana tjetër, stacking Winstrol me një ilaç të tilla si trenbolone është shquar gjatë një fazë prerjes ku klienti mund të përmbushur një pamje të ashpër dhe të caktuar duke reduktuar yndyrë trupit duke përdorur kardio dhe gjithashtu dietë.

Ndryshe nga steroid të tjera anabolic, Winstrol është i paaftë (në sajë të dizajnit të tij molekulare) të zhvilluar në estrogjenit.

Çfarë kjo tregon është se ka shumë më shumë më pak rrezik (nëse ka) e efekteve estrogenic negative. Gjëra të tilla si zhvillimin e bustit janë diçka e paparë.

WINSOL është përdorur kryesisht nga bodybuilders gjatë periudhës së prerjes.

WINSOL përvetëson për të dy burrat dhe gratë dhe është përdorur për të krijuar me cilësi të lartë të ligët në masë të indeve muskulare së bashku me të për të mbajtur një shtet të gjithë-natyrore me masë të ligët, grabitur mirë.

WINSOL është një alternativë ligjore dhe pa rrezik për steroide preferuar Winstrol, furnizimin me shkallë të shquar të durimit dhe të performancës duke zgjeruar shpejtësinë dhe fuqinë.

Si punon?

Duke marrë WINSOL, ju mund të presin për të marrë e muskujve, derdhur yndyrë dhe gjithashtu të rritur prodhimin e qelizave të kuqe të gjakut, duke e bërë atë një sprovë për atletët të shumta profesionale duke synuar për të rritur efikasitetin e tyre.

Kjo shtojcë punon duke u përpjekur për të përdorur mund të themi për rezultatet e arritura me e trajnimit dhe dietë e duhur dhe për të punuar si asistent për heqjen yndyrë mbledhura.

përbërësit aktiv WINSOL

crazy-pjesa më e madhe-WINSOL-përbërësit

Cila është mënyra më efektive për të shfrytëzuar WINSOL?

 1. 3 pilula ditore
 2. 30 kapsula porcione per kontenier
 3. Merrni 3 pilula me vakt tuaj kryesore të ditës.
 4. Për rezultate më të mirën, përdorimi për një minimum prej 2 muaj.
 5. Gjithmonë kombinuar me dietë ideale dhe gjithashtu të programit stërvitje.
 6. Kohëzgjatja e rekomanduar ushtrim, 2 muaj mbi dhe edhe 1.5 javë jashtë.

rezultatet WINSOL

crazy-pjesa më e madhe-WINSOL-prerë-para-pas

crazy-pjesa më e madhe-WINSOL-ana-para-pas

crazy-pjesa më e madhe-WINSOL-chris-para-pas

Referencat

4. NO2-max

crazy-pjesa më e madhe-NO2-max-banner

NO2-Max mirë për:

 • përmirësuar performancën
 • Rrit forcën, fuqinë dhe durimin
 • Ndihmuar shpejt Çlodhje pas një stërvitje

Çfarë është NO2-Max çdo gjë në lidhje me?

NO2 Max është një kosto nitrik oksid përforcues projektuar për të nxitur qarkullimin e gjakut dhe qarkullimin e oksigjenit gjatë workouts tuaj duke përmirësuar të gjitha-natyrore nivelet tuaj oksidit nitrik.

Oksid nitrik është ndër grimcave më jetike për ruajtjen e shëndetit dhe Wellness kapilar dhe prodhuar nga gati çdo qelizë.

Ajo krijon enët e për të zgjeruar dhe të lejojë qarkullimin e duhur të gjakut.

Për të reklamuar procesin muskulare zhvillimit indeve, ajo është një nga pjesët më vitale se ushqyesve, oksigjen, dhe gjithashtu rrjedhjen e gjakut në mënyrë të përshtatshme në trup.

Shkalla rritur e oksidit nitrik është arma e madhe për atletët profesionistë dhe edhe shumica e bodybuilders për të mbështetur procesin e ndërtimin e muskujve stërvitje të lidhura, shërim të shpejtë, dhe gjithashtu ul sasinë e lodhjes.

No-2 max ju ndihmon të arritur listën më poshtë rezultatet:

 • Rritja nivelet e energjisë dhe durim
 • Rritja e gjakut dhe gjithashtu rrjedhën e oksigjenit
 • Ndihmon në optimizmin e muskujve pompa tuaja në masë
 • Maksimale në masë të indeve muskulare nxitje
 • Rrit qarkullimin e gjakut, e cila lejon në masë tuaj duke punuar muskujve për të marrë oksigjen të mjaftueshëm, e nevojshme për të ushqyer dhe gjithashtu të zhvillojë
 • Ulja momentin e nevojshme për shërim të trupit
 • Përmirëson metabolizmin e trupit tuaj, e cila ndihmon derdhur yndyrë të padëshirueshme
 • Nuk ka efekte negative
 • Nuk ka recetë është quajtur për

Ashtu si e bën këtë punë?

Oksidi nitrik është një vasodilator efektive, e cila sugjeron ajo fillon përsëri dhe zgjeron enët e gjakut.

NO2-MAX do të ndihmojë në hapjen e arterieve për qarkullim të lartë të gjakut.

Kjo lejon më shumë gjak, oksigjen, dhe ushqyesve të kryhen me shpejtësi në masë të muskujve tuaj gjatë ushtrimeve tuaja.

Pas kësaj rritje forcën dhe durimin dhe shtyrje lodhje kështu që ju mund të shtypni workouts tuaj për max.

Me një rritje të madhe në pompimin e gjakut në masë të muskujve tuaj, ju do të përjetojnë mrekullueshme, pompa shumë më të gjatë të qëndrueshme.

Me oksigjen dhe glukozë duke u dorëzuar shumë më të shpejtë të lodhur masë tuaj, uritur e muskujve bën të mundur, ju do të shërohem shpejt nga workouts tuaj.

NO2-max përbërësit aktiv

Çfarë është metoda më e mirë për të bërë përdorimin e NO2-MAX?

 1. 2 tableta në ditë
 2. 60 kapsula ofruar per shishe
 3. Ju duhet të marrë 2 tableta me ujë rreth 20 minuta para stërvitje tuaj
 4. Përdorin atë me një regjim ideal dietë dhe programin e ushtrojnë

rezultatet NO2, maks:

Pse një pirg?

Këtu është se si ind muskulor është ndërtuar.

Kur ju të rritur peshat, ju prishen, ose “lot”, fibrave të muskujve.

Ata pas kësaj rriten kur ata të kalojnë nëpër procesin e shërimit.

Kjo është siklet ju mendoni për disa ditë pas një stërvitje të vështirë.

Kjo u deklaruar, duke ngritur pesha është vetëm gjysma arsyeja që ju të rritet edhe më të fuqishme.

Ju gjithashtu duhet karburantit duhur për fazën e riparimit.

Natyrisht, ushqimi është një faktor i rëndësishëm këtu, por shtesa mund të ofrojë më shumë mbështetje.

Nëse keni dëshirë edhe rezultate shumë më të shpejtë dhe shumë më mirë, sidomos me fitimet forcë, pastaj duke përdorur një pirg është bast tuaj më të mirë.

Një Stack është një koleksion i shtojcave që ndërveprojnë për të rritur ndikimin e përgjithshëm që keni ndërmend për të përmbushur.

1. bulking Stack

crazy-bulk-bulking-stackCrazy Bulk ofron bulking Stack për të ndihmuar në përshpejtimin e procedurës bulking dhe gjithashtu maksimizuar muskujve rritjen tuaj në masë.

Crazy Bulk Bulking Stack është zhvilluar për bodybuilders nga bodybuilders dhe gjithashtu atletët që janë dashur për të marrë ose të përmirësuar në masë të tyre e muskujve.

Crazy Bulk Bulking Stack ka:

 • 1 X D-Bal
 • 1 X Testo-max
 • 1 X DecaDuro
 • 1 X Trenorol
 • 1 X Përmbledhje Pa bulking

Me një Crazy Bulk Bulking Stack, ju fitojnë të gjitha avantazhet e secilës substancë private, vetëm përforcohet për shkak të faktit se ata janë bërë të bashkëpunojnë.

Kjo përzierje bashkëpunuar thjesht nuk mund të jetë i mundur kur ajo ka të bëjë bulking.

herë të shpejtë çlodhje, shtim në peshë e masë të ligët muskujve, energji ngritur dhe durimin zgjeruara janë vetëm disa nga përfitimet e bërë përdorimin e një pirg bulking.

crazy-pjesa më e madhe-bulking-stack-banner

Crazy Bulk Bulking Stack është krijuar për të:

 • Më të shpejtë dhe të thjeshtë për të pjesa më e madhe deri juaj dimension në masë të muskujve
 • Të rrisë nivelet Strength
 • Përmirësimi i mbajtjes azotit
 • pompa mirë indeve muskulare në klub shëndetësore e cila çon në më shumë rritjen e mases muskulore
 • Rritja nivelet e testosteronit
 • shkalla e rimëkëmbjes
 • Copë yndyrë pa derdhje indet muskulare

Si mund ta përdorni Crazy Bulk bulking pirg?

 1. Merrni testo-Max çdo mëngjes herët për të mbajtur nivelin tuaj testosterone Juiced up për forcë tmerrshëm, performancës, dhe fitimet gjithashtu shpejt muskulare indeve.
 2. Merrni Trenerol dhe DecaDuro para se të ushtrimit tuaj atëherë D-Bal pas stërvitje tuaj për të shkelm normën tuaj metabolike proteinave të drejtë në lodh për rritjen e muskujve të shpejtë dhe për të rrit fuqinë ushtrimet tuaja me nivele krejt të ri të forcës.
 3. Integrohen me sugjerimet profesionale në krejtësisht falas bulking Guide tuaj, përfshijnë përpjekje dhe gjithashtu një regjim i duhur dietë
 4. Çdo rafte me siguri do të zgjasë të 4 javë.
 5. Për rezultate ideale, ne ju sugjerojmë të blini kollonat x2 dhe të bëjë një cikël 8-javë.

Bulking Stack udhëzues përdorimi

Le të shohim Crazy Bulk Bulking Stack dhe të cikleve të përdorin udhëzues:

4 Javë bulking Cikli Stack

crazy-bulking-bulking-table-W4

8 Weeks bulking Cikli Stack

crazy-pjesa më e madhe-bulking-table-W8

2. Prerje Stack

crazy-bulk-cutting-stackCrazy Bulk Prerje Stack është krijuar që do të përdoren gjatë ciklit të shumë më të mirë të prerjes.

Kjo është një strategji shumë efektive prerja që do të djegur dhjamin e tepërt pa humbje të energjisë, ushtrimet e gjata që janë tepër intensive ose kredi konsumuar në shtesa kushtueshëm steroide për zhvillim në masë të muskujve.

Me Crazy Bulk Prerje Stack, ju nuk do të vetëm për shredding disa yndyrë serioze off e trupit tuaj, megjithatë, por ju gjithashtu do të përveç kësaj të ruajtur në masë të fituar me vështirësi të ligët muskujve.

Crazy Bulk Prerje avantazhe Stack

 • Ndihmë në reduktuar mbajtjen e ujit megjithatë më të dukshëm ajo ndihmon në ruajtjen e muskujve ligët
 • Mbroni muskujve ligët kur prerja e kalorive
 • muskujve të rritur qëndrueshmëri në masë
 • Një rritje në të gjitha vendet e efikasitetit tuaj si në dhomë dhe jashtë

Katër më të shitur, artikuj fuqishme prerja nga Crazy Bulk të cilat mund të ju ndihmojë të shkrihet yndyrë të shpejtë, të mbajtur pushtetin tuaj dhe gjithashtu nivelet e forcë, dhe gjithashtu të ruajtur në masë të indeve muskulore gjatë fazës tuaj prerjes.

crazy-pjesa më e madhe-cutting-stack-banner

çdo Crazy Bulk Prerje Stack ka:

 • 1 x Clenbutrol
 • 1 x Anvarol
 • 1 x WINSOL
 • 1 x Testo-max
 • 1 x pagesë Prerje Përmbledhje

Ashtu si mund ta shfrytëzojë Crazy Bulk Prerje Stack?

 1. Merrni Clenbutrol para çdo stërvitje për ju pushtet përmes çdo seancë dhe të mbështetur procesin tuaj metabolike të djeg më shumë yndyrë
 2. Merrni Anvarol përditshme për të ju japin forcë shpërthyese dhe gjithashtu pushtet ju duhet të shtypni çdo seancë për max
 3. Merrni WINSOL çdo ditë për të ruajtur energjinë dhe forcën tuaj nivelet në pikën në të gjithë skenën tuaj prerjes
 4. Merrni testo-MAX çdo mëngjes të hershëm për të rritur gradë tuaj Testosterone, ndihmuar ju për të mbajtur punën tuaj në palestër dhe gjithashtu të mbajë indeve të ligët muskujve
 5. Kombinoje me drejtimin profesional në krejtësisht falas Vështrim tuaj prerja, përfshijnë punën e madhe (djerse required– lot fakultative) dhe gjithashtu një regjim ideal dietë dhe gjithashtu të përgatiten për një prerje të vërtetë i çmendur!
 6. Çdo rafte me siguri do të zgjasë të 4 javë.
 7. Për rezultate më të mira, ne ju këshillojmë që të blejnë oxhaqet x2 dhe të bëjë një cikël 8-javë.

Prerje udhëzues përdorimi Stack

Le të shohim Crazy Bulk Prerje Stack dhe gjithashtu ciklet përdorur pasqyrë:

4 Javë Prerje Cikli Stack

crazy-pjesa më e madhe-cutting-4weeks

8 Weeks Prerje Cikli Stack

crazy-pjesa më e madhe-cutting-table-8W

3. Forca Stack

Funksioni kryesor i rafte forca është të furnizimit me forcën maksimale dhe gjithashtu fuqi.

Njerëzit, që kanë për qëllim për të zhvilluar në masë të muskujve, ose janë bodybuilders me karrierë, të përfitojnë në masë të madhe me këtë rafte si ajo i ka të gjitha komponentët për forcë FP dhe efikasitet.

Seancat ushtrim mund të jetë i optimizuar në një masë fantastike me forcë të madhe dhe gjithashtu energjia e madhe është fituar nga ky rafte.

The Crazy Bulk Forca Stack përfshin:

 • 1 x D-Bal
 • 1 x Testo-max
 • 1 x Anvarol
 • 1 x Trenorol
 • 1 x FALAS Forca Guide

Anvarol veçanërisht ndihmon trupin tuaj për të krijuar më shumë ATP. Kjo është një akronim për triphosphate adenosine. Në rast se ju jeni pyesin, kjo është presioni që drejton tkurrje tuaj. më të mëdha nivelet e tu ATP, aq më shumë bashkëpunëtorët ju do të keni mundësinë për të fiksime nga dhe ton më të rënda që do të keni mundësinë për të hequr.

D-Bal është një përforcues azot. Ju gjithashtu mund të dëgjoni këtë përshkruhet si një përforcues NO2, të cilat vetëm tregon oksid nitrik. Azoti është një substrate i proteinave të shëndetshme, e cila është macronutrient i ngarkuar me marrjen e indeve të muskujve në vendin e lartë. Një rritje në këtë material do të vë shenjën e barazimit me një rritje në forcën dhe gjithashtu dimension.

Testo-Max në vend është shumë e lehtë për të përcaktuar. Vlerësimit nga rrokjen e parë e emrit, ajo ndihmon për të rritur nivelin tuaj testosterone.

Nëse ju jeni i rëndësishëm shqetësuese marrjen e fuqisë, ju patjetër nevojë për një shtytje të mirë të testosteronit surging në trupin tuaj.

Testo-Max mund të furnizimit që me komponentin natyrore Tribulus terrestris.

Trenorol kompleton rafte forcë, dhe funksioni i saj kryesor është për të maniak deri prodhimit tuaj të qelizave të kuqe të gjakut. Qeliza e ngjashme e kuqe është përgjegjës për furnizimin e shumë të nevojshme oksigjen për muskujt tuaj.

Me edhe më shumë oksigjen, ju mund të heqë peshat më të rënda dhe më pas ndërtimin e më shumë forcë.

crazy-pjesa më e madhe-forca-stack-banner

Saktësisht se si mund ta bëjnë përdorimin e të Crazy Bulk Forca Stack?

 1. Merrni testo-MAX çdo mëngjes të hershëm për të mbajtur nivele tuaj Testosterone energji për përfitime të awesome në forcë, performancës dhe gjithashtu në masë të muskujve
 2. Merrni Trenorol para çdo ushtrimi dhe gjithashtu D-Bal pas çdo stërvitje për të rrit fuqinë seanca tuaja me nivele krejt të ri të fuqisë dhe gjithashtu fuqisë dhe gjithashtu për të shkelm procesin tuaj të shëndetshme proteina metabolike të drejtë në lodh për zhvillimin e shpejtë të muskujve
 3. Merrni Anvarol përditshme për të ju japë forcë shpërthyes dhe gjithashtu fuqinë që ju duhet të shtypni workouts tuaj në max çdo kohë
 4. Inkorporimi me sugjerimet e ekspertëve në kompliment Vështrim tuaj forcë, përpjekje shtesë dhe gjithashtu një regjim i duhur dietë
 5. Çdo rafte do të 4 javëve të fundit.
 6. Për rezultate më të mirën, ne ju këshillojmë që të blejnë grumbujt x2 dhe të bëjë një cikël 8-javë.
 7. Çdo shtojcë private në këtë rafte duhet të merret çdo ditë për një cikël prej 8 javësh.
 8. Kerkesa është 3 kapsula në ditë. Kini kujdes të mos e teproni me këtë apo ndonjë shtojcë tjetër për atë çështje.

Crazy Bulk Forca Stack Përdorimi pasqyrë

Të drejtë këtu për të parë ciklet tona dhe gjithashtu Crazy Bulk Forca Stack përdorur pasqyrë.

4 Javë Forca Cikli Stack

crazy-forca-bulking-table-W4

8 Weeks Forca Cikli Stack

crazy-pjesa më e madhe-forca-table-W8

4. Ultimate Stack

crazy-bulk-ultimate-stackHerë pas here, një aparat gjimnastikor me siguri do të shfrytëzojë një pirg bulking për një sasi të caktuar kohe, dhe shpesh, po ashtu një shtesë për rritjen e qëndrueshmëri dhe forcë.

Në fund të kësaj periudhe bulking, në të cilën qëllimi është që të rrisë indeve të ligët muskujve, ata me siguri do të, pas këtij ndryshimi në një cikël të prerjes

Me Crazy Bulk Ultimate Stack, bodybuilders nuk ka më nevojë për të veçuar bulking dhe prerja ciklet e tyre.

Vend të kësaj, Ultimate Stack lejon ata që të masë dhe të prerë të gjitha përnjëherë. Rafte është krijuar gjithashtu për të rritur forcën dhe qëndrueshmëri dhe të ngjallë në masë të muskujve shërimin pas ushtrimeve.

The Crazy Bulk Ultimate Stack inkorporuar 6 mirën steroid ligjore alternativë, ato janë:

 • 1 x D-Bal
 • 1 x Testo-max
 • 1 x DecaDuro
 • 1 x Trenerol
 • 1 x Clenbutrol
 • 1 x Anadrole

Crazy Bulk Stack Ultimate është oxhaqet më efektive Bodybuilding nga Crazy Bulk që është shquar për zgjerimin me indeve të ligët, e vështirë dhe të pastër muskulare.

crazy-pjesa më e madhe-blej-2-pirg-të-1-pa-rafte-flamur

Right Here disa Crazy Bulk Përfitimet Ultimate Stack:

 • Optimizes fitimet e muskujve tuaj dhe gjithashtu hedh yndyrë në proces.
 • Boost në forcë për ushtrime shpërthyes
 • Enhanced vetë-besimit
 • Të përshtatshme për të dy rezultateve bulking dhe prerja
 • Lehtë për të shfrytëzuar për shkak të faktit se ajo është marrë me gojë dhe nuk ka injeksione nevojshme
 • Nuk ka efekte anësore dhe jo të rrezikshme për të mëlçisë ose veshkave
 • Nuk ka recetë thirrje për
 • komente të jashtëzakonshme individuale

Ashtu si mund ta përdorin Crazy Bulk Ultimate Stack?

 1. Merrni D-Bal pas workouts tuaj dhe gjithashtu DecaDuro, Trenerol dhe gjithashtu Clenbutrol para workouts tuaj për të ndihmuar të përmirësuar fuqinë tuaj, durim, dhe durimin, të rritur zhvillimin tuaj në masë të muskujve dhe gjithashtu shkrihet trupit yndyrë shumë më të shpejtë
 2. Merrni testo-Max dhe Anadrole çdo mëngjes për të mbështetur prodhimin natyror testosterone trupit tuaj, ndihmë të rritur rritjen e muskujve tuaj dhe gjithashtu të rritur fuqinë tuaj, qëndrueshmëri, dhe gjithashtu shërimit
 3. Përfshijnë stërvitje dhe një dietë ideale dhe planin për një trup me të vërtetë i çmendur!
 4. Çdo rafte me siguri do të zgjasë të 4 javë.
 5. Për rezultate më të mira, ne ju këshillojmë që të blejnë oxhaqet dyfishtë Ultimate dhe të bëjë një cikël 8-javë.

Crazy Bulk Ultimate Stack Përdorimi pasqyrë

Të drejtë këtu për të parë ciklet tona dhe gjithashtu Crazy Bulk Ultimate Stack Përdorimi pasqyrë.

4 Javë Cikli Ultimate Stack

crazy-pjesa më e madhe-fundit-table-W4

8 Weeks Cikli Ultimate Stack

crazy-pjesa më e madhe-fundit-table-W8

janë Crazy Bulk‘s steroid alternativ ligjor?

Në ditët e sotme, zëvendësimet janë aktualisht të vendosura për këto substanca popullore anabolic steroide, të cilat janë tërësisht ligjore dhe pa rrezik për trupin dhe shëndetin dhe Wellness.

Këto alternativa, steroid ligjore kanë aktivitet pothuajse e krahasueshme me steroid anabolic, por pa krijuar varësisë, efekte negative ose të dëmtojë trupin dhe Wellness e përdoruesit.

çdo Crazy Bulk Produkti është një 100% opsion ligjor dhe të sigurt steroid.

Ata përdorin jashtëzakonisht të fuqishëm, përbërësit megjithatë krejtësisht ligjore aktive për të siguruar rezultate të jashtëzakonshme, pa efekte të rrezikshme dhe të pakëndshme anësore që ju do të merrni nga shfrytëzuar steroid reale.

Ku te blej Crazy Bulk steroid ligjore?

Më themelore dhe thjesht do të thotë për të marrë Crazy Bulk steroid ligjore për të blerë vetëm merr atë nga Crazy Bulk faqen zyrtare.

Ju duhet të kujdeset për steroid paligjshme dhe gjithashtu imitim si përdorimi i tyre mund të marrin në këtë problem.

Pika e rekomanduar është të blini e saj nga prodhuesit për të bërë të sigurt natyra e pastër e produktit të blerë për përdorim.

Ju nuk mund të gjeni Crazy Bulk steroid në GNC ose dyqan tjetër Vitamina në qytetin tuaj. Gjithashtu në shitësit e internetit si Amazon.com ose Bodybuilding.com jo të tregut Crazy Bulk steroid artikuj.

Në krahasim me marrjen e Crazy Bulk steroid ligjore për shitje që nuk është siguruar cilësi të lartë dhe origjinalitetin, ju duhet të blejnë atë direkt nga ueb faqja zyrtare e cila po ashtu ofron norma unike zbritje, para mbrapa garanci program, dhe mbështetje të plotë nga Crazy Bulk duke qenë se keni bërë blerjen tuaj deri sa të gjitha do të jenë të konsumuar nga ju.

Ju vetëm mund të blej Crazy Bulk steroid ligjore në dispozicion që këshillohet nga bodybuilders profesionale në faqen kryesore të internetit nëpërmjet linkun e internetit të listuara më poshtë.

Blej Bulk Crazy nga faqja zyrtare

blej 2 steroid ose pirg e Crazy Bulk steroid ideale ligjore për shitje dhe gjithashtu të marrë 1 falas

Ideja e mirë në lidhje me steroid ligjore në dispozicion për shitjen e Crazy Bulk komente është se ato ofrojnë diçka për çfarëdo, por vetëm sa për të mësuar se çfarë është zgjidhja më e mirë për ju.

shitja e tyre program “Blej 2 kontenierë, të marrë 1 shishe kompliment” ofertë ka të bëjë me një nga më të popullarizuara Crazy Bulk zbritje.

Nuk ka kod kupon nevojshme!

Ajo thjesht tregon se në qoftë se ju bleni një pako (a sendeve të veçanta ose rafte combo) përmbajnë dy produkte, që ju të merrni artikuj të 3 tërësisht krejtësisht falas.

Crazy Bulk steroid ligjore për ulje të çmimit të shitjes janë në dispozicion në një bazë të rregullt, dhe ju mund të merrni ndonjë një nga shumë të efektshme Crazy Bulk produkte online, ose të marrë një normë rënie të mrekullueshme (20% Çmimi prerë) me marrjen e prerje apo bulking apo një grumbull të ndryshme të tjera si një pako të gjitha-në-një.

Crazy Bulk po ashtu siguron shpenzim tërësisht pa ofrimit për të gjithë rendit steroid e tyre ligjore për të blerë dhe të vendosur të gjithë për të dërguar produktin tuaj blerë të gjithë vendin në planet.

The Crazy Bulk konkluzion final

përfundimBodybuilding ka qenë në fakt një gjë e në mesin e njerëzve të sotëm pasi ajo rrit besimin e tyre në vend të ndjeshëm kur ata arrijnë objektivin e tyre dhe marrjen e physique si ata dëshirojnë që ajo të jetë.

Procesi ndërtimin e muskujve është mjaft e vështirë, sepse ajo ka për të bërë shpesh për të rritur rezultatin.

Megjithatë, nuk është gjithmonë një mënyrë më të shpejtë për procedurën e saj dhe kjo i bën njerëzit të bëjnë më pak ushtrime por ende kanë rezultatin maksimal.

Duke marrë steroid është ndër mënyrat më të individëve me siguri do të zgjedhin të dhëna se si rezultat i ushtrimit me siguri do të shkojnë në nivelin optimal.

Crazy Bulk siguron disa rezultate të ndryshme pozitive në trup pas javësh të stërvitje konsum dhe rutinë.

Rezultati nuk do të vijë si magji me pa detyrave të ndërtimit të trupit në përputhje me shtesë dhe kalorive konsum.

Ndikimet e mëposhtme janë mundësitë që me siguri do të vijnë pas konsumit të rregullt.

Përkundër të gjitha avantazhet dhe disavantazhet, Crazy Bulk ka filluar gjithçka qetë dhe të pasuar për shkak se pika mund të marrin të gjithë globin dhe për të marrë njerëz duke e përdorur atë dhe të respektuar modifikim.

Me pak fjalë, kjo steroide është dhënë drogë se ajo është një steroid i ligjshëm dhe natyra e bazuar me pro shumta.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.