site
stats

Bir Keto Diet alarak 5 Olağan Hatalar

Bir ketojenik diyet ya da daha iyi bir keto diyet karbonhidrat tüketimini sınırlayan bir diyet rejimi olarak anılır.

Nedeniyle bu kısıtlamaları nedeniyle, bu diyet aşağı hızla ince yeteneğine sahiptir. keto diyet aynı şekilde düşük bir kan şekeri seviyesi derece can.

protein hem de yağ oranı yüksek gıdalar ile bu diyet değişikliği karbonhidratlar çalıştırmak olanlar.

nedeniyle karbonhidrat tüketimine ilişkin kısıtlamalar ağırlık yanı sıra kan şekeri seviyesi seviyelerini düşürmek için kapasitesinin sonucunda bu diyet ilk başta şeker hastaları tarafından kullanılmıştır.

keto diyet onlar da aynı şekilde obezite varsa özellikle eğer, şeker hastaları onun azaltılmış karbonhidrat doğasının bir sonucu olarak kan şekerini kontrol yardım edebilmek için inanılmaktadır.

Bir ketogenic diyet geçiren zaman bir birey karbonhidrat günde en fazla 30 gram alarak sınırlıdır. gerisi, protein ve aynı zamanda yağ yemeye teşvik edilmektedir.

Şeker hastalarının karbonhidrat azaltmak için tavsiye edilir, henüz o günlük gıda yapısından tamamen kurtulmak anlamına gelmez.

şeker hastaları için bir keto diyet Koşu aksi bir beslenme gözetiminde yapılan riskli olabilir. Aslında nedeniyle diabetes mellitus ile bireysel hala bir enerji kaynağı olarak karbonhidrat gerektirdiğini.

En azından onlar etrafında 130 gram günlük gerektiren ve kompleks karbonhidrat gelmeye teşvik edilir.

Bir keto diyet yaparken gerçekleşecek Sık yapılan hatalar

1. Yeterli su içmemek

Yeterince su içmemekSu buluştu vücudumuz sıvıları tutmak için çok önemlidir. Sıvı sıkıntısı kesinlikle böyle böbrek hastalığı gibi yepyeni konular hakkında getirecektir.

Tipik koşullar altında suyun görünürlük vücut için çok önemlidir Bir keto diyet yapılırken, su ihtiyaçları çok daha dikkate alınması gerekir.

karbonhidrat tüketimini kısıtlayan zaman çeşitli değişiklikler vücutta gerçekleşecek. Aralarında kan şekeri seviyesini yanı sıra insülin seviyeleri.

insülin seviyeleri azaltmak zaman, böbrekler sıvı başlatın. Bu daha sonra dehidratasyon tetikleyen budur.

Bir keto diyet başında, birçok kişi dolayı vücutta elektrolit dengesinin miktarının yetersiz için sersemlik gibi baş ağrısı hissedecektir.

Bunun için, vücutta sıvı alımını tutmak için su 3.5 litre ilişkin tüketmek gerekir.

2. yeterli yağ almamak

Yeterince yağ yememekmetabolizma hızı, vücut gerçekte şekere formu dönüştürdü ve sonradan sağ enerjiye dönüştürülmesi zarar vermiş karbonhidratlar eriyen alışık olduğu zaman.

Ancak, keto diyette vücut alımının miktarı sınırlı olduğu için artık, glikoz yıkmak için tavsiye edilir, ancak şişman döken geçmesi istendi.

Ne yazık ki, bu diyet keto taahhüt sürü insan daha az hassas bir anlayış var.

Bunların çoğu yağ ile karbonhidratlar döken yerine ihmal. Bir faktör yağ tüketen ilgili bir konudur.

Nitekim olarak, süt, yoğurt, balık, et, fındık ve avokado ve zeytin yağı gibi bitkisel yağlar gibi doğal hem de sağlıklı bileşenlerden gelen yağ alımı kesinlikle sağlık ve wellness üzerinde olumsuz bir sonuç olmayacaktır.

3. Overlook uyku zamanı

İhmal uyku zamanıSadece bir diyet rejimi üzerinde olanlar için, bu gerçekten, neredeyse herkes tarafından yapılır özellikle biraz zaman alır zaman ve trafik büyük bir anlaşma ile büyük şehirlerde kalmasını.

dolaylı etkileri sonucu dikkate minör dinlenme sorunlarla almak çok. Nitekim olarak, bu anlamlı yaşadığımız diyet programının başarısını etkileyecektir.

Bir diyet rejimi keto programı üstlenmek Bazı insanlar aşağı bir bonus teklif olarak vücutta kan şekeri seviyesi derecelerini tutmak mümkün ve ince olmak istiyorum.

Nitekim olarak, uyku eksikliği vücutta şeker seviyesini etkileyecektir.

Eğer dinlenme rutinleri göz ardı ederse, o havuz ayrılırken henüz astım tedavisinde yüzme sigara egzersiz gibi.

Bu sağlıklı ve dengeli adım atmış, henüz sağlıklı yaşam etkileyen olumsuz alışkanlıkları ile (aynı zamanda onu ağırlaştırıcı) bunun için “barışmak” benziyor.

4. tuz tüketimi çok sınırlıdır Sınırlandırma

Tuz alımının kısıtlanması da sıkıAşırı tuz tüketimi yüksek tansiyon etkileyecektir.

Bununla birlikte, tuz elde edilen tuz sıkıntısı kesinlikle aynı şekilde kardiyovasküler hastalık gibi vücut üzerinde olumsuz bir etkisi, sahip olacaktır.

Yani vücuda gider tuz tüketiminin doğru olmalı. Bir keto diyetin ilk günlerinde, vücut vücut tarafından yayımlanan sıvı yoluyla büyük miktarlarda tuz kaybeder.

Vücut dengeli elektrolit seviyesini düşük tutmak için bir yedek tuz ihtiyacı nedeni budur.

Phinney ve ayrıca Volek, düşük kalorili diyet araştırmacılardan biri tuz 3-5 gram her gün tüketen öneririz.

Vücutta tuz tüketimini tutmak için, çorba veya et suyu gibi fermente sebze gibi tuzları içeren gıdalar tüketebilir.

5. Yeme aşırı yağ

Çok fazla yağ tüketenBir keto diyet prensibi karbonhidrat azaltmak hem de yağ gibi protein ile bunları değiştirmektir.

Bu bazen çok şişman olarak uygulanabilir de alarak yanlış bireyleri yapar. filinta için bir yedek olarak yağ eylemlerine rağmen, bütün katı yağlar excel unutmayın.

şişman iyidir Ayrıca eğer, onu yeme fazlasıyla çok daha iyi sağlıklı yaşam getireceğini önermez.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.