site
stats

Bilmiyorsanız kazein proteininin 12 faydaları

Kazein süt, yoğurt, çikolata, dondurma ve bazı işlenmiş gıdalar olarak süt ürünlerinin, bulunan sağlıklı protein bir tür.

Bu bireyler genellikle ek olarak almak yavaş sindirilen süt proteini olduğunu.

Çok peynir altı gibi, kazein proteini sağlıklı protein için çağrı da prosedürlerin tümü için gerekli tüm önemli amino asitler vardır anlaşılacağı yüksek biyolojik değere sahiptir.

bireyler genellikle bu dinlenme sırasında yıkmak iyileşme ile yardımcı olmak için yatağa öncesinde götürün ve kas minimize, böylece yavaş yavaş amino asitler başlattı.

Çeşitli araştırmalar aslında birbirine kazein proteininin diğer çeşitli yararları bir ton, kas dokusu gelişimini artırmak yardımcı ortaya koymuştur.

1. Kazein metabolizma hızı artırmak için yardımcı olur

Hollanda’da yapılan bir araştırma 2 oranında kazein tüketimini çarparak ve aynı zamanda bir buçuk katı tarafından, bireylerin uyurken daha büyük metabolizma hızı ve çok daha iyi bir genel yağ dengeye gelmesi yeteneği olduğunu keşfetti. Benzer şekilde not tokluk derece% 33 daha yüksekti olmasıdır.

Başka bir deyişle, kazein alarak sadece yağ dökülme sizin olasılıkları artırılması olacak değil, henüz bir dolgun karın üzerinde çok yapacağız.

2. Büyük kas kütlesi tutma

Eğer büyüyen bir sorun olmaya gelecek ilk endişeleri arasında, daha düşük kalorili diyet planı yer alıyorsun her bir yağsız kas kütlesi kaybıdır. Tamamen gün boyunca, sen enerji için tutulan vücut hücrelerine bakmak için vücudunuzun zorluyorlar çağrısında tüm enerji ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli kalori sağlayan olmayacağını düşünürsek.

Bir araştırma Boston dışına yaptığımız aynı şekilde hipokalorik diyet planı alıcı ve ayrıca direnç eğitimi yaparken denekler ya bir peynir altı suyu proteini hidrolizatı ile karşılaştırıldığında kazein sağlıklı protein hidrolizatı çekerken toplam kilo kaybı ile birlikte yağsız kas dokusu kütlesi kazançları varyasyonlarını test ettiler .

Her iki takım bir yağ kaybını açığa vurması ederken, kazein sağlıklı protein kullanarak grup, daha iyi bir üst vücut, omuzlar ve bacaklar için gücü yağ kaybı ve yüksek artışları ortalama saptandı.

Bununla birlikte, ilave olarak kazein grubu önceki prosedüre göre yağsız kütlenin yüksek bir tam vücut yüzde ile çalışmanın çıktı akılda tutuldu. Bu kas muhafaza özellikle etkili olduğu kazein gösteren, daha yüksek bir yağsız vücut tutma oranını göstermektedir.

Ek hem sağlıklı protein grupları bu doğru devreye girer, bu değişkenlerin herhangi biri için bir konumda kalmalıdır emin olmak için, vücut ağırlığının her kilogramı için 1.5 her gün kadar sağlıklı protein alımını çarpmak yaptığını ele alınmalıdır.

Eğer bir diyet rejimi boyunca yeterli sağlıklı protein alarak değilseniz, bu, hala kas hücreleri kaybedecek kullandığınız ne tür bir fark olmayacaktır.

3. tokluk Geliştirilmiş

senin kas dayanıklılık arttırıcı içerir zaman Massachusetts’li araştırma ile İnning uyarınca, kazein peynir altı daha da iyi bir sonuç olabilir.

Araştırmacılar kazein alarak katılımcıların neredeyse bacaklarının üst gövde ve omuz kas kütlesi tokluk arttığını bildirmektedir.

önemli ayrım muhtemelen kazein anti-katabolik konut veya ticari özellikleri nedeniyle.

4. Kazein kilo kaybı reklamını

Aşırı kilo International Journal of ile gerçekleştirilmiştir bir çalışma normal bir protein tüketimi ile yirmi dört saatlik bir süre boyunca yüksek bir kalsiyum alımının dahil olanlar daha büyük, yaklaşık 350 kJ o gün için dışkı yağ ve enerji atımını yükseltilmiş gösterdi görülmektedir kim, ya bir düşük kalsiyum, normal protein tüketimi ya da yüksek protein, yüksek kalsiyum alımı yedi olanlar emilir.

O bunun yerine sadece kilo kaybı teşvik etmek büyük protein kadar arttırılmasının, kalsiyum ve ayrıca protein alımının arasında mükemmel bir denge bulmak için en iyisi olduğunu o zaman bu araştırma çalışmadan gösterir.

Kazein sağlıklı protein tozu kesinlikle size kilo kaybı faydaları optimize etmek izin, sağlıklı protein alımını artırmak birlikte daha büyük bir kalsiyum tüketimi olan her iki hedefleri tamamlamak yardımcı olacaktır.

5. Kazein sisteminizde uzun sürer

Tüm sağlıklı proteinler eşdeğer üretilmektedir değil. o soya, yumurta, peynir altı suyu, hayvan veya kazein proteini sağlıklı olsun, hepsi çok kendi ayrı faydaları var.

Belki, kazein en iyi tokluk zamanlamadır. Kazein saat sürebileceği amino asit yavaş ve aynı zamanda sürekli sirkülasyon ile kan akımını vermek yeteneğine sahiptir.

Müsküler dokular gecede inşa edilmiş, ancak alkol kazein zengini bir bardak süt tüketen başka herhangi bir sağlıklı protein seçimi ile karşılaştırıldığında akşam boyunca çok daha yararlı olacak şekilde, sağ yatmadan önce tüketmek için mükemmel bir protein olan edilememiştir.

6. kazein daha dayanıklılık verir

Bir Massachusetts araştırmada, bilim adamları bu kazein gerçekten proteini taşınan bacakları, meme ve omuz gücü sonuçlarını peynir altı suyu etkisi katına keşfetti.

Araştırmacılar önemli farklılığın nedeni kazein en yaygın olarak bilinen anti-katabolik kapasitelerinin sonucu olduğunu düşünüyorum.

7. kazein büyük kazançlar sağlamaktadır

Texas araştırma çalışmasında uyarınca İnning, kazein başarınız için hayati bir madde olabilir.

Araştırmacılar ağır direnç eğitimi yürütme 36 erkek aldı ve bir peynir altı suyu ve kazein karışımı tüketen ekip ölçüde peynir altı, BCAAs ve glutamin takviyesi karışımı sunuldu katılımcıları outshined bulundu.

10 haftalık çalışma boyunca, peynir altı suyu ve kazein kombinasyonu yalın, yağsız kütleye en iyi yükselir vermiştir.

8. Kazein dişlerini yoğunlaştıkça

İngiltere’de yapılan bir araştırma çalışma ile İnning uyarınca, bir yöntem kazein yemeye olabilir çok daha pahalı diş çek önlemek için.

Onların araştırma kazein proteinleri minimize veya emaye erozyon darbelere karşı korumak için potansiyele sahip olduğunu gördük.

Yani meyve suları çok içerseniz, ya da sadece meşrubat alışkanlığı, diyet rejimine bazı kazein proteini ekleyerek dişlerinizi korumak dikkate almak en az tekme olamaz.

9. Kazein yardımcıları bağışıklık sistemini güçlendirmek için

Kazein en avantajı besinlerin tutarlı akışı ile vücudunuzu sunmak için kapasitesini içindedir.

Kazein glutamin, aynı zamanda vücudun bağışıklık sistemi, gastrointestinal sistem, ve büyük bir çalışma için beyin sürdürmek için gereken bir amino asit aynı şekilde bol miktarda bulunur.

10. Kazein kolon sağlığını geliştirmek yardımcı

kazein sağlıklı protein tozu Bir daha önemli yararı, kolon sağlık ve zindelik reklamını yardımcı olmasıdır.

Bir çalışmada Avustralya dışına yaptığımız, bilim adamları çeşitli proteinlerin sağlık yararları teslim ve ayrıca süt sağlıklı proteinler kolon sağlığını geliştirmek ve et ve soya daha iyi sağlıklı yaşam olduğunu keşfetti.

Eğer şiddetle günden güne alımı için kazein sağlıklı protein içeren dikkate almalıdır Bu yüzden henüz bir daha nedenden olmak doğruluyor.

11. Kazein sağlıklı protein, kan basıncını azaltabilir

Sütün bulunan birincil sağlıklı proteinler arasında Bilimsel Beslenme, kazein sağlıklı proteinin Aralık 2016 American Journal biraz çalışma ile İnning uyarınca, may mütevazi düşük kan basıncı.

Bir araştırmada, 4 hafta boyunca günlük olarak kazein peptidin 3.8 gram tüketilen konular 10.7 mm Hg diastolik basıncın zaman ile tipik bir damla (alt sayı) ve 6.9 mm Hg sistolik kan basıncı ortalama damla (üst sayısı) vardı.

İlaç Boston Koleji Okulu (BUSM) A güncel araştırma 100 gram yüksek proteinli diyet rejimi yedi yetişkinler günlük en düşük protein tüketimi seviyeleri olanlara göre hipertansiyonu (KB), kuran bir yüzde 40 düşük risk taşıdığı keşfedildi.

Onlar ayrıca daha sağlıklı protein kullanım gelecekte hipertansiyon azaltılmış tehlikesi ile bağlantılı olduğunu buldular.

Diyet rejimi ayrıca daha lif tüketimi ile tanımlanır zaman, daha yüksek bir sağlıklı protein alımı, hipertansiyon yüzde 40-60 riskini azaltır.

Sağlıklı protein 12. Daha yüksek kalite

Eğer diyet planı içine kazein sağlıklı protein tanıtarak alırsınız son faydadır onu sunulan proteinin en iyi prim kaynaklarının sadece bir olmanın söyledi.

minimum sağlıklı protein gereksinimlerini karşılarken size çok daha az kesinlikle vücut tarafından ortadan kalkacaktır bu gereksinimleri karşılamak için sağlıklı protein yüksek kaliteli kaynaklarda alarak konum ve yalın korumak için çok daha az toplam gerek duyarız eğer lider endişe, her zaman kas kütlesi.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.