site
stats

Ar tai saugu numesti svorio su ketogenic mitybos planą?

Nes visuomenės supratimas sveikatingumo augina, vis daugiau mitybos susitarimus ar ką mes vadiname dietos planus parodyti.

Vienas iš tendencijų šiandien yra ketogeniniai dieta.

Ketogeniniai dieta yra maisto planą, kuris prilimpa prie mažai angliavandenių, įrankių sveikos baltymų, taip pat daug riebalų principu. Skirtingai nuo pagrindinės sąvokos dietos režimą, kuris tikrai būtų išvengta riebalų naudojimą.

Šios dietos režimą, visi angliavandenių maistas dažnai vengiama, nes jie aktyvuoti aukštą gliukozės kiekis kraujyje, siekiant užtikrinti, kad kalorijų dieną iš dienos įsigiję yra 70-75% riebalų, 20% baltymų, 5% angliavandenių.

Kodėl ketogeniniai dietos režimas leidžia naudojimas aukštų kiekiu riebalų?

Iš esmės, organizmas naudoja 2 tipų kuro sukurti energiją, konkrečiai gliukozės (cukraus), o taip pat ketonai, kurių molekulėse (riebalų).

Tol, kol gliukozės tiekimas vis dar egzistuoja, riebalų bus išsaugotas kaip knyga dujomis. Jei cukrus baigsis, tada organizmas degina riebalus į energiją.

Ši problema yra papildomai vadinama ketozės. Efektas yra, kad organizme riebalų baigsis, kad jūsų svoris kris greičiau. Ypač jei padėti su OKS ar periodinės badavimo programą.

Maisto į ketogenic Dieta

keto-dieta-maisto

Maisto leidžiamas:

  • Baltymų ir riebalų turinčių maisto produktų, tokių kaip jautiena, aviena, vištiena, antiena, žuvis, kiaušiniai, sūris ir taip pat visų natūralių riebalų (kokoso aliejus, kakavos riebalai, alyvuogės).
  • Daržovės gali būti vartojami mažomis sumomis pluoštinių reikalavimus, kaip antai ekologiškos daržovės, agurkai, ir taip pat grybų.
  • Vaisiai imamasi ribotos, gali būti iš avokadų ir kokoso.
  • Gėrimų, galite vartoti kava, arbata, o taip pat vandens.
  • Kai pupelės ir želė rūšių gali būti vartojami kaip traktuoja.

Maisto produktai, siekiant išvengti:

  • Likti aiškios visų ryžių, kviečių, cukraus, krakmolingų maisto produktų, taip pat krakmolo tipai (bulvių, kukurūzų, maniokų).
  • Likti aiškios saldžių vaisių, tokių kaip bananai, ananasai, mangai, ir tt
  • , Likti aiškios produkto pakuotės gėrimų dėl to, kad jos apimtų itin aukštą cukraus ir dirbtinių saldiklių.

Po pripažįstant ką ketogeniniai dieta yra, leidžia pažvelgti į šių privalumų, taip pat šalutinių poveikių:

Privalumai ketogenic Dieta

Privalumai-keto-dieta

Sveikatos ir sveikatingumo privalumai daugelio ligų problemomis

Sumažinti gliukozės kiekį organizme, iš esmės suteikia puikią įtaką organizmui, ypač kai liga sąlygomis.

Ketogenic dietos planus buvo faktiškai atskleidė sumažinti priepuolių asmenims, sergantiems epilepsija, sumažinti HbA1c lygį asmenims su natūra 2 diabetu pagalba išsaugoti nuotaiką saugumą žmonėms su bipoliniu afektinio sutrikimo, taip pat sumažinti cholesterolio nutukusių žmonių.

Sumažinti svorį greitai

Su ketozės procesas, vykstantis organizme, riebalų, kurie yra sumažinti svorį tikrai dega kaip energijos barjeras, todėl svoris Go down greitai.

Mažinant širdies ir kraujagyslių ligų riziką

Keto dietos režimas, kad būtų vykdoma atsižvelgiant į sveiką ir subalansuotą riebalų yra labiausiai tikėtina, kad sumažinti kenčia nuo širdies ir kraujagyslių ligų ir hipertenzija pavojų.

Taip yra dėl to sumažino insulino lygį, siekiant užtikrinti, kad cholesterolio gamybą organizme taip pat mažina.

Nėra paklausos skaičiuoti kalorijas ir nereikalauja, kad tikrai jaučiasi alkanas

Į ketogenic dietos režimą, mums nereikia skaičiuoti kalorijų suma yra priimami kiekvieną dieną.

Ši dieta režimas taip pat nereiškia, kad jums jaustis badauja ribojant maisto kiekį, tačiau tik reikia mums valdyti, ką galima valgyti, taip pat reikia užkirsti kelią.

Kontrolės gliukozės kiekį kraujyje laipsnių

Vartojimas nedidelis kiekis angliavandenių gali padėti jums valdyti kraujo gliukozės laipsnių, todėl sumažinti diabetinių klausimais grėsmę.

Neigiamas ketogeniniai Dieta režimas

šalutinis poveikis-keto-dieta

Simptomai, nuovargis, galvos skausmas, taip pat raumenų masę skausmai

Per pirmąjį porą dienų dėl ketogenic dietos, organizmas tikrai jaučia silpna, nusivylimas ir taip pat skausmas kai kurių raumenų audinio komponentų.

Tai yra todėl, kad organizmo prisitaikymo prie pirminio energijos šaltinio mažėjimo, ypač angliavandenių. Ši problema gali visiškai sutrikdyti savo veiklą.

Hipoglikemija

Drastiškas sumažėjimas insulino laipsnių, gali sukelti organizmui patirti hipoglikemiją, sveikatos problemų, kai cukraus kiekis kraujyje yra mažesnis už normos ribose.

Hipoglikemija gali padaryti jį sunku jums susikaupti, nuovargis, nereguliarus širdies ritmas, poilsio sąlygas ir nerimo sutrikimas.

Aktyviau inkstų būklę

Maisto produktai suvalgytų ketogenic dietos režimas gali padaryti inkstai funkcionuoja sunkiau. Tiems iš jūsų, kad turėti šios ligos fone, rekomenduojama to nedaryti.

nevirškinimas

Drastiškų koregavimai dietos gali sukelti virškinimo sąlygas. Vienas iš jų yra vidurių užkietėjimas. Tai lemia iš daržovių nedideliais kiekiais naudojimo, ir tik vaisių suvartojimo.

ketoacidozė

Diabetinė ketoacidozė yra žalingas sąlyga, kai ketonų kraujyje laipsnių yra labai didelės ir padaryti kraujo pH lašą (rūgšties). Jei paliktas be priežiūros, ši problema gali sukelti komą iki mirties atvejis. Asmenys, kurie yra labiausiai rizikingas nustatyti diabetinė ketoacidozė yra diabetikams.

Blogas kvapas

Labiausiai įprasti neigiami padariniai yra blogas kvapas. Tai sukėlė materialinę acetonu, kuris yra į ketono natūra, kurios taip pat yra riebalų apykaitos norma rezultatas medžiaga.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.