site
stats

8 stadijas pradedantiesiems prieš po keto dietos

Keto dieta, kad mano maisto produktuose yra daug sveikos baltymų ir riebalų, tačiau sumažintas angliavandenių yra vis dar populiarus, nepaisant to, daug ginčų.

Daug naujokai, kurie ketina sekti, nes keli teiginiai pasakyti gali sumažėti svorio greitai.

Jei planuojate patirti, tai puiku, nes dietos, įskaitant dietos režimą, yra asmuo, individualus pasirinkimas.

Tačiau, jei jūs nedvejodama riebaus maisto arba nėra pasirengę radikaliai sumažinti angliavandenių suvartojimą, tai gali būti sunku jums iškęsti ant keto dietos režimas.

Nuo pradedant svarbu suprasti, kad keičiant kelią jums suvartoja gerokai nuo to, kaip jūs valgyti dabar (bendra Indoneziečių maisto, kad mėgsta imtis aukštos angliavandenių, o taip pat rafinuotų maisto produktų) galimybė, gali sukurti mitybos planą nepasieks pusiaukelėje ,

Tačiau daugelis naujokai vis dar norite pabandyti keto mitybos planą, kuris kelia savo kūną ketozės valstybės.

Tai tik kas atsitinka, kai jūsų kūno angliavandenių deginimo jungiklis persijungia į riebalų nuostolių, pokyčius, kurie gali sukelti greitą svorio sumažėjimą, ir netgi buvo “entuziastingo pritarimo” efektyviai kontroliuoti natūra 1 ir 2 diabeto klausimais.

Jei jūs vis dar ketinate bandyti, tai tikrai elgiasi, kaip pradedantysis, turi atitikti 8 ruošimo patarimų prieš laikantis keto mitybos planą, kad jūs neturite nustoti veikti pusiaukelėje.

Atitikti parengiamųjų rodykles sekti keto dietos pradedantiesiems, sudarytą iš dienos į dieną sveikatos ir sveikatingumo redaktorius, Jessica Migala;

1. Žinokite, ką valgysite ir būti užkirstas kelias.

žinau, kas-tu-valgytiJūs drastiškai apriboti angliavandenių šios dietos. Pradėkite tarp 20 ir 30 gramų (g) angliavandenių kasdien, teigia Niujorko pagrindu dietologas Kristen Mancinelli, RD, autorius, ketogeniniai dieta: mokslinis Įrodytas strategijos, kuria siekiama greitai, Sveikas svorio metimo.

Be to, matyti, kad jame jūs suprantate, ką maisto produktai pirmiausia turi angliavandenių, riebalų, ir sveikas baltymų, todėl jums gali padaryti atitinkamus sprendimus.

Pavyzdžiui, ne tik duona, makaronai, traškučiai, bandelės, pyragaičiai, saldus, ir taip pat GELATO turintys angliavandeniai.

Riešutai neabejotinai yra sveikas baltymų, dar tu pripažinti kai kurie riešutų rūšys taip pat yra didelis angliavandenių. Daržovės ir vaisiai taip pat turi angliavandenių.

Tik maisto produktai, kurių sudėtyje nėra angliavandenių yra mėsos (sveikas baltymo) ir grynas riebalai, pavyzdžiui, sviesto, o taip pat naftos.

2. Analizuoti tik kiek jums patinka riebaus maisto

analizuoti-kas-tu-valgyti“Asmenys, nedvejodami riebalų, dėl to, kad jie yra informuojami, kad ji juos pašalinti”, Mancinelli pasakė.

Parengti aukštos riebalų dietos režimu (dėl keto dietos režimas), kuris buvo iš pradžių nejaukiai, pradeda po truputį pakoreguoti, ką vartojame kiekvieną dieną.

MANCINELLI rekomendacijos įdėti Hamburger elementus salotos lapų salotomis. Ar maišyti keptais brokoliai Prancūzijos bulvytės.

Užuot bulvėmis arba ryžiais su šalutinių patiekalų, pasirinkite maišoma keptas daržovių. Pradėti maisto paruošimas su daugiau aliejaus.

Pripažinti, kad senas dieta kasdienybe – kaip padaryti rūkytos paukštienos krūtinėlė be paprastos odos – yra ne keto dietos koncepcija, nes jūs tikrai ne gauti pakankamai riebalų.

“Lėtai pradeda išskirti angliavandenių, pakeisti jį su riebalais. Jei bijo riebalų, ketogeniniai dieta nebus efektyviai veikti,” Mancinelli teigiama.

3. Gerinti supratimą ir gebėjimus pasirengti keto dietos režimas.

pagerinti-savo-dietaTuri skirtingu keto svetainių ir kucharskie ieškoti receptų priėmimo maisto produktus, kurie atitinka su keto dietos sąvokas.

Mancinelli rodo nukreipiantys nuo keturių iki penkių maisto patiekalų, kurie jums patinka.

“Tokiu būdu, mes galime greitai paruošti mūsų pačių maistą nereikia painioti dėl klausia aplink.

Sumišimas galėtų mums pereiti prie angliavandenių.

4. Bandymas kavos “laikyti badauja”.

kavos dietaPadaromas sumaišant kokosų aliejaus, o taip pat sviestas tiesiai į kavos, šis gėrimas padės su potraukį, kartu su siūlanti laiko papildomam maistui ruošti, Mancinelli rodo.

Atkreipkite dėmesį, kad kokosų aliejus turi potencialą išsiųsti MTL (neigiamas riebalų), o taip pat padidinti cholesterolio laipsnių.

Jei turite arba yra didelė grėsmė susirgti širdies problemų dėl namų arba individualios sveikatingumo fone, tai yra daug geriau išvengti. gerti. Būti nerizikinga, kreipkitės į gydytoją specialistą.

5. Pakalbėkite su šeima.

Pokalbio giminaitis savo strategiją eiti į keto dietos.

Tai labai svarbu dėl to, kad tu negali vartoti, ką jie valgo per šeimos nariai patiekalų.

Taigi, giminaičiui tikrai nenustebkite, jei nevartoja arba parengti savo pačių maistą virtuvėje.

Ši dieta turi būti tik trumpalaikis (nuo trijų iki 6 mėnesių), todėl iš namų galimybė pamatyti tave vartoja skirtingai nebus stebina.

Net jei jūs gaunate komentarą ar susirūpinimą, galite atsakyti, kaip rekomenduojama Mancinelli “Aš išnagrinėjo ir padarė prep darbą įsitikinkite, kad aš jau suprantu, kad tai yra saugu, ir aš tikrai noriu jį išbandyti.”

6. Pasiruošimas “Keto gripas

keto-gripoJei ketinate laikytis keto dietos, būtina ruoštis iš šios dietos vadinamas gripo keto poveikį.

Keto gripas yra terminas, kuris apibūdina trukmę po pradėsite savo mitybos režimas, kai jūsų kūnas pripranta prie barsto riebalus energija.

“Kai kurie žmonės neturi jaudintis išlaikyti, kad ir taip pat kiti ištverti”, Mancinelli nurodyta.

Per pirmą savaitę ar 10 dienų, jums gali jaustis labai mieguistas prie rankos ar kojos.

Organizmas tikrai jaučiasi silpnas ir akyse atrodo neaiškus. Psichikos Jūs galite palikti dėl to.

Todėl patartina Mancinelli likti ir poilsio namuose.

Sumažinti treniruotės intensyvumą iki tol, kol pajusite stiprus vėl ir kūnas prisitaikė prie barsto daug daugiau riebalų nei angliavandeniai kuras.

7. boost elektrolitų organizme.

Į ketozės, Mancinelli aptarti, inkstai išleisti daugiau vandens ir taip pat elektrolitų.

Siekiant užtikrinti jums gauti druskos ir kalio organizmas reikalauja įsitikinti, kad inkstų funkcija yra ne pavojus.

Norėdami padidinti elektrolitų, galite įdėti druskos į savo indų, gėrimų sultinio ir taip pat valgyti net labiau aplinką tausojančius daržovės.

8. Parengti strategiją po dietos plano programa yra pilnas.

mityba-strategijaKeto dietos režimas nėra ilgalaikis programa taip pat skirta per trumpą laiką.

Nors Mancinelli sakė, kad kai kurie asmenys vyks keto dietos režimas daug kartų per metus pakeisti savo mitybos praktiką.

Kai galų gale mitybos planą, nereikia grįžti į pradinį dietos (ryžių plius patiekalų).

Galite mesti sveikatos ir sveikatingumo naudą ir taip pat atkurti svorį.

“Pagrindinis tikslas keto dietos yra nukreipti savo mitybą į sveikesnę modelio, kad kuo mažiau angliavandenių ir cukraus vartojimą,” aprašyta Mancinelli.

Taigi manau, būtent tai, ką jūs padaryti apie savo mitybos režimą po keto dieta yra bendras.

MANCINELLI anketa orientavimas, apsvarstyti šią programą (kuri tiesiog negalėjo būti paleisti per trumpą laiką), kaip išpylimo akmens pagerinti savo ilgalaikę sveikatą.

Dėkojame, kad lankotės keto dieta. Tikimės, kad jums būtų sėkmingas, taip pat yra pasirengusi turėti daug sveikesni mitybos įpročius.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.