site
stats

8 kroků přípravy pro začátečníky Před po keto dietu

Keto dietní plán, který bere v potravinách s vysokým obsahem zdravých bílkovin a tuků, ale sníží sacharidů je stále populární přesto, že má spoustu sporů.

Spousta nováčky, kteří chtějí sledovat, protože některé výroky říkají může klesnout hmotnost okamžitě.

Pokud máte v plánu vyzkoušet, je to skvělé, protože stravy, včetně dietního režimu, je individuální volba člověka.

Nicméně, pokud váháte z tučných jídel, nebo nejsou ochotni drasticky minimalizovat příjem sacharidů, by to mohlo být těžké pro vás vydržet na keto dietu režimu.

Od spuštění, že je důležité pochopit, možnost změnit způsob, jakým jste v podstatě konzumovat od způsobu, jakým jíte teď (společný indonéský potravin, který má rád, aby se ve vysokých sacharidů a také rafinovaných potravin), by mohlo vytvořit dietní plán, že bude pokulhávat v polovině ,

Nicméně mnozí nováčci stále chtějí pokusit o keto dietní plán, který dává své tělo ve stavu ketózy.

To je právě to, co se stane, když sacharidů vaše tělo spalování přepínač přepne na spalování tuků, změny, které mohou způsobit snížení hmotnosti rychle, a dokonce byli „tleskali“ účinnou regulaci typ 1 a 2 diabetické problémy.

Pokud se vám stále v úmyslu, aby se pokusili, určitě by se chovat, jako začátečník, v souladu s 8 Příprava tipů před ulpívající na dietní plán Keto, takže nemusíte přestat pracovat v polovině.

V souladu s přípravnými ukazatelů sledovat Keto stravu pro začátečníky složené z day-to-day zdraví a wellness editor, Jessica Migala;

1. Vědět, co budete jíst a musí být zabráněno.

know-co-si-jístBudete drasticky omezit sacharidy na této dietě. Začínají mezi 20 a 30 gramy (g) sacharidů denně, uvádí New York City na bázi dietolog Kristen Mancinelli, RD, autor ketogenní dieta: A Scientific Osvědčený Strategie pro rychlé, zdravé hmotnosti-loss.

Navíc, dbát na to, abyste pochopili, jaké potraviny jsou především sacharidy, tuky, bílkoviny a zdravé, takže si mohl učinit příslušná rozhodnutí.

Například nejen chléb, těstoviny, hranolky, koláče, sladké a také zmrzliny, které mají sacharidů.

Ořechy obsahují nepochybně zdravé bílkoviny, přesto jste rozpoznat některé druhy ořechů rovněž obsahují vysoké sacharidů. Zelenina a ovoce také mají sacharidy.

Jediné potraviny, které neobsahují sacharidy jsou maso (zdravé protein) a čisté tuky, jako je například máslo a také oleje.

2. Analyzovat, jak daleko se vám líbí tučná jídla

analyzovat-co-si-jíst„Jednotlivci váhají tuku vzhledem k tomu, že jsou informováni, že jim to bude eliminovat,“ řekl Mancinelli.

K přípravě high-tuk stravy režimu (na keto dietního režimu), který byl zprvu nejistě, začít dělat malé úpravy na to, co budete konzumovat každý den.

Doporučení MANCINELLI je dát hamburger položky salát listovým salátem. Nebo mix dušenou brokolici na hranolky.

Spíše než brambory nebo rýže s bočními jídel, vyberte hýbat-smažené zeleniny. Zahájit přípravu potravin s více oleje.

Uvědomujeme si, že staré dietní plán rutiny – jako dělat uzené drůbeží prsa bez kůže jednoduché – nejsou koncept keto dietu, protože budete určitě získat dostatek tuku.

„Pomalu se začínají uvolňovat sacharidy, měnit to s tukem. Pokud máte strach z tuku, bude ketogenní dieta není efektivně fungovat,“ uvedl Mancinelli.

3. Zlepšit porozumění a schopnosti připravit keto dietu režim.

zlepší-your-dietuPodívejte se na různých keto webových stránek a kuchařek pro recepty dělají potraviny, které jsou v souladu s koncepcí keto dietu.

Mancinelli navrhuje umístění čtyři až pět jídel, které se vám líbí.

„Tímto způsobem bychom mohli rychle připravit své vlastní jídlo, aniž by bylo nutné být zaměňována týkající se ptát.

Zmatenost by nás přepne do sacharidů.

4. Pokus coffee “hold hlady”.

coffee-dietaVyrobena smícháním kokosový olej a také máslo přímo do kávy, tento nápoj pomůže s chutě, spolu s nabídkou čas pro další přípravu pokrmů, Mancinelli naznačuje.

Všimněte si, že kokosový olej má potenciál poslat LDL (negativní tuku) a také zvýšení míry cholesterolu.

Pokud máte, nebo jsou ve vysokém nebezpečí vzniku srdeční potíže kvůli domácnosti nebo individuální wellness zázemí, je to mnohem lepší, aby se tomu zabránilo. napít se. Chcete-li být bez rizika, zeptejte se zdravotnickým pracovníkem.

5. Promluvte si s rodinou.

Talk příbuzný vaší strategie jít na keto dietu.

To je důležité vzhledem k tomu, že nebylo možné konzumovat co jedí v průběhu rodinným příslušníkům nádobí.

Tak relativní jistě neměl být překvapen, pokud nechcete konzumovat nebo připravit své vlastní jídlo v kuchyni.

Tato dieta plán by měl být pouze krátkodobý (tři až šest měsíců), takže možnost, že domácnosti shledanou náročné jinak nebude překvapením.

Dokonce i když se dostanete komentář nebo obavy, mohl byste odpovědět na Mancinelli doporučeno, „zkoumali I a také přípravných prací, aby se ujistil, že už jsem pochopil, že je to bezpečné, a já opravdu chci, aby to zkusit.“

6. Příprava na ‚Keto ptáků‘

keto-fluPokud máte v úmyslu následovat keto dietu, je nezbytné, aby se připravit na dopady této dietě zvané chřipky keto.

Keto chřipka je termín, který popisuje dobu poté, co začnou svůj jídelníček režim když se vaše tělo používá k vylučování tuků na energii.

„Někteří lidé nemají starosti udržování to a také jiní snášet,“ uvedl Mancinelli.

Hned v prvním týdnu nebo 10 dnů, možná budete cítit velmi letargický do paže nebo nohy.

Tělo opravdu cítí slabý a ten pohled vypadá nejasný. Duševní můžete klesnout z tohoto důvodu.

Proto se doporučuje MANCINELLI zůstat a odpočívat doma.

Snížit intenzitu tréninku, dokud budete cítit silný znovu a tělo se přizpůsobil ubývání mnohem více tuků než sacharidů na pohonné hmoty.

7. Zvýšení elektrolyty v těle.

V ketóza, Mancinelli diskutováno, ledviny uvolnění většího množství vody a také elektrolyty.

Aby bylo zajištěno, získat soli a také draselného tělo potřebuje, aby se ujistil, že funkce ledvin není ohrožena.

Chcete-li zvýšit elektrolytů, můžete přidat sůl do myčky, nápoj vývaru a také jíst ještě více šetrné k životnímu prostředí vegetariáni.

8. Připravit strategii po dietní plán program je plný.

dieta-strategieKeto strava režim není dlouhodobý program, a také je určen pro krátkodobé.

Zatímco Mancinelli řekl, že někteří jedinci se uskuteční keto jídelníček několikrát ročně měnit své stravovací praktiky.

Když jste skončili na dietní plán, nemusíte se vrátit k původnímu jídelníčku (rýže a příloh).

Ty by mohly vrhnout zdraví a wellness výhody, a také obnovit váhu.

„Hlavním cílem keto dietu je odvést svůj jídelníček zdravější vzoru, který minimalizuje sacharidů a také spotřeba cukru,“ popsal Mancinelli.

Takže myslet na to, co budete dělat s vaší stravě režimu po keto strava je úplná.

MANCINELLI vedením, považují tento program (který mohl být spuštěn v krátkodobém horizontu), jako sklápěcí kámen, jak zlepšit své dlouhodobé zdraví.

Díky za návštěvu keto dietu. Doufám, že jste byli úspěšní a zároveň jsou připraveni mít mnohem zdravější stravovací návyky.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.