site
stats

8 krokov prípravy pre začiatočníkov Pred po keto diétu

Keto diétny plán, ktorý berie v potravinách s vysokým obsahom zdravých bielkovín a tukov, ale zníži sacharidov je stále populárny napriek tomu, že má veľa sporov.

Veľa nováčikov, ktorí chcú sledovať, pretože niektoré výroky hovoria môže klesnúť hmotnosť okamžite.

Ak máte v pláne vyskúšať, je to skvelé, pretože stravy, vrátane diétneho režimu, je individuálna voľba človeka.

Avšak, ak váhate z tučných jedál, alebo nie sú ochotní drasticky minimalizovať príjem sacharidov, by to mohlo byť ťažké pre vás vydržať na keto diétu režimu.

Od spustenia, že je dôležité pochopiť, možnosť zmeniť spôsob, akým ste v podstate konzumovať od spôsobu, akým jete teraz (spoločný indonézsky potravín, ktorý má rád, aby sa vo vysokých sacharidov a tiež rafinovaných potravín), by mohlo vytvoriť diétny plán, že bude zaostávať v polovici ,

Avšak mnohí nováčikovia stále chcú pokúsiť o keto diétny plán, ktorý dáva svoje telo v stave ketózy.

To je práve to, čo sa stane, keď sacharidov vaše telo spaľovanie prepínač prepne na spaľovanie tukov, zmeny, ktoré môžu spôsobiť zníženie hmotnosti rýchlo, a dokonca boli “tlieskali” účinnú reguláciu typ 1 a 2 diabetickej problémy.

Ak sa vám stále v úmysle, aby sa pokúsili, určite by sa správať, ako začiatočník, v súlade s 8 Príprava tipov pred prilepené na diétny plán Keto, takže nemusíte prestať pracovať v polovici.

V súlade s prípravnými ukazovateľov sledovať Keto stravu pre začiatočníkov zložené z day-to-day zdravie a wellness editor, Jessica Migala;

1. Vedieť, čo budete jesť a musí byť zabránené.

know-čo-si-jesťBudete drasticky obmedziť sacharidy na tejto diéte. Začínajú medzi 20 a 30 gramami (g) sacharidov denne, uvádza New York City na báze dietológ Kristen Mancinelli, RD, autor ketogénna diéta: A Scientific Osvedčený Stratégia pre rýchle, zdravé hmotnosti-loss.

Navyše, dbať na to, aby ste pochopili, aké potraviny sú predovšetkým sacharidy, tuky, bielkoviny a zdravé, takže si mohol urobiť príslušné rozhodnutia.

Napríklad nielen chlieb, cestoviny, hranolky, koláče, sladké a tiež zmrzliny, ktoré majú sacharidov.

Orechy obsahujú nepochybne zdravé bielkoviny, napriek tomu ste rozpoznať niektoré druhy orechov takisto obsahujú vysoké sacharidov. Zelenina a ovocie tiež majú sacharidy.

Jediné potraviny, ktoré neobsahujú sacharidy sú mäso (zdravé proteín) a čisté tuky, ako je napríklad maslo a tiež oleja.

2. Analyzovať, ako ďaleko sa vám páči tučné jedlá

analyzovať-čo-si-jesť“Jednotlivci váhajú tuku vzhľadom k tomu, že sú informovaní, že im to bude eliminovať,” povedal Mancinelli.

K príprave high-tuk stravy režimu (na keto diétneho režimu), ktorý bol sprvu neisto, začať robiť malé úpravy na to, čo budete konzumovať každý deň.

Odporúčania Mancinelli je dať hamburger položky šalát listovým šalátom. Alebo mix dusenú brokolicu na hranolky.

Skôr než zemiaky alebo ryža s bočnými jedál, vyberte hýbať-vyprážané zeleniny. Začať prípravu potravín s viac oleja.

Uvedomujeme si, že staré diétny plán rutiny – ako robiť údené hydinové prsia bez kože jednoduché – nie sú koncept keto diétu, pretože budete určite získať dostatok tuku.

“Pomaly sa začínajú uvoľňovať sacharidy, meniť to s tukom. Ak máte strach z tuku, bude ketogénna diéta nie je efektívne fungovať,” uviedol Mancinelli.

3. Zlepšiť porozumenie a schopnosti pripraviť keto diétu režim.

zlepší-your-diétuPozrite sa na rôznych keto webových stránok a kuchárok pre recepty robia potraviny, ktoré sú v súlade s koncepciou keto diétu.

Mancinelli navrhuje umiestnenie štyri až päť jedál, ktoré sa vám páčia.

“Týmto spôsobom by sme mohli rýchlo pripraviť svoje vlastné jedlo, aby bolo nutné sa zamieňať týkajúce sa pýtať.

Zmätenosť by nás prepne do sacharidov.

4. Pokus coffee “hold od hladu”.

coffee-diétaVyrobená zmiešaním kokosový olej a tiež maslo priamo do kávy, tento nápoj pomôže s chute, spolu s ponukou čas pre ďalšiu prípravu pokrmov, Mancinelli naznačuje.

Všimnite si, že kokosový olej má potenciál poslať LDL (negatívne tuku) a tiež zvýšenie miery cholesterolu.

Ak máte, alebo sú vo vysokom nebezpečenstve vzniku srdcové ťažkosti kvôli domácnosti alebo individuálny wellness zázemie, je to oveľa lepšie, aby sa tomu zabránilo. pitie. Ak chcete byť bez rizika, spýtajte sa zdravotníckym pracovníkom.

5. Porozprávajte sa s rodinou.

Talk príbuzný vašej stratégie ísť na keto diétu.

To je dôležité vzhľadom na to, že nebolo možné konzumovať čo jedia v priebehu rodinným príslušníkom riadu.

Tak relatívna určite nemal byť prekvapený, ak nechcete konzumovať alebo pripraviť svoje vlastné jedlo v kuchyni.

Táto diéta plán by mal byť iba krátkodobý (tri až šesť mesiacov), takže možnosť, že domácnosti dovidenia náročné inak nebude prekvapením.

Dokonca aj keď sa dostanete komentár alebo obavy, mohol by ste odpovedať na Mancinelli odporúčané, “skúmali I a tiež prípravných prác, aby sa ubezpečil, že už som pochopil, že je to bezpečné, a ja naozaj chcem, aby to skúsiť.”

6. Príprava na, Keto vtákov ‘

keto-fluAk máte v úmysle nasledovať keto diétu, je nevyhnutné, aby sa pripraviť na dôsledky tejto diéte zvanej chrípky keto.

Keto chrípka je termín, ktorý opisuje dobu po tom, čo začnú svoj jedálniček režim keď sa vaše telo používa k vylučovaniu tukov na energiu.

“Niektorí ľudia nemajú starosti udržiavanie to a tiež iní znášať,” uviedol Mancinelli.

Hneď v prvom týždni alebo 10 dní, možno budete cítiť veľmi letargický do ruky alebo nohy.

Telo naozaj cíti slabý a ten pohľad vyzerá nejasný. Duševné môžete klesnúť z tohto dôvodu.

Preto sa odporúča Mancinelli zostať a odpočívať doma.

Znížiť intenzitu tréningu, kým budete cítiť silný znovu a telo sa prispôsobil ubúdania oveľa viac tukov ako sacharidov na pohonné hmoty.

7. Zvýšenie elektrolyty v tele.

V ketóza, Mancinelli diskutovalo, obličky uvoľnenie väčšieho množstva vody a tiež elektrolyty.

Aby bolo zaistené, získať soli a tiež draselného telo potrebuje, aby sa ubezpečil, že funkcia obličiek nie je ohrozená.

Ak chcete zvýšiť elektrolytov, môžete pridať soľ do umývačky, nápoj vývaru a tiež jesť ešte viac šetrné k životnému prostrediu vegetariáni.

8. Pripraviť stratégiu po diétny plán program je plný.

diéta-stratégieKeto strava režim nie je dlhodobý program, a tiež je určený pre krátkodobé.

Kým Mancinelli povedal, že niektorí jedinci sa uskutoční keto jedálniček niekoľkokrát ročne meniť svoje stravovacie praktiky.

Keď ste skončili na diétny plán, nemusíte sa vrátiť k pôvodnému jedálničku (ryža a príloh).

Tie by mohli vrhnúť zdravie a wellness výhody, a tiež obnoviť váhu.

“Hlavným cieľom keto diétu je odviesť svoj jedálniček zdravšie vzoru, ktorý minimalizuje sacharidov a tiež spotreba cukru,” opísal Mancinelli.

Takže myslieť na to, čo budete robiť s vašej strave režime po keto strava je úplná.

Mancinelli vedením, považujú tento program (ktorý mohol byť spustený v krátkodobom horizonte), ako sklápacie kameň, ako zlepšiť svoje dlhodobé zdravie.

Vďaka za návštevu keto diétu. Dúfam, že ste boli úspešní a zároveň sú pripravení mať oveľa zdravšie stravovacie návyky.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.