site
stats

8 etapów wytwarzania dla początkujących Przed zastosowaniem diety keto

Plan keto dieta, która odbywa się w zdrowej żywności o wysokiej zawartości białka i tłuszczu, jednak zredukowane w węglowodany jest wciąż popularny, mimo że wiele sporów.

Wiele początkujących, którzy zamierzają śledzić ponieważ kilka zdań powiedzieć może spaść na wadze szybko.

Jeśli planują Państwo doświadczyć, to wspaniałe, ponieważ diety, w tym diety schematu, jest indywidualny wybór danej osoby.

Jeśli jednak wahać od tłustych lub nie są gotowi drastycznie zminimalizować spożycie węglowodanów, może to być trudne, aby przetrwać w reżimie keto diety.

Z uruchomieniem ważne jest, aby zrozumieć, możliwość zmiany sposobu można konsumować zasadniczo od sposobu jedzenia teraz (wspólny indonezyjski żywności, który lubi brać w wysokich węglowodanów i również rafinowanych pokarmów), można stworzyć plan diety do spadną w połowie ,

Jednak wielu początkujących nadal chcesz próbować plan keto diety, który stawia swoje ciało w stan ketozy.

To jest właśnie to, co się dzieje, gdy węglowodanów organizmu spalanie przełącznik przełącza się na utratę tkanki tłuszczowej, zmiany, które mogą powodować szybkie zmniejszenie masy ciała, a nawet był „oklaskiwany” skutecznego kontrolowania rodzaju 1 i 2 problemy cukrzycowe.

Jeśli nadal zamierzam próbować, to na pewno się zachowywać, jako początkujący, zgodne z 8 wskazówek przygotowania przed przylegającą do planu Keto diety, więc nie przestanie działać w połowie drogi.

Zgodne ze wskaźnikami przygotowawczych przestrzegać diety Keto dla początkujących skomponowanych zdrowia z dnia na dzień i redaktor wellness, Jessica Migała;

1. Wiesz co jesz i zapobiegać.

know-what-you-jeśćBędziesz drastycznie ograniczyć węglowodany do tej diety. Zaczynają się od 20 do 30 gramów (g) węglowodanów dziennie, twierdzi dietetyk Nowy Jork oparte Kristen Mancinelli, RD, autor dieta ketogeniczna: A Scientific Sprawdzona strategii do szybkiego, zdrowego odchudzania.

Dodatkowo, o to, że rozumiesz, co żywności mają głównie węglowodany, tłuszcze, białka i zdrowe, więc można dokonać odpowiednich wyborów.

Na przykład, nie tylko chleb, makaron, frytki, ciastka, cukierki, a także lody posiadające węglowodanów.

Orzechy zawierają białko niewątpliwie zdrowe, ale nie można rozpoznać niektóre rodzaje orzechów również zawierać wysokie węglowodanów. Warzywa i owoce również mają węglowodany.

Jedyne środki spożywcze, które nie zawierają węglowodany są mięsne (białko zdrowe) i czystych tłuszczów, takich jak masło, a także oleju.

2. Analizowanie jak daleko chcesz tłustych

analizują-co-you-jeść„Osoby wahaj tłuszczu ze względu na fakt, że są one poinformowane, że będzie je wyeliminować” Mancinelli powiedział.

Aby przygotować reżim diety o wysokiej zawartości tłuszczu (w reżimie keto diety), który najpierw niepewnie, zacząć dokonywać drobnych korekt do tego, co można spożywać codziennie.

Zalecenia Mancinelli jest umieścić elementy Hamburger sałatka liści sałaty. Lub smażona wymieszać brokuły na frytki.

Zamiast ziemniaków lub ryżu z posiłkami bocznych, wybranych mieszać smażone warzyw. Zacznij przygotowania żywności z więcej oleju.

Uznają, że stare procedury dieta – jak co wędzonej piersi drobiowe bez skóry prosty – nie ma pojęcie diety ketonowej, ponieważ na pewno nie uzyskać wystarczającego tłuszczu.

„Powoli zaczynają uwalniać węglowodanów, zmień go z tłuszczu. Jeśli boisz się tłuszczu, dieta ketogeniczna nie będzie skutecznie działać” Mancinelli twierdził.

3. Poprawa zrozumienia i zdolności do przygotowania schematu keto diety.

poprawić swoją dietę,Rzucić okiem na różnych stronach internetowych ketonowych i książek kucharskich dla receptur przygotowania posiłków, które są zgodne z koncepcjami diecie ketonowej.

Mancinelli sugeruje umieszczenie czterech do pięciu dań żywności, które lubisz.

„W ten sposób możemy szybko przygotować nasz własny żywność bez konieczności należy mylić dotyczące pytając się.

Zamieszanie mógłby nam przejść do węglowodanów.

4. Próba kawa „trzymaj głodu”.

coffee-dietaWykonane przez zmieszanie oleju kokosowego i masła również prawo do kawy, napój ten będzie pomoc z głodu, a także oferowanie dodatkowego czasu na przygotowanie żywności, Mancinelli sugeruje.

Należy pamiętać, że olej kokosowy ma potencjał, aby wysłać tłuszczu LDL (ujemny), a także podnieść stopień cholesterolu.

Jeśli masz lub są na wysokie zagrożenie zachorowania na choroby serca spowodowane gospodarstwie domowym lub indywidualnego tle odnowy biologicznej, jest o wiele lepiej, aby tego uniknąć. drink. Być wolne od ryzyka, poproś personel medyczny.

5. Porozmawiaj z rodziną.

Dyskusja względna strategii iść na diecie ketonowej.

Jest to istotne ze względu na fakt, że nie można spożywać co jedzą całej potrawy członków rodziny.

Zatem względna pewno nie zdziw się, jeśli nie zużywają lub przygotować swój własny jedzenie w kuchni.

Ta dieta powinna być krótkotrwała (trzy do 6 miesięcy), więc możliwość zobaczenia domu zużywa inaczej nie będzie zaskoczeniem.

Nawet jeśli pojawi się komentarz lub obawę, można odebrać jako zalecany Mancinelli „Mam zbadane i również prep pracy, aby upewnić się, że już zrozumieć, że jest to bezpieczne i naprawdę chcę spróbować.”

6. Przygotowanie do “Keto grypie

keto-grypaJeśli zamierzasz przestrzegać diety ketonowej, istotne jest, aby przygotować się na skutki tej diety o nazwie keto grypy.

Keto grypa to termin, który opisuje czas po rozpoczęciu reżim diety, kiedy organizm przyzwyczaja się do przelania tłuszczu na energię.

„Niektórzy ludzie nie mają się martwić, że utrzymanie, a także inni znosić” Mancinelli stwierdził.

W pierwszym tygodniu lub 10 dni, można naprawdę poczuć się wyjątkowo ospały do ramienia lub nogi.

Ciało naprawdę czuje się słaby wzrok i wygląda rozmyte. Mental Można spaść z tego powodu.

Dlatego radzimy Mancinelli się zatrzymać i odpocząć w domu.

Zmniejszyć intensywność treningu, aż poczujesz silny ponownie i organizm przystosował się do przelania znacznie więcej tłuszczu niż węglowodanów do paliwa.

7. Wzmocnienie elektrolitów w organizmie.

Ketozy, Mancinelli omówiono, nerki uwolnienia więcej wody oraz elektrolitów.

Aby zapewnić uzyskanie soli, a także potasu organizm potrzebuje, aby upewnić się, że funkcja nerek nie jest zagrożone.

Aby podnieść elektrolity, można dodać sól do naczyń, a także napojów bulionu nawet jeść więcej warzyw ekologicznych.

8. Przygotuj strategię po program dieta jest pełna.

dieta-strategiaReżim keto dieta nie jest długotrwały, a także Program przeznaczony jest do krótkoterminowego.

Choć Mancinelli powiedział, że niektóre osoby odbywają się według schematu keto dieta wiele razy rocznie do zmiany swoich praktyk żywieniowych.

Kiedy skończy się ten plan diety, nie wracają do pierwotnego diecie (ryż plus naczynia).

Możecie rzucić korzyści dla zdrowia i odnowy biologicznej, a także przywrócić wagi.

„Głównym celem diety ketonowej jest odwrócić swoją dietę na zdrowszą wzór, który minimalizuje zużycie węglowodanów, a także cukier,” opisane Mancinelli.

Tak myśleć dokładnie to, co zrobisz na temat schematu diety po diecie keto jest całkowite.

poradnictwo Mancinelli za rozważyć ten program (który mógłby być prowadzony tylko w krótkim okresie), w przewróceniem kamień poprawić długoterminową samopoczucie.

Dzięki za odwiedzenie diety ketonowej. Mam nadzieję, że będzie udany i również są gotowe do dużo zdrowsze rutyny żywieniowe.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.