site
stats

8 кроків підготовки для початківців до наступного кета дієти

План кето дієта, яка приймає в харчових продуктах з високим вмістом білка і здорових жирів, проте, зниження вуглеводів і раніше популярні, незважаючи на велику кількість суперечок.

Багато новачків, які мають намір слідувати, тому що деякі заяви говорять, може впасти вага швидко.

Якщо ви плануєте випробувати, це здорово, тому що дієти, в той числі режиму харчування, є індивідуальним вибором людини.

Проте, якщо ви вагаєтесь жирної їжі або не готові різко зменшити споживання вуглеводів, це може бути важко для вас, щоб винести на режим кето дієти.

З початку важливо розуміти, можливість змін так, як ви споживаєте істотно від того, як ви їсте в даний час (загальна індонезійська їжа, яка любить приймати в високих вуглеводах, а також рафіновані продукти), може створити план дієти, щоб не дотягує на півдорозі ,

Однак багато новачків все ще хочуть, щоб спробувати план кето дієта, яка ставить ваше тіло в стан кетозу.

Це тільки те, що відбувається, коли вуглевод вашого тіла горіння перемикача перемикається на втрату жиру, зміни, які можуть привести до швидкого зниження ваги, і навіть були «аплодують» ефективно контролювати вид 1 і 2 діабетичних питання.

Якщо ви все-таки мають намір спробувати, це, звичайно, вести себе, як новачок, дотримуватися порад з підготовки 8, перш ніж дотримуватися плану дієти Кето, так що ви не перестають працювати на півдорозі.

Виконання підготовчих покажчиків слідувати дієті кета для початківців, що складаються з день у день здоров’я і благополуччя редактора, Джессіка Migala;

1. Знайте, що ви будете їсти і запобігти.

ноу-хау, що ви-з'їстиВи різко обмежити вуглеводи цієї дієти. Почніть з між 20 і 30 грамів (г) вуглеводів в день, йдеться в Нью-Йорку на основі дієтолог Крістен Mancinelli, RD, автор жирами раціон: A Scientific Перевірена стратегія для швидкої, здорову вагу втрати.

Крім того, стежити за тим, ви розумієте, що продукти в основному мають вуглеводи, жири і білки, здорові, так що ви могли б зробити правильний вибір.

Наприклад, не тільки хліб, макарони, чіпси, тістечка, солодкі, а також Gelato, мають карбюратори.

Горіхи, безсумнівно, містять здоровий білок, але ви дізналися деякі види горіхів також містять високі вуглеводи. Овочі і фрукти також є вуглеводи.

Єдині продукти, які не містять вуглеводи є м’ясо (здоровий білок) і чисті жири, такі як масло, а також масло.

2. Проаналізуйте, наскільки далеко ви любите жирну їжу

аналізувати що-ви-з'їсти«Особи, соромляться жир через те, що вони повідомили, що це усуне їх,» сказав Mancinelli.

Для приготування з високим вмістом жиру дієти режим (на схемі кето дієта), який був в першій непростий, почніть робити невеликі корективи в те, що ви споживаєте щодня.

Рекомендації Mancinelli в поміщають елементи гамбургера в салаті листового салату. Або змішати обсмажені брокколі на французький картопля.

Замість картоплі або рису з бічними прийомами їжі, виберіть Обсмажені овочами. Почніть приготування їжі з великою кількістю масла.

Визнати, що старі процедури плану дієти – як зробити копчену грудку птиці без шкіри простий – це не поняття кета дієта, тому що ви, звичайно, не отримати достатній жир.

«Повільно починає випускати вуглеводи, змінити його з жиром. Якщо ви боїтеся жиру, кетогенная дієта не буде працювати ефективно,» стверджувало Mancinelli.

3. Поліпшення розуміння і здатності підготувати схему кето дієти.

поліпшити-ваш-дієтаПодивіться на різних кето веб-сайтів і поварені книги для рецептів роблячи продукти, які відповідно до поняттями кето дієти.

Mancinelli пропонує чотири розміщення на п’ять харчових страв, які вам подобаються.

«Таким чином, ми могли б швидко підготувати нашу власну їжу без необхідності слід плутати про розпитувати.

Плутанина може змусити нас перейти до вуглеводів.

4. Спроба кави «тримати голодують».

кава-дієтаЗроблено шляхом змішування кокосового масла і масла також прямо в каві, цей напій допоможе з тягою, а також пропонуючи час для додаткового приготування їжі, Mancinelli пропонує.

Зверніть увагу, що кокосове масло має потенціал, щоб послати LDL (негативний жир), а також підвищити рівень холестерину.

Якщо у вас є або при високій загрозі розвитку проблеми з серцем через домашнє господарство або індивідуальний оздоровчий фон, це набагато краще, щоб уникнути цього. пити. Щоб без ризику, зверніться до лікаря.

5. Поговоріть з родиною.

Обговорення родичка вашої стратегії, щоб піти на кето дієту.

Це дуже важливо у зв’язку з тим, що ви не могли б споживати те, що вони їдять по всій посуді членів сім’ї.

Таким чином, відносна, звичайно, не дивуйтеся, якщо ви не споживаєте або готувати свою власну їжу на кухні.

Цей план дієти повинен бути тільки короткострокові (від трьох до 6 місяців), тому можливість домашнього господарства бачити вас споживаючи по-іншому не буде нічого дивного.

Навіть якщо ви отримаєте коментар чи занепокоєння, ви могли б відповісти, як це рекомендовано Mancinelli, «Я розглянув і також підготовчу роботу, щоб переконатися, що я вже розумію, що це безпечно, і я дійсно хочу спробувати.»

6. Підготовка до «Кето грипу»

кето-грипЯкщо ви маєте намір слідувати кето дієті, необхідно, щоб підготуватися до наслідків цієї дієти називається грип кети.

Кето грип це термін, який описує тривалість після початку свого режиму дієти, коли організм звикає проливати жир для отримання енергії.

«Деякі люди не турбуватися, що тримати, а також інші терпіти,” сказав Mancinelli.

У першому тижні або 10 днів, ви могли б дійсно відчувати себе дуже млявими до руки або ноги.

Тіло дійсно відчуває себе слабким і вид виглядає нечітким. Психічні Ви можете залишити через це.

Тому, рекомендується Mancinelli залишитися і відпочити вдома.

Знизити інтенсивність тренування до тих пір, поки не відчуєте сильне знову і тіло пристосувалося пролити набагато більше жиру, ніж вуглеводів для палива.

7. Підвищення електролітів в організмі.

У кетозе, Mancinelli обговорювалося, нирки виділяють більше води, а також електроліти.

Для того, щоб переконатися, що ви отримаєте солі, а також калієм організм вимагає, щоб переконатися, що функція нирок не поставлена під загрозу.

Для підвищення електроліти, ви можете додати сіль в блюдо, бульйон напоїв, а також їдять навіть більше екологічно чистих овочів.

8. Підготувати стратегію після того, як програма план дієти повна.

дієта-стратегіяРежим кето дієта не довговічні програми, а також призначений для короткострокової перспективи.

Хоча Mancinelli сказав, що деякі люди мають місце режиму кета дієта кілька разів на рік, щоб змінити свою практику в їжі.

Коли ви в кінцевому підсумку план дієти, не повертаються до початкової дієті (рис плюс гарніри).

Ви могли б пролити здоров’я і благополуччя вигоди, а також відновити вагу.

«Основна мета кето дієти, щоб відвернути свій раціон більш здоровим шаблон, який зводить до мінімуму вуглеводів, а також споживання цукру,» описано Mancinelli.

Так думати, що саме ви будете робити свій режим дієти після кето дієта тотально.

керівництво Mancinelli, розгляньте цю програму (яка може бути просто працювати в короткостроковій перспективі), як перекидання каменю для поліпшення вашого довгострокового здоров’я.

Дякую за відвідування кета дієти. Сподіваюся, вам бути успішними, а також готові мати набагато більш здорові процедури їжі.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.