site
stats

7 Yan kazein proteininin etkileri ve nasıl bunu önlemek için

Kazein peynir altı suyu ile birlikte protein takviyesi en popüler türüdür. Bu kas kitlesi dökümünü engelleyen katı anti-katabolik konut veya ticari özellikleri vardır.

kazein önemli bir yararı, vücut tetikler uzun gıda sindirim, kas doku büyümesi için gerekli olan bir kaç saat için, amino asitler uygun doz ile temin edilmelidir.

Kazein o içinde oluşan tüm amino asitlerin 3/4 bitti milk– en temel sağlıklı bir proteindir. Bunu yaparak edinilen Kazein tamamen tamamen doğal bir öğedir.

bunu kullanan yararları öncelikle özellikle gece boyunca ve egzersizler arasında sürekli protein kaynağı ile onların kas kütlesi tedarik etmek isteyen spor salonu müdavimleri tarafından icra edilebilir.

kazein proteini 7 yan etkileri

Kazein yavaşça emilir ve genellikle sağlıklı protein takviyesi olarak alındığında birinci sınıf süt proteindir.

Bu vücudunuzun büyümesi ve onarım hizmeti için ihtiyaç duyduğu tüm önemli amino asitler sunmaktadır ima diğer hayvan proteini gibi tam bir protein kaynağıdır.

kazein laktoz serbest olmanın bir sonucu olarak, çok daha fazla bireylerin diğer süt ürünleri, protein kaynakları olduklarından daha yemek yeteneğine sahiptir.

Ancak, bazı çalışma aslında proteinin bu tür tehlikeleri gizlenmiş olduğunu göstermiştir. kazein sağlıklı protein İşte 7 yan etkileri:

1. Böbrek koşulları

Kazein böbrek hasarı yaratmak için kabul edilmektedir. sağlıklı ve dengeli böbrekler olan kişiler kazein yemek yeşil ışık var, ama mevcut böbrek bozukluğu veya hastalığı olan kişiler kesinlikle protein kötüleşti edilecektir.

iddiasını kanıtlamak için hiçbir klinik kanıt olmamasına rağmen, sağlık uzmanları biraz grubu (örneğin kazein proteini gibi) sağlıklı protein takviyeleri ile entegre yüksek sağlıklı protein diyeti planlarını yeme zararlı bir böbrek özelliğini etkileyebilir düşündürmektedir.

2. Karaciğer hasarı

Önceleri yüksek protein diyeti rejimleri karaciğer hasarları tetiklemek olduğu düşünüldü Henüz bu klinik teyit edilmemiştir.

Bazı profesyoneller uzun sürelere (yani yıl) için sağlıklı protein büyük miktarlarda yeme kesinlikle karaciğer üzerinde yan etkisi kazein sahip olacağını düşündürmektedir.

Bu daha da stres böyle kazein proteini olarak takviyeleri mevcut Yüksek miktarda protein absorbe karaciğere konuyor dayanmaktadır.

Bu ise iddia olarak onun peynir altı suyu bazlı alternatiflerine kıyasla bir hayli uzun süre kullanılmıştır olarak, kesinlikle muhtemelen olacağını sonra kümülatif etkisi, kazein proteini uygulanacak. Bu nedenle, hala kavramların yanında hiçbir kanıt yoktur.

Bu kavramlar hala potansiyel sorunları yaşıyor, aslında, insanların örnekleri tarafından valide edilmemiştir.

Sonuç olarak, kazein sağlıklı protein ile tamamlamak için tamamen güvenli ve aynı zamanda etkili olduğu edilmektedir.

3. Alerjiler

kazein bazen alerjik reaksiyonlar kapalı setleri içinde Geçme. Vücut tehlikeli bir vücuda olarak kazein belirler ve ayrıca histamin ondan kurtulmak için serbest bırakır.

Sütteki keşfedilen Hem peynir altı suyu ve ayrıca kazein sağlıklı proteinler bir alerji tetikleyebilir.

Bununla birlikte, bu laktoz intoleransı ile karıştırılmamalıdır değildir. etkileri kazein yan alerji bazı işaretler tıslama kurdeşen, isilik, ciddi rahatsızlık, gıda emilim, kusma ve aynı zamanda nefes problemlerdir.

4. Solunum sorunları

Kazein kalın ham ve erkek bilinen sert bir yapıştırıcı meydana getirmek üzere de sık sık yapılan kullanılmasıdır. Aynı şekilde, güçlü bir mukus oluşturan kumaş.

insan sütünde karşılaştırıldığında inek sütünde yüzde 300 daha fazla kazein vardır. Çünkü diyet rejimi kazeinin bu yüksek miktarda insan solunum sistemi tıkanmış ve aynı zamanda iltihaplı hale gelmiştir.

5. Asit sindirim sorunları

kazein yan etkileri dayanıklı konut bazı durumlarda hazımsızlık için önemli bir neden olabilir şeydir. sistemde uzun sürer faktör o göbek asitli çağrı geliyor en kısa sürede sağlıklı protein boncuklar yaratmasıdır.

Göbek boş olduğunda, küçücük kapasiteli yerine küçük. karın şişmesi ile, sindirim için çok önemli olan daha mide suları oluşturur.

karın uzun süreli distansiyonu bile mide ekşimesi şişkinlik, asiditeyi veya oluşturabilir. Kazein intoleransı hazımsızlık ve ayrıca ajitasyon neden olabilir.

6. Akne

Bir çalışma kazein protein kesilmiş süt suyu, insülin üretimi teşvik yerine, IGF-1 üretimini teşvik ettiğini gösterir.

Insülin benzeri büyüme faktörü-1 (IGF-1), karaciğerde üretilen bir hormondur. Bu deri hücrelerinin dahil vücuttaki hücrelerin kaldırdı geliştirme, sorumludur.

IGF-1, kanda yüksek derece daha yüksek bir gözenek boyutuna ve deride yağ daha fazla üretimi ile bağlantılı olduğu araştırmalar gerçekten ortaya koymuştur.

7. Kanser

Dr. T. Colin Campbell, Çin Çalışmanın yazarı, aslında yan etki kazein zamankinden bulunan en uygun kanser hücreleri pazarlamacılar biri olarak bulmuştur yaptığı çalışmalar aracılığı söylüyor.

kazein kadar yavaş emer beri onlar kan dolaşımında olsun, casomorphins olarak bilinen kazein tamamen doğal morfin benzeri maddeler, vücutta narkotik taklit. Basitçe sonra dakika bir süt bazlı gıda, kazein proteini sağlıklı aşağı zarar etmeye başlar tüketirler.

Bu aynı zamanda beyindeki afyon reseptörlere bağlanırlar ve ilaç benzeri casomorphins, (böylece insanların daha geri gelmesini sağlayacak faktörü) öğeleri süt aşırı bağımlılıkları tetikler serbest bırakır.

Casomorphins onlar gıda bağımlılığı ve aynı zamanda zihinsel sorunların bir devlet tetiklemek için onların tokluk açısından eroin kıyasla oldum böyle bir addicting tepkisini tetikleyebilir.

aşırı tüketen kazein proteininin açık kal

Ben güçlü bir durum insanların sadece ne vücut gereksinimlerine sağlıklı protein kısıtlayan yararlanmak verebilecek yapılabilir inanıyoruz belirtti.

İster profesyonel sporcu veya vücut geliştirmeci iseniz, ancak uzun vadeli sağlıklı yaşam ve uzun ömrü boyunca fiziksel verimliliği alıyoruz olarak protein, bir sürü geri teper olabilir yeme, çok daha gerektirir.

Bir yaklaşık Uygun protein alımı yağsız vücut kütlesi libre sağlıklı proteinin bir buçuk gram civarında olabilir. Sporcular, bekliyoruz bayanlar, hem de yaşlı insanlar yaklaşık yüzde 25 ekstra gerektirir.

Vücudunuzun daha fazla proteine Yeme gerçekten rapamisin (mTOR) memeli hedefi denilen çok önemli bir biyokimyasal yol artırabilir ihtiyacı var. Bu yol birçok kanserde önemli bir görevi oynar.

Sadece tam olarak ne vücudunuzun ihtiyaçlarına protein azaltmak, mTOR kanser gelişimi şansını azaltmak yardımcı olan, kısıtlayıcı olmaya devam etmektedir.

kazein önerilen dozu

Nedeniyle yüzde olarak aynı şekilde bir kazein uzun süreli emilimi için, bu besin eğitimden sonra kullanılmaması gerekmektedir. Vücut bundan sonra derhal yoğun çaba tarafından tetiklenen kayıpları telafi elverişli asimile edilebilir sağlıklı protein büyük miktarda ihtiyaç duyar.

Bu amaçla, peynir altı suyu proteini sağlıklı en ince seçimdir. Yatmadan önce kazein tüketen önerilir.

Eğer kas kütlesini veya ince aşağı geliştirmek isteyen varsa aynı şekilde bu etkileyebilir. Seks geldiğince Vücudunuz ağırlığı ve ayrıca kas kütlesi de, bir etki yaratabilir.

Vücut gıda sahip olmadığında Gece boyunca, kaslar sık sık dağılma sürecini engelleyen sağlıklı protein ile sağlanmaktadır. kazein kullanmak Başka bir olası sefer tam bir yemek tüketmek olamaz egzersizler arasındaki süredir.

Haklılar 3 gruba kültürü parçalamak:

  • Profesyonel sporcular ve aynı zamanda son derece enerjik birey (1.5-2.2 g / kg),
  • kas doku kitlesi (1.0-1.5 g / kg) muhafaza ve süre kilo girişiminde insanlar
  • (En çok da 0.8 g / kg ve üzeri) vücut bileşimi dönüştürmek için arayan değildir az aktif insanlar.

Sonuç

Kazein Protein, kas dokusunu geliştirmek tokluk artırmak, kas korumak veya kilo vermek isteyen kişiler için mükemmel bir protein ekidir.

Kazein birçok durumda sağlıklı protein bu tür alerjik reaksiyonlara neden olabileceği için, süt sevmeyen bir kişi tarafından alınması gerekir. Güvenlik ölçü benzer şekilde süt ürünleri hassas kişilere önerilen gerekir ve bu kalıcı asit hazımsızlık çeker.

Sağlıklı insanlarda, kazein aşırı alımı, gastrointestinal bozukluklar, şişkinlik, mide rahatsızlığı, bağırsakları, bulantı veya kusma gevşekliği gibi istenmeyen sonuçlar bir dizi neden olabilir.

zamanların en proteinin bu tip alerjik tepkilere sebep olabilir çünkü Kazein, süt alerjisi bireyler tarafından yenmemesi gerekir. önleyici tedbir ayrıca kronik hazımsızlık muzdarip da süt ürünleri ve aşırı duyarlı kişilere önerilen gerekmektedir.

Hatta sağlıklı ve dengeli bireylerde, kazein aşırı tüketimi bu tür sindirim problemleri, şişkinlik, karın ağrısı, bağırsak gevşeklik, kusma gibi yan etkileri bir dizi tetikleyebilir.

Tavsiye edilen dozlarda, yan etkiler kazein proteini tehdidi azalır.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.