site
stats

7 Skutki uboczne białka kazeiny i jak go uniknąć

Kazeina jest najpopularniejszym rodzajem suplementu białkowego wraz z serwatki. Ma solidne antykataboliczne właściwości mieszkalnych lub handlowych, które utrudniają rozbicie masy mięśniowej.

Ważną zaletą jest jego długości kazeiny fermentacji żywności, co wywołuje w organizmie być wyposażone w odpowiednie dawki aminokwasów przez kilka godzin, co jest wymagane do wzrostu tkanki mięśniowej.

Kazeina jest najważniejszym białkiem w milk– zdrowy to jest ponad 3/4 wszystkich aminokwasów składających się w nim. Kazeina nabyte w ten sposób jest całkowicie wszystkie naturalne poz.

Korzyści z wykorzystania go mogłoby być wykonywane głównie przez bywalców siłowni, którzy chcą dostarczać swoje masy mięśniowej z ciągłej podaży białka, szczególnie w nocy i między ćwiczeniami.

7 Efekty uboczne kazeiny

Kazeina jest białkiem mleka najwyższej klasy, który jest wchłaniany powoli i jest zwykle traktowane jako zdrowe uzupełnienie białka.

Jest to kompletne źródło białka, podobnie jak inne białka zwierzęcego, co oznacza, że oferuje wszystkie ważne aminokwasy organizm potrzebuje do wzrostu i napraw.

Wskutek kazeina jest wolna od laktozy, wiele więcej osób mają możliwość zjedzenia, niż są one inne zasoby białkowe produkty mleczne.

Jednak niektóre badania wykazały, że faktycznie ten rodzaj białka zataił niebezpieczeństw. Tutaj 7 skutki uboczne kazeiny zdrowego białka:

1. Warunki nerkowe

Kazeina jest rozpoznawany do tworzenia uszkodzenie nerek. Osoby o zdrowych i zrównoważonych nerki mają zielone światło do jedzenia kazeinę, ale ludzie z istniejącymi zaburzeniami czynności nerek lub choroby z pewnością pogarsza białka.

Chociaż nie ma dowodów klinicznych na poparcie twierdzenia, trochę grupa ekspertów w dziedzinie zdrowia sugerują, że spożywanie wysokich zdrowych planów diety białko zintegrowane z zdrowych suplementów białkowych (takich jak białka kazeiny) może niekorzystnie wpływać na funkcję nerek.

2. uszkodzenie wątroby

Dawniej sądzono, że wysoki białko dieta schematy powodować uszkodzenia wątroby jeszcze nie została potwierdzona klinicznie.

Niektórzy specjaliści sugerują, że spożywanie dużych ilości białka zdrowe dla przedłużających trwania (tj lat) z pewnością będzie mieć efekt uboczny kazeinę na wątrobę.

Opiera się to na jeszcze większy nacisk kładzie się na wątrobie wchłonąć duże ilości białka istniejącego w suplementach takich jak białka kazeiny.

Jeśli tak jest, jak twierdzi, skumulowany wpływ potem z pewnością byłoby prawdopodobnie stosuje się do białka kazeiny, ponieważ był używany przez wiele dłużej w porównaniu do jego alternatyw opartych serwatki. Dlatego wciąż nie ma ostatecznego dowodu oprócz pojęć.

Pojęcia te nie są jeszcze zatwierdzone przez przypadki ludzi, w rzeczywistości, przeżywa potencjalne problemy.

Jest w związku z tym, aby być całkowicie bezpieczne i skuteczne także w celu uzupełnienia z kazeiny zdrowego białka.

3. Alergie

Prognozy w kazeiny określa się również czasem reakcje alergiczne. Organ określa kazeiny jako niebezpieczny organizmie, a także uwalnia histaminę, aby się go pozbyć.

Zarówno serwatka i kazeina także zdrowe białka odkryte w mleku może wywołać alergię.

Niemniej jednak, to nie należy jej mylić z nietolerancją laktozy. Niektóre objawy alergii na skutki uboczne kazeiny pokrzywka, wysypki, sycząc, poważny dyskomfort, żywność złego wchłaniania, wymioty, a także problemy z oddychaniem.

4. Problemy oddechowe

Kazeina ma grubość, ropy, a także często zastosowanie do wytworzenia najtrudniejszych kleju znanego mężczyzny. To samo mocnego materiału tworzące śluz.

Nie ma 300 procent więcej kazeiny w mleku krowim porównaniu do mleka ludzkiego. Z powodu tej dużej ilości kazeiny w schemacie diety, ludzki układ oddechowy może przyjść być zatkany, a także stan zapalny.

5. Kwas problemy niestrawność

Trwała nieruchomość mieszkalna skutków ubocznych kazeiny, co w niektórych przypadkach może być znaczącym powodem niestrawności. Czynnikiem, który trwa długo w systemie jest to, że tworzy perełki białka zdrowej tak szybko, jak to jest w rozmowie z kwasami brzuch.

Gdy twój brzuch jest wolne, to zamiast mały z niewielką pojemność. Z rozdęcia brzucha, generuje nawet soków żołądkowych, które są bardziej istotne dla trawienia.

Przedłużone wzdęcie brzucha może tworzyć wzdęcia, kwasowość, lub nawet zgaga. nietolerancja kazeiny może powodować niestrawność, a także pobudzenie.

6. Trądzik

Badanie pokazuje, że białko kazeiny promuje wytwarzanie IGF-1, zamiast serwatki stymulowania produkcji insuliny.

Insulinopodobny czynnik wzrostu -1 (IGF-1) jest hormonem wydzielanym przez wątrobę. Jest on odpowiedzialny za podniesionej rozwoju komórek w organizmie, w tym komórek skóry.

Badania wykazały, że rzeczywiście wyższe stopnie IGF-1 we krwi jest połączony z wyższego wymiaru porów i większą produkcję oleju w skórze.

7. Rak

Dr T. Colin Campbell, autor The China Study, mówi poprzez studiach rzeczywiście stwierdzono efekt uboczny kazeina jest jednym z najbardziej odpowiednich komórkach raka marketerów kiedykolwiek znaleziono.

Od kazeina pochłania tak powoli, wszystko naturalne substancje podobne do morfiny w kazeiny znane jako casomorphins, naśladować narkotyków w organizmie, ponieważ się w krwiobiegu. Po prostu minut spożywać żywność na bazie mlecznej, zdrowe białko kazeina zacznie uszkodzić dół.

To uwalnia casomorphins drug-podobne, które mocują do receptorów opioidowych w mózgu, a także wywołać skrajne zależności doić przedmiotów (a więc czynnik oni trzymać ludzi wraca do nawet więcej).

Casomorphins wywołać taką reakcję wciągająca, że zostały one w porównaniu do heroiny pod względem ich odporności na obciążenia dynamiczne do powodują uzależnień żywności, a także stan problemów psychicznych.

Trzymaj się z dala od białka na czasochłonne kazeiny

Stwierdził, że wierzę silna sytuacja może być, że ludzie mogą skorzystać z ograniczeniem białka zdrowe po prostu jakie wymagania organizmie.

Jeśli jesteś zawodowym sportowcem lub kulturystą, to wymaga znacznie więcej, jednak jeść dużo białka może spalić na panewce, jak jesteś zbierając sprawności fizycznej w ciągu długotrwałego dobrego samopoczucia i długiego życia.

Prawie odpowiednie spożycie białka może wynosić około pół gram zdrowych białka na funt beztłuszczowej masy ciała. Sportowców, którzy planują panie, a także ludzie starsi wymagają około 25 procent ekstra.

Jeść dużo więcej białka niż organizm naprawdę potrzebuje może zwiększyć kluczową biochemiczną ścieżkę o nazwie ssaków cel rapamycyny (mTOR). Ścieżka ta odgrywa istotną obowiązek w wielu nowotworów.

Kiedy zmniejszyć białko tylko co dokładnie swoje wymagania organizmu, mTOR jest nadal utrudniony, co pomaga zmniejszyć swoje szanse na rozwój raka.

Zalecana dawka kazeiny

Ze względu na absorpcję długotrwałego kazeiny, który jest również w procentach, w tym substancji odżywczych nie może być wykorzystana po treningu. Ciało po który wymaga ogromnych ilości przyswajalnego białka dogodnie zdrowego niezwłocznie zrekompensować straty wywołane przez intensywnego wysiłku.

W tym celu, białko serwatki zdrowy jest najlepsze dopasowanie. Zaleca się spożywać kazeiny przed snem.

Jeśli szukasz rozwijać masę mięśniową lub odchudzić mogłyby również wpłynąć na to. Masy ciała, a także masa mięśni może również mieć wpływ, gdyż może swoją płeć.

W nocy, gdy organizm nie ma jedzenia, mięśnie są często zaopatrzone zdrowego białka, co zapobiega proces ich rozpadu. Innym możliwym do wykorzystania kazeiny czas to czas pomiędzy ćwiczeniami, kiedy nie mogą spożywać pełny posiłek.

Oni zerwać kultury prawo na 3 grupy:

  • Zawodowi sportowcy, a także osoby niezwykle energetyczne (1,5-2,2 g / kg)
  • Osoby próbujące schudnąć utrzymując masy tkanki mięśniowej (1,0-1,5 g / kg), jak również
  • Mniej aktywnych osób, które nie szukają do przekształcenia ich składu ciała (0,8 g / kg, a także w górę).

Wniosek

białko kazeina stanowi doskonałe uzupełnienie białka dla osób pragnących rozwijać tkanki mięśniowej, zwiększa wytrzymałość, zachowanie mięśni lub stracić na wadze.

Kazeina nie powinny być podejmowane przez osobę, która nie lubi mleka, podobnie jak w wielu przypadkach ten rodzaj białka zdrowej może powodować reakcje alergiczne. środek bezpieczeństwa musi również być oferowane do osób, które są podatne na produktach mlecznych, a cierpią na niestrawność kwasu trwałe.

U zdrowych ludzi, nadmierne spożycie kazeiny może spowodować szereg niepożądanych rezultatów, takich jak zaburzenia żołądkowo-jelitowe, wzdęcia, dyskomfort brzucha, luźne części jelit, nudności lub wymioty.

Kazeina nie mogą być spożywane przez osoby z alergią na mleko, ponieważ w większości przypadków ten rodzaj białka może wywołać reakcje alergiczne. Miarą prewencyjny musi być również oferowane osobom, które są nadwrażliwe na produktach mlecznych, a także cierpiących na chroniczną niestrawność.

Nawet u zdrowych i zrównoważonych osób, nadmierne spożywanie kazeiny może wywołać szereg skutków ubocznych, takich jak problemy trawienne, wzdęcia, bóle brzucha, rozluźnienia jelit, wymioty.

W zalecanych dawkach, niebezpieczeństwo bocznego białka kazeiny efektów zmniejsza się.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.