site
stats

7 šalutinis poveikis kazeino baltymų ir kaip jo išvengti

Kazeinas yra populiariausias tarsi baltymų papildas kartu su išrūgų. Jis turi tvirtą antikatabolinių gyvenamųjų ar komercinių savybių, kurios trukdo pertrauką žemyn raumenų masės.

Svarbus privalumas kazeino yra jo ilgai maisto virškinimą, kuri sukelia organizmui būti aprūpinti tinkamomis dozėmis amino rūgščių keletą val, kurie yra reikalingi raumenų audinio augimą.

Kazeinas yra svarbiausia sveikas baltymas milk– tai per 3/4 visų amino rūgštys, sudarytos iš į jį. Kazeinas daro tai įsigijo yra visiškai natūralus elementas.

IT panaudojant nauda pirmiausia galima vykdo gimnastikos lankytojai, kurie nori pateikti savo raumenų masę su nuolatinio baltymų tiekimo, ypač naktį ir tarp pratimų.

7 šalutinis poveikis kazeino baltymų

Kazeinas yra geriausios pieno baltymas, kuris yra absorbuojamas lėtai ir yra paprastai imamas kaip sveikai baltymų papildas.

Tai yra pilnas baltymų šaltinis, kaip ir kitų gyvūninių baltymų, o tai reiškia, ji siūlo visas svarbias aminorūgštis jūsų organizmui reikia augimui ir remonto paslaugas.

Kaip kazeinas yra be laktozės rezultatas, daug daugiau žmonių turi galimybę valgyti, nei jie yra kitų pieno produktų baltymų šaltiniai.

Tačiau, kai tyrimas iš tikrųjų rodo, kad šis baltymas Rūšiuoti nuslėpė pavojų. Čia 7 šalutinis poveikis kazeino sveikos baltymų:

1. Inkstų sąlygos

Kazeinas yra pripažintas sukurti inkstų pažeidimo. Asmenys, turintys sveiką ir subalansuotą inkstus turi žalią šviesą valgyti kazeinas, bet žmonės su esamais inkstų sutrikimais arba ligos tikrai bus pablogėjo dėl baltymų.

Nors nėra jokių klinikinių įrodymų, pagrindžiančių teiginį, šiek tiek grupė sveikatos ekspertai teigia, kad valgyti didelius sveikus baltymų dietos planus integruotas su sveikų baltymų papildus (pvz kazeino baltymo) gali žalingai paveikti inkstai funkciją.

2. Kepenų pažeidimas

Anksčiau buvo manoma, kad didelis baltymų dietos režimai sukelti kepenų žalą dar tai nebuvo patvirtinta kliniškai.

Kai specialistų manyti, kad valgyti didelius kiekius sveiko baltymų užsitęsę trukmė (ty metų) tikrai turės šalutinis poveikis kazeino kepenims.

Tai grindžiama dar stresas yra ant kepenų įsisavinti didelį kiekį baltymų esamas papildų, pavyzdžiui, kazeino baltymų.

Jei tai yra, kaip teigia, kaupiamasis poveikis po to jis tikrai būtų turbūt kreiptis į kazeino baltymų, nes jis buvo naudojamas daug ilgiau, palyginti su jos išrūgų alternatyvų. Todėl vis dar nėra galutinis įrodymas, be sąvokų.

Šios sąvokos yra vis dar nėra patvirtintas atvejais žmonių, iš tiesų, patiria potencialias problemas.

Tai, vadinasi, turi būti visiškai saugūs ir veiksmingi papildyti su kazeino sveikos baltymų.

3. alergijos

Pokyčių ir kazeino, taip pat laimi alergines reakcijas kartais. Kūnas lemia kazeino kaip pavojingos kūno ir taip pat išskiria histamino atsikratyti juo.

Tiek išrūgų ir taip pat kazeino sveiki baltymų atrado pieną gali sukelti alergiją.

Vis dėlto, tai neturi būti painiojama su laktozės netoleravimo. Kai alergija į šalutinį poveikį kazeino ženklai yra dilgėlinė, išbėrimas, šnypštimo, rimtas nepatogumas, maisto malabsorbcija, vėmimas, taip pat kvėpavimo problemų.

4. Kvėpavimo problemos

Kazeinas yra storas, žalios ir taip pat dažnai pasinaudoja suformuoti sunkiausias klijai žinomas vyrų. Tai taip pat stiprus gleivių sudarančios medžiagos masės.

Yra 300 procentų daugiau kazeino karvės pieno, palyginti su motinos pienu. Dėl šios didelės sumos kazeino dietos režimą, žmogaus kvėpavimo sistemą, gali ateiti būti užsikimšęs ir uždegimas.

5. rūgštis nevirškinimo problemos

Patvarus gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto šalutinio poveikio kazeino, kas kai kuriais atvejais gali būti reikšminga priežastis nevirškinimas. Veiksnys, kuris trunka ilgai sistemos yra tai, kad ji sukuria karoliukus sveikai baltymų, kai ji ateina į pokalbį su pilvo rūgščių.

Kai jūsų pilvas yra laisva, tai vietoj nedidelis su maža talpa. Su išsiplėtimas į pilvą, ji sukuria dar daugiau skrandžio sulčių, kurios yra labai svarbios virškinimui.

Ilgalaikis pūtimas ir pilvo gali sukurti pilvo pūtimas, rūgštingumą ar net rėmuo. Kazeinas netoleravimas gali sukelti virškinimo ir taip pat sujaudinimas.

6. Spuogai

Tyrimas rodo, kad kazeino baltymų skatina IGF-1 gamybą, o ne išrūgų stimuliuodamas insulino gamyba.

Insulino tipo augimo faktoriaus -1 I (IGF-1) yra hormonas, gaminamas kepenyse. Jis yra atsakingas už pakelta plėtros ląstelių organizme, įskaitant odos ląsteles.

Tyrimai parodė, kad iš tikrųjų mokslo laipsniai IGF-1 kiekis kraujyje yra susijęs su aukštesnio porų dimensija ir didesnę produkciją naftos odoje.

7. Vėžys

Dr T. Colin Campbell iš Kinijos studija rašytojas, sako per savo studijas jis iš tikrųjų nustatė šalutinis poveikis kazeinas yra vienas iš tinkamiausių vėžinių ląstelių rinkodaros kada nors anksčiau rastų.

Nuo kazeino sugeria taip lėtai, visų natūralių morfino kaip medžiagos kazeino žinomas kaip casomorphins, imituoti narkotikų organizme, nes jie patenka į kraują. Tiesiog min po to, kai suvartoja pieno pagrindu Maistas, kazeinas sveikas baltymas pradeda sugadinti žemyn.

Suveikia nuo narkotikų, kaip casomorphins, kurie pridėti prie opiatų receptoriais smegenyse, taip pat sukelti ekstremalias priklausomybes pieno elementus (taip veiksnys jie saugo žmonių grįžta net daugiau).

Casomorphins sukelti tokį addicting atsakymą, kad jie buvo palyginti su heroino, kalbant apie jų kietumas būtų skatinamos maisto priklausomybių ir taip pat psichikos problemų būklę.

Likti aiškios per atimantis kazeino baltymų

Tai pareiškė manau stiprus situacija gali būti, kad žmonės galėtų pasinaudoti apriboti sveiką baltymų tiesiog ką jūsų kūnas reikalavimus.

Jei esate profesionalus sportininkas ar kultūristas, jums reikalauja daug daugiau, tačiau valgymo daug baltymų gali turėti neigiamos, kaip jūs perkate fizinį efektyvumą per ilgalaikį sveikatingumo ir ilgą gyvenimą.

Beveik tinka baltymų suvartojimas gali būti maždaug viena puse gramo sveikos baltymų vienam kilogramui kūno masę. Sportininkai, tikėdamiesi ponios, taip pat vyresnio amžiaus žmonės reikalauja apie 25 procentų daugiau.

Valgyti daug daugiau baltymų, nei savo kūnu tikrai reikia gali padidinti svarbų biocheminį keliu vadinamą žinduolių rapamicino taikinio (mTOR). Šis kelias vaidina svarbų pareigą daugelyje vėžio.

Kai jums sumažinti baltymų būtent tai, ką jūsų kūno poreikius, mTOR toliau būti trukdoma, kuri padeda sumažinti jūsų šansai vėžio vystymąsi.

Rekomenduojama dozė kazeino

Dėl ilgalaikio absorbcijos kazeino, kuris yra taip pat procentais, tai maistinių medžiagų neturėtų būti naudojami po treniruotės. Kūnas po to reikia milžiniškų patogiai įsisavinamu sveikos baltymų operatyviai kompensuoti nuostolius sukėlė intensyvaus pastangų.

Šiuo tikslu, išrūgų sveikas baltymas yra geriausias tinka. Tai rekomenduojama, kad jums suvartoja kazeino prieš miegą.

Jei jūs ieškote sukurti raumenų masę, arba slim down gali taip pat paveikti tai. Jūsų kūno svoris, taip pat raumenų masė taip pat gali turėti įtakos, kaip galėtų savo lyties.

Per naktį, kai kūnas neturi maisto, raumenys dažnai pateikiama sveikos baltymų, kurie apsaugo nuo jų irimo procesą. Kitas galimas laikas naudoti kazeiną yra tarp pratimų, kai mes negalime sunaudoja visą valgio laiko.

Jie lūžti kultūrą teisę į 3 grupes:

  • Profesionalūs sportininkai ir taip pat yra labai energingi asmenys (1,5-2,2 g / kg),
  • Žmonės bando numesti svorio išlaikant raumenų audinio masė (1,0-1,5 g / kg), o taip pat
  • Mažiau aktyvūs žmonės, kurie nesiekia pakeisti savo kūno sudėtį (0,8 g / kg, taip pat iki).

išvada

Kazeinas baltymų yra puikus baltymų papildas tiems, kurie nori sukurti raumenų audinį, padidinti kietumas, išsaugoti raumenų, ar numesti svorio.

Kazeinas neturėtų būti atsižvelgiama į asmens, kad nemėgsta pieno, nes daugeliu atveju šis sveiką baltymų natūra gali sukelti alergines reakcijas. Saugos priemonės taip pat turi būti pasiūlyta žmonių, kurie jautrūs pieno produktų ir kad kenčia nuo nuolatinio rūgščių virškinimas.

Sveikiems žmonėms per didelis suvartojamų kazeino gali sukelti nepageidaujamų pasekmių, pavyzdžiui, virškinimo trakto sutrikimai, pilvo pūtimas, skrandžio diskomfortas, laisvumas dėl žarnyne, pykinimas ar vėmimas, skaičių.

Kazeinas negalima valgyti asmenims, alergiškiems pieno, nes dauguma iš karto tai baltymų rūšis gali sukelti alergines reakcijas. Prevencinės priemonės turi būti pasiūlyta žmonių, kurie jautrūs pieno produktų, taip pat, kurie kenčia nuo chroniško nevirškinimo.

Net sveiką ir subalansuotą asmenų, nesaikingas kazeino gali sukelti šalutinį poveikį, pavyzdžiui, virškinimo sutrikimų, pilvo pūtimas, pilvo skausmas, laisvumas iš žarnyno, vėmimas, skaičių.

Rekomenduojamomis dozėmis, šalutinio poveikio kazeino baltymų grėsmė sumažėja.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.