site
stats

7 Nežiaduce účinky kazeínu bielkovín a ako sa mu vyhnúť

Kazeín je najpopulárnejší druh doplnku proteínov spolu so srvátkou. Má pevné anti-katabolické obytných alebo komerčných nehnuteľností, ktoré brzdia rozpad svalovej hmoty.

Dôležitou výhodou kazeínu je jeho dlhá potraviny trávenie, ktorá spúšťa tela, ktoré majú byť poskytnuté zodpovedajúce dávkami aminokyselín na niekoľko hodín, ktoré je nutné pre rast svalového tkaniva.

Kazeín je najdôležitejšou zdravý proteín v milk– je viac ako 3/4 všetkých aminokyselín skladajúci sa z nej. Kazeín získaný týmto spôsobom je úplne all-prírodné predmet.

Výhody využitia by to mohlo byť v prvom rade vykonávaný telocvični návštevníkov, ktorí chcú dodávať svoje svalovej hmoty pri kontinuálnom prívode bielkovín, najmä v noci a medzi cvičeniami.

7 vedľajšie účinky proteínu kazeínu

Kazeín je špičkový mliečny proteín, ktorý sa vstrebáva pomaly a je zvyčajne vzatý ako doplnok zdravej bielkoviny.

Jedná sa o kompletný zdroj bielkovín, rovnako ako ostatné živočíšne bielkoviny, čo znamená, že ponúka všetky dôležité aminokyseliny vaše telo potrebuje k rastu a servisu.

Ako výsledok kazeínu prosté laktózy, čo je oveľa viac jednotlivcov majú schopnosť jesť, než sú ostatné mliečne výrobky proteínové zdroje.

Avšak, niektoré štúdie dokonca ukázali, že tento druh bielkoviny je skrytá nebezpečenstvo. Tu je 7 vedľajšie účinky kazeínu zdravých bielkovín:

1. obličiek podmienky

Kazeín je uznávaný vytvoriť poškodenie obličiek. Jedinci s zdravej a vyváženej obličiek majú zelenú k jedlu kazeín, ale ľudia s existujúcimi poruchami obličiek alebo ochorenie určite zhoršil proteínu.

Hoci nie je tam žiadny klinický dôkaz na podporu tvrdenia, malá skupina odborníkov na zdravie naznačuje, že konzumácia vysoko zdravej diéty plány integrovanej zdravé proteínové doplnky (napríklad kazeínu bielkovín), môžu negatívne ovplyvniť funkciu obličiek.

Poškodenie pečene 2.

Predtým sa malo za to, že s vysokým obsahom bielkovín strava režimy vyvolať pečeňové poškodenie, ale toto nebolo potvrdené klinicky.

Niektorí odborníci naznačujú, že jesť veľké množstvo zdravých bielkovín po dlhšie časové obdobie (tj rokov) bude iste mať vedľajší účinok kazeínu na pečeň.

To je založené na ešte väčší dôraz je kladený na pečeň absorbovať vysoké množstvá proteínu, ktoré existujú v doplnkoch, ako je kazeín proteín.

Ak je to, ako bolo povedané, kumulatívny účinok potom, čo by určite bolo pravdepodobne vzťahovať na kazeínu bielkovín, pretože bol použitý pre oveľa dlhšie v porovnaní s jeho alternatívy na báze srvátky. Z tohto dôvodu stále nie je definitívny dôkaz okrem konceptov.

Tieto pojmy sú stále nie sú potvrdené prípady ľudí, v skutočnosti dochádza k potenciálnym problémom.

Je to v dôsledku toho, že je úplne bezpečný a účinný aj pre doplnenie s kazeínu zdravých bielkovín.

3. Alergia

Predbehnúť kazeínu tiež vyrazí alergické reakcie niekedy. Telo určuje kazeín ako nebezpečný tele a tiež uvoľňuje histamín, ako sa zbaviť toho.

Obaja srvátka a tiež kazeín zdravé proteíny objavili v mlieku môže vyvolať alergiu.

Avšak, to nemá byť zamieňaná s neznášanlivosťou laktózy. Niektoré príznaky alergie na vedľajších účinkov kazeín sú žihľavka, vyrážky, syčanie, vážny diskomfort, jedlo malabsorpcia, vracanie a tiež problémy s dýchaním.

4. Dýchacie problémy

Kazeín je silný, hrubý a tiež často použitie pre vytvorenie najťažšie lepidlo je známe, že muž. Je to tiež silný materiál hlien tvarovania.

K dispozícii je 300 percent viac kazeínu v kravskom mlieku v porovnaní s do materského mlieka. Vzhľadom k tejto vysoké množstvo kazeínu v strave režime, dýchací systém človeka môže prísť byť zanesený aj zapálené.

5. problémy Kyslé trávenie

Odolná rezidenčné nehnuteľnosť vedľajších účinkov kazeínu je to, čo by mohlo byť v niektorých prípadoch významný dôvod pre trávenie. Faktor, ktorý trvá dlho, v systéme je to, že vytvára kropaje zdravých bielkovín, akonáhle sa dostane do hovoru s brušnými kyselinami.

Keď sa vaše brucho je prázdny, to je miesto toho nepatrný s malou kapacitou. S distenzia brucha, vytvára ešte viac žalúdočných štiav, ktoré sú dôležité pre trávenie.

Dlhšie nafúknuté bruško mohol vytvoriť nadúvanie, kyslosť, alebo dokonca pálenie záhy. intolerancia kazeín môže spôsobiť zažívacie ťažkosti a tiež agitáciu.

6. Akné

Štúdia ukazuje, že kazeín proteín podporuje IGF-1 produkciu, namiesto srvátka stimulovať výrobu inzulínu.

Inzulínu podobný rastový faktor 1 (IGF-1) je hormón produkovaný v pečeni. Je zodpovedný za zvýšenej vývoj buniek v tele, vrátane kožných buniek.

Výskumy ukázali, že v skutočnosti vyššie stupne IGF-1 v krvi je spojená s väčším rozmerom pórov a zvýšenie produkcie ropy v koži.

7. Cancer

Dr T. Colin Campbell, spisovateľ Čínska štúdie, hovorí, že prostredníctvom svojich štúdií sa skutočne našiel nežiaduci účinok kazeínu byť jedným z najvhodnejších rakovinových buniek marketingu nikdy predtým nájdené.

Vzhľadom k tomu, kazeín absorbuje tak pomaly, all-prírodné morfínu podobné látky v kazeínu známe ako casomorfiny, napodobňovať drogy v tele, ako sa dostať do krvného riečišťa. Jednoducho minút potom, čo konzumujú potraviny mliečny, kazeín zdravý proteín začína poškodzovať nadol.

Tým sa uvoľní liečivo ako casomorfiny, ktoré sa viažu k opiátové receptory v mozgu a tiež vyvolať extrémnu závislosťou na mlieko položky (teda faktor, že aby ľudia vracali i viac).

Casomorfiny vyvolať taký návykový odpoveď, že som bol v porovnaní s heroínom, pokiaľ ide o ich húževnatosti sa spúšťajú potravinovej návyky a tiež stav psychických problémov.

Nezdržujte sa v priebehu náročnej kazeínu bielkovín

Ktorý uviedol, verím, že silný situácia môže byť stanovené, že by ľudia mohli využiť obmedzenia zdravý proteín jednoducho, aké sú vaše požiadavky tela.

Ak ste profesionálny športovec alebo kulturista, tie si vyžadujú oveľa viac, ale jesť veľa bielkovín, môže zlyhať, ako ste vychystávanie fyzickú výkonnosť počas dlhodobého wellness a dlhú životnosť.

Takmer vhodný príjem bielkovín môže byť asi pol gram zdravých bielkovín na libru telesnej váhy. Športovci, očakával dámy, a tiež starší ľudia potrebujú asi 25 percent navyše.

Jesť oveľa viac bielkovín, než vaše telo skutočne potrebuje by mohol zvýšiť kľúčovú biochemickú cestou zvanú cicavčie cieľ rapamycínu (mTOR). Táto cesta hrá dôležitú povinnosť v mnohých druhov rakoviny.

Keď znížite proteín sa presne to, čo vaše požiadavky tela, mTOR naďalej bráni, ktorý pomáha znížiť vaše šance na vzniku rakoviny.

Odporúčaná dávka kazeínu

Vzhľadom k dlhodobému vstrebávanie kazeínu, ktorý je tiež v percentách tento živín by nemali byť využívané po tréningu. Telo potom, čo potrebuje obrovské množstvo vhodne asimilovateľný zdravých bielkovín, aby okamžite kompenzovať straty vzniknuté v dôsledku intenzívne úsilie.

Za týmto účelom, srvátka zdravý proteín je najlepší fit. Je doporučené konzumovať kazeín pred spaním.

Ak hľadáte pre rozvoj svalovej hmoty, alebo zoštíhlenie by tiež mohli ovplyvniť to. Vaša telesná hmotnosť a tiež svalovej hmoty môže mať tiež vplyv, ako by mohol váš sex.

Počas noci, keď telo nemá jedlo, svaly sú často opatrené zdravých bielkovín, ktoré bránia proces ich rozpadu. Ďalší možný čas použiť kazeín je doba medzi cvičeniami, kedy nemôžeme konzumovať plnohodnotné jedlo.

Oni rozbiť kultúru priamo do 3 skupín:

  • Profesionálni športovci a tiež extrémne energetické jedinci (1,5 až 2,2 gram / kg),
  • Ľudia snažiaci sa schudnúť a zároveň zachovanie svalového tkaniva hmotnosť (1,0 – 1,5 g / kg), a tiež
  • Menej aktívni ľudia, ktoré nie sú hľadajú transformovať svoje telesné zloženie (0,8 g / kg, a tiež up).

záver

Kazeín proteín je vynikajúci proteín doplnok pre ľudí, ktorí chcú rozvíjať svalové tkanivo, zvyšuje tuhosť, zachovať svalovú hmotu, alebo schudnúť.

Kazeín by nemali byť brané v osobou, ktorá neznáša mlieko, rovnako ako v mnohých prípadoch tento druh zdravých bielkovín môže spôsobovať alergické reakcie. Bezpečnostné opatrenia musia byť tiež ponúkané ľuďom, ktorí sú citliví na mliečne výrobky a ktoré trpia trávenie kyseliny trvalé.

U zdravých ľudí, nadmerný príjem kazeínu by mohol spôsobiť rad nežiaducich výsledkov, ako sú gastrointestinálne poruchy, nadúvanie, žalúdočné ťažkosti, uvoľnené časti čriev, nevoľnosť alebo zvracanie.

Kazeín nesmie byť zožratie jednotlivcov alergických na mlieko, pretože vo väčšine prípadov je tento typ bielkoviny mohli vyvolať alergické reakcie. Preventívne opatrenia musia byť ponúkaný aj ľudí, ktorí sú precitlivení na mliečne výrobky a tiež, ktorí trpia chronickou trávenie.

Dokonca aj v zdravej a vyváženej jedincov, nadmerná konzumácia kazeínu by mohlo vyvolať celý rad nežiaducich účinkov, ako sú zažívacie ťažkosti, nadúvanie, bolesti brucha, uvoľnenie z útrob, vracanie.

V odporúčaných dávkach, hrozba vedľajšie účinky kazeín proteínu je znížená.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.