site
stats

7 Nežádoucí účinky kaseinu bílkovin a jak se mu vyhnout

Kasein je nejpopulárnější druh doplňku proteinů spolu se syrovátkou. Má pevné anti-katabolické obytných nebo komerčních nemovitostí, které brzdí rozpad svalové hmoty.

Důležitou výhodou kaseinu je jeho dlouhá potraviny trávení, která spouští těla, které mají být poskytnuty odpovídající dávkami aminokyselin na několik hodin, které je nutné pro růst svalové tkáně.

Kasein je nejdůležitější zdravý protein v milk– je více než 3/4 všech aminokyselin skládající se z ní. Kasein získaný tímto způsobem je zcela all-přírodní předmět.

Výhody využití by to mohlo být v první řadě vykonáván tělocvičně návštěvníky, kteří chtějí dodávat své svalové hmoty při kontinuálním přívodu bílkovin, zejména v noci a mezi cvičeními.

7 vedlejší účinky proteinu kaseinu

Kasein je špičkový mléčný protein, který se vstřebává pomalu a je obvykle vzat jako doplněk zdravé bílkoviny.

Jedná se o kompletní zdroj bílkovin, stejně jako ostatní živočišné bílkoviny, což znamená, že nabízí všechny důležité aminokyseliny vaše tělo potřebuje k růstu a servisu.

Jako výsledek kaseinu prosté laktózy, což je mnohem více jednotlivců mají schopnost jíst, než jsou ostatní mléčné výrobky proteinové zdroje.

Nicméně, některé studie dokonce ukázaly, že tento druh bílkoviny je skrytá nebezpečí. Zde je 7 vedlejší účinky kaseinu zdravých bílkovin:

1. ledvin podmínky

Kasein je uznáván vytvořit poškození ledvin. Jedinci s zdravé a vyvážené ledvin mají zelenou k jídlu kasein, ale lidé se stávajícími poruchami ledvin nebo onemocnění jistě zhoršil proteinu.

Ačkoli není tam žádný klinický důkaz k doložení tvrzení, malá skupina odborníků na zdraví naznačuje, že konzumace vysoce zdravé diety plány integrované zdravé proteinové doplňky (například kaseinu bílkovin), mohou negativně ovlivnit funkci ledvin.

Poškození jater 2.

Dříve se mělo za to, že s vysokým obsahem bílkovin strava režimy vyvolat jaterní poškození, ale toto nebylo potvrzeno klinicky.

Někteří odborníci naznačují, že jíst velké množství zdravých bílkovin po delší časové období (tj let) bude jistě mít vedlejší účinek kaseinu na játra.

To je založeno na ještě větší důraz je kladen na játra absorbovat vysoká množství proteinu, které existují v doplňcích, jako je kasein protein.

Pokud je to, jak bylo řečeno, kumulativní dopad poté, co by jistě bylo pravděpodobně vztahovat na kaseinu bílkovin, protože byl použit pro mnohem déle ve srovnání s jeho alternativy na bázi syrovátky. Z tohoto důvodu stále není definitivní důkaz kromě konceptů.

Tyto pojmy jsou stále nejsou potvrzeny případy lidí, ve skutečnosti dochází k potenciálním problémům.

Je to v důsledku toho, že je naprosto bezpečný a účinný i pro doplnění s kaseinu zdravých bílkovin.

3. Alergie

Předjet kaseinu rovněž vyrazí alergické reakce někdy. Tělo určuje kasein jako nebezpečný těle a také uvolňuje histamin, jak se zbavit toho.

Oba syrovátka a také kasein zdravé proteiny objevili v mléce může vyvolat alergii.

Nicméně, to nemá být zaměňována s nesnášenlivostí laktózy. Některé příznaky alergie na vedlejších účinků kasein jsou kopřivka, vyrážky, syčení, vážný diskomfort, jídlo malabsorpce, zvracení a také problémy s dýcháním.

4. Dýchací problémy

Kasein je silný, hrubý a také často použití pro vytvoření nejtěžší lepidlo je známo, že muž. Je to také silný materiál hlen tváření.

K dispozici je 300 procent více kaseinu v kravském mléce v porovnání s do mateřského mléka. Vzhledem k této vysoké množství kaseinu ve stravě režimu, dýchací systém člověka může přijít být zanesen i zanícené.

5. problémy Kyselé trávení

Odolná rezidenční nemovitost vedlejších účinků kaseinu je to, co by mohlo být v některých případech významný důvod pro trávení. Faktor, který trvá dlouho, v systému je to, že vytváří krůpěje zdravých bílkovin, jakmile se dostane do hovoru s břišními kyselinami.

Když se vaše břicho je prázdný, to je místo toho nepatrný s malou kapacitou. S distenze břicha, vytváří ještě více žaludečních šťáv, které jsou důležité pro trávení.

Delší nafouklé bříško mohl vytvořit nadýmání, kyselost, nebo dokonce pálení žáhy. intolerance kasein může způsobit zažívací potíže a také agitaci.

6. Akné

Studie ukazuje, že kasein protein podporuje IGF-1 produkci, namísto syrovátka stimulovat výrobu inzulínu.

Insulinu podobný růstový faktor 1 (IGF-1) je hormon produkovaný v játrech. Je zodpovědný za zvýšené vývoj buněk v těle, včetně kožních buněk.

Výzkumy ukázaly, že ve skutečnosti vyšší stupně IGF-1 v krvi je spojena s větším rozměrem pórů a zvýšení produkce ropy v kůži.

7. Cancer

Dr. T. Colin Campbell, spisovatel Čínská studie, říká, že prostřednictvím svých studií se skutečně našel nežádoucí účinek kaseinu být jedním z nejvhodnějších rakovinných buněk marketingu nikdy předtím nalezeny.

Vzhledem k tomu, kasein absorbuje tak pomalu, all-přírodní morfinu podobné látky v kaseinu známé jako casomorfiny, napodobovat drogy v těle, jak se dostat do krevního řečiště. Jednoduše minut poté, co konzumují potraviny mléčný, kasein zdravý protein začíná poškozovat dolů.

Tím se uvolní léčivo jako casomorfiny, které se vážou k opiátové receptory v mozku a také vyvolat extrémní závislostí na mléko položky (tedy faktor, že aby lidé vraceli i více).

Casomorfiny vyvolat takový návykový odpověď, že jsem byl ve srovnání s heroinem, pokud jde o jejich houževnatosti se spouštějí potravinové návyky a také stav psychických problémů.

Nezdržujte se v průběhu náročné kaseinu bílkovin

Který uvedl, věřím, že silný situace může být stanoveno, že by lidé mohli využít omezení zdravý protein jednoduše, jaké jsou vaše požadavky těla.

Pokud jste profesionální sportovec nebo kulturista, ty vyžadují mnohem víc, ale jíst hodně bílkovin, může selhat, jak jste vychystávání fyzickou výkonnost během dlouhodobého wellness a dlouhou životnost.

Téměř vhodný příjem bílkovin může být asi půl gram zdravých bílkovin na libru tělesné váhy. Sportovci, očekával dámy, a také starší lidé potřebují asi 25 procent navíc.

Jíst mnohem více bílkovin, než vaše tělo skutečně potřebuje by mohl zvýšit klíčovou biochemickou cestou zvanou savčí cíl rapamycinu (mTOR). Tato cesta hraje důležitou povinnost v mnoha druhů rakoviny.

Když snížíte protein se přesně to, co vaše požadavky těla, mTOR nadále brání, který pomáhá snížit vaše šance na vzniku rakoviny.

Doporučená dávka kaseinu

Vzhledem k dlouhodobému vstřebávání kaseinu, který je rovněž v procentech tento živin by neměly být využívány po tréninku. Tělo poté, co potřebuje obrovské množství vhodně asimilovatelné zdravých bílkovin, aby okamžitě kompenzovat ztráty vzniklé v důsledku intenzivní úsilí.

Za tímto účelem, syrovátka zdravý protein je nejlepší fit. Je doporučeno konzumovat kasein před spaním.

Pokud hledáte pro rozvoj svalové hmoty, nebo zeštíhlení by také mohly ovlivnit to. Vaše tělesná hmotnost a také svalové hmoty může mít rovněž vliv, jak by mohl váš sex.

Během noci, kdy tělo nemá jídlo, svaly jsou často opatřeny zdravých bílkovin, které brání proces jejich rozpadu. Další možný čas použít kasein je doba mezi cvičeními, kdy nemůžeme konzumovat plnohodnotné jídlo.

Oni rozbít kulturu přímo do 3 skupin:

  • Profesionální sportovci a také extrémně energetické jedinci (1,5 až 2,2 gram / kg),
  • Lidé snažící se zhubnout a zároveň zachování svalové tkáně hmotnost (1,0 – 1,5 g / kg), a také
  • Méně aktivní lidé, které nejsou hledají transformovat své tělesné složení (0,8 g / kg, a také up).

Závěr

Kasein protein je vynikající protein doplněk pro lidi, kteří chtějí rozvíjet svalovou tkáň, zvyšuje tuhost, zachovat svalovou hmotu, nebo zhubnout.

Kasein by neměly být brány v osobou, která nesnáší mléko, stejně jako v mnoha případech tento druh zdravých bílkovin může způsobovat alergické reakce. Bezpečnostní opatření musí být rovněž nabízeny lidem, kteří jsou citliví na mléčné výrobky a které trpí trávení kyseliny trvalé.

U zdravých lidí, nadměrný příjem kaseinu by mohl způsobit řadu nežádoucích výsledků, jako jsou gastrointestinální poruchy, nadýmání, žaludeční obtíže, uvolněné části střev, nevolnost nebo zvracení.

Kasein nesmí být sežrán jednotlivců alergických na mléko, protože ve většině případů je tento typ bílkoviny mohly vyvolat alergické reakce. Preventivní opatření musí být nabízen i lidí, kteří jsou přecitlivělí na mléčné výrobky a také, kteří trpí chronickou trávení.

Dokonce i ve zdravé a vyvážené jedinců, nadměrná konzumace kaseinu by mohlo vyvolat řadu nežádoucích účinků, jako jsou zažívací potíže, nadýmání, bolesti břicha, uvolnění z útrob, zvracení.

V doporučených dávkách, hrozba vedlejší účinky kasein proteinu je snížena.

Sharing is caring!