site
stats

7 kõrvaltoimed Kaseiinvalgu ja kuidas seda vältida

Kaseiin on kõige populaarsem tüüpi valgulisandit koos vadakut. See on tahke antikataboolseid elamu või äripindade, mis takistavad murda lihasmassi.

Oluliseks eeliseks kaseiin on oma pika seedimise, mis käivitab organismil olema varustatud piisava doosi aminohapped mitu tundi, mis on vajalik lihaskoest kasvu.

Kaseiin on kõige olulisem tervislik valgu milk– on üle 3/4 kogu aminohapete koosneb ta. Kaseiin omandatud tehes on see täiesti loomulik element.

Kasu kasutades võib see peamiselt teostab jõusaal lahkujad, kes soovivad pakkuda oma lihasmassi pideva valguvarudes, eriti öösel ja vahel harjutusi.

7 kõrvalmõjud Kaseiinvalgu

Kaseiin on tipptasemel piima valk, mis imendub aeglaselt ja peetakse tavaliselt terve valgulisandit.

See on valguallikas, nagu ka teised loomset valku, mis tähendab see pakub kõiki olulisi aminohappeid keha vajab kasvuks ja remont teenust.

Selle tulemusena kaseiini on laktoosivaba, palju rohkem inimestel on võime süüa, kui nad on teiste piimatoodete valgu ressursse.

Kuid mõned uuringud on tegelikult näidanud, et selline valk on peidetud ohud. Siin 7 kõrvaltoimeid kaseiini terve valgu:

1. Neerud tingimused

Kaseiin on tunnustatud luua neerukahjustust. Üksikisikute tervisliku ja tasakaalustatud neerud on roheline tuli süüa kaseiin, kuid inimesed, kellel neeruhaigused või haigus kindlasti halvendab valgu.

Kuigi ei ole kliinilisi tõendeid põhjendamaks väidet, veidi kontserni tervise eksperdid näitavad, et süüa kõrge terve valgu dieedi plaanid integreeritud terve valgu toidulisandeid (nt Kaseiinvalgu), võib kahjustada neerud funktsioon.

2. maksakahjustus

Varem arvati, et suure valgusisaldusega dieedil raviskeemide vallandada maksakahjustused see ei ole siiski kliiniliselt tõestatud.

Mõned spetsialistid näitavad, et söömine suurtes kogustes terve valgu prolongeeritult kestused (st aastat) on kindlasti kõrvaltoime kaseiini maks.

See põhineb veelgi stress asetatud maksa neelavad suure valkude olemasolevate toidulisandeid nagu Kaseiinvalgu.

Kui see on, kui väitis, kumulatiivne mõju pärast, et see oleks kindlasti ilmselt taotleda Kaseiinvalgu, kuna see on kasutatud palju kauem võrreldes oma vadaku alternatiividega. Seetõttu ei ole ikka veel lõplikku tõendit peale mõisted.

Need mõisted ei ole veel kinnitatud juhtumeid inimesed tegelikult tekkinud võimalikke probleeme.

See on järelikult täiesti ohutu ja efektiivne ka täiendada kaseiini terve valgu.

3. Allergia

Mööduda in kaseiini ka määrab ära allergilisi reaktsioone mõnikord. Keha määrab kaseiin ohtlik keha ja ka vabastab histamiini vabaneda sellest.

Mõlemad vadaku ja ka kaseiini terve valkude avastati piima võib vallandada allergia.

Siiski ei ole see segi ajada laktoositalumatus. Mõned märgid allergia kõrvaltoimeid kaseiini on nahapõletik, lööve, susisev, tõsine ebamugavustunne, toidu imendumishäire, oksendamine ja ka hingamisprobleemid.

4. Hingamisteede probleemid

Kaseiin on paks, puhastamata ja sageli ka kasutanud moodustamaks raskemates tuntud liimi isastele. On samuti oluline lima moodustav materjal.

On 300 protsenti rohkem kaseiini lehmapiimas võrreldes rinnapiima. Selle tõttu suure koguse kaseiini dieedirežiimist, inimese hingamissüsteemi võib tulla tuleb ummistanud ning samuti põletikuliseks.

5. Acid seedehäired probleemid

Vastupidav elamispindade kõrvaltoimeid kaseiini on see, mida võiks mõnel juhul olla oluline põhjus seedehäired. Tegur, et see kestab kaua süsteemis on, et see loob helmed terve valgu niipea kui tegemist on kõne kõht happed.

Kui teie kõht on täitmata, siis on selle asemel tilluke tilluke võimsust. Mis paisumine kõhule, siis tekitab veelgi maomahla, mis on oluline seedimist.

Pikaajaline paisumine kõhu võib luua puhitus, happesuse või isegi kõrvetised. Kaseiin talumatus võib põhjustada seedehäired ja ka agitatsioon.

6. Akne

Uuring näitab, et Kaseiinvalgu soodustab IGF-1 tootmiseks asemel vadaku stimuleeriv insuliini tootmine.

Insuliin-kasvufaktor -1 (IGF-1) on hormoon, mida toodetakse maksas. See vastutab tõstatatud areng organismi rakke, sealhulgas naharakud.

Uuringud on tegelikult selgus, et kõrgema kraadi IGF-1 veres on seotud suurema pooride mõõtmed ja suurem nafta tootmist nahas.

7. Vähk

Dr T. Colin Campbell, kirjanik Hiina Uuring ütleb kaudu Õpingute on tegelikult leitud kõrvaltoime kaseiini olla üks kõige sobivam vähirakkude turundajad kunagi varem leitud.

Kuna kaseiini neelab nii aeglaselt, loomulik morfiinitaolised ainete kaseiini tuntud kasomorfiinid, jäljendada narkootikumide kehas, kui nad saavad vereringesse. Lihtsalt minutit pärast tarbivad piimapõhised toit, kaseiin terve valgu hakkab kahjustada alla.

See vabastab ravimit nagu kasomorfiinid, mis omistavad opiaadiretseptoritest aju ja ka vallandada äärmuslikud sõltuvused piima esemed (seega tegur nad hoiavad inimesed tulevad tagasi isegi rohkem).

Kasomorfiinid põhjustada selliseid addicting vastuseks, et nad on võrreldes heroiini poolest sitkus käivitada toidu sõltuvused ja ka vaimne probleeme.

Jääda selge ületarbimist Kaseiinvalgu

See öeldud Usun tugev olukorda saab teha, et inimesed saaksid ära piiratakse terve valgu lihtsalt mida teie keha nõuetele.

Kui oled professionaalne sportlane või kere, siis ei nõua palju, aga süüa palju valku võib tagasilöök, kui sa valides füüsilise tõhususe üle pikaajalise heaolu ja pika eluea.

Peaaegu sobiv kogus valku võib olla umbes pool grammi terve valgu naela lihasmassi. Sportlased, oodates daamid ja ka vanemad inimesed vajavad umbes 25 protsenti lisatasu.

Söömine palju valku kui keha tegelikult vajab võiks anda tõuke oluline biokeemiline rada nimetatakse imetajate rapamütsiinimärklaud (mTOR). See tee mängib olulist kohustus paljudes vähk.

Kui teil vähendada valgu lihtsalt täpselt, mida teie keha nõudeid, mTOR takistatakse, mis aitab vähendada oma võimalusi vähi arengut.

Soovitatav annus kaseiini

Tänu pikaajalisele imendumist kaseiin, mis on samuti protsentides, see toitaine ei tohiks kasutada pärast koolitust. Keha pärast, mis vajab tohutul hulgal mugavalt sarnastatav terve valgu viivitamata hüvitama kahjud vallandas intensiivne vaeva.

Selleks, vadak terve valgu on ilusaimad sobib. See on soovitatav, et te tarbima kaseiini enne magamaminekut.

Kui otsite arendada lihasmassi või slim alla võiks samuti mõjutavad seda. Teie kehakaal ja ka lihasmassi võiks mõjutada, nagu võiks oma sugu.

Öösel, kui keha ei ole toit, lihased sageli varustatud terve valgu, mis takistab protsessi nende lagunemist. Teine võimalik aega kasutada kaseiini on ajavahemik harjutusi, kui me ei saa tarbida täielik sööki.

Nad lõhkuda kultuuri õigus 3 rühma:

  • Professionaalsed sportlased ja ka väga energiline üksikisikute (1,5-2,2 g / kg),
  • Inimesed üritavad kaalus säilitades lihaskoe mass (1,0-1,5 g / kg) ja ka
  • Vähem aktiivsed inimesed, kes ei soovi muuta oma keha koostise (0,8 g / kg ja ka üles).

järeldus

Kaseiinvalgu on suurepärane valgulisandit inimestele, kes soovivad arendada lihaskoest, suurendada sitkus, säilitada lihaste või kaalust.

Kaseiin ei tohiks võtta isik, kes ei meeldi piim, nagu paljudel juhtudel selline terve valgu võib põhjustada allergilisi reaktsioone. Ohutus meede tuleb samuti pakutakse inimestele, mis on vastuvõtlikud piimatooteid ning kannatavad püsivate happe seedehäired.

Tervetel inimestel, liigtarbimist kaseiini võivad põhjustada soovimatuid tulemusi nagu seedetrakti häired, kõhupuhitus, ebamugavustunne kõhus, lõtvus kõht, iiveldus või oksendamine.

Kaseiin ei tohi süüa üksikisikute allergiline piima, sest enamik korda seda tüüpi valk võib vallandada allergilisi reaktsioone. Ennetuspõhimõte meede peab ka pakutakse inimestele, kes on ülitundlikud piimatooted ning kes kannatavad kroonilise seedehäired.

Isegi tervisliku ja tasakaalustatud üksikisikute, liigne tarbimine kaseiini võib tekitada mitmeid kõrvaltoimeid nagu seedeprobleemid, puhitus, kõhuvalu, lõtvus kõht, oksendamine.

Soovitatud annuste, oht kõrvaltoimeid Kaseiinvalgu väheneb.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.