site
stats

7 dalykai, kurie vargu ar kada nors suprantama, kuriant šešių Pack pilvuką

Be didelių Biceps raumenų ir storio viršutinio kūno raumenų masės, šešių-pack pilvo yra žmonių dalyvauja sporto salėje tikslas.

Be to, dėl to, kad kūnas atrodo daug idealus, šešių-pack yra jūsų sunkaus darbo sėkmės simbolis.

Visi pripažįsta, kad gauti šešių Pack skrandį reikia tinkamą treniruotės, taip pat dietos režimas.

Tačiau vis dar yra keletas dalykų, kad atrodo daug asmenų, susijusių su kuria šešių Pack pilvuką būti retai pripažįstami.

Teisė čia yra 7 dalykai, kurie vargu ar kada nors žinoma apie kuriant šešių Pack pilvą.

1. puikus metas ugdyti pilvo raumenis

laiko iki traukinioDaug teigti, kad gauti šešių Pack pilvas, turite mokyti savo pilvo raumenis kasdien.

Žinoma, tai yra neteisinga.

Kaip ir kitų raumenų grupių, skrandžio raumenys taip pat reikia atgauti jėgas po patirto ašarojimas kaip svorio mokymo rezultatas.

Mokymo kiekvieną dieną bus tik išvengti išieškojimo, taip pat tam tikru momentu, skrandžio raumenys neišauga.

Be to, pilvo raumenis, taip pat netiesiogiai dalyvauja daugelyje judėjimų, kurie moko kitus raumenų audinio komandas, pavyzdžiui, trauka judesiais, pritūpimai, ir keletą kitų balanso pratimus.

Idealiu atveju, skrandžio raumenys yra išsilavinę tiesiogiai 2 kartus per savaitę.

Įsitikinkite, kad veikla miestą tikslas spina erectus, taip pat serratus raumenų masę, nes sumažintas atgal taip pat yra svarbus kūno dalis.

2. Pilvo pratimai tikrai nėra pašalinti riebalus į pilvą

cant prarask pilvo riebalųAsmenys ateiti į sporto centre ir daryti pilvo treniruotės su viltimi, kad vėliau pilvo riebalų išnyks.

Žinoma, tai nėra tiesa, nes kai jūs padaryti pratima judėjimą, kūnas bus sudeginti riebalus nuo visų kūno, o ne tik vieną kūno sudedamoji dalis.

Darbas iš skrandžio yra puikus organizmui naudingo ištvermės ir sustiprindamos laikysena. Bet tai nereiškia, kad pilvo treniruotes gali susitraukti savo Talėja.

3. pilvo raumenis galima matyti, kai jūsų kūno riebalų dalis yra tik 10%

Kaip sunku ir dažniausiai jūs praktika, jūs tikrai nematau savo pastangų rezultatus, jei jūsų pilvą vis dar padengtas natūraliu riebalų, kuris yra riebalų kaip gelis, kuris nėra pastebimas ir saugomi jūsų skrandis organus.

Lygiai kaip visiškai sausas jūsų kūnas yra, kad būtų galima pamatyti pilvo raumenis, remdamasi ypač laipsnių, taip pat fizinių genų.

Pasiskirstymas motinos kūno kiekvienam individui yra skirtingos. Jei jūs ir jūsų geri draugai “riebalai proc sutampa, tai nereiškia, kad jūsų pilvo bus tiek, kiek jūsų gerų draugų.

Apskritai, jūsų šešių pakuotė bus matyti, jei jūsų kūno riebalų procentas yra tik 10%.

4. Šešių-pack pilvo reiškia organizmo praktinį fizinę

Atsižvelgdama plonas organizme ir taip pat šešių pakuotė pilvą, be abejo sinonimas sveikatingumo Dėl programos, asmuo yra tikrai pasiryžusi dietos, taip pat sporto salėje.

Tačiau yra papildomai tiems, kurie gauti šešių Pack su mažomis kalorijų mišinio, o taip pat per daug kardio.

Šešių paketas yra iš dviejų dalykų, ypač kietas pilvo raumenis ir sumažinti kūno riebalų mišinys. Idėja yra rasti sveiką ir subalansuotą pusiausvyrą tarp šių dviejų.

Taigi jūsų tikslas formuoti šešių Pack pilvuką yra naudinga kūno sveikatos ir fitneso, o ne iškirpti pilvą.

Jei gauti pirmą vieną, jums bus tikrai papildomai gauti 2-asis vieną.

5. Kiekvienas gali turėti šešių Pack pilvas

kas-gali-turi-a-six-pack-skrandįVisi gimsta su lygaus pilvuko. Tačiau kaip nepageidaujamas gyvenimo būdą ir treniruotės stokos rezultatas, žinoma, skrandžio raumenys tikrai bus padengta riebalų sluoksniu.

Tikrai, kas nors, kad nuosekliai nori sunkiai dirbti, kad pasinaudoti ir taip pat valgyti tvarkingas gali turėti šešių Pack skrandžio raumenį.

Tačiau kai kurie žmonės turi tik keturi-pack pilvo raumenis aštuonių pakuočių, dešimt pakuočių. Kas mažai ką yra sukurtas remiantis genetika.

6. Doing skrandžio pratimai neverskite jūsų juosmens mažesnių

Jei jūsų Vidurinė padengtas riebalais, pilvo mokymą ir taip pat valgyti tvarkingas galite padaryti savo Talėja mažesnių (dėl riebalų nudegimų).

Tačiau, kai šiuo metu turite šiek tiek riebalų, savo Talėja nebus sumažintas, ar kitur, taip pat gali padidinti dydį.

Kaip ir kitų raumenų grupių, jei apmokyti su svorio, pilvo raumenys tikrai baigtis yra didesnis ir taip pat stipresnis.

Tai bus tikrai padaryti savo Talėja išvaizdą storio (storio) iki raumenų apibrėžimo, kad yra, ypač jei jums mokyti pilvo pusę.

7. Išleisti korsetas netampa jūsų pilvas mažas

Jei manote, kad naudojant korsetas gali padaryti jūsų skrandis mažesnis dydžio, be abejo, esate neteisingi.

Korsetai yra tik priedai, ne magija dalykų, kurie gali nedelsiant formuoti savo kūną.

Galbūt kai jūs nešioti jį jums tikrai atrodo plonas, tačiau tik tada, kai jį dėvėti. Norėdami, kad jūs vis dar turite dietos režimą, taip pat metodu.

Jei remtis tam Life, kad traukiasi pilvas, o ne vykdyti slim down, jums tiesiog gauti silpnus raumenis.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.