site
stats

7 Blakusparādības kazeīna olbaltumvielu un kā no tās izvairīties

Kazeīns ir populārākais veida proteīna papildinājums kopā ar sūkalām. Tā ir cietā antikatabolsiku dzīvojamo vai komerciālo īpašumu, kas kavē nojauktu muskuļu masas.

Svarīgs ieguvums kazeīna ir garš gremošanas, kas izraisa ķermeņa, kas nodrošināts ar atbilstošu devas aminoskābju vairākas stundas, kas ir nepieciešamas muskuļu audu augšanu.

Kazeīns ir būtiskākais veselīgu olbaltumvielu milk– tas ir vairāk nekā 3/4 no visām aminoskābēm, kas sastāv no tajā. Kazeīns darot tas ieguvis ir pilnīgi visu dabas objektu.

Par to izmantojot priekšrocības, galvenokārt, tiek izmantotas ar sporta cienītāji, kuri vēlas sniegt savu muskuļu masu, ar pastāvīgu proteīnu piegādi, jo īpaši naktī un starp vingrinājumiem.

7 blakusparādības kazeīna proteīna

Kazeīns ir top-iecirtums piena proteīnu, kas uzsūcas lēni un parasti tiek pieņemts kā veselīgu proteīna papildinājums.

Tas ir pilnīgs olbaltumvielu avots, tāpat kā citu dzīvnieku olbaltumvielām, kas nozīmē, tā piedāvā visas svarīgākās aminoskābes ķermeņa vajadzībām izaugsmei un remonts.

Tā rezultātā kazeīns ir bez laktozes, daudz vairāk cilvēku ir iespēja ēst to, kā tie ir citu piena produktu olbaltumvielu resursus.

Tomēr daži pētījumi ir faktiski liecina, ka šāda veida olbaltumvielu slēpis briesmām. Te 7 blakusparādības kazeīna veselīgu olbaltumvielu:

1. Nieres apstākļi

Kazeīns ir atzīts radīt nieru bojājumus. Personām ar veselīgu un sabalansētu nierēm ir zaļā gaisma ēst kazeīnu, bet cilvēki ar esošajiem nieru darbības traucējumi vai slimības noteikti tiks pasliktinājās ar proteīnu.

Lai gan nav klīnisku pierādījumu, lai pamatotu apgalvojumu, nedaudz grupa veselības eksperti norāda, ka ēdot augstu veselīgu olbaltumvielu diētas plānu integrētas ar veselīgu olbaltumvielu piedevas (piemēram, kazeīna proteīnu), var nelabvēlīgi ietekmēt nieru funkciju.

2. Aknu bojājums

Agrāk tika uzskatīts, ka augstu olbaltumvielu diētu režīms izraisīt aknu bojājumus vēl tas nav apstiprināts klīniski.

Daži speciālisti norāda, ka ēšanas lielu daudzumu veselīgu olbaltumvielu ilgstošu ilgumu (ti gadi) noteikti būs blakusparādība kazeīna uz aknām.

Tā ir balstīta uz vēl vairāk stresa tiek likts uz aknām, lai absorbētu lielu daudzumu olbaltumvielu pastāvošo piedevas, piemēram, kazeīna proteīnu.

Ja tas ir, kā apgalvots, kumulatīva ietekme, kad, ka tas noteikti būs iespējams piemērot kazeīna olbaltumvielu, kā tas ir ticis izmantots daudz ilgāk, salīdzinot ar tā sūkalu balstītas alternatīvas. Tāpēc joprojām nav galīgs pierādījums bez jēdzieniem.

Šie jēdzieni joprojām nav apstiprinājuši gadījumiem cilvēki, patiesībā, piedzīvo iespējamās problēmas.

Tas ir tādēļ, lai būtu pilnīgi droši, un arī efektīvi papildināt ar kazeīns veselīgu olbaltumvielu.

3. Alerģijas

Apsteigt in kazeīns nosaka arī pie alerģiskas reakcijas reizēm. Ķermenis nosaka kazeīnu kā bīstamu ķermeņa un arī izdala histamīnu atbrīvoties no tā.

Gan sūkalas un arī kazeīns veselīgas olbaltumvielas atklāja pienu var izraisīt alerģiju.

Tomēr, tas nav iespējams sajaukt ar laktozes nepanesību. Daži no alerģijām blakusparādības kazeīnu pazīmes ir nātrene, izsitumi, šņākšana, nopietni diskomfortu, pārtikas uzsūkšanās traucējumiem, vemšana, kā arī apgrūtināta elpošana.

4. Elpošanas problēmas

Kazeīns ir biezs, rupjš un arī bieži tiek izmantoti, lai veidotu toughest līmi zināms vīriešu. Tas arī ir spēcīga gļotas veidojošais materiāls ir izmantojams.

Ir 300 procentiem vairāk kazeīna govs pienā, salīdzinot ar cilvēka pienā. Sakarā ar šo lielo apjomu kazeīna diētu režīms, cilvēka elpošanas sistēmu, var nākt būt aizsērējusi augšu un arī iekaisuši.

5. Acid gremošanas problēmas

Izturīga dzīvojamo īpašumu blakusparādības kazeīnu ir tas, kas dažos gadījumos var būt būtisks iemesls gremošanas traucējumi. Faktors, ka tas ilgst ilgi sistēma ir tāda, ka tas rada krelles veselīgu olbaltumvielu, tiklīdz tas nāk ar zvanu ar vēdera skābēm.

Kad jūsu vēders ir brīvs, tas ir nevis niecīga ar tiny jaudu. Ar uzpūšanās vēdera, tas rada vēl kuņģa sulas, kas ir ļoti svarīgi, lai gremošanu.

Ilgstoša uzpūšanās vēderā var radīt vēdera uzpūšanās, skābums, vai pat grēmas. Kazeīns neiecietība var izraisīt gremošanas traucējumus un arī satraukumu.

6. Pinnes

Pētījums rāda, ka kazeīna proteīns veicina IGF-1 ražošanu, tā vietā, lai sūkalas, stimulējot insulīna ražošanu.

Insulin-Like Growth Factor -1 (IGF-1) ir hormons, kas veidojas aknās. Tā ir atbildīga par paaugstinātu attīstībai šūnu organismā, tai skaitā ādas šūnām.

Pētījumi ir faktiski konstatēts, ka augstākās pakāpes IGF-1 līmenis asinīs ir saistīta ar augstāku poru dimensijas un augstākas ražošanas eļļas ādā.

7. Vēzis

Dr. T. Kolins Kempbels, rakstnieks The China Study saka caur saviem pētījumiem viņš ir faktiski konstatēts blakusefekts kazeīna ir viens no vispiemērotākajiem vēža šūnām tirgotājiem jebkad atrasts.

Tā kā kazeīna absorbē tik lēni, visu dabas morfīnam līdzīgu vielu kazeīna zināmi kā casomorphins atdarināt narkotisko vielu organismā, jo tie nonāk asinsritē. Vienkārši min, pēc jums patērē piena bāzes pārtikas, kazeīns veselīgu olbaltumvielu sāk bojāt leju.

Tas atbrīvo narkotiku līdzīgu casomorphins, kuras pievienot opiātu receptoriem smadzenēs, kā arī izraisa galējās atkarības slaukt priekšmetus (tādējādi faktoru viņi saglabātu cilvēki nāk atpakaļ vēl vairāk).

Casomorphins izraisīt šādu aizraujoša atbildi, ka viņi ir, salīdzinot ar heroīna attiecībā uz to izturību stimulētu pārtikas atkarībām, kā arī stāvokli garīgās problēmas.

Palikt skaidrs no vairāk nekā patērē kazeīna proteīna

Tas norādīja, es uzskatu, ka spēcīga situācija var būt, ka cilvēki varētu izmantot ierobežot veselīgu olbaltumvielu vienkārši to, ko jūsu ķermeņa prasībām.

Ja esat profesionāls sportists vai kultūrists, jums ir nepieciešams daudz vairāk, taču ēdot daudz proteīna, var priekšlaicīga, kā jūs pacelt fizisko efektivitāti pār ilgtermiņa labsajūtu un ilgu mūžu.

Gandrīz piemērotu olbaltumvielu uzņemšana varētu būt aptuveni viena puse gramu veselīgu olbaltumvielu uz mārciņu liesās ķermeņa masas. Sportisti, gaida dāmas, un arī vecākiem cilvēkiem ir nepieciešama aptuveni 25 procentiem papildus.

Ēšanas daudz vairāk olbaltumvielu nekā jūsu ķermeņa tiešām ir nepieciešams, varētu palielināt izšķiroša bioķīmisko ceļu sauc zīdītāju rapamicīna mērķi (mTOR). Šis ceļš ir svarīga pienākums daudzās vēzi.

Kad jūs samazināt olbaltumvielu tieši to, ko jūsu ķermeņa prasībām, mTOR turpina tikt kavēta, kas palīdz samazināt jūsu izredzes vēža attīstību.

Ieteicamā deva kazeīna

Sakarā ar ilgtermiņa absorbcijas kazeīnu, kurš ir arī procentos, šīs uzturvielas nedrīkst izmantot pēc mācībām. Ķermeņa pēc tam vajag milzīgas summas ērti asimilējamo veselīgu olbaltumvielu nekavējoties kompensēt zaudējumus, ko izraisīja intensīvu piepūli.

Šim nolūkam, sūkalu veselīgu olbaltumvielu ir finest ieskatiem. Tas ir ieteicams, ka jūs patērēt kazeīnu pirms gulētiešanas.

Ja jūs meklējat, lai attīstītu muskuļu masu, vai slim leju varēja arī ietekmēt to. Jūsu ķermeņa masa, kā arī muskuļu masas varētu ietekmēt, kā varētu jūsu dzimums.

Nakts laikā, kad organisms nav pārtika, muskuļi bieži nodrošināti ar veselīgu proteīnu, kas neļauj procesu sabrukšanas. Vēl viens iespējamais laiks, lai izmantotu kazeīnu ir laiks starp vingrinājumiem, kad mēs nevaram patērēt pilnu maltīti.

Tie break up kultūru labi 3 grupās:

  • Profesionālie sportisti un arī ļoti enerģiski cilvēki (1,5-2,2 g / kg),
  • Cilvēki mēģina zaudēt svaru, vienlaikus saglabājot muskuļu audu masas (1,0-1,5 g / kg), kā arī
  • Mazāk aktīvie cilvēki, kas nav vēlas pārveidot savu ķermeņa sastāvu (0,8 g / kg, kā arī uz augšu).

secinājums

Kazeīna proteīns ir lielisks olbaltumvielu papildinājums cilvēkiem, kas vēlas attīstīt muskuļaudus, palielina izturību, saglabāt muskuļu, vai zaudēt svaru.

Kazeīns nedrīkst jāveic personai, kas NEPATĪK pienu, jo daudzos gadījumos šāda veida veselīgas olbaltumvielas var izraisīt alerģiskas reakcijas. Drošības pasākums ir arī piedāvāt cilvēkiem, kas ir jutīgi pret piena produktiem un kas cieš no pastāvīgas skābes gremošanas traucējumi.

Veseliem cilvēkiem, pārmērīga lietošana kazeīna var izraisīt virkni nevēlamu rezultātu, piemēram, kuņģa un zarnu trakta traucējumi, vēdera uzpūšanās, diskomforts vēderā, vaļīgums dzīļu, slikta dūša vai vemšana.

Kazeīns nedrīkst ēst pēc privātpersonas alerģija pret pienu, jo lielākā daļa reizes šāda veida olbaltumvielu var izraisīt alerģiskas reakcijas. Preventīvo pasākumu ir piedāvāts arī cilvēkiem, kas ir paaugstināta jutība uz piena produktiem, kā arī, kas cieš no hroniskas gremošanas traucējumi.

Pat veseliem un līdzsvarotu indivīdiem, pārmērīga patēriņa kazeīna varētu izraisīt vairākas blakusparādības, piemēram, gremošanas problēmas, vēdera uzpūšanās, sāpes vēderā, vaļīgi zarnu, vemšana.

Lietojot ieteiktās devas, draudi blakusparādības kazeīna proteīns ir samazināts.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.