site
stats

7 תופעות לוואי של חלבון קזאין וכיצד להימנע מכך

הקזאין הוא הסוג הפופולרי ביותר של תוסף חלבון מי גבינה יחד עם. יש לו למגורים אנטי קטבולי מוצק או מסחרי המעכבים את לשבור של מסת שריר.

יתרון חשוב של קזאין הוא בעיכול המזון הארוך שלה, אשר מפעיל את הגוף כדי להיות מסופק עם מינונים נאותים של חומצות אמינו במשך כמה שעות, אשר נדרשה לבניית רקמות שרירים.

הקזאין הוא החלבון הבריא החיוני ביותר milk– זה נגמר 3/4 של כל החומצות האמינו מורכב בו. קזאין נרכשה על ידי עושה את זה הוא פריט לגמרי טבעי.

היתרונות של ניצול זה יכול להיות מופעל בעיקר על ידי צופי כושר המעוניינים לספק את מסת השריר שלהם עם אספקת חלבון מתמשכת, במיוחד במהלך הלילה בין תרגילים.

7 תופעות לוואי של חלבון קזאין

קזאין הוא חלבון חלב מעולה כי נספג לאט ובדרך כלל הוא נלקח כתוספת חלבון בריאה.

זהו מקור חלבון מלא, כמו חלבון מן החי אחר, רומזים שהיא מציעה את כל החומצות האמינו חשובות הגוף שלך זקוק לצמיחת שירות תיקונים.

כתוצאת קזאין להיות חופשי של לקטוז, הרבה אנשים רבים יכולים לאכול את זה מאשר הם משאבי חלבון ומוצרי חלב אחרים.

עם זאת, חלק במחקר בעצם הוכיח כי זה סוג של חלבון סתירת סכנות. הנה 7 תופעות הלוואי של חלבון בריא קזאין:

1. תנאי כליות

קזאין מוכרת ליצור נזק לכליות. אנשים עם כליות בריאות ומאוזנות יש אור הירוק לאכול קזאין, אבל אנשים עם הפרעות בכליות קיימות או מחלה בהחלט יהיו החמירו ידי החלבון.

למרות שאין הוכחות קליניות על מנת לבסס את הטענה, קבוצה קטנה של מומחים לבריאות עולה כי אכילת תוכניות דיאטת חלבון בריאות גבוהות משולבות עם תוספי חלבון בריאים (כגון חלבון קזאין) עשויה להשפיע תכונת כליות לרעה.

2. נזק כבד

בעבר היה נהוג לחשוב כי משטרי דיאטת חלבון גבוה לעורר ניזקי כבד עדיין זה לא אושר קליני.

כמה אנשי מקצוע ממליצים לאכול כמויות גדולות של חלבון בריא עבור משכי ממושכת (שנים כלומר) בהחלט יש קזאין תופעת לוואי על הכבד.

זה מבוסס על עוד יותר בדגש על כך הכבד לקלוט את הכמויות הגבוהות של החלבון קיים תוספים כגון חלבון קזאין.

אם זה, כטענה, השפעה מצטברת לאחר שזה בהחלט יהיה כנראה להחיל על חלבון קזאין, כפי שהוא שמש במשך הרבה יותר זמן לעומת החלופות מבוססות הגבינה שלה. לכן, אין עדיין הוכחה חד משמעית מלבד מושגים.

מושגים אלה עדיין לא אומת על ידי מקרים של אנשים, למעשה, שמדובר בבעיות פוטנציאליות.

הוא, וכתוצאה מכך, כדי להיות בטוח לחלוטין וגם יעיל כתוספת עם חלבון קזאין בריא.

3. אלרגיות

לעקוף ב של קזאין מגדיר גם את תגובות אלרגיות לפעמים. הגוף קובע קזאין כגוף מסוכן וגם משחרר היסטמין כדי להיפטר ממנו.

מי גבינת שניהם וגם חלבוני קזאין בריאים שהתגלתה חלב יכולים לעורר אלרגיה.

עם זאת, זה לא להתבלבל עם אי סבילות ללקטוז. כמה סימנים של אלרגיות תופעות לוואי קזאין הם כוורות, פריחות, שריקות, אי נוחות רצינית, ספיגת מזון, הקאות, בעיות נשימה גם.

4. בעיות נשימה

הקזאין הוא עבה, גס גם מרבה להשתמש עשוי להיוצר הדבק הקשוח ידוע זכר. זהו גם חומר חזק יוצרי ליחה.

יש 300 אחוז יותר קזאין בחלב פרה לעומת בחלב. בגלל כמות גבוהה זו של קזאין במשטר הדיאטה, מערכת הנשימה האנושית יכולה לבוא להיות סתומה מעלה גם שלהבה.

5. בעיות עיכול חומצה

הנכס למגורים העמיד של תופעות לוואי של קזאין הוא מה יכול במקרים מסוימים להיות הסיבה המשמעותית עבור עיכול. הגורם כי זה נמשך זמן רב במערכת הוא שזה יוצר חרוזים של חלבון בריא בהקדם מדובר בשיחה עם חומצות בטן.

כאשר הבטן ריקה, זה במקום זעיר עם קיבולת זעירה. עם התנפחות של הבטן, זה מייצר עוד יותר מיצי קיבה אשר הם קריטיים לעיכול.

התנפחות ממושכת של הבטן עלולה ליצור נפיחות, חומציות, או אפילו צרבת. אי סבילות קזאין יכול לגרום בעיות עיכול וגם תסיסה.

6. אקנה

מחקר מראה כי חלבון קזאין מקדם ייצור IGF-1, במקום גבינה מגרה ייצור אינסולין.

דמויי אינסולין Growth Factor -1 (IGF-1) הוא הורמון המיוצר בכבד. הוא אחראי על הפיתוח העלה של תאים בגוף, כולל בתאי העור.

מחקרים גילו למעשה כי מעלות גבוהות יותר של IGF-1 בדם קשור לממד נקבובי גבוה וייצור גבוה של שמן בעור.

7. סרטן

ד”ר קולין קמפבל, הסופר של מחקר סין, אומרת באמצעות לימודיו הוא מצא דווקא הצד אפקט קזאין להיות אחד משווקי תאים סרטניים המתאים ביותר אי פעם בעבר נמצא.

מאז קזאין סופג כל כך לאט, כל-טבעי חומרים דמויי מורפין קזאין המכונה קאזמורפין, לחקות סמים בגוף כמו שהם מקבלים בזרם הדם. כל שעליך לעשות הוא דקות אחרי שאתם צורכים מזון מבוסס חלב, חלבון קזאין בריא מתחיל לפגוע למטה.

זה משחרר את קאזמורפין דמוי התרופה, אשר לצרף קולטנים אופיאטיים במוח וגם לעורר תלות קיצונית לחלוב פריטים (ובכך גורם להם לגרום לאנשים לחזור אחורה אפילו יותר).

קאזמורפין לעורר כזו תגובה ממכרת כי הם כבר הושוו הרואין מבחינת הקשיחות שלהם כדי לעורר התמכרויות מזון וגם במצב של בעיות נפשיות.

הישאר ברור של חלבון קזאין מעל הרב

אמור אני מאמין מצב חזק יכול להתבצע שאנשים יכולים לנצל הגבלת חלבון בריא פשוט מה דרישות הגוף שלך.

אם אתה ספורטאי או שרירן מקצועי, אתם דורשים הרבה יותר, אולם אכילת הרבה חלבון עלול לפעול כבומרנג, כפי שאתה לאסוף יעילות פיזית מעל הבריאות לטווח ארוך וחיים ארוכים.

צריכת חלבון כמעט מתאימה יכולה להיות סביב גרם וחצי של חלבון בריא לפאונד של מסת גוף רזה. ספורטאים, נשים בהריון, וגם אנשים מבוגרים דורשים כ 25 אחוז תוספת.

אכילה הרבה יותר חלבון ממה שגוף באמת זקוקה יכול להגביר נתיב ביוכימיים חיוני הנקרא היעד היונק של rapamycin (mTOR). נתיב זה ממלא חובה חיונית סרטן רב.

כשאתה להפחית חלבון פשוט בדיוק מה דרישות גופך, mTOR ממשיכה להתעכב, המסייעת להפחית את הסיכויים של התפתחות הסרטן.

המינון המומלץ של קזאין

בשל הספיגה של קזאין לטווח הארוך, שגם היא באחוזים, מזין זה לא צריך להיות מנוצל לאחר אימון. הגוף לאחר שצריך כמויות עצומות של חלבון בריא assimilable בנוחות לפצות מייד להפסדים מופעלים על ידי מאמץ אינטנסיבי.

לשם כך, חלבון מי גבינה בריאה הוא בכושר הטוב ביותר. מומלץ כי אתם צורכים קזאין לפני השינה.

אם אתם מחפשים לפתח מסת שריר, או לרזות גם יכול להשפיע על כך. משקל הגוף שלך וגם מסת שריר יכולים גם להשפיע, כפי שיכול המין שלך.

במהלך הלילה, כאשר הגוף אינו אוכל, שרירים ניתנים לעתים קרובות עם חלבון בריא, אשר מונע את תהליך ההתפוררות שלהם. בפעם אחרת אפשר להשתמש קזאין הוא הזמן בין התרגילים כשאנחנו לא יכולים לצרוך ארוחה מלאה.

הם להיפרד תרבות ישר לתוך 3 קבוצות:

  • ספורטאים מקצועיים וגם אנשים אנרגטיים מאוד (1.5-2.2 גרם / ק”ג),
  • אנשים מנסים לרדת במשקל תוך שמירה על מסת השרירים (1.0-1.5 גרם / ק”ג), וגם
  • פחות אנשים פעילים שאינם מבקשים לשנות את הרכב הגוף שלהם (0.8 גרם / ק”ג וגם למעלה).

סיכום

חלבון קזאין הוא תוספת חלבון מצוינת עבור אנשים המעוניינים לפתח רקמת שריר, להגדיל קשיחות, לשמר שריר, או לרדת במשקל.

קזאין לא צריך להילקח על ידי אדם כי לא אהב חלב, כמו במקרים רבים מסוג זה של חלבון בריא עלול לגרום לתגובות אלרגיות. מדד בטיחות חייב גם יוצע לאנשים רגישים למוצרי חלב אשר סובלים מבעיות עיכול חומצה מתמדת.

אצל אנשים בריאים, צריכת יתר של קזאין יכולה לגרום למספר תוצאות לא רצויות כמו הפרעות במערכת עיכול, נפיחות, אי נוחות בבטן, רפיון של מעיים, בחילות או הקאות.

קזאין אסור להיאכל על ידי אנשים עם אלרגיה לחלב, כי ברוב הפעמים זה סוג של חלבון עלול לגרום לאלרגיה. המדד מונעת צריכה גם להיות המוצעים לאנשים שהינם רגישים יתר על מוצרי חלב גם הסובלים מבעיות עיכול כרוניות.

אפילו אצל אנשים בריאים ומאוזנים, צריך מופרז של קזאין שיפעיל מספר תופעות לוואי כגון בעיות עיכול, נפיחות, כאבי בטן, רפיון של המעיים, הקאות.

במינונים המומלצים, האיום של חלבון קזאין תופעות לוואי מצטמצם.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.