site
stats

7 Побічні ефекти білка казеїну і як його уникнути

Казеїн є найпопулярнішим родом білкової добавки разом з сироваткою. Вона має міцну антикатаболическими житлову і комерційну нерухомість, які перешкоджають розбивці м’язової маси.

Важлива перевага казеїну є його довгий переварювання їжі, який викликає тіло, щоб бути забезпечено достатніми дозами амінокислот протягом декількох годин, що потрібно для зростання м’язової тканини.

Казеїн є найбільш істотним здоровим білком в milk– це більш 3/4 всіх амінокислот, що складаються з в ньому. Казеїн придбав, роблячи це абсолютно все-природний елемент.

Переваги використання його може бути в першу чергу здійснюються тренажерним зал глядачів, які хочуть поставити свою м’язову масу з безперервною подачею білка, особливо в нічний час і між вправами.

7 побічні ефекти білка казеїну

Казеїн молочного білка першокласний, який поглинається повільно і зазвичай береться в якості здорової білкової добавки.

Це повний джерело білка, як і інший тваринного білок, маючи на увазі, що пропонує всі важливі амінокислоти, ваше тіло потребує для росту і ремонту.

В результаті казеїн вільний від лактози, набагато більше людей мають можливість з’їсти його, ніж інші молочні продукти білкові ресурси.

Тим не менш, деякі дослідження фактично показали, що цей вид білки приховували небезпеки. Тут 7 побічні ефекти казеїну здорового білка:

1. Умови нирок

Казеїн визнається створити пошкодження нирок. Особи зі здоровими і збалансованими нирками мають зелене світло, щоб поїсти казеїн, але люди з існуючими захворюваннями нирок або захворюваннями, безумовно, будуть поглиблюються білкою.

Хоча немає ніяких клінічних доказів, що підтверджує твердження, невелика група експертів в галузі охорони здоров’я передбачає, що вживання в їжу високих здорових планів білкової дієти, інтегровані з здоровими білковими добавками (наприклад, казеїн), може негативно впливати на функцію нирок.

ушкодження 2. Печінка

Раніше вважалося, що з високим вмістом білка дієти схеми викликають пошкодження печінки поки це не було підтверджено клінічно.

Деякі фахівці припускають, що вживання в їжу великої кількості здорового білка протягом тривалих тривалостей (тобто року), безумовно, є побічний ефект казеїн на печінці.

Це засновано на ще більш стрес поміщається на печінці, щоб поглинати великі кількості білка, який існує в добавці, такі як казеїновий білок.

Якщо це, як стверджується, сукупний вплив після того, що він, безсумнівно, буде можливо застосувати до казеїну, так як він використовується для набагато більше в порівнянні з його альтернатив на основі молочної сироватки. Таким чином, до сих пір немає остаточного докази, крім понять.

Ці поняття досі не підтверджені екземплярами людей, насправді, відчувають потенційні проблеми.

Він, отже, бути повністю безпечний і ефективний також доповнити казеїн здорового білком.

3. Алергія

Обігнати в казеїну також відтіняє алергічні реакції іноді. Тіло визначає казеїн як небезпечного тіла, а також звільняє гістамін, щоб позбутися від нього.

Обидва сироватки, а також казеїн здорові білки виявлені в молоці можуть викликати алергію.

Тим не менш, це не слід плутати з непереносимістю лактози. Деякі ознаки алергії на побічні ефекти казеїну є кропив’янка, висип, шипіння, серйозний дискомфорт, їжа мальабсорбції, блювота, а також проблеми з диханням.

4. Дихальні проблеми

Казеїн товста, сира, а також часто використовувати, щоб сформувати жорсткий клей, відомий чоловік. Це також сильний слизу формувальний матеріал.

Існує 300 відсотків більше казеїну в коров’ячому молоці в порівнянні з в грудному молоці. Через це великої кількості казеїну в режимі дієти, система дихання людина може прийти до засмічення і також запалилися.

5. Проблеми травлення кислоти

Міцна житлова нерухомість побічних ефектів казеїну, що може в деяких випадках може бути важливою причиною для розладу шлунка. Фактор, який триває довго в системі є те, що вона створює намистинки здорового білка, як тільки він приходить в розмові з животом кислотами.

Коли ваш живіт є вакантною, то замість того, щоб крихітна з невеликою ємністю. З здуттям живота, він створює ще більш шлункові соки, які мають вирішальне значення для травлення.

Тривале здуття животика може створити метеоризм, кислотність, або навіть печію. Казеїн нетерпимість може викликати розлад шлунка, а також збудження.

6. Акне

Дослідження показує, що казеїн сприяє ІФР-1 виробництва, а сироватковий стимулювання виробництва інсуліну.

Інсуліноподібний фактор росту-1 (ІФР-1) являє собою гормон, що виробляється в печінці. Він відповідає за підняте розвиток клітин в організмі, в тому числі клітин шкіри.

Дослідження показали, що насправді більш високі ступені IGF-1 в крові пов’язані з більш високим розміром пір і більш високою видобутком нафти в шкірі.

7. Рак

Доктор Т. Колін Кемпбелл, автор The China Study, каже через свої дослідження він дійсно знайшов побічний ефект казеїн, щоб бути одним з найбільш підходящих ракових клітин по маркетингу коли-небудь раніше знайдений.

Так як казеїн поглинає настільки повільно, все природні морфій як речовини, відомі як казеїн казоморфинов, імітують наркотики в організмі, як вони потрапляють в кровотоці. Просто хвилини після того як ви споживають молочні продукти на основі харчових продуктів, казеїн здорового білок починає пошкоджувати вниз.

Це вивільняє лікарський засіб, як казоморфинов, які прикріплюються до опіатних рецепторів в головному мозку, а також викликати екстремальні залежності доїти елементи (таким чином, фактор вони тримають людей повертатися до ще більш).

Казоморфинов викликати таку реакцію захоплива, що вони були в порівнянні з героїном з точки зору їх міцності, щоб викликати харчові пристрасті, а також стан психічних проблем.

Тримайтеся подалі від надмірного споживання білка казеїну

Це заявило, що я вважаю, що сильна ситуація може бути, щоб люди могли скористатися обмеженнями здорового білка просто, що ваші вимог тіла.

Якщо ви професійний спортсмен або бодібілдер, вам буде потрібно набагато більше, проте їдять багато білка може мати неприємні наслідки, оскільки Ви вибираєте фізичну працездатність протягом довгострокового благополуччя та довгих років життя.

Майже підходить споживання білка може бути близько однієї половини грам здорового білка на фунт м’язової маси тіла. Спортсмени, які очікують дами, а також люди похилого віку вимагають близько 25 відсотків додатково.

Харчування набагато більше білка, ніж ваше тіло дійсно потребує може підвищити ключову біохімічний шлях, званий цільовий рапаміціна ссавців (МРМ). Цей шлях грає істотну обов’язок у багатьох видів раку.

Коли ви зменшуєте білка саме те, що ваші вимоги тіла, MTOR продовжує бути утруднений, що допомагає зменшити ваші шанси розвитку раку.

Рекомендована доза казеїну

Завдяки довгостроковій абсорбції казеїну, який також у відсотках, це поживна речовина не слід використовувати після тренування. Тіло після цього необхідна велика кількість зручно засвоюється здорового білка оперативно компенсувати втрати, викликані інтенсивним зусиллям.

Для цього, сироватки здорового білок є найкращим за потрібне. Рекомендується, щоб ви споживаєте казеїн перед сном.

Якщо ви хочете розвинути м’язову масу або схуднути, також може вплинути на це. Ваша вага тіла, а також м’язова маса також можуть вплинути, як міг ваш секс.

Протягом ночі, коли тіло не має їжі, м’язи часто забезпечені здоровим білком, що перешкоджає процесу їх розпаду. Інше можливе час використовувати казеїн час між вправами, коли ми не можемо споживати повну їжу.

Вони розпадаються культури прямо на 3 групи:

  • Професійні спортсмени, а також надзвичайно енергійна людина (1,5-2,2 г / кг),
  • Люди, які намагаються схуднути при збереженні маси м’язової тканини (1,0-1,5 г / кг), а також
  • Менш активні люди, які не прагнуть перетворити їх склад тіла (0,8 г / кг, а також вгору).

висновок

Казеїн білок є прекрасним доповненням білка для тих, хто хоче розвинути м’язову тканину, збільшує міцність, збереження м’язової маси, або схуднути.

Казеїн не повинен бути прийнятий в людині, яка не любить молоко, як і в багатьох випадках цього вид здорового білка може викликати алергічні реакції. Заходи безпеки також повинні бути запропоновані для людей, які сприйнятливі до молочних продуктів і які страждають від нетравлення персистуючої кислоти.

У здорових людей, надмірне споживання казеїну може викликати ряд небажаних результатів, таких як шлунково-кишкові розлади, здуття живота, дискомфорт в шлунку, пухкості кишечника, нудота або блювота.

Казеїн не повинен бути з’їдені особами з алергією на молоко, тому що в більшості випадків цього типу білка може викликати алергічні реакції. Профілактичний захід має також бути запропоновані до людей, які з гіперчутливістю до молочних продуктів, а також, які страждають від хронічного розлади шлунка.

Навіть у здорових і збалансованих осіб, надмірне споживання казеїну може викликати цілий ряд побічних ефектів, такі як проблеми з травленням, здуття живота, болі в животі, рихлість кишечника, блювота.

У рекомендованих дозах, загроза побічної білка казеїну ефектів знижується.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.