site
stats

5 Typowe Błędy Biorąc Keto diety

Dieta ketogeniczna lub lepiej nazwać dieta keto jest dieta, która ogranicza spożycie węglowodanów.

Z powodu tych ograniczeń, to dieta jest w stanie szybko spadać na wadze. Keto dieta mogłaby dodatkowo obniżyć poziom cukru we krwi.

Ci, którzy prowadzą tę dietę zastąpić węglowodanów z żywności, które są bogate w białka i zdrowych tłuszczów.

Ze względu na jego zdolność do zmniejszenia ciężaru, a także poziom glukozy we krwi, z powodu ograniczeń dotyczących wykorzystywania węglowodanów, dieta ta została początkowo wykorzystywane przez diabetyków.

Keto dieta jest myśl, aby móc pomóc kontrolować poziom cukru we krwi diabetyków ze względu na swoją naturę obniżonej zawartości węglowodanów, szczególnie jeśli mają one także otyłości.

Kiedy przechodzi ketogeniczna dieta, jednostka jest ograniczona do podejmowania w węglowodany nie większa niż 30 gramów dziennie. Reszta, to zaleca się spożywać zdrowe białko, jak i tłuszczu.

Diabetycy powinni obniżyć węglowodanów, jednak, że nie sugeruje eliminując całkowicie od struktury codziennego pożywienia.

Prowadzenie diety ketonowej dla diabetyków może być ryzykowne, jeśli nie odbywa się pod kierunkiem eksperta żywieniowego. Ponieważ osoby z cukrzycą nadal potrzebuje węglowodanów jako źródła energii.

Przynajmniej, wymagają one około 130 gramów na dobę i są zalecane do znalezienia od zawiłych węglowodanów.

Zwykłe błędy, które odbywają się podczas wykonywania diety ketonowej

1. Nie picie wystarczającej ilości wody

Nie pije tyle wodyWoda jest niezwykle ważne, aby zachować nasze płynów ustrojowych spełnione. Ciecz niedobór będzie z pewnością przyniesie zupełnie nowych problemów, takich jak choroby nerek.

Jeśli w normalnych sytuacjach widoczność wody jest bardzo potrzebne dla organizmu, gdy w trakcie diety ketonowej, zapotrzebowanie na wodę należy myślał o extra.

Kiedy ograniczenie zużycia węglowodanów, wiele zmian na pewno wydarzy się w organizmie. Jednym z nich jest zmniejszony poziom cukru we krwi i insuliny stopni.

Kiedy poziom insuliny zmniejsza nerki uwolnienia płynu. To jest dokładnie to, co następnie powoduje odwodnienie.

Na początku diety ketonowej, większość osób będzie czuć zawroty głowy i frustracji z powodu wyczerpania kwoty bilansu elektrolitów w organizmie.

Do tego trzeba jeść dotyczące 3,5 litra wody, aby utrzymać spożycie płynów w organizmie.

2. Nie jeść wystarczającą ilość tłuszczu

Nie jeść wystarczająco dużo tłuszczuW trakcie procesu metabolicznego, nasz organizm jest przyzwyczajony do spalania węglowodanów, które zmieniły kształt na glukozę i po tym uszkodzeniu w dół w energię.

Jednak w diecie ketonowej, ciało jest poinstruowany, aby nie uszkodzić dół glukozę, ponieważ ilość spożycia jest ograniczona, jednak został wezwany, aby rzucić tłuszczu.

Niestety, wiele osób, które przechodzą tej diecie keto mają znacznie mniej dokładne zrozumienie.

Większość z nich pomija zastąpić rzucić węglowodanów z tłuszczem. Jednym z czynników jest problemem dotyczącym jedzenia tłuszczu.

W rzeczywistości, spożycie tłuszczów z wszystkich naturalnych, a także zdrowych składników, takich jak mleko, jogurt, ryby, mięso, orzechy i tłuszczów dla wegetarian, takich jak awokado i oliwy z oliwek z pewnością nie ma negatywnego wpływu na zdrowie i dobre samopoczucie ,

3. Zaniedbanie czas snu

czas snu zaniedbaniaNie tylko dla tych, którzy się na schemacie diety, to jest naprawdę zrobione przez praktycznie wszystkich, zwłaszcza tych, które pobyt w dużych miastach o dużym czasie, a także o ruchu, które zajmuje trochę czasu.

Wielu myśli o nieistotnych problemów odpoczynku ze względu na ich wyników pośrednich. W rzeczywistości, to będzie mieć istotny wpływ na powodzenie programu diety, w którym żyjemy.

Niektóre osoby, które przechodzą na dietę programu Plan ketonowej chcą mieć zdolność do utrzymania poziomu glukozy we krwi w organizmie, a spadek wagi w ofercie promocyjnej.

Faktycznie, brak snu z pewnością wpływ na poziom cukru w organizmie.

Jeśli pominąć procedury odpoczynek, to jest jak pływanie wykonywania leczyć astmę jeszcze palenie papierosów po wyjściu z basenu.

Przypomina przy zdrowych krok, jeszcze „kompensacji” dla niego (również intensyfikuje ją) ze złymi nawykami, które wpływają na zdrowie i dobre samopoczucie.

4. Ograniczenie zużycie soli jest również mocno

Ograniczenie spożycia soli jest również mocnoNadmierne spożycie soli z pewnością wpływa na wysokie ciśnienie krwi.

Niemniej jednak brak sodu otrzymany z soli będzie również mają niekorzystny wpływ na organizm, takich jak choroba serca.

Oznacza to, że spożycie soli, która przechodzi w organizmie musi mieć rację. W bardzo wczesnych dniach diety ketonowej, ciało rzuca sód w ogromnych ilościach płynem wydany przez organizm.

Dlatego organizm potrzebuje alternatywnego sód zachować stopni elektrolitowe stabilizowane.

Phinney i Volek, jeden z naukowców na diecie niskokalorycznej sugerują spożywanie 3-5 gramów sodu na codzień.

Aby utrzymać dawkę soli w organizmie, można spożywać pokarmów, które zawierają sole, takie jak zupa lub brzeczki i kwaszonych warzyw.

5. Spożywanie zbyt dużo tłuszczu

Spożywanie zbyt dużo tłuszczuPojęcie diety ketonowej jest ograniczenie węglowodanów, jak również zastąpienie ich tłuszczu, a także zdrowego białka.

To często sprawia, że osoby źle interpretowany przez zużywa tyle tłuszczu, jak to możliwe. Chociaż aktów tłuszczu jako zamiennik dla węglowodanów, należy pamiętać, że nie wszystkie tłuszcze są dobre.

Także jeśli tłuszcz przygotowuje, to nie oznacza, że spożywanie go niezmiernie przyniesie znacznie lepsze samopoczucie, jak również.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.