site
stats

5 tuky, ktoré pomáhajú telo stavitelia aby sa minimalizovala hmotnosť

Ketogénna diétu trend, ktorý propaguje spotrebu tukov je bezpochyby v súčasnosti v obľube verejnosti.

Napriek tomu, že je to miesto z dôvodov, v skutočnosti táto strava je pomerne efektívne.

Avšak, v jeho použití vyžaduje znalosti pri výbere tuky, ktoré prospievajú telu. Nie len tak hocijaký tuku môžu byť konzumované.

Práve tu je 5 zdravé tuky, ktoré môžete konzumovať na diétny režim:

1. Celé vajcia

hard-varené vajcia, stravaV štruktúre svalového tkaniva, vajcia sú stále číslo 1 zdravý proteín, ktorý je každodennou pilier. Obe vajcia bielej a žltej obsahujú proteín.

Napriek tomu bielka sú oveľa ľahšie absorbovať než žĺtky vzhľadom k tomu, že žĺtky obsahujú mastné potraviny, ktoré navyše poskytujú viac proteínov.

1 žĺtok zahŕňa 6 gramov tuku (polovica hydrogenovaný tuk), takže ak sú konzumované príliš veľa, bude nahromadenie tuku.

Liekom je znížiť spotrebu žĺtky, nie je ich odstránenie. Môžete zahrnúť 1 vaječný žĺtok 5-6 bielka, nie väčšie ako 3 krát denne.

Tak dostanete 24 gramov zdravých bielkovín a 6 gramov zdravých tukov.

2. Salmon

losos-for-diétuSalmon je vynikajúci zdrojom omega-3 mastných kyselín.

Omega-3 sám o sebe je unikátny druh nutričné tuku, ktorý pomáha zastaviť stratu glutamín, teda udržanie tela imunitný systém a tiež nepriamo ovplyvňuje vývoj.

Tento materiál navyše pomáha bojovať svalov opuchy a má tiež za následok úložného priestoru glykogénu.

Dokonca aj omega-3 je označený ako materiál, ktorý podporuje spaľovanie telesného tuku a zadržiavanie hmoty svalovej počas fázy jedálniček.

6 uncí lososa obsahuje o 34 g bielkovín a tiež 12 g tuku.

Mohlo by to vyzerať veľa, ale netráp, väčšina tuku je využitá pre poskytnutie výhod uvedených skôr, než sa udržuje v tele.

V prípade, že hromadenie tuku sa deje v tele, je lepšie robiť kardio ju roztaviť, namiesto zníženia príjmu zdravých tukov do svojho tela.

Ak chcete získať zdravotné výhody, môžete jesť lososa, kým 6-12 uncí, 4x týždenne.

3. Červené mäso

červeno-mäso-for-diétuAk minimalizujete kalórií tak dramaticky a zbaviť nadmernej zdravých tukov, bude narušená vaše telo testosterónu stupňov.

Jednoducho povedané, ak sa minimalizovalo nadmerné potravín tuk, spolu s sacharidov a celkových kalórií, vaša testosterónu stupňov môže znížiť.

Výsledkom bude určite konať svaly.

Červené mäso sa skladá z tuku, ktorý udržuje hladiny testosterónu, vrátane konjugovanej kyseliny linolovej (CLA), ktorá je unikátna tuk, ktorý umožňuje telo, aby sa tuk ako zdroj energie a podporuje syntézu proteínov a rozvoj svalového tkaniva.

Štíhlejší 6 uncí chudého mäsa generuje 32 g zdravých bielkovín a tiež 9-14 g tuku. Môžete konzumovať červené mäso 2 krát denne, dodávaný nechcete mať v ešte viac kalórií, než váš cieľ day-to-day.

4. Syr nemastný

low_fat_cheeseVeľa mylných predstáv o tečúcej položiek Mlieko, že všetci vytvárajú tuk.

Ako v skutočnosti, to nie je pravda. Syr nemastný tvorí percento CLA, čo je zlúčenina, sval tvoriaci, ktorý umožňuje spaľovanie tukov stáť silu ako v červené mäso.

Okrem toho v bodoch mlieka existujú početné anabolizmus propagácie-peptid, okrem vápnika, vitamínov a ďalších minerálov.

Súčasný výskum Štúdia tiež odhaľuje viditeľnosť kalcitriolu, čo je látka, ktorá môže pomôcť spaľovanie tukov v celej nízkokalorickú diétu.

5. Avokádo

avokádo-for-diétuAvokádo je ovocie, ktoré je dosť možno nejedol celom diétny plán, pretože je bohatý na mononenasýtené tuky, ktoré môžu zvýšiť hladinu cholesterolu v krvi veľký a tiež minimalizovať negatívne.

Avokádo takisto obsahujú vitamín E, ktorý pomáha zastaviť škody na telo, pretože voľných radikálov, zvyšuje odolnosť a tiež ako anti-starnutie.

Okrem avokádo navyše sa skladá z zdravých bielkovín a kyselinu listovú i, takže je veľmi navrhnuté pre nastávajúce ženy, aby sa minimalizovalo riziko vrodených chýb.

posledná myšlienka

Niekoľko diétu, vrátane tých, ktorí budujú svalové tkanivo, vyhnúť tučné jedlá.

Ale v skutočnosti, to nie je tento prípad. Základom pre rast svalov a tiež zachovanie telesného tuku je regulačný kalórií a poskytovanie vhodnej výživy.

Hoci tučné jedlá môže byť kalórie, prispievajú veľké množstvo živín, ktoré sú tiež potrebné v tele.

Tieto zdravé mastné jedlá môže byť dobrou voľbou v celej zväčšenie objemu.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.