site
stats

5 tuky, které tělo pomoc stavitelé pokles hmotnosti

Ketogenní dietu režim trend, který podporuje využití tuku je nepochybně v současné době těší veřejnosti.

I když je to místo z důvodu skutečnosti, tato strava je poměrně efektivní.

Nicméně při uplatňování vyzývá k moudrosti při výběru tuků, které jsou dobré pro tělo. Není prostě jakýkoli druh tuku, mohou být konzumovány.

Níže jsou uvedeny 5 zdravé tuky, které můžete jíst na dietní plán:

1. Celé vejce

hard-vařené vejce, stravaVe struktuře svalové tkáně, vejce jsou stále číslo 1 zdravý protein, který je jedním z pilířů každý den. Obě vejce bílé a žluté má protein.

Ale bílky jsou mnohem stravitelnější než žloutky od žloutky obsahují mastné potraviny, které rovněž poskytují více zdravé bílkoviny.

1 žloutek zahrnuje 6 gramů tuku (polovina nasycených mastných kyselin), takže v případě, jíst příliš mnoho, bude nahromadění tuku.

Řešením je minimalizovat spotřebu žloutky, není jejich odstranění. Můžete zahrnout 1 vaječný žloutek 5-6 bílky, ne více než 3x denně.

Tímto způsobem se získá 24 g zdravých bílkovin a 6 gramů zdravých tuků.

2. Salmon

losos-for-dietuSalmon je vynikající zdrojem omega-3 mastných kyselin.

Omega-3 sám o sobě je unikátní typ tuku v potravě, která pomáhá zastavit ztrátu glutamin, a proto podporuje imunitní systém a nepřímo ovlivňuje růst.

Tento obsah také pomáhá vypořádat s zánět svalové tkáně a vede k ukládání glykogenu.

Také omega-3 je uvedena jako sloučenina, která inzeruje ztrátu tělesného tuku a udržení svalové tkáně v průběhu stupně dietní plán.

6 uncí lososa se o 34 g bílkovin a také 12 g tuku.

Mohlo by to vypadat hodně, ale nebojte se, hodně tuku se používá pro poskytnutí výhod uvedených v průběhu předtím, než je uložen v těle.

V případě, že nahromadění tuku se děje v těle, je lepší dělat kardio ji rozpustit, na rozdíl od snižuje příjem zdravých a vyvážených tuky přímo do vašeho těla.

Chcete-li získat zdravotní výhody můžete konzumovat lososa tak dlouho, jak 6-12 uncí, 4 krát týdně.

3. Červené maso

červeno-maso-for-dietuMáte-li snížit kalorie tak podstatně a odstranit příliš mnoho zdravého tuku, bude přerušen hladina testosteronu vaše tělo.

Jednoduše řečeno, pokud minimalizovat příliš mnoho potravin tuku, kromě sacharidů a celkového počtu kalorií, může hladina testosteronu nižší.

Efekt bude jistě probíhat na vaše svaly.

Červené maso sám má tuk, který podporuje hladiny testosteronu, který se skládá z konjugované kyseliny linolové (CLA), která je speciální tuk, který umožňuje, aby těleso, aby se tuk jako zdroj energie a podporuje syntézu proteinů zdravé a také růst svalů.

Štíhlejší 6 uncí libového masa vytváří 32 g zdravých bílkovin a 9-14 g tuku. Můžete konzumovat červené maso 2 krát za den, za předpokladu, že nejíte ještě více kalorií, než váš cíl day-to-day.

4. Sýr nemastný

low_fat_cheeseMnoho mýtů obíhající kolem kusů mléčných že všichni spouštějí tuk.

Ve skutečnosti to není pravda. Sýr nemastný zahrnuje procento CLA, což je látka, sval tváření, který umožňuje spalování tuků přijít být moc jako v červené maso.

Navíc, v mléčných položek, existuje spousta anabolismus propagace-peptidu, kromě vápníku, vitamínů a dalších minerálů.

Nedávný výzkum také odhalí existenci kalcitriolu, což je látka, která může pomoci spalování tuků během nízkokalorickou dietu.

5. Avokádo

avokádo-for-dietuAvokádo je ovoce, které je skutečně spotřebované v průběhu diety, protože je bohatý na mononenasycené tuky, které mohou zvýšit vynikající cholesterolu stupňů a také minimalizovat negativní.

Avokádo rovněž zahrnují vitamin E, který pomáhá zabránit škodám na tělo jako výsledek nákladově volných radikálů, zvyšuje odolnost, jakož i dodatečně i proti stárnutí.

Kromě avokádo navíc se skládá z zdravých a vyvážených proteinů a také kyseliny listové, takže je velmi doporučuje pro těhotné ženy, aby se snížilo riziko vrozených vad.

poslední myšlenka

Několik dietu, včetně těch, kteří se vyvíjejí svaly, vyhnout tučná jídla.

Avšak ve skutečnosti tomu tak není instance. Základem pro rozvoj svalové tkáně a udržování tělesného tuku spravuje kalorií a nabízí správné výživy.

Přestože tučná jídla může být kalorický, ale přidat spoustu živin, které jsou také potřebné v těle.

Tyto zdravé tučná jídla může být skvělou volbou při směsný.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.