site
stats

5 tauki, kas palīdz ķermeņa celtniekiem samazināt svaru

Ketogenic diētu režīms modelis, kas veicina tauku uzņemšanu noteikti pašlaik tiek patika sabiedrība.

Neskatoties uz to, ka tas ir nevis no faktora, kā Faktiski, šī diēta ir diezgan efektīva.

Tomēr, piemērojot tai ir gudrība, izvēloties taukiem, kas labumu ķermeni. Ne tikai jebkura veida taukus var ēst.

Šeit ir 5 veselīgu tauki, ka jūs varat ēst diētas plānu:

1. Olu

cieti vārītas olas, uztursĒku muskuļu masu, olas joprojām skaits 1 proteīns, kas ir galvenais dienā. Gan olas baltas un dzeltenas veido veselīgu olbaltumvielu.

Bet olu baltumi ir mazāk sarežģīti absorbēt nekā olu dzeltenumus no olu dzeltenumi ietver treknu pārtiku, kas arī sniedz daudz veselīgu olbaltumvielu.

1 olas dzeltenums ir 6 grami tauku (pusi hidrogenēti tauki), tādēļ, ja ēst pārmērīga tas noteikti būs build-up no taukiem.

Iespēja ir samazināt devu olu dzeltenumus, nevar noņemt tos. Jūs varat pievienot 1 olas dzeltenumu ar 5-6 olu baltumus, ne vairāk kā 3 reizes dienā.

Tādā veidā jūs saņemsiet 24 gramus veselīgu olbaltumvielu un 6 grami veselīgu un līdzsvarotu tauku.

2. Laša

lasis-for-diētuLasis ir lielisks avots omega-3 tauku.

Omega-3 pati par sevi ir īpaša veida uztura tauku, kas palīdz novērst glutamīna zudumu, tādējādi atbalstot ķermeņa imūnsistēmu un netieši ietekmēt attīstību.

Šis saturs arī palīdz kaujas muskuļu masas iekaisumu un rezultātus uzglabāšanai glikogēnu.

Pat omega-3 tiek parādīta kā viela, kas veicina ķermeņa tauku un muskuļu saglabāšanu zaudējumu visā diēta abakavira stadijā.

6 unces laša satur par 34 gramus veselīgu olbaltumvielu un 12 grami tauku.

Tas var izskatīties daudz, taču nav stresa, lielākā daļa tauku ir izmantots priekšrocības minētajām nekā pirms glabājas pie ķermeņa.

Ja palielinājums tauku notiek organismā, tas ir daudz labāk darīt sirds izkausēt to, nevis samazinot patēriņu veselīgu un sabalansētu tauku jūsu organismā.

Lai iegūtu veselības priekšrocības, jūs varat veikt lasi cik 6-12 unces, 4 reizes nedēļā.

3. Sarkanā gaļa

sarkano gaļu-for-diētuJa jūs samazināt kaloriju tik būtiski un novērstu pārmērīgu veselīgu un līdzsvarotu tauku, jūsu ķermeņa testosterona līmenis noteikti būs traucēta.

Būtībā, ja jūs samazināt pārāk daudz pārtikas tauku, kopā ar ogļhidrātiem un arī kopējā kaloriju, jūsu testosterona grādi var samazināt.

Ietekme noteikti notiek jūsu muskuļiem.

Sarkanā gaļa pati ietilpst tauku, kas atbalsta testosterona līmeni, tai skaitā konjugētā linolskābe (CLA), kas ir unikāls tauku, kas ļauj organismam veikt tauku kā enerģijas resursu un atbalsta veselīgu olbaltumvielu sintēzi un arī muskuļu augšanu.

Vienkāršāku 6 unces liesās gaļas rada 32 gramus veselīgu olbaltumvielu un 9-14 grami tauku. Jūs varat lietot sarkanā gaļa 2 reizes dienā, piedāvā jums nav uzņemt vēl vairāk kaloriju nekā jūsu ikdienas mērķi.

4. Zema tauku satura siers

low_fat_cheeseDaudz mīti plūst par piena priekšmetus, ka tie visi izraisa tauku.

Patiesībā, tas nav taisnība. Zema tauku satura siers sastāv no neliela daudzuma CLA, kas ir muskuļu veidojošu vielu, kas padara kaisa tauku nāk, lai būtu spēks, piemēram, sarkanā gaļa.

Uz augšu, ka piena produktos ir daudz anabolisko veicināšana-peptīdu, papildus kalciju, vitamīniem un dažādām citām minerālvielām.

Nesenā pētījumā papildus atklāj redzamību kalcitriola, materiālu, kas var palīdzēt izkausēt tauku mazkaloriju diētu laikā.

5. Avokado

Avokado-for-diētuAvokado ir augļi, kas ir ļoti labi pieņemts diētu laikā, jo tas ir bagātīgi mononepiesātinātie tauki, kas var palielināt lielu holesterīna līmeni un mazinātu sliktas ones.

Avokado arī sastāv no E vitamīna, kas palīdz apturēt kaitējumu ķermeņa, jo pilnīgi brīvie radikāļi, pret kuriem imunitāti, kā arī papildus kā anti-novecošanās.

Bez avokado tāpat ir veselīgas un sabalansētas olbaltumvielas un folskābi, tāpēc tas ir ļoti ieteikts topošajām sievietēm, lai samazinātu draudus iedzimtus defektus.

spriedums

Vairāki diētu, arī tie, kas attīstās muskuļaudos, novērstu treknu pārtiku.

Taču patiesībā, tas nav šis gadījums. Pamats muskuļu masu attīstībai un saglabājot ķermeņa tauku ir pārvaldīt kaloriju un arī sniedzot pareizu uzturu.

Kaut treknu produktu, var būt kaloriju, tie veicina daudz barības vielu, kas arī pieprasa ķermeni.

Šie veselīgie un līdzsvarotas treknu produktu, var būt lieliska iespēja visā šķirošanas.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.