site
stats

5 riebalų, pagalba kūno statybininkai mažesnio svorio

Ketogeniniai mityba tendencija, kuri skatina riebalų, be abejo, šiuo metu kuria naudojasi visuomenei.

Nepaisant to, kad tai ne iš priežasčių, nes iš tiesų, ši dieta režimas yra gana sėkminga.

Tačiau, naudojant jį ragina žinių, kai skinti riebalų, kurios naudingos organizmui. Ne tiesiog bet riebalų natūra gali būti suvartojama.

Žemiau yra 5 sveikų riebalų, kurių galite imtis dietos režimas:

1. Kiaušinių

sunku virti-kiaušinio dietaStruktūra raumenų masės, kiaušiniai vis dar numeris 1 sveikas baltymas, kuris yra pagrindinis ramstis kasdien. Abu kiaušiniai baltas ir geltonas yra sveikas baltymų.

Tačiau kiaušinių baltymus lengviau įsisavinti nei kiaušinių trynius nuo kiaušinių tryniai yra riebaus maisto, kad papildomai teikti papildomą baltymų.

1 kiaušinio trynys yra 6 g riebalų (pusė sočiųjų riebalų), todėl, jei valgoma per daug tai bus riebalų kaupimasis.

Paslauga yra sumažinti kiaušinių tryniai naudojimas, o ne juos pašalinti. Jūs galite pridėti 1 kiaušinio trynys 5-6 kiaušinių baltymus, ne daugiau kaip 3 kartus per dieną.

Tokiu būdu gausite 24 gramų sveikos baltymų ir taip pat 6 gramai sveiko ir subalansuoto riebalų.

2. lašišų

lašišos-už-dietaLašišų yra puikus šaltinis omega-3 riebalų rūgščių.

Omega-3 pats yra unikalus tarsi riebalus, padedantis išvengti glutamino nuostolių, todėl remti kūno imuninę sistemą ir taip pat netiesiogiai įtakoja augimą.

Ši medžiaga taip pat padeda kovoti su raumenų audinių patinimas ir atneša apie saugojimo vietos glikogeno.

Taip pat Omega-3 yra parodyta kaip medžiaga, reklamuoja nuostolių kūno riebalų ir raumenų saugojimo metu dietos gydymo schema etape.

6 uncijos lašišos sudaro apie 34 gramų sveikos baltymų ir 12 g riebalų.

Tai gali atrodyti visai daug, bet nereikia nervintis, dauguma riebalų yra naudojama minėtų per prieš saugo kūno privalumus.

Jei riebalų kaupimasis vyksta organizme, tai geriau daryti kardio jas deginti, o ne sumažinti sveikų riebalų vartojimą į savo kūną.

Gauti nauda sveikatai, galite vartoti lašiša, kaip aukštas, kaip 6-12 uncijos, 4 kartus per savaitę.

3. Raudona mėsa

raudona-mėsos-už-dietaJei jums sumažinti kalorijų tiek daug ir taip pat pašalinti per daug sveiką ir subalansuotą riebalų, jūsų organizmo testosterono lygis tikrai bus varžoma.

Paprasčiau tariant, jei mažesnė pernelyg maisto riebalų, be angliavandenių, taip pat visų kalorijų, jūsų testosterono laipsnių gali sumažėti.

Poveikis pasireikš jūsų raumenų audiniuose.

Pati Raudona mėsa yra riebalų, kurie palaiko testosterono lygį, kurį sudaro konjuguota linolo rūgštis (CLA), kuris yra unikalus riebalų, kuri leidžia organizmui padaryti riebalų kaip energijos išteklių ir palaiko sveiką baltymų sintezę, taip pat raumenų audinio augimą.

Taupesnė 6 uncijos liesos mėsos sukuria 32 gramų baltymų ir taip pat 9-14 gramų riebalų. Jūs galite vartoti Raudona mėsa 2 kartus per dieną, jei jūs neturite valgyti daugiau kalorijų, nei savo kasdienio tikslą.

4. Neriebus sūris

low_fat_cheeseDaug klaidingų cirkuliuojančių susijusius pieno elementus, kad jie visi sukelti riebalų.

Tiesą sakant, tai nėra realus. Neriebaus sūrio sudėtyje nedidelį kiekį CLA, kuris yra raumenų formavimo junginys, kuris daro deginti riebalus ateis, kad būtų energijos, kaip ir raudonos mėsos.

Be to, pieno daiktų, čia yra daug Anabolizm skatinimą-peptidas, kartu su kalcio, vitaminų ir taip pat kitų mineralų.

Dabartinis mokslinis tyrimas taip pat atskleidžia kalcitrioliu buvimą, medžiaga, kuri gali padėti deginti riebalus visoje mažo kaloringumo dietos.

5. Avokadai

Avokadų-už-dietaAvokadai yra vaisių, kad yra labai gerai priimtas, per mitybos planą, nes jis yra daug mononesočiųjų riebalų, kurie gali paskatinti gerus cholesterolio kiekį kraujyje ir sumažinti neigiamą poveikį.

Avokadai taip pat turi vitamino E, kuris padeda apsaugoti nuo žalos prie kūno, dėl laisvųjų radikalų, stiprina imunitetą ir papildomai, kaip anti-senėjimo.

Be avokadų papildomai turi sveiką ir subalansuotą baltymų ir taip pat folio rūgšties, todėl ji yra labai rekomenduojama už tikisi moterys sumažinti apsigimimų pavojų.

galutinis mintis

Keletas dietos, sudarytos iš tų, kurie stato raumenų masę, išvengti riebaus maisto.

Bet iš tikrųjų, tai ne tas atvejis. Dėl raumenų augimą ir išlaikyti kūno riebalų pagrindas yra valdyti kalorijų ir tiekti tinkamą mitybą.

Nors riebus maistas gali būti kalorijų, jie pridėti maistinių medžiagų, kurios yra taip pat reikalingos organizmui daug.

Šie sveiki riebus maistas gali būti puikus pasirinkimas sumaišymo metu.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.