site
stats

5 Parastie Kļūdas Ņemot keto diētu

Ketogenic diēta vai labāk sauc par keto diēta ir diēta režīms, kas ierobežo ogļhidrātu uzņemšanu.

Sakarā ar šiem ierobežojumiem, šī diēta ir spējīgs slim leju ātri. Keto diēta arī var samazināt cukura līmeni asinīs.

Tie, kas vada šo diētu aizvietot ogļhidrātus ar pārtikas produktiem, kas ir daudz veselīgu olbaltumvielu, kā arī tauku.

Kā rezultātā tās spēju samazināt svaru un arī cukura līmeni asinīs grādiem, kā rezultātā ierobežojumi attiecībā uz izmantošanu ogļhidrātu, šī diēta tika sākotnēji diabētiķi izmanto.

Keto diēta, domājams, varētu palīdzēt diabēta kontrolei glikozes līmeni asinīs, pateicoties tās zemo ogļhidrātu raksturu, īpaši, ja tie tāpat ir lieko svaru.

Veicot kādu ketogenic diētu, cilvēks ir tikai ēst ogļhidrātus ne vairāk kā 30 gramus dienā. Pārējais, tām ir ieteicams patērēt olbaltumvielu, kā arī tauku.

Diabētiķiem ieteicams samazināt ogļhidrātiem, bet tas nav norādīts, atbrīvojoties no pilnīgi no struktūras dienu ikdienas pārtiku.

Running keto diētu diabētiķiem varētu būt riskanta, ja nav izdarīts vadībā ar uztura speciālistu. Jo indivīds ar cukura diabētu, joprojām nepieciešama ogļhidrātus, kā enerģijas avotu.

Pie minimums, tie ir aptuveni 130 grami dienā, un ir ieteicams, lai atrastu no sarežģītas ogļhidrātiem.

Tipiskas kļūdas, kas rodas, veicot keto diētu

1. Ne dzeramais pietiekami daudz ūdens

Ne dzeramo pietiekami daudz ūdensŪdens ir ļoti svarīgi, lai saglabātu mūsu ķermeņa šķidrumu pildīti. Liquid deficīts noteikti nest par jauniem jautājumiem, piemēram, nieru stāvokli.

Ja normālos scenārijiem redzamība ūdens ļoti nepieciešama ķermeņa, dodoties cauri keto diētu, ūdens prasībām jābūt domājis vairāk.

Kad ierobežot ogļhidrātu uzņemšanu, daudz izmaiņu noteikti notiks organismā. Starp tiem ir pazemināts cukura līmenis asinīs, kā arī insulīna līmeni.

Ja insulīna līmenis samazinās, nieres atbrīvot šķidruma. Tas ir tieši tas, kas pēc tam izraisa dehidratāciju.

Sākumā par keto diētu, lielākā daļa cilvēku tiešām jūtas woozy un vilšanās, kā rezultātā no bilances apjoma elektrolītu organismā.

Par to, ka jums ir patērē apmēram 3,5 litri ūdens, lai saglabātu šķidruma patēriņu organismā.

2. Neņemot pietiekami taukos

Ne ēšanas pietiekami daudz taukuŠajā procesā metabolismu, mūsu ķermenis ir pieradis dedzināšana ogļhidrātus, kas ir mainītas veidlapu cukuru un pēc tam sadalīts jaudu.

Tomēr keto diētu, organisms tiek uzdots vairs bojāt leju glikozi, jo summa patēriņu ir ierobežota, tomēr ir motivēti, lai sadedzinātu taukus.

Diemžēl, daudzi cilvēki, kas pakļauti šo diētu Keto ir mazāk precīza izpratne.

Daudzi no viņiem aizmirst, lai mainītu shed ogļhidrātus ar taukiem. Viens no faktoriem ir bažas par ņemot tauku.

Kā Faktiski, tauku no dabas un arī veselīgu aktīvās sastāvdaļas, piemēram, pienu, jogurtu, zivis, gaļa, rieksti, kā arī veggie taukiem, piemēram, avokado patēriņš, kā arī olīveļļas noteikti nevar būt nelabvēlīga ietekme uz veselību un labsajūtu.

3. Overlook gulētiešanas

Nolaidība miega laiksNe tikai tiem, kas ir par diētu shēmu, tas ir reāli darīts, praktiski katram cilvēkam, jo īpaši tiem, kas paliek lielajās pilsētās, ar daudz laika, kā arī mājas lapā satiksmes, kas prasa laiku.

Vairāki domāt par nesvarīgus atpūtas nepatikšanām, kā rezultātā to netiešo ietekmi. Kā Faktiski, tas lielā mērā ietekmēs panākumus diētu programmu, ka mēs dzīvojam.

Daži cilvēki, kas iet caur diētu keto programmu plāno, lai varētu uzturēt asins glikozes grādiem organismā un arī samazināt svaru, kā stimuls.

Kā Faktiski, trūkst atpūtas ietekmēs pakāpi cukura organismā.

Ja jūs ignorēt atpūtas rutīnu, tā atgādina izmanto peldēšana ārstēšanai bronhiālās astmas vēl cigarešu smēķēšana, kad jūs atstāt baseinu.

Tā līdzinās ņemot veselīgu un līdzsvarotu darbību, bet “kompensēt” to (pat pastiprinot to) ar negatīvu ieradumiem, kas ietekmē veselību.

4. ierobežošana sāls patēriņu, ir arī ierobežots

Ierobežojot sāls uzņemšanu ir saspringtsExtreme sāls lietošana ietekmēs augstu asinsspiedienu.

Tomēr, nātrija deficīts iegūta no sāls būs papildus nelabvēlīga ietekme uz organismu, piemēram, sirds un asinsvadu slimības.

Tas ir, izmantošana sāls, kas iet uz ķermeņa būtu labi. Kas ir agrīnā dienās keto diētu, organisms nojumes sāli lielā daudzumā ar šķidrumu, ko uzsākusi organismā.

Tieši tāpēc, organisms prasa rezerves nātrija saglabāt elektrolītu grādiem stabilizējies.

Phinney un Volek, starp zinātniekiem par zemu kaloriju diētu padomus patērē 3-5 gramus nātrija katru dienu.

Lai saglabātu sāls uzņemšanu organismā, mēs varam ēst pārtiku, kas satur sāļus, piemēram, zupu vai buljonu un raudzēto veggies.

5. Patērē pārāk daudz tauku

Patērē pārāk daudz taukuPar keto diētas princips ir samazināt ogļhidrātiem, kā arī mainīt tos ar taukiem, kā arī olbaltumvielas.

Tas bieži liek cilvēkiem sajaukt ar patērē tik daudz tauku, cik vien iespējams. Kaut tauku kalpo kā aizstājēju ogļhidrātiem, paturiet prātā, ka ne visi tauki gatava.

Arī tad, ja tauku izceļas, tas nenozīmē, ka ēdot to ārkārtīgi sniegs daudz labāku veselību too.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.